[KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob lip 09, 2016 11:26 [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Poniżej apel koleżanki (stąd forma żeńska, nie zmieniłem płci :)) oraz historia jej kotka:

Janusz był obserwowany jako samotny koteczek mieszkający pod blokiem w Białymstoku, co skutkowało zabraniem go do domu. Weterynarz określił płeć (żeńska, chociaż imię zostało) i wykonał to co potrzebne aby kot był zdrowy. Wystarczyło go pokochać i o niego tylko dbać. I tak to trwa do dziś.

Teraz Janusz ma dwa lata, mieszka ze mną w bloku. Jak to tylko było możliwe, jeździła na kilkumiesięczne wakacje na wieś. Czuje się dobrze zarówno w bloku, jak i na prowincji. Nie muszę dodawać że łażenie po drzewach oraz powroty do domu na noc aby rano znów udać się na łowy sprawia więcej radości niż kanapa w bloku.

Zdążyłam Janusza pokochać, chociaż zawsze mawiałam, że kotów nie lubię i mieć nigdy nie będę. I jak to w życiu bywa, tak stało się i teraz - Janusz jest bardzo przeze mnie kochany (kochana?). Niestety, w ciągu dwóch tygodni muszę przeorganizowywać swoje życie, z czym wiąże się miejsce zamieszkania. Jednym słowem, muszę wyjechać, niestety Janusz nie może pojechać ze mną.

Proszę POMÓŻCIE znaleźć mi dom dla Janusza, gdzie będzie mógł mieszkać, być kochany i wieść szczęśliwie swoje kocie życie.

Kotka urodzona w 2014 roku, jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, posiada książeczkę zdrowia. Warunkiem adopcji jest zapewnienie kotu właściwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
TCNLK - czyli ten co nie lubi kotów
http://marchewki.eu/

przeplyw

 
Posty: 247
Od: Wto lip 20, 2010 22:21

Post » Sob lip 09, 2016 19:53 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Piękna Janusz... szkoda, że tak się życie czasem układa. Powodzenia, dla kici i dla Ciebie.

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Sob lip 09, 2016 21:36 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Za życzenia dziękujemy bardzo i uprzejmie, ale może rozejrzysz się wokół - jakiś wiejski domek z dużym starym sadem i starsi opiekunowie :)
TCNLK - czyli ten co nie lubi kotów
http://marchewki.eu/

przeplyw

 
Posty: 247
Od: Wto lip 20, 2010 22:21

Post » Nie lip 10, 2016 9:34 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

przeplyw pisze:Za życzenia dziękujemy bardzo i uprzejmie, ale może rozejrzysz się wokół - jakiś wiejski domek z dużym starym sadem i starsi opiekunowie :)


Niestety nie znam nikogo takiego, sama też nie mogę wziąć kota i tak to :( Ale trzymam kciuki.

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie lip 10, 2016 13:57 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Nie tracimy nadziei na z Januszem. Pomimo dużej ilości czekających na nowy dom kotów, wierzymy że że do nas też los (w znaczeniu: dobry Człowiek) się uśmiechnie. Janusz bardzo na to zasługuje. :201461
TCNLK - czyli ten co nie lubi kotów
http://marchewki.eu/

przeplyw

 
Posty: 247
Od: Wto lip 20, 2010 22:21

Post » Nie lip 10, 2016 17:45 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Fb i ogłoszenia w zmasowanym ataku na portale ogłoszeniowe. Inaczej trudno będzie. tutaj mamy koteczków po kokardki a nawet więcej.Więc o dom trudno. Musicie robić ciągle i ciągle nowe ogłoszenia na gumtree, gratce, morusku, olx, przygarnijzwierzaka i adopcje.miau oraz wydarzenie na fb.
Na wątku musi sie coś dziać by nie spadł na dalsze strony. Każdy nowy wpis podbija go na górę.
Z olx i gratki można przesłac na fb ogłoszenie.
Powodzenia :kotek:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lip 10, 2016 17:57 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

A może ktoś znajomy przygarnie Twoją kotkę?

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie lip 10, 2016 20:27 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Wiele osób zaangażowałam w poszukania dobrego domku dla Janusza. Moi znajomi już wyczerpali swoje możliwości przyjęcia zwierząt, co widzę i rozumiem. Po prostu potrzebujemy więcej czasu niż myślałam. Za tydzień będziemy musiały stawić czoła nowej sytuacji, ale przecież musi się to skończyć dobrze. Janusz jest bardzo Kochana i to mnie zobowiązuje do działania aby tak było nadal.
TCNLK - czyli ten co nie lubi kotów
http://marchewki.eu/

przeplyw

 
Posty: 247
Od: Wto lip 20, 2010 22:21

Post » Nie lip 10, 2016 21:06 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Kot (sęk) w tym, że wyczerpaliśmy już wszystkie bliższe dalsze możliwości. Szukamy czas cały, ale skąd taki apel do kociej Społeczności. Napisałem na priv do Pokera, KasiD. i Vegi, ale na razie milczą, zajęte swoimi kotami :lol:
TCNLK - czyli ten co nie lubi kotów
http://marchewki.eu/

przeplyw

 
Posty: 247
Od: Wto lip 20, 2010 22:21

Post » Nie lip 10, 2016 21:16 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

przeplyw pisze:Kot (sęk) w tym, że wyczerpaliśmy już wszystkie bliższe dalsze możliwości. Szukamy czas cały, ale skąd taki apel do kociej Społeczności. Napisałem na priv do Pokera, KasiD. i Vegi, ale na razie milczą, zajęte swoimi kotami :lol:

Apel apelem a zakocenie zakoceniem. Wakacje się zaczęły więc wyrzutki i fala kociąt nastała. Róbcie ogłoszenia .Jeśli ma się trafić cud to pomóc mu trzeba. Nie sztuką upchać kota w zakocony dom na DT ,bo czas pili. Trzeba szukać DS na już i nawałnicą ogłoszeń.
Ja dawno przestałam pytać znajomych o dom. Jeśli już to chwilowy DT lub TDT wchodzi w grę.
Kciuki
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lip 10, 2016 21:27 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

My to wszystko wiemy. Wiemy też, że Janusz nie trafi do żadnego DT, tylko do bardzo STAŁEGO (i sprawdzonego) DOMU, gdzie musi być kochany jak dzisiaj, albo bardziej
TCNLK - czyli ten co nie lubi kotów
http://marchewki.eu/

przeplyw

 
Posty: 247
Od: Wto lip 20, 2010 22:21

Post » Nie lip 10, 2016 21:29 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Czy są jakieś konkretne przyczyny, dla których kotka nie może zamieszkać z Tobą w nowym miejscu?
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34277
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Nie lip 10, 2016 21:32 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

przeplyw pisze:My to wszystko wiemy. Wiemy też, że Janusz nie trafi do żadnego DT, tylko do bardzo STAŁEGO (i sprawdzonego) DOMU, gdzie musi być kochany jak dzisiaj, albo bardziej

to go szukaj i poza znajomym obszarem. :!: Co kociarz może ? Skąd ma wytrzasnąć DS jak sam ma problemy z upchaniem zwierzaków. Czas leci. Nie spotkałam jej ogłoszen ani na portalach ani na fb.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lip 10, 2016 22:09 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Gretta pisze:Czy są jakieś konkretne przyczyny, dla których kotka nie może zamieszkać z Tobą w nowym miejscu?


Przyczyna jest taka, że Janusz mieszka co prawda ze mną w bloku, ale ma do dyspozycji moje całe mieszkanie. A ja zmieniam miejsce pracy i zamieszkania. Będę mieszkała w jednym pokoju u ludzi, którzy mnie "przygarnęli" na początek.
TCNLK - czyli ten co nie lubi kotów
http://marchewki.eu/

przeplyw

 
Posty: 247
Od: Wto lip 20, 2010 22:21

Post » Pt sie 12, 2016 8:57 Re: [KOTKA SZUKA DOMU] Tricolorka o imieniu Janusz

Bardzo chcę podziękować wszystkim którzy zabrali głos w sprawie Janusza. Kotka Janusz ma nowy dom, właśnie taki jakiego dla niej szukałyśmy.
Znalazła towarzystwo ludzi, którzy spędzają z Nią o wiele więcej czasu, niż ja mogłam jej zapewnić. Ma też możliwość wychodzenia na podwórko, jest Kochana i wiedzie szczęśliwie swoje kocie życie.
Wątek POZYTYWNE ADOPCJE po raz kolejny ma odnotowany sukces. A to wszystko dzięki TYM, którzy chcą pomagać innych, a często przez to, samym sobie.
Dziękuję w imieniu swoim i Janusza.
TCNLK - czyli ten co nie lubi kotów
http://marchewki.eu/

przeplyw

 
Posty: 247
Od: Wto lip 20, 2010 22:21

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 164 gości