OTW15-dużo nas ;( Nowe fotki "starych/nowych" s.85

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie lip 24, 2016 20:43 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

Ja dzieci nie lubię i tyle. A aż tyle nie lubię jeszcze mocniej.
Poszłam nakarmić dziki. P wyjściu z domu moim oczom ukazał się cudny widok. Trawnik na przeciw klatki usiany był kapelutkami. Białymi i dorodnymi. 8O Stałąm chwilę zanim załapałam, że to pieczarki :ryk: Pod moim blokiem, prawie pod moim okienkiem.
Potem uzupełnienie wody gołębiom. I podreptałam ku sosnom. Na pierwsze karmienie. Drugie to dwa koty co na mnie czekają przy parkingu. Teraz jest punktem drugawym choć wcześniej był jako oststni. Bo najbliżej mojego domu jak wracam. Ale jakaś dusza miłosierna zaczęła monitorować kiedy ,jak i gdzie karmi się te dwie pyskówki więc myk trzeba było zrobić z kolejnością. To dwie kociczki .Mądre są i szybko załapałay. Choć z tym trudu nie było bo już od popołudnia dulczą na posterunku. Pyskówki dlatego ,że słysząc mnie mordy drą na całą okolicę. A więc dziś też idę do nich machając radośnie torebeczką z ich porcją. W łąpce ją trymam by nie zatrzymywać się i nie grzebać w plecaku. Zerkam jakie auta stoją. Mile widziane wyższe bo łatwiej jest pod nie wyciepać porcję.A i kot nie musi łamać kręgosłupa i ryjem jechać po asfalcie. Wracając zabieram michę. Ale dziś...Ale dziś widzę mojego byłego szwgra. Już z dala mi łyska jego lico. Zaprzestałąm szurać stopkami coby koty po krokach mnie nie zauważyły. Bo jakoś mi głupio było walić się na kolana w obecności byłego szwagra i wpychać się pod samochody w asycie pyskówek. Prawie się udało.Prawie. Już dalej od aut byłam. Dalej se radośnie machałam pojemniczkami. Ale zrobił się bład. Mój błąd. Na rzucone radosne cześć asia na spacerek ? rzekłam cicho cześć ,ano i tu się koty ukazały. Znają głos więc wyleciały spod karoserii i dalej drzeć ryja biegnąc za mną z naczapirzonymi ogonami a ty gdzie siermiengo zwiewasz, uciekasz, uciekasz, a my głodne som, a my tensknim, a my czekam, a ty pitolisz se z jakimś samczykiem ,wracaj no tutaj,wykładaj żarcie, wykastruj siem jak smiczek ważniejszy niż nasze brzucho, uciekasz, uciekasz, wsytydu to ty nie masz, spójrz na siem jak ty wyglądasz, porzondny kocur mijałby ciem z dala ...
Ło matko, jak one się wydzierały. Wróciłam z podkulonym ogonem i wstydem wielkim. Kajałam się jak mogłam. Uwaliłam na kolana i czołobitnie dodatkową porcję wywaliłam. Potem kolejne stanowiska ale tam spokojnie było. Po powrocie zerknęłam w lusterko domowe. No, fakt. Z takim wygladem to ja nawet baz kastracji szans nie mam u dobrze prowadzącego się kocurka. :cry:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lip 24, 2016 20:46 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

Asiu, masz Janusza, to po co Ci porządny kocur :ryk:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie lip 24, 2016 22:27 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

Alienor pisze:Asiu, masz Janusza, to po co Ci porządny kocur :ryk:

Dla spróbunku :wink:
Iwanek coś źle się dziś czuje.Mało a właściwie prawie nic nie je. Z ręki, po kawałku to i owszem. Zestaw szwedzki zapodany ale kiepsko idzie. Dokarmiam systematycznie zaraz ma kolejne papu w mikro ilościach. Dobrze, że pije. Wszelkie zapodanie czegoś bezpośrednio do pysia skutkuje wymiotami. Biedny jest.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 25, 2016 0:10 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

ASK@ pisze: Po powrocie zerknęłam w lusterko domowe. No, fakt. Z takim wygladem to ja nawet baz kastracji szans nie mam u dobrze prowadzącego się kocurka. :cry:

O matko, ale samokrytyka :mrgreen:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19559
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pon lip 25, 2016 8:07 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

meg11 pisze:
ASK@ pisze: Po powrocie zerknęłam w lusterko domowe. No, fakt. Z takim wygladem to ja nawet baz kastracji szans nie mam u dobrze prowadzącego się kocurka. :cry:

O matko, ale samokrytyka :mrgreen:

No wiesz, krytycznie na się zerkam. Nie jestem osierściona jakoś mocno. Kitą futrzastą nie macham z wdziękiem. Nawet nie mam czym machać .Z maszerowaniem na czterech nogach poradziłabym sobie jako tako. Po zaaplikowaniu pewnych środków w sporych ilościach to nawet by mi dobrze szło. Tak jak miauki. Ale już dreptanie z gracją na tych łapach to już bieda totalna. Wstyd i poruta by była.

Zadanie wykonałam i ogłosiłam wszystkie koty.Reakcja nie powala bo tylko jeden telefon był. Świat upadł na kolana i pozbierać się nie może widząc tyle pięknot na raz.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 26, 2016 10:59 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

Dziś mój lekarz ortopeda mnie obaczy . Kciuki poprosze mocne.

Mogę obwieścić światu ,na spokojnie wieści adopcyjne . Jak zwykle dzielę się radością z każdej adopcji z Wami jak już wiem ,że kociska na swoim się zadomowiły. Mam takie zabobony ,że jak za wcześnie się pochwalę to coś będzie nie tak.

A więc Basterek i Bejbi pojechali do wspólnego domu. Mają starszego kolegę Markiza. Markiz ma 7 latek i odział się w czarny garnitur. Nieziemski przystojniak. By nie poczuł się urażony przebywaniem ze smarkatą gawiedzią Basterek dostał na imię Parys. A Bejbi jest Princeską. Oboje pięknie weszli w nowy dom. Kuwetkują, bawią się, tulą, z Markizem już Princeska wojaże biegowe uskuteczniała. Mają osiatkowany balkon i dwoje Dużych. Co prawda Parysek dziś gorzej się czuje po szczepieniu (wczoraj zaliczyli) co nie przeszkadza mu jeść i pić. Tylko słaby bardzo jest. Ale musi być dobrze!

Małgosi serdecznie dziękuję za wizytę pa. :201494
A Tajemniczej Cioci za plecenie naszego DT. :1luvu:
Pan Paweł powiedział kto zacz ale ja przejęta adocją nie zatrzymałam tej wiedzy w rozumku :oops:
Szkoda,że szczęście mojej dwójki okupione zostało śmiercią towarzyszki Markiza Galenki. [*]

Dzieciejstwo niech ma moc kciuków od Was, proszę o nie bardzo.

Bądźcie szczęśliwe dzieciaki :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 26, 2016 11:06 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za Ciebie :ok: :ok: :ok: :ok:
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za maluchy :ok: :ok: :ok: :ok:
Natalka [*] 17 lipca 2008, Sokółka [*] 22 lipca 2016 , Sierżant [*] 5 grudnia 2016 , Buras [*] 14 grudnia 2018, Agrest [*] 21 października 2019, Bura [*] 15 stycznia 2020, Skarpetka [*] 11 marca 2021, Merida [*] 7 stycznia 2023, Królewna [*] 21 lutego 2023, Colin [*] 27 maja 2023, Szuma [*] 19 lutego 2024
Oddam starsze książki szkolne i akademickie
Wypożyczalnia łapacza - klatki-łapki i bytowe itp

piotr568

 
Posty: 6931
Od: Czw sie 30, 2007 17:42

Post » Wto lip 26, 2016 11:06 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

:ok: :ok: :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 26, 2016 11:08 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

Trzymam mocno kciuki za całokształt. :ok:
Faktycznie Markiz jest niezwykle urodziwy.
Wkleję fotkę, widać, że kawał czarnego kocura w przepięknym futrze. :D
Obrazek
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14230
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto lip 26, 2016 11:34 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

Dzięki Małgosiu

Tak bym chciała by każdy nasz kot znalazł super domek. Już, szybko, bez zasiedzenia. Nie narzekam. Tylko refleksa mam. Nie chcę grzeszyć. Bo nasze futerka jakoś je znajdują.Wcześniej lub później ale mają swych Dużych. Tak bardzo z każdej adopcji się cieszymy ale i sporo strachu jest. Umieram za każdym razem i aż dziw bierze żem jeszcze chodząca i żywa kobieta jest. Nie nawyknę do tego lęku, który siedzi w środku mnie. Aż boli wszystko z nerwów, kręci jelita w supełki a żołądek nicuje się na drugą stronę. Ale jak przychodzą dobre wieści to odżywa się jak za dotknięciem rózgi :wink: Wróżki Adopcyjnej i taki piękny jest wtedy świat.

Dzieki za kciukasy
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lip 26, 2016 12:36 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21538
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto lip 26, 2016 12:59 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

I ja trzymam, za ortopedę i kociaki :ok: :ok: :ok:

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 26, 2016 13:41 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

Trzymam :ok: :ok: :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Wto lip 26, 2016 15:38 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

Pewnie za ortopedę już za późno, ale kciuki są :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
No i za maluchy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto lip 26, 2016 21:35 Re: OTW15 -foty nowych s.52/53; nowe fotki na 55 !

Nigdy nie jest za późno na kciuki i dobre słowo.
Zwariowany dzionek był.Ortopeda zaliczony choć długo wszystko trwało.Wróciłam umordowana przednie. Musiałam polec na wyrku bo mi kregi taś taś wołały . Dzieci jednak zostały poszczepione tzn Bemol i Bartek. Autko spitolone. Wracaliśmy na piechcię z miasta. Anki zaliczone. A moje zmartwienie Iwanek vel Kebab płacze. Przeżył bardzo usg i wcześniejsze badanie krwi. Bardzo go wszystko boli. Nie wiem co mam mu dać w michę by zjadł. Cudu mi, jemu potrzeba. Szereg misek stoi a on z obrzydzeniem odwraca się od wszystkiego. Tylko coś skubnie by nadziei narobić i tyle tego. Idę smażyć coś tam z brokułami i serem. Ostatnio to jadł. Cycek kuraka został nie zauważony a był cacy. Tyle żarcia było cacy :cry:
Dzwonił Pan Paweł. Parysek już ok. Uff. Żeśmy sobie pogadali.Jak gaduła z gadułą.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55363
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości