Młode persy szukają super domków!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto wrz 06, 2016 20:25 Młode persy szukają super domków!

Szukam domu dla kilku persów - młodych, bo poniżej 4 lat. Koty są zdrowe, z papierami.
Z powodu różnych zawirowań w życiu ich opiekunów, muszą znaleźć nowe domy.
Nie będę wklejać fotek, ani pisać za dużo szczegółów.
Szukam osób odpowiedzialnych, które zdają sobie sprawę, ze opieka nad persem to codzienna pielęgnacja pyszczka (okolice oczu) i codzienne przeczesanie futerka. To bezwzględne minimum. To koty, które wymagają delikatnej, ale systematycznej pielęgnacji. Szukam domów, które doceniają piekno tych kotów i nie pójdą na łatwiznę goląc je co kilka miesiecy do gołej skóry.

Koty, którym szukam domów są teraz jedynymi kotami w swoich domach, nie miały kontaktu z dziećmi, psami, kotami.
Szukam dla nich domków spokojnych, niewychodzących. Raczej domy bez małych dzieci - nie, ze mam coś przeciwko dzieciom, ale wiem, że rodzice maluchów mają dość pracy z pociechami, a co dopiero zadbać o codzienną pielęgnację
kota.

Jeśli ktoś uważa, ze bedzie dobrym opiekunem dla plaskacza, zapraszam na pw.
Wybiorę najlepsze moim zdaniem domy.
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon paź 24, 2016 17:28 Re: Młode persy szukają super domków!

Witam.Szukam kotka dla starszej Pani.Miala exo,niestety odszedł.Jest samotna ma duże mieszkanie w domku 2 rodzinnym.Mieszkamy w Żaganiu.Bede w sobote w Poznaniu ,gdyby był jeszcze jakiś pieszczoch do kochania to proszę dac mi znac .Pozdrawiam Barbara

bama

 
Posty: 4
Od: Czw gru 16, 2010 20:34




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 116 gości