PILNIE POSZUKIWANA ZASTĘPCZA KOCIA MAMA [POZNAŃ]

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 06, 2016 19:51 PILNIE POSZUKIWANA ZASTĘPCZA KOCIA MAMA [POZNAŃ]

Witam. W środę moja kotka urodziła 5 ślicznych kociąt. Niestety, poród był dość ciężki i kotka nabawiła się zapalenia macicy. Konieczna jest sterylizacja. Boję się, że nie poradzę sobie w wychowywaniu maluszków... :( :( :(
Czy jest ktoś w stanie pomóc? Ktoś ma karmiącą kotkę i mógłby zapewnić tymczasowy dom dla moich kociąt?

Agusia1103

 
Posty: 1
Od: Pt maja 06, 2016 19:46

Post » Pon maja 09, 2016 6:46 Re: PILNIE POSZUKIWANA ZASTĘPCZA KOCIA MAMA [POZNAŃ]

Jak z małymi?
Dałąś sobie radę?
Karmi sie specjalną mieszanką mleczną zakupioną u weta co 2-3 godziny. Wolniutko, strzykawą lub smoczkami.Trzyma w cieple, masuje brzuszki... Jest co robić. A i tak trudno dzieci odchować.

Zapytam wprost? Dlaczego pozwoliłaś by urodziła? Powinna być wykastrowana w odpowiednim wieku lub kastracja aborcyjna zrobiona.
Za dużo kociego nieszczęścia jest.
Tutaj o kotkę karmiąca trudno bo wszyscy mamy koty kastrowane.Mam obecnie kotkę karmiącą ale tylko daltego, że ją znalazłam wraz z kociakami. Wyrzucono Mamunie . Jednak nie zaryzykowałabym połączenia dwóch różnych miotów bo to moze źle sie skończyć. Choroby przede wszyskim i odrzucenie. Poza tym ważny jest wiek kocich dzieci .
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55369
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 162 gości