Kotki z Gdańska szukają domu!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 20, 2016 10:50 Kotki z Gdańska szukają domu!

Dzień dobry,

Mam do oddania 4 kotki.
Urodziły się 4 kwietnia, potrafią samodzielnie jeść, a także "załatwiać się" w kuwecie :).
Kotki są kochanie, każdy jest wyjątkowy, bardzo chciałabym każde z nich trafiły na człowieka, który obdaruje je miłością i zrozumieniem.
Jeżeli jesteś zainteresowana/y bardzo proszę o kontakt.
Mam dużo zdjęć, filmików - mogę wysłać na maila.

Zapraszam do siebie do domu, moża zobaczyć kotki, i zakochać się od razu :)
Mieszkam w Gdańsku, na Chełmie.
więcej informacji mogę udzielić telefonicznie.

komorka 511085814 - (proszę o sms, nie zawsze będe mogła odebrac)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam ,
Marta

Marta K.

 
Posty: 1
Od: Pt maja 20, 2016 10:38

Post » Pt maja 20, 2016 13:36 Re: Kotki z Gdańska szukają domu!

czy ja dobrze widzę mleko w miskach ? krowie ?!
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Pt maja 20, 2016 20:14 Re: Kotki z Gdańska szukają domu!

Czy wiesz, że kociaki powinny być z kotką do 3 miesięcy?
Są już po raz pierwszy odrobaczone?
Za dwa tygodnie powinnaś je zaszczepić.
Czy kotka jest wychodząca? Jeśli tak, to powinnaś już ja umawiać na sterylizację - za chwile znowu może być w ciąży.
Obrazek

andorka

 
Posty: 13128
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Sob maja 28, 2016 15:48 Re: Kotki z Gdańska szukają domu!

Nie dawaj im mleka pod żadnym pozorem i przetrzymaj je przy matce do ich 12 tygodnia życia, dopiero wtedy stają się samodzielne. To, że potrafią już coś zjeść i mniej więcej trafiają do kuwety nie znaczy, że są już gotowe zamieszkać z dala od matki. Niestety większość zbyt wcześnie oddanych kociąt przejawia w nowym domu problemy behawioralne, atakują nogi i ręce właścicieli, nie mają umiaru w zabawie, nie chowają pazurków, bo właśnie tego nie zdążą się nauczyć. Bądź proszę odpowiedzialnym opiekunem.
O sterylizację kotki popytaj u weterynarzy w Twojej okolicy, znajdź najtańszego i pozbądź się problemu raz na zawsze :) zlikwidujesz tym samym ryzyko wystąpienia u kotki ropomacicza i raka listwy mlecznej oraz nie będziesz już musiała trudzić się szukając domu dla kociąt. W tym okresie bardzo wiele fundacji potrzebuje pomocy i domów tymczasowych dla kociąt, jeśli więc bardzo lubisz kocięta, to możesz z nimi obcować pomagając w ten sposób tym bezdomnym, co roku "mając" nawet kilka miotów do odchowania. Bo bezdomności jest mnóstwo, nie trzeba jej pomnażać wypuszczając swoją niewysterylizowaną kotkę.
Obrazek

kashucha

Avatar użytkownika
 
Posty: 299
Od: Pon paź 06, 2014 14:10
Lokalizacja: Poznań




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: IrenaIka2 i 161 gości