OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto paź 25, 2016 19:23 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

ASK@ pisze:A pana do RTG zdenerwowałam lekuchno . Nie ma to jak blondinkę spotkać na początku dnia. Od razu lepiej się takim panom robi. Najbardziej go "rozbawiła" moja koordynacja stron. Prawa strona? lewa strona? A co ja w Wielkiej Grze występuję by znać odpowiedzi na polecenia i jeszcze je wykonać.


A to ... blondyn jeden..... nie wie że trzeba sprecyzowac które prawo i które lewo ma na mysli?
Obrazek

Wolność, kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.(Chłopcy z Placu Broni)

MISIA- 1.06.2002 - 13.12.2012. Skarbie, gadułeczko moja. Bardzo mi Ciebie brak.
MIKITKA - 03.2002 - 13.07.2015. Tak bardzo mi żal.
FELUTEK - 03.2002 - 11.10.2015. Najcudowniejszy kot terapeutyczny.
OKRUNIA - 09.2002 - 16.08.2018. Śpij, skarbie kochany.
GACEK - 03.2014 - 22.06.2019. Wierny i mądry Przyjaciel.
TYGRYNIA - 05.2002 - 16.12.2020 .Maleńki koto-piesek.

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153652 sprawdź zanim oddasz kota!

Ja-Ba

 
Posty: 9574
Od: Pt lis 07, 2008 23:23

Post » Wto paź 25, 2016 20:26 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

Toć o to chodzi. Moja każda górna kończyna ma dwa kierunki, prawo-lewo/lewo-prawo. Ja otwarta jestem na propozycje. I długo myśląca. Nie daj panie pytać mnie o drogę.

Po zabiegach w kole mej osoby podygałam do pobliskiej apteki po leki. Dwie osoby były przede mną ale ciągło się niemożebne. Stałam. Inaczej leków nie kupiłabym bom bym już nie wypełzła z pieleszy domowych. Przyszedł pan z dziewoją. Córką chyba. Bo oczami wywracała straszniście. Tak pociechy niektóre robią by zachwyt nad rodzicem okazać. Pan wybrał z regałów nie aptecznych maszynki do golenia. Ja takie same zakupuję by sarnie kopytka ogarnąć i co by nie pleść warkoczy pod tzw pachami. On, sądząc z gębusiowego porostu, do inszych części ciała miał zapotrzebowanie. Macha radośnie pakunkiem i nieśmiało pyta czy może. Bo on tylko z tym. Dziewoja prawie oczy straciła. A pan tłumaczy, że bardzo się spieszy. Puściłam. Krajan to był. Mój krajan. Bliski ciuchowej wizji schludności ala'ASK@. Czapeczka zasunięta na brwi krzaczaste (siem woskuję to nie mam!), dresik z mocnymi ściągaczami w kostkach (mam) i wypchaniem w okolicy kolan oraz tyłka (też mam!) i (co mnie przekonało do ubraniowej bliskości) dwie różne skarpetki. Nie mam wymagań w tej dziedzinie. Byleby na nogi pasowały. Nie raz z Januszem toczyłam dyskutyje na ten temat.
Pan do szpitala szedł. Życzę Mu by wszystko dobrze się skończyło.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55381
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 25, 2016 22:51 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

ASK@ pisze:i... już wiem! Wiem dlaczego gapiono się na mnie. Jam ozdobiona u dołu niebieskimi spinaczami od prania. Dyndały sobie swobodnie pięknie komponując się ze słonecznym kolorem. Dzień wcześniej ją uprałam. Rano zdarłam wdzianko ze sznurka i się ustroiłam bez przyglądania.

Popłakałam się ze śmiechu.
Muszę wchodzić tu obowiązkowo przed snem. :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19711
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Śro paź 26, 2016 8:07 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

zgubione
znalezione
doczytane
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 26, 2016 14:05 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

meg11 pisze:
ASK@ pisze:i... już wiem! Wiem dlaczego gapiono się na mnie. Jam ozdobiona u dołu niebieskimi spinaczami od prania. Dyndały sobie swobodnie pięknie komponując się ze słonecznym kolorem. Dzień wcześniej ją uprałam. Rano zdarłam wdzianko ze sznurka i się ustroiłam bez przyglądania.

Popłakałam się ze śmiechu.
Muszę wchodzić tu obowiązkowo przed snem. :mrgreen:

A wiesz ,że te zapinki mi klekotały. Nawet się oglądałam czy ktoś za mną nie drepcze.A to tylko wspomnienie prania było. I moje gapiostwo.

Siedzę sobie, siedzę i nic się mnie nie trzyma. Ani czytanie ani oglądanie TV, ani komp... dosłownie nic, NIC. A raczej leżę sobie i nic się mnie nie trzyma. Nawet kordełka. Dupka mi rośnie rozpłaszczona na prześcieradełkach. Opony się napowietrzają. Czas leci i przez palce przecieka. Nawet ogłoszenia marnie mi idą. Nawet wygłaskanie któregoś futera jest trudniejsze. One wyczuwają ,że coś nie tak i wolą odpuścić bliski kontakt ze mną. Co nie przeszkadza zajmować im najlepsze miejscówki w wyrku.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55381
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro paź 26, 2016 19:23 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

[quote="ASK@"]Toć o to chodzi. Moja każda górna kończyna ma dwa kierunki, prawo-lewo/lewo-prawo. Ja otwarta jestem na propozycje. I długo myśląca. Nie daj panie pytać mnie o drogę.

Aśka juz nic więcej nie doczytałam :ryk: Jesteś niesamowita a to zdanie cyt "Ja otwarta jestem na propozycje. I długo myśląca. Nie daj panie pytać mnie o drogę" to kabaretowa lista przebojów :ryk:

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Śro paź 26, 2016 19:29 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

Jakbym Chmielewską czytała :ryk:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2398
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 26, 2016 19:40 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

a to cytuję Asię (...)Zsuwam z ramionek żółtą kurteczkę, składam pieczołowicie na krzesełku i... już wiem! Wiem dlaczego gapiono się na mnie. Jam ozdobiona u dołu niebieskimi spinaczami od prania. Dyndały sobie swobodnie pięknie komponując się ze słonecznym kolorem. Dzień wcześniej ją uprałam. Rano zdarłam wdzianko ze sznurka i się ustroiłam bez przyglądania(...) :ryk:

Aśka pisz!

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Śro paź 26, 2016 21:23 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

waanka pisze:Jakbym Chmielewską czytała :ryk:


Ooo, to!!! Już wiem z kim mi się kojarzyło :ok:
Ksz.

sqbi90

Avatar użytkownika
 
Posty: 1188
Od: Śro sie 31, 2016 2:17
Lokalizacja: Poznań/Warszawa/Świat

Post » Śro paź 26, 2016 23:47 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

sqbi90 pisze:
waanka pisze:Jakbym Chmielewską czytała :ryk:


Ooo, to!!! Już wiem z kim mi się kojarzyło :ok:

Na Chmielewskiej wychowana jestem. Nawet plagiat popełniłam tyci pisząc o kadłabku w kapelutku co na posesji " od wydalania" spoczywał. Żyjący on był. Kapelutek nie.

Leżę ja i koty. One śpią. Ja jak widać. Nie wiedzieć czemu martwię się. Zwykły strach mni bierze. Nie lubię takich bezsennych nocy. Któryś futer popłakuje sobie. Chyba Rudolf. Ale nie chce przyjść. Ja mając kota na klacie też się nie rusze tyłka. Noc.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55381
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw paź 27, 2016 8:26 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

Gotuję zupkę. Wstępnie ma być ogórkowa. Wstępnie :wink:
Mam dać znać jak wyjszła :wink:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55381
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw paź 27, 2016 8:57 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

ASK@ pisze:Gotuję zupkę. Wstępnie ma być ogórkowa. Wstępnie :wink:
Mam dać znać jak wyjszła :wink:

koniecznie
jeno po moim posiłku, bo klawiaturę zaleję cieknącą ślinką
---
a tak na marginesie, to mogłabym się u Was stołować...
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 27, 2016 9:08 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

ewa_mrau pisze:
ASK@ pisze:Gotuję zupkę. Wstępnie ma być ogórkowa. Wstępnie :wink:
Mam dać znać jak wyjszła :wink:

koniecznie
jeno po moim posiłku, bo klawiaturę zaleję cieknącą ślinką
---
a tak na marginesie, to mogłabym się u Was stołować...
---
:smokin:

Łaskawco :201494 Nareszcie ktoś się znalazł w bez kresie kosmosu co moje starania kulinarne docenił :piwa:
Właśnie się realizuję w zupinie.Zerkłam, posiorbałam, pomerdałam chochelką i dorzuciłam kolejny słoik przecieru .
Ponownie zerkłam, posiorbałam , pomerdałam chochelką i ... dorzuciłam garsteczę zacierek.
I znów posiorbałam , pomerdałam chochelką i ... dorzuciłam kolejną garstkę zacierek.
I dwie kiełbaski.
Zerkłam, posiorbałam , pomerdałam chochelką i ... dorzuciłam kolejną kiełbaskę.
Zerkłam, posiorbałam , pomerdałam chochelką i ...wyjszłam z kuchni. Przecieru i kiełbasek mi zabrakło. :mrgreen:
Przecierek, by nie było to tam to, został urobiony z własnych ogórtasów zasianych na polach szerokich. Owiane wiaterem i smyrane słoneczkiem. Uchowane na gnojówce i innych odchodach :strach: . Ptice nad nim latały i pieściły trelem radosnym. Chyba...
Potem zebranych w cięzkim pochyło-grzbiecie, obdartych ze skórki, utartych na grubej tarce , upakowanych w odkażone słoiki i potraktowanych w wysokiej temperaturze. Złoty jeden i 59 groszy kosztowały :mrgreen:
Więc trzy zakupiłam. :smokin:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55381
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw paź 27, 2016 9:19 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

czyli wygląda na to, że Krzysiek dzisiaj je u Ciebie :twisted:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw paź 27, 2016 9:34 Re: OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

Zjadłabym tej ogórkowej.... gdyby nie to, że mi absolutnie nie wolno :( . A to była jedna z moich najulbieńszych zup...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24232
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Renata Żurawska i 35 gości