Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki w DS w Łodzi

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 27, 2017 21:05 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

No właśnie tę fotkę daję najczęściej jako główną w ogłoszeniach, ale te bazarkowe też ładne :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto lut 28, 2017 7:18 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

To zdjęcie rozjaśniłam i Majka wyszła taka jasnoszara, a ona jest dość ciemna.
Pszczółki są kochane, to kotki jakie mogą się przyśnić.Nie wytrzymują długo na kolanach, są zbyt energiczne, ale wciąż chcą być obok człowieka.Gucia zaczepia mnie łapką, kiedy siedzę przy komputerze, miaukoli coś, najczęściej domaga się chrupek.Maja jest cichutka, ona tylko mruczy i wywala brzuszek do miziania.Pszczólki kochają się bardzo, ale kochają też inne koty, bawią się z nimi, przytulają, liżą po uszkach.Są zdrowiutkie, a sierść im błyszczy jak lusterko.
Majka
Obrazek Obrazek Obrazek
Reszta zdjęć ruszona, nie nadaje się do wklejenia.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 01, 2017 6:55 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

waanka, dziękuję bardzo za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 03, 2017 6:50 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Gucia
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon mar 06, 2017 15:56 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Kupiłam kotom fontannę Cat Mate. W ciuchlandzie, zapłaciłam za nią ...7 zł.Pani w sklepie pytała mnie, co to jest.Prawie nówka, czyściutka, a ponieważ to wersja angielska musiałam włożyć adapter do wtyczki, miałam taki w domu.Koty zachwycone, fontanna jest ciuchutka , stabilna i tak wyglądała kolejka do niej
Obrazek Obrazek
Muszę jednak znaleźć dla niej odpowiednie miejsce, kabel jest długi, ale nie chcę, aby leżał na podłodze.Nie za bardzo mam dostęp do gniazdek, ale coś wymyślę.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon mar 06, 2017 18:59 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Super zakup!
A koty jakie zainteresowane :mrgreen:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 07, 2017 6:04 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Bardzo zainteresowane.Cieszę się :lol:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 11, 2017 20:53 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Fontanna nadal cieszy się powodzeniem, kupiłam tylko nowe filtry.
Gucia i Maja to może zwyczajne kotki, zwykłe dachowce, żadne długowłose, w typie rasy..itd, ale to kotki, których nie da się nie kochać.Przymilne, rozmruczane, kochające wszystkich.Wystarczy, że usłyszą dźwięk domofonu, a już są przy drzwiach.W ogóle nie boją się obcych, chcą być blisko człowieka, a Gucia ostatnio włazi mi na ramię kiedy siedzę przy komputerze.Ona cały czas coś gada, miaukoli, ale jest to przesłodkie.Maja nie jest taka namolna, ale na widok człowieka kładzie się i wywala brzuszek do miziania.Z Ptysiem i Balbinką szaleją, gonią się po drapaku jak wiewiórki, ale najbardziej lubią aportować kulki z folii.Muszę je zważyć, bo wydaje mi się, że przytyły.Tłuste nie są, ale czuję, że są ciężkie.Nie chcę zapeszyć ( odpukać!!!), ale są naprawdę w świetnej kondycji, zdrowiutkie, błyszczące, nie ma się do czego przyczepić.Niedługo zacznie się sezon balkonowy, bardzo będą zadowolone.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 11, 2017 22:54 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

ewar pisze:Gucia
Obrazek Obrazek


Piękne ma futerko, aksamitne i czarne jak węgiel.
Prześliczna koteczka.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Nie mar 12, 2017 6:58 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Ona jest jak pantera.A futerko ma piękne, to prawda.Majka również, ale tego na zdjęciach nie widać.Ich główną zaletą jest charakter.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto mar 28, 2017 14:02 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Sezon balkonowy rozpoczęty.Balkon umyty, hamaczki wiszą na barierce, jest i drapak, koty mogą się już rozkoszować świeżym powietrzem i słońcem.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro mar 29, 2017 14:56 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Nie da się nie mieć osiatkowanego bakonu
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 31, 2017 14:31 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Przed chwilą był u mnie pan od pralki.Kawał chłopa.Kiedyś, już nie pamiętam który kot tak się go wystraszył, że zbił talerz, połamał żaluzje i coś tam jeszcze.Dzisiaj Pszczoły były zachwycone, że jakiś gość nas odwiedził.łasiły się do niego, ocierały o nogi, mruczały, no były wręcz rozkoszne.Trochę się bałam, bo pan ma alergię, ale z przyjemnością je głaskał.Jeszcze Pusia przyszła zobaczyć kto zacz, reszta się ewakuowała na balkon.
Pani sąsiadka mówi, że najsympatyczniejsza jest Majka.Codziennie podchodzi do niej, ociera się o siatkę i chętnie by z nią zawarła bliższą znajomość.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 31, 2017 14:53 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

Bezstresowe, świetne, otwarte kotki. Nigdy nie musiały być ostrożne i nie boją się ludzi :D

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pt mar 31, 2017 16:05 Re: Mama Agatka i jej dzieci.Agatka w DS.Pszczółki po steryl

To prawda.A ja pękam z dumy :oops: Naprawdę, moja sąsiadka nie może się nachwalić Pszczółek.Mizia je przez oczka siatki, a kotki są zachwycone.Reagują na swoje imiona.Pani sąsiadce podoba się koci plac zabaw na balkonie, drapak i tunel, hamaczki, koty mają po czym skakać.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Silverblue i 102 gości