Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob gru 03, 2016 20:14 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Umówiłam Malte w poniedziałek na sterylizację.
Gorąca prośba do Kasi żeby ją jutro zamknąć w malutkim pokoiku z odrobinką jedzenia suchego.
Postaram się w poniedziałęk ją zawieźc - a po południu odebrac z lecznicy
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 03, 2016 20:26 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Nowy Bodzio mocno zestresowany bidulek

Obrazek
Obrazek

Nowa burasia Szyszka mniej - choć oczy jak spodki ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 03, 2016 20:39 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

A dziś dyżur miałam fajny, bo nie dość, że byłam z Konkubentem (mam zdjęcia!!! jakie fajne;) to jeszcze Konkubent zabrał ze swojej pracy bardzo fajną Panią Tereskę, która będzie chciała pomagać w dyżurach. Ma tu zajrzeć i się zalogować.
Pani Tereska ograniała szpitalik - każdy kot został wyduźdany i słyszałam nawet jakieś rozmowy ;) Zasady kwarantanny zachowane - Pani Tereska gruntownie myła ręce po każdym kocie. W kuwetach - komplety i ładne kupy (nie wiem, tylko jak u Bodzia - nie pamiętają niestety), najwięcej w kuwecie miał Bazyl i on też niestety nasikał obok kuwety tej na podłodze, przejechałam niestety po tym szczotką, dlatego w szpitaliku stoi taka mniejsza, bo ta, która tam była się suszy :/
W szpitalu cudne miziaki - dziewczynki-świeżbinki mają już bardzo czyste uszy - grzebałam im w uszach patyczkami i są mega czyściutkie :ok: Bazylek nie odstępował mnie na krok, Irenka tylko cała jest wysmarowana tą tłustą maścią, sierść ma pozlepianą, bidulka. Ale za to miski miała puściutkie :)

Amelka bardzo przerażona, najpierw siedziała na witrynce w małym pokoiku, później - pod paletą, bardzo na nią syczy Malta i Kostek :(
Malta siedziała pod kanapą, ale później ładnie wyszła i się miziała, niestety syczy na każdego kota :( Mężczyzn się raczej nie boi, bo na mojego Konkubenta wlazła i się miziała fikając koziołki.
Kostek wariat gonił wszystkich, nawet seniora Ptysia (który się z Panią Tereską wybawił wędką 8O ) a jak nie miał kogo, to sam siebie gonił. Później uśmiercił piórka na wędce i zaległ w domku.
Miśka wypuściliśmy dosłownie na chwilę - wyszedł, od razu dostał irokeza i chciał bić Kostka, więc wrócił do siebie, ale był bardzo nabuzowany i pacnął mnie i Panią Tereskę, ale później szalał za piórkiem na wędce. Znów mu zostawiam tę wędkę w pokoju, bo on tę zabawkę, tego kociego łowcę, trochę olewa, a za klasyczną wędką szaleje.

Poza tym fajnie - karmy trochę dosypałam, bo w karmnikach ubyło. Fajnie Tabby i Ptyś sobie radzą z tymi karmnikami.

Przywiozłam wątróbki indycze, ale nie cieszyły się wzięciem. Zresztą wątróbki powinno się dawać rzadko, dlatego każdy dostał po troszku i niestety zostało jeszcze dużo w lodówce. Trzeba by im jutro dać, albo zabrać do domów, czy dać jakimś przyblokowym kotom (Kasiu, weźmiesz dla swoich?), szkoda, żeby się zmarnowała, a ja zapomniałam jej zabrać :oops:

Pani Tereska przywiozła taki szeleszczący rękaw, ale oprócz Kostka, nikt go nie zaszczycił nawet spojrzeniem. Może po naszym wyjściu.
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Sob gru 03, 2016 21:05 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Bazylek
Obrazek
Bodzio trochę zestresowany
Obrazek
Obrazek
Dziekanka - najśliczniejsza dziewczynka
Obrazek
Obrazek
Kostek szałaput
Obrazek
Szyszunia
Obrazek
Tabby najedzona
Obrazek
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Sob gru 03, 2016 21:13 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Tabby znów zachwycajaca :1luvu:

Śliczne zdjęcia dziewczyny.

Poproszę Irence podać oridermyl jeszcze tylko jutro. Miała dostawać do końca tyg., a uszy już ładne to może wystarczy. W tyg zabiorę ją na kontrolę.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 03, 2016 21:25 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

a to jeszcze mam Irenkę dla Oli, ale niestety zza krat (nie wiem, czemu przez kraty :strach: )
Obrazek
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Sob gru 03, 2016 21:27 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

dilah pisze:
Pinezkowa pisze:Czy ktoś miałby czas zaktualizować na pierwszej stronie tego wątku koty w naszej kociarni? Pliiiiz... :201494 ostatni stan jest na 15.07 :twisted:

W pn tym się zajmę

Kasiaaa, zmieniłam sama, bom wyżuliła dostęp :P chyba nie zapomniałam o nikim ;)
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Sob gru 03, 2016 21:39 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Pinezkowa pisze:a to jeszcze mam Irenkę dla Oli, ale niestety zza krat (nie wiem, czemu przez kraty :strach: )
Obrazek

I tak piękna, dzięki Agatka <3
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 03, 2016 21:41 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Agata, kartke o Misku znalazlas w kuchni? Bo dzwonilam ale nie odbieralas.

Pakowalysmy dzisiaj kalendarze w pokoju u Miska zeby mu dostarczyc troche atrakcji. BardO mu sie podobalo i byl wszystkim bardzo zainteresowany. Potem padl wtylony w reklamowke
Obrazek

mgska

 
Posty: 13377
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 03, 2016 22:18 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

cudne zdjęcia <3

Irenka ma brzydką tą sierść i obawiam się, że mało prawdopodobne, by to było od maści :(
Czy ona mała badania krwi robione?
Jeśli nie - trzebaby jej zrobić
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23753
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 03, 2016 22:47 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Duszek686 pisze:cudne zdjęcia <3

Irenka ma brzydką tą sierść i obawiam się, że mało prawdopodobne, by to było od maści :(
Czy ona mała badania krwi robione?
Jeśli nie - trzebaby jej zrobić

Miała i są calkiem nieźle.
Obrazek

olala1

Avatar użytkownika
 
Posty: 5237
Od: Czw sty 07, 2016 14:09
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob gru 03, 2016 22:54 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Jutro zabiorę Dziekankę na kontrolę i szczepienie - mam nadzieję.

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

Post » Sob gru 03, 2016 23:03 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Marta, znalazłam kartkę, nie dawałam mu nic. Nie mam żadnego połączenia nieodebranego, ale rano ktoś do mnie dzwonił i mi się tel zawiesił, może to byłaś Ty... Rano to jest koło południa :wink:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Nie gru 04, 2016 18:11 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Dyżur spokojny po wejściu na szpitalik usłyszałam Irenki głośne mruczenie fajna ta kotusia. Bodzio faktycznie mocno zestresowany, fotki porwę jutro o nim napiszę. Agata moje dziczki wszamały wątróbkę, nie zmarnowały się ;)
W kuwetach oki. Malta bardzo jest zestresowana, zamknęliśmy ją w małym pokoiku niestety tym samym azyl straciła Amelka, one niby na siebie syczą ale nie ma dramatu, ja bym je odizolowała. Bazyl jest cudny jutro musi zostać bez jedzenia we wtorek ma kastrację a w środę może już iść na ogólny, dziś wskoczył mi do klatki Szyszki oboje nic sobie z tego nie robili. U Miśka rządził Artur kupa oczywiście poza kuwetą, leki zjedzone. Wysłaliśmy do pojemnika tą otwartą purinę że składziku tam wietrzała otwartą, zmieściła się cała.
Obrazek
Lara [*] 28.03.2012 Fibi [*] 19.11.2012 Basia [*] 03.02.2013 TRUSIA [*] 24.07.2013 Miłek [*] 01.08.2013 Romisia [*] 24.04.2014 Lidzia [*] 06.05.2015 Gniewko [*] 03.09.2015r. Agat [*] 30.11.2015 Feliks [*] 27.03.2017r. RUDA ['] 07.03.2018r. Kocia ['] 11.07.2019r. LOLA ['] 24.03.2020r. MILKA ['] 03.04.2020r. za dużo Was tu

dilah

Avatar użytkownika
 
Posty: 12484
Od: Wto maja 10, 2011 7:39
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie gru 04, 2016 18:42 Re: Kociarnia KOTYliona V - dyżury, koty w lokalu

Dziekana zaszczepiona :)

Pietraszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 8573
Od: Nie lis 23, 2014 15:40

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości