LUBLIN-ZNALEZIONY MŁODY KOTEK-WĘGLIN KONSTSNTYNÓW CO ZROBIC?

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt lip 22, 2016 21:36 LUBLIN-ZNALEZIONY MŁODY KOTEK-WĘGLIN KONSTSNTYNÓW CO ZROBIC?

Przyplatał sie biały kotek w szare plamy.
Modziutki,Bardzo przyjazny,lubi dzieci i niestety wszystkich lubi.
Niestety,dlatego ze nie wszyscy lubia zwierzeta.Podchodzi i łasi sie do ludzi którzy tego nie chca.Juz ktos ja chciał uderzyć za to.Nie jestem w stanie jej chronic.Wychodzi na ulice i tam spi sobie wdzien,samochody musza sie zatrzymac-kiedys ktos tego nie zrobi.To dziewczynka.Wysterylizowana.Moze ktos ja przygarnie.Jest bardzo grzeczna.Szybko sie nauczyła zeby nie wchodzic do domu.W domu jest inny kot -tez przybłęda,który ja strasznie maltretuje,niestety jej nie lubi- tez kotka.
Za kilka dni jade na urlo i nie wiem co z nia bedzie.Nie chciałam jej karmic żeby miała instynkt łowczy ale niestety chyba nie potrafi bo wieczorem zjada razem z miska w 2 sekundy.Chyba sie zgubiła lub ktos ja wyrzucił,bo zachowuje sie jak domowa kotka.Biegnie za samochodem jak wracam z pracy, po podwórku chodzi za noga jak pies i sie cieszy.Może ktos sie namysli ,przyniesie mu wiele radosci bo to miły i wesoły kotek.

iweta5

 
Posty: 14
Od: Pon kwi 15, 2013 16:59

Post » Sob lip 23, 2016 6:56 Re: LUBLIN-ZNALEZIONY MŁODY KOTEK-WĘGLIN KONSTSNTYNÓW CO ZRO

Oddaj do schroniska.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 23, 2016 13:50 Re: LUBLIN-ZNALEZIONY MŁODY KOTEK-WĘGLIN KONSTSNTYNÓW CO ZRO

Lub daj tymczas. Koty chowane w domu nie mają instynktu łowieckiego bo niby skąd? Dobrze ,żedokarmiasz. Koty izoluje się przy ew "dokoceniu". Jeśli nie masz wyjscia oddaj kota do schronu lub napisz maile do fundacji i tozów. Nawet odległych. Tutaj jesteśmy prawie wszyscy zakoceni i mamy wiecej niż jednego kota (swojego)+ takie znajdy. Zrób kotu ogłoszenia na portalach. Jak zostanie bez opieki to umrze z głodu lub ktoś /coś ją skrzywdzi.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości