Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto kwi 19, 2016 18:23 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Zdjęcia Stefcia znów do de :evil:
Tak poluje na gołębie z sąsiedniego balkonu.Zaczynają wszystkie obserwacją:
Obrazek

Po czym Stefcio w sekundę wisi na siatce:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dlatego Stefcio TYLKO DO BALKONÓW Z OSIATKOWANIEM. Czasem koty raz przetesują siatkę na balkonie i dają spokój.Stef musi wchodzić po niej za każdym razem.

ps. Nie mogę dziś prawidłowo obracać zdjęć :evil:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto kwi 19, 2016 18:25 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

To też prześwietlone. No nie mam dobrego sprzętu,nie zrobię dobrych zdjęć czarnemu kotu :evil:

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto kwi 19, 2016 19:58 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Któreś balkonowe wrzucę do ogłoszeń jako poglądowe, ale próbuj jeszcze niebalkonowe :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pon kwi 25, 2016 11:43 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Stefcio to niedobrota :twisted: Lata po wszystkim,zwala mi na głowę,także jak śpię i tłucze.
W dodatku schudł (nie je tłustych kiełbas,które jadł u bezdomnych) i ma wylniałą szyję (najpierw włos wyrwałam,bo trzymałam do podania tabletek,potem całowałam w kochaną szyję aż łysa się zrobiła :twisted: ).

Dzwonił jeden facet,ale z 2 psami i dwójką dzieci 2,5lat i 3mce.Ludzie to ogłoszeń nie potrafią czytać. Stoi wyraźnie: nie do dzieci.A już napewno do takich małych. Był sympatyczny,ale nawet nie widział czy nie mają alergii na kota. Zresztą co u takiego niemowlaka można powiedzieć?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon kwi 25, 2016 11:51 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Niezgrabny ciamajda, za to energiczny i jeszcze wyłysiały?
Podnosisz poprzeczkę w adopcjach :mrgreen:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pon kwi 25, 2016 12:03 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Zgrabny,zgrabny :twisted: .Skacze zwinnie i z gracją. Bystrzak pełen energii,nie ciamajda. A i tak co mi natłukł,to jego. Bo wszędzie go pełno,wszędobylski,ciekawski. Wszystko musi pierwszy obejrzeć,powąchać,sprawdzić łapą.
Ale kocham go i tak :1luvu:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw maja 05, 2016 12:39 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

W sprawie Stefcia jeden pan po przesłaniu info o osiatkowaniu napisał:
"Swietny material szczegolnie nie mialem swiadomosci ze trzeba zabezpieczac uchylne otwieranie. Bardzo dziekuje"
I na tym się skończyło.
Jak zwykle zresztą.
Był też jeden tel. Do Pani lat 80 8O Nie wydam.
I dwa nawet rokujące,ale zobaczymy czy się odezwą.
A Stefcio niedobrota wczoraj od 23.30 zaczął latać z przedpokoju na balkon i drzeć się jak opętany.Bo się wcześniej wyspał i co mu tam :twisted:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw maja 05, 2016 13:06 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Nie zauważyłam i pytałam o niego na Kotach.
Ech z tymi zgłoszeniami. Trzymam kciuki za sensowne :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Czw maja 05, 2016 18:09 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

A teraz dobre wieści :D
Lilunia od jakiegoś czasu grzeje dupkę w swoim DS :piwa: :dance: :dance2:

DZIĘKI ARCANIE :1luvu: :1luvu: :1luvu: ,bo ją domkowi poleciła!

Ma do towarzystwa koteczkę Lunę adoptowaną za pośrednictwem Vivy i dwie bardzo ułożone i rezolutne dziewczynki do głaskania.A także wrażliwego Pana z żoną.Mieszka w dooobrych warunkach,jeżdzić będzie do weta dooobrym samochodem,no nie ma co.Standard życia,w porównaniu z działkami i bezdomnymi wzrósł jej,że ho!ho! Dziewczynki chodzą do prywatnych szkół i zamiast chipsów jedzą pestki,orzechy i zdrowe owoce.Do dyspozycji ma dwa piętra i osiatkowane przez profesjonalną firmę drzwi na taras oraz okna.
To moja ukochana koteńka.Mądra,grzeczna,tulinka.
Powodzenia laleczko!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pt maja 06, 2016 7:46 przez tabo10, łącznie edytowano 1 raz

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw maja 05, 2016 18:10 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw maja 05, 2016 22:09 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Oooo, fotki. Jak miło :D
Widać, że malutka i z panem zakumplowana, i dzieci się nie boi.
Bardzo się cieszę. Niech jej się dobrze wiedzie :)
Może ze Stefkiem zbyt restrykcyjnie skreślamy dzieciaki już w ogłoszeniach. Zależy, jakie dzieci.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pt maja 06, 2016 7:51 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Arcano edytowałam 2 posty wyżej,bo co najważniejsze nie zdążyłam podziękować za pomoc w adopcji Liluni Tobie :1luvu: . Wybacz :201494
O ja niewdzięczna,zalatana,pędząca między jedną kupą a drugą :wink: Bez Ciebie byłabym już jak Wioletta Willas z okresu Lewina Kłodzkiego :wink:
Ale czymże byłabys Ty beze mnie? A raczej bez moich bezdomniaków? Toż zanudzić by Ci się przyszło marnie :wink:
A tak jakoś pchamy ten wózek razem i interes idzie :wink: Ku obopulnej satysfakcji.A dokładniej rzecz ujmując,jednak jednostronnej.
Głównie kociej :mrgreen:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 06, 2016 10:23 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Cuś kombinujesz :mrgreen: Jeszcze trochę reklamy i robię bazarek na ogłaszanie, hehe.
Lilka to fuksiara, bo nawet nie mam ostatnio ogłoszeń z kontaktem na mnie. Pan wyszperał jakieś stare i od razu był zdecydowany, mimo ze jeszcze nie ogłaszałyśmy Lilki, miała mało zdjęć, jeszcze w kaftaniku...
No właśnie przydałyby się jakieś ogłoszenia z kontaktem na mnie, bo z nich się udaje wyłowić fajne domy. Nie żebym lubiła odbierać zgłoszenia... :x
Znając życie, nie będę długo czekać.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pt maja 06, 2016 10:56 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Pan był zdecydowany na Lilunię zanim ją u mnie obejrzał w realu 8O . I tak się fartownie ułożyło,że zdążyła wyzdrowieć,bo Jego dziewczynki w tym czasie też chorowały,potem Państwo mieli wielkanocny wyjazd. Zresztą jak przyszedł z rodziną Lila była tak wystraszona najazdem poprzednich bachor... yyy.... dzieci z ADHD :evil: ,że wyrywała się i uciekała pod stół. Nie było mocy ją obejrzeć i poznać. Ale może byli sobie poprostu przeznaczeni?

Zresztą wszystkie koty bezdomnych mają,jak dotąd,szczęście :ok:
Na Lolka też Panowie zdecydowali się od razu,jeszcze przed obejrzeniem 8O
Edzio wyadoptował się sam 8O :mrgreen: Nie zdążyłaś zrobić żadnego ogłoszenia.

Oby Stefciowi też się udało dobrze trafić :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 06, 2016 11:02 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

No fakt, Lilce też robiłam ogłoszenia tylko asekuracyjnie, czekając na finał z pierwszym chętnym domem.
A jak Lilka się dogaduje z rezydentką? Czarna nie protestowała? Z dziećmi - widać, że ok. Zresztą Pan od początku był pewny swoich dzieci w kontaktach z kotami.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości