OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt sie 26, 2016 8:02 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

meg11 pisze:Jak zaszczepisz-weż fakturę jakoś ogarniemy temat. Chcę wypłacić pieniądze bo nie lubię obcych trzymać :twisted:

Dziś Janusz, jak nasza wetka będzie, uzupełni wpisy w książeczkach bośma się wybrali bez nich. :oops: Stadnie było a TZ zabył zgarnąć naszykowane książeczki. Przy Gawroszku ma wszystko załatwić. Wczoraj dopiero braki zauważyłam. :strach: Faktury nie mam bo nie kupiłam Versifela w naszym gabinecie. Płaciłam przelewem.

Grzybek pleni się . Wczoraj Gawronkowi coś nad oczkiem się zrobiło.Wszystko wskazuje na francę. To już 4-ta sztuka oznaczona. Bemolek ma pysiałek nie fajny. Najgorzej wygląda.Reszta dziecisk na stopach ma plamki.
W domu jako tako. Janusz dochodzi powoli do siebie. Rola chorego nie bardzo mu pasuje. Ale nawyknie. Byleby inszych atrakcji nie było :201494 Koty szczęśliwe ,że ktoś w domu siedzi.
Niestety, spsuła nam się na amen kolejna fontanna. Nie wiem jak to działa u innych ,że tyle czasu leja wodę. Nasze padają jakoś tak prawie migusiem. :cry: Najgorsze to małe cholery nie wiem dlaczego nazywane słodkimi koickami :strach: . Co one wyprawiają jak wodopój nie z tego świata widzą. 8O Po raz pierwszy, drugi...etnasty. O przegryzionych kabelkach nie wspomnę.
Teraz jak bieżąca nie leci to cięgiem zaglądają w dziurę i wody szukają. Wszystkie stoją i nad suszą debatują. Jak nowa nastała to inne cholery małe górą filtry wyciągały. Odpuściliśmy ich montowanie bo nie uchowały się na miejscu długo. Potem takie gówniarstwo latało po domu warkoląc i trzymając w pysku resztki.W asyście licznych ogonów co do zdobyczy też dobrać się chciały.
Lecę pozerkać za jakimiś zniżkami na wodopoje.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 26, 2016 9:03 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

U mnie po roku padła fontanna Drinkwell Platinum tzn. umarła pompka, a zapasowej nie idzie nigdzie dostać :evil:

Za zdrowie wszystkich :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt sie 26, 2016 9:20 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

ametyst55 pisze:U mnie po roku padła fontanna Drinkwell Platinum tzn. umarła pompka, a zapasowej nie idzie nigdzie dostać :evil:

Za zdrowie wszystkich :ok: :ok: :ok:

My już trzecią obrabiamy. Ale stadko kotów swoje robi. Kłakó i różnych śmieciorów wszędzie. Co nie które z upodobaniem piorą wszystko co im w łapki wpadnie. Obecne malce to basen w uparły sobie robiły. A potem tor wodny był w przedpokoju. Dla kotów i dla mnie też.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sie 26, 2016 9:36 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

A jakiego poidełka używacie, bo też się przymierzam do zakupu (tylko tym razem wybiorę model z zapasową pompką)
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob sie 27, 2016 17:07 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

ametyst55 pisze:A jakiego poidełka używacie, bo też się przymierzam do zakupu (tylko tym razem wybiorę model z zapasową pompką)

http://www.zooplus.pl/shop/koty/automat ... anna/80973
Miałam to 2x. Fajne ale koty filtr wyciągały przez dziurę. Źle sie też myje. Ale sprawdziło się.
http://www.zooplus.pl/shop/koty/automat ... anna/68395
Powyższe koty dostały w prezencie od Cioci i ekipa kocia migusiem rozbroiła. Nie wiem jak ale rozebrała fontannę .Migusiem.

Czy w komlecie jest pompka i filtr? Zamawiam pierwszą.Zaczęłam myśleć to się pomerdałam umysłowo. :oops:
Pompki samą nie kupię. Wcześniej zamówiona-przy okazji promocji- dodatkowa nie pasowała "wlotem" do obecnej :mrgreen:

Grzybek pleni się.
Grymuś przybiegł mi na kolana :201461
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sie 27, 2016 18:41 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

ametyst55 pisze:U mnie po roku padła fontanna Drinkwell Platinum tzn. umarła pompka, a zapasowej nie idzie nigdzie dostać :evil:

Za zdrowie wszystkich :ok: :ok: :ok:

https://animalia.pl/drinkwell-zapasowa- ... ly/29965/??
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19609
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob sie 27, 2016 19:50 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

meg11 pisze:
ametyst55 pisze:U mnie po roku padła fontanna Drinkwell Platinum tzn. umarła pompka, a zapasowej nie idzie nigdzie dostać :evil:

Za zdrowie wszystkich :ok: :ok: :ok:

https://animalia.pl/drinkwell-zapasowa- ... ly/29965/??


Dzięki serdeczne :ok: chociaż nie zdawałam sobie sprawy , że cena jest taka duża :strach:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie sie 28, 2016 7:07 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

5,20. RANO!
Bemol drze drzwi by wyjść na wolność. Znaczy się chce wyjść z pokoju córki. TŻ-t polazł z nimi się wyspać :wink: nocy wczorajszej. Ale wspólne sypianie z TZ-tem nie wystarczyło.Ja jeszcze ócz błekitnych nie rozwarłam a Bemol już postanowił wolności zaznać. To prowodyr. To ranny potworek! Ma swoje zasady i ich się trzyma. To znaczy "budzem siem i dajem popalić". Działa wedle schematu. Dni wolne zakłócają mu zegar. O tej porze ja już się kręcę więc i on już czuja ma załączonego. Niedzielny poranek mocno mu zamieszał w głupiej łepetynce.
A Gawron rzyga. Chrupkami. Mokrego za mało było.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 28, 2016 7:20 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

Się całkiem obudziłam. Jakiś dziad zejsrał się w brodziku i kole kuwety. Zapach :wink: prześladuje mnie do tej chwili. Rzyg, goowienko... Upojny niedzielny poranek. Na razie ciśnienia nie zmierę sobie bo przekłamane będzie. :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 28, 2016 9:18 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

Za niskie. Wdech, wydech...
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sie 28, 2016 16:48 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

Mieliśma klatkę dziś złożyć.I oddać. Bo nie nasza. Znaczy się Janusz miał to robić, bo mnie nie zawadza. :roll: Umyta stoi jako jadłodajnia i sypialnia. Są umocowane miseczki u krat co nie pozwala na ciągłe wywalanie żarcia. Mniej sprzątania. A wiszące hamaczki jeszcze są okupowane przez duże już tyłeczki.
Wystarczył jeden telefon. Kotka zabita , dzieci zostały. Wiesz, ja nie mogę bo mam pełen dom kotów. A ktoś z tozu niemoże? Wszak tyle was jest? Nie mogłam się powstrzymać przed gadaniem. Odpowiedź znałam ale co mi tam.Też nie mogę bo mam dom pełen kotów. Dziś dwa nawet rzygają na wielką potęgę.
Jak ja nie znosze słowa maluchy na moim terenie. :twisted:
Dom pełen kotów. Cholera jasna.
Ubrałam się w plecak z żarciem pod bacznym okiem Janusza. Transprter też wzięłam. Zanim zeszłam na dół Janusz krzyknął ,że mam poczekać. On też idzie. Znaczy się pojechaliśmy.Oczywiście wlazłam na sąsiada co nie mógł się powstrzymać przed gadaniem na widok transportera. Zamilkł jak pustkę w nim zobaczył. 8O
Nie będę opisywać całości. Grunt ,że w klatce siedzą trzy wystrachane malce .10-12 tygodni.Oczywiście bure.
Dom pełen kotów. :strach: Adopcje stoją. Zresztą przy takich ofertach kolorystyczno-urodowych to ja nie opędzę się od chętnych. Niech tylko je wypatrzą. :smokin:
Dom pełen kotów. Dziś nawet dwa rzygają na wielką potęgę. Dziś nawet zamówienie złożyłam ot tak sobie suche zamawiając. Niech będzie, się nie zespsuje.
Trzy dodatkowe dzieciaki pochłoną wszystko. Na razie trzęsą się okrutnie ale michy przetrzepały.
Łapka została bo ponoć jeszcze jeden jest.
Ehh, będzie z czym do weta iść. Z pustą ręką to nie wypada. C`nie :placz:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sie 28, 2016 17:02 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

:(
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie sie 28, 2016 17:27 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

:evil: O TOZie to nawet nie mogę czytać, bo i mnie ciśnienie skacze od razu. Otwockie realia...
Ech, mialy maluchy szczęście do Was.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Nie sie 28, 2016 18:18 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

Znowu maluchy :(
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie sie 28, 2016 18:30 Re: OTW15-PILNIE-TDT/DT to życie 3 malców.Pokrycie kosztów!s

ametyst55 pisze:Znowu maluchy :(

Niestety...
Głupich nie sieją :mrgreen:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 173 gości