Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki w DS w Łodzi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 04, 2017 16:24 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Jest już ciemno, nie wyjdą ładne zdjęcia, ale kilka wkleję.
Kocie dziewczynki na stole w kuchni.Trudno, u mnie mało miejsca, stół jest dla kotów
Obrazek
Większość zdjęć ruszonych, nic na to nie poradzę, wybrałam najlepsze, ale i tak słabe
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 06, 2017 6:30 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Koty żyją w ogromnej przyjaźni.Wszystkie.Mam na posłanku przytulone do siebie Pszczoły, potem Maję i Balbinkę zwinięte w precelek, a następnie bury kłąb złożony z Ptysia, Balbinki i Majki.Codziennie wieczorem koty zaczynają szaleć.Gonią się przez tunele, po drapaku jak wiewiórki, a że jest ich sporo to mam niezwykły spektakl również dźwiękowy, bo tupot kocich łapek, szelest ( nie taki cichutki) tuneli, piłeczek w torach...itd.Fajnie jest i już.Potem koty przesypiają całą noc, ja je budzę, daję śniadanie, sprzątam kuwety i mam chwilę spokoju, bo koty ucinają sobie drzemkę.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 07, 2017 7:22 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Pierwszy raz miałam do czynienia z tak małymi kociakmi jakimi były Pszczółki.One miały dobre życie, takie bez stresów i dramatów, od zawsze z mamą i miłymi ciociami i wujkami.Zaowocowało to tym, że są zdrowe, bardzo ufne i miziaste.Jak one pięknie mruczą :lol: Majka wciąż domaga się miziania po brzuszku, uwielbiam te kotki.One są takie beztroskie, zadowolone z życia, to się widzi i czuje.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 07, 2017 7:54 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Muszę o czymś napisać :mrgreen: Koty dostają kolację przede mną, bo inaczej nie mogłabym spokojnie zjeść.Zwłaszcza Gabryś ma zwyczaj dopominania się o jakąś obrywkę.Tak więc nakarmiłam stado i zabrałam się za robienie kolacji dla siebie.Miałam pasztet podlaski z drobiu, który jem niezmiernie rzadko, ale wczoraj miałam na niego ochotę.Koty oczywiście były żywo zainteresowane zawartością mojego talerza, postanowiła więc, że dam im trochę.Naokoło małego talerzyka, ocierając nóż o brzegi dałam parę porcyjek.Miny kotów bezcenne.Wąchały i patrzyły na mnie zdziwione.Nawet Gabryś się tego nie czepił, rano wyrzuciłam.
Mnie smakowało nawet :oops:
Przypomniał mi się dowcip.Synek alkoholika włożył palec do kieliszka z wódką, polizał i skrzywił się mówiąc, że fuj, niedobre.Usłyszał : widzisz , synku, a tatuś musi.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 07, 2017 9:20 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Koty były na wszelki wypadek ostrożne, bo doszły do wniosku, ze Duża chciała je czymś podejrzanie wyglądającym otruć :mrgreen:
Chociaż kotka na wsi kilka razy zjadla mus Gourmeta; bez entuzjazmu, bardzo ją kłuł w zęby :wink:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 07, 2017 22:24 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

P.Iza kupuje jakąś wędlinę, o ile Tino zje kawałeczek :mrgreen: .Spokojnie, Tino je dobrą kocią karmę, jest rozpuszczony, ale obryweczkę czasem dostaje.
Majka jest cudną, niekłopotliwą kotką.Bardzo lubią ją pozostałe koty.Dzisiaj ze wzruszeniem patrzyłam jak Gabryś dokładnie wylizuje jej główkę, uszka, a potem przytula się kotki i tak sobie oboje spali.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A teraz Gabryś leży wtulony w czarną Gucię :D Gucia jest kotką namolną, głośno upomina się o jedzenie, kocha chrupki, ale mięsko też pięknie wsuwa.Ani ona ani Majka nie boją się niczego.
A Gabryś też jeszcze młody kotek, chce kochać i być kochanym, a że ludziom nie ufa to miłości szuka u kotów.I ją znajduje.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lut 11, 2017 7:18 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Ważyłam wczoraj koty.Wadze tak do końca nie ufam, ale mogła się pomylić najwyżej o 10 dkg.Otóż, Gucia wydaje się szczuplejsza, ale obie ważą 3,2 kg.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 12, 2017 7:41 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Pszczółki są słodkie jak miód, który w naturze pszczoły produkują.Naprawdę.Przytulaśne to, miziaste, kochające i ludzi i koty.Fakt, są żywiołowe, ale tak być powinno.Są zdrowe, zwinne, powinny mieć dużo ruchu.To dobrze wróży na przyszłość.Wyrosną z tego, ale mają czas na leżenie godzinami na parapecie, na to jeszcze nie pora.
Tak wyglądają, ale Majka zmienia umaszczenie w zależności od oświetlenia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 13, 2017 17:01 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Pszczółki to są kotki z marzeń.Naprawdę.Są żywiołowe, biegają, szaleją w tunelach, ale są przemiłe.Kochają ludzi, uwielbiają być głaskane, a Majka wciąż wywala brzuszek i prosi o mizianki.Gucia jest wciąż głodna i miaukoli o chrupki.Właśnie chrupki, mokra karma może być w misce, ale nie.Interesuje ją tylko sucha karma.Wieczorem natomiast wsuwa surowe mięso aż miło.Aha, potrafi zaczepiać mnie łapką i prosić o jedzenie.Majka jest ciuchutka, nie wydaje żadnych dźwięków poza mruczeniem.Obie kochają inne koty, wylizują Balbinkę, przytulają się do Beni, bawią z Ptysiem...itd.Uwielbiam je, nie przejawiają żadnych złych emocji, wszystko im się podoba, każda zabawka, nie mają problemów, takie się odnosi wrażenie.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 14, 2017 7:07 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Gucia robi się internautką :D Odkryła, że na ekranie komputera coś się rusza, można próbować to złapać.Majeczkę to nie interesuje.Obie są cudne, zdrowiutkie, wesołe.Kilka zdjęć
Obrazek Obrazek
A Benia jest taka grubiutka, nic dziwnego, że koty uwielbiają się do niej przytulać
Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lut 21, 2017 6:53 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Nie mogę się nachwalić Pszczółek.To są przekochane kotki.Gucia wciąż szuka mojego towarzystwa, zaczepia mnie, coś do mnie gada, a w nocy obowiązkowo śpi w nogach łóżka.Dzisiaj również któreś jeszcze tam spało, ale ciemności nie rozpoznałam, była to Maja albo Ptyś.Maja jest cichutka, nie miaukoli tak jak Gucia, ale ma uroczy zwyczaj wywalania brzusia do głaskania.A jest już co głaskać, Maja jest grubsza od bardzo smukłej Guci.Obie dziewczynki zdrowiutkie, wesołe, przymilne, bardzo je kocham :1luvu:

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie lut 26, 2017 7:18 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Pszczółkom spodobał się nowy drapak :lol:
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 27, 2017 19:00 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

A tak się robi bazarek z moimi kotami :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lut 27, 2017 20:27 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Coś się dzieje, jest zabawa :mrgreen:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 27, 2017 20:31 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

ewar pisze:Obrazek


Przepiękne ma te cętki. :love:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14224
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 41 gości

cron