para mieszana B&B Wyadoptowana

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob maja 14, 2016 17:02 Re: para mieszana B&B

jak zwykle - pińset wejść
a chałupy niet

'.... gdzie te chałupy, prawdziwe takie,
osiatkowane balkony mające
gdzie te chałupy, na miarę czasu,
gdzie te domy
jeeeeeee'

:mrgreen:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Wto maja 17, 2016 13:23 Re: para mieszana B&B

:201439

no i gdzie ta Ada :roll:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Wto maja 17, 2016 21:02 Re: para mieszana B&B

Ada w Wawie siedzi :crying:
i cały czas obiecuje, że wpadnie .....
i jak już jest prawie, prawie, to znów ma pilne zlecenie i ..... :evil:

a ja nie potrafię takich zdjęć robić
:placz:

zaczynam się zastanawiać nad porwaniem :twisted:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pt maja 20, 2016 9:17 Re: para mieszana B&B

:201461
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Sob maja 21, 2016 9:36 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

czekamy na Adę
:evil:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pon maja 23, 2016 10:45 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

:201461
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Śro maja 25, 2016 12:14 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

czekając na Adę...

:201461 :201461
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4565
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Pt maja 27, 2016 8:24 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

Kinnia- a może chociaż spróbuj zrobić tym kotom jakieś zdjęcia. Z kilkunastu napewno jakieś da się wybrać do ogłoszeń.Ja swoim najczęściej robię komórką i wychodzą najładniejsze.Czasem pożyczam od koleżanki aparat,może i Ty byś mogła? Jeden przyjazd fotografa niewiele da.To Ty będąc z nimi na co dzień potrafisz złapać najlepsze ujęcia,bo je non stop obserwujesz i znasz.Koty przy obcym nie będą wyluzowane i nie zapozują.
To zwykłe burasy,w dodatku dorosłe.Takich kotów są tysiące. Potrzebują mnóstwa ogłoszeń,non stop podnoszonych.Z fajnym opisem.By ktoś je wyłowił z morza innych ogłoszeń.
Spróbuj też ogłaszać pojedynczo. Nie blokuj im adopcji.Naprawdę mało kto szuka takiego dwupaku :? Musisz o nich zawalczyć.Ostro zalewając internet ogłoszeniami.Życzę Ci siły,ale weź się do roboty. Nie siedź i nie czekaj.Teraz będzie jeszcze trudniej,bo wylew maluchów.
Znalezienie im domów nie jest jednak niemożliwe. Ostatnio wyadoptowałam 3 takie zwykłe dorosłe burasy.Dwa o cudownych charakterach (w tym jeden wyadoptował się sam umizgując do przyszłego domku na wizycie p/a w sprawie innego kota),jeden pięknie pręgowany. Da się :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 27, 2016 8:31 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

dawno na ilość wejść niezerkam. Bo i po co? Są cudacze-czystacze , których hobby jest czytanie ogłoszeń a nie książek.Ot, sposób na nudę i zapełnienie czasu.
Trzeba robić swoje, nie stresować się i walić co i raz nowe ogłoszenia. Nawet z tymi samymi fotami ale puszczać trzeba. Razem, osobno (gdzie isze się ,ze tylko razem koty pójdą) i w ten sposób jednym rzutem masz 3 wersje. Zmeiniać fotki czołowe, tytuły...Wszystko by na pierwszej stronie były. Na olx i gumtree nie można dawać tych zamych ogłoszeń. Na reszcie tak tzn morusek, gratka, przgarnijzwierzaka,adocje.miau.
Kciuki wielkie :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt maja 27, 2016 9:03 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

Na ilość wejść tu,na forum też bym nie patrzyła i nie liczyła na wielki ruch na wątku.
Koty TYLKO szukają domów. Nie są chore,nie ma tragedii. I dziękuj Bogu za to!
Podczytywacze i reszta lecą zwykle za sensacją.
A tu? No wręcz nuda,Panie,nuda :wink:
U mnie na wątkach ,odkąd jest stabilnie,też cisza głucha. Kogo obchodzi żmudna codzienność DT...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 27, 2016 9:15 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

I jeszcze jedno.Wrzuć tu tekst jaki dajesz do ogłoszeń.Może dziewczyny zerkną i wspólnie uda się coś zmodyfikować,ulepszyć,podpowiedzieć?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 27, 2016 17:24 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

to tak po kolei
B&B jest w miejscu, w którym nigdy nie powinny być
jeśli się wyda, to będzie tragedia ludzka i kocia

ASK ja po prostu się do tego (sprzedawania, ogłaszanie, itp. ) nie nadaję
za cholerę, no nijak nie moje klimaty
wkurw tylko mi rośnie w postępie geometrycznym
próbowałam i nic mi nie wychodzi - jak pokazuje praktyka bo telefon milczy

ja nie potrafię robić zdjęć
kiedyś, potrafiłam, robiłam zdjęcia, które zachwycały, profesjonalnym sprzętem, duuuuzo zdjęć
w miarę jak moja dusza zmieniała 'kolor i mentalność' - tak to ujmijmy - ta lekkość i oko zostały tam, gdzie już nie wrócę
teraz nie potrafię robić zdjęć
ktoś inny to musi zrobić

treści mogę pisać
para mieszana ma taka treść aktualnie:

Witam Wszystkich
Para mieszana Bernard i Bianka
dwójka kociastych do kochania
zżyte ze sobą, wpatrzone w człowieka, ufne i radosne

Bianka, to ok 2 letnia kicia o wyjątkowym umaszczeniu pyszczka, wieczne dziecko, wesoła, uparta, odważna i zadziorna, to kociczka 'wysokopienna'
Bernard, kocurek ok 2 letni, wpatrzony w człowieka, zawsze czeka na pozwolenie wejścia na kolana, bardzo spokojny i rozważny, ustępuje Biance

Kotki są zdrowe, wykastrowane.
Wydam tylko do domu niewychodzącego.
Przebywają w domu tymczasowym
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pon maja 30, 2016 11:12 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

Kinnia pisze:
ja nie potrafię robić zdjęć
kiedyś, potrafiłam, robiłam zdjęcia, które zachwycały, profesjonalnym sprzętem, duuuuzo zdjęć
w miarę jak moja dusza zmieniała 'kolor i mentalność' - tak to ujmijmy - ta lekkość i oko zostały tam, gdzie już nie wrócę
teraz nie potrafię robić zdjęć
ktoś inny to musi zrobić


Jeżeli kiedyś robiłaś zdjęcia profesjonalnym sprzętem i zachwycały,to Kobieto weź się w garść ,dla dobra tych kotów i swego :wink: ,i trzaśnij parę fotek. Ja profesjonalnego sprzętu nawet nigdy w rękach nie trzymałam :roll: ,choć baaardzo bym chciała taki mieć. Jesteś szczęściarą. Nie kombinuj zatem i do dzieła!
Na pomoc będziesz czekać do zimy :wink: ,szkoda czasu.
Tekst należałoby jakoś przeredagować,bo za bardzo nie przyciąga :roll: ASK@,Arcana-może Tekściary-Mistrzynie pomogłyby :)

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto maja 31, 2016 7:41 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

"Dobrych tekściar" jest na pewno więcej, sądząc po skuteczności w adopcjach.
Wystarczy zerknąć w adopcje pod nickami, żeby zobaczyć, co piszemy. Piszę to, co wiem, o kocie, podkreślając jego zalety i sugerując, do jakiego domu powinien trafić. Jak się zachowuje, co lubi, jak do ludzi, dzieciaków, innych zwierząt. Czy musi się wyszaleć, potrzebuje towarzystwa innego kota, nadaje się do domu z dziećmi, z psem. Czy starszy, spokojny mruczek na jedynaka do spokojnego domu. Podkreślam odpowiednie zalety pod katem domu, jakiego szukam. Piszę też, czy kota można poznać osobiście, czy jest poza miastem, na które ogłaszam, i zapewniamy transport.
Jeśli można zorganizować wizyty i transport, to koty z mniejszych miejscowości ogłaszam na 2-3 duże miasta. Na Warszawę jest kilkakrotnie więcej ofert niż na inne miasta, więc warto zwiększyć szanse i nie ograniczać się do jednego miasta.
Sucha informacja, ze kotka jest "uparta, odważna, zadziorna i 'wysokopienna" kojarzy się z charakternym kotem, warto napisać, co to znaczy, w czym się przejawia, bo może zniechęcać. Asia już pisała, że dla 2 kotów można zrobić od ręki 3 wersje ogłoszeń, z osobna i wspólne. Upieranie się przy dwupaku burych doroślaków zmniejsza szanse adopcji do bliskich zera. Od paru miesięcy ogłaszam dwupak podrostków od ewar, trikolorke i buraska, i też trudno znaleźć dom, ktory chce dwojke i jeszcze raczy osiatkować balkon. Przez Miau znalazłam dom dla jednego, może dwóch kotów na zasadzie wyjątku od reguły. Trzeba stawiać na ogłoszenia. Z wątku odnosi się wrażenie, że Kinnia nie ma kontaktu z kotami. Ani zdjęć, ani bieżących informacji...

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto maja 31, 2016 9:59 Re: para mieszana B&B niewyadoptowana

Kinnia ma kontakt z kotami - codzienny
zdjęć dobrych nie ma - bo Ady nie ma (tabo - dawno sprzetu nie mam, równie dawno nie robię dobrych zdjęć)
'tekstów' pisać 'jak nad Niemnem' nie potrafi - konkretnie potrafi
ogólnie Kinnia to skrajne i tragiczne beztalencie w kwestii sprzedaży czy jakiegokolwiek handlu
stąd problemy podejrzewam

to też mnie przekonuje, że DT nie powinna Kinnia być
bo w tym sensu brak - odbiera kotom szanse na dom

Kinnia może łapać, ciachać i leczyć - to jej 'talent'

:(
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości