Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt maja 06, 2016 11:18 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Pan mówił,że wszystko ok.Ale jak to facet,nie jest zbyt wylewny w tych opowieściach :? . Wiedział,że ma raportować,to napisał o pierwszej kupie w kuwecie.Zrobił filmik,przesłał zdjęcia i tyle.
Oni mieli wcześniej prawie 17 lat kotkę. Znają podstawy zachowań.Myślę,że dobrze trafiła.Z Luną ponoć ok,ale szczegółów nie znam.Przy mnie ostro prychała,ale potem ponoć się "ściskają".Nie wiem co to do końca oznacza,czy to zabawa w zapasy z gryzieniem,bo raczej nie już miłość :) Nocą ganiają się po piętrach.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob maja 07, 2016 20:14 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

Stefcio miał dziś wizytę p/a :D .Bardzo fajni młodzi ludzie :) Mają już roczną kotkę Antosię,dla której potrzebują towarzystwa.Zakochali się w Stefciu od pierwszego wejrzenia znalazłwszy ogłoszenie na gumtree, jadąc pociągiem.Zdjęcia i opis tak zadziałały,że tylko czekali kiedy dojadą,by móc zadzwonić i by nie było za późno.Dziś na żywo też byli nim zachwyceni.A Stefcio pięknie się zaprezentował.Przyszedł na zawołanie,mruczał,dał się wytulić.Takiego kota szukali,bo Antonina niedotykalska.A Stef - Kot idealny :) .
Teraz czekają na firmę,która zamontuje im siatkę na balkonie,bo bez tego Stefcia nie wydam.Pokazałam zdjęcia jak chodzi po siatce :strach: .Rozumieją problem i są za. Poczytali też Arcany instrukcję o karmach.Powiedzieli,że nawet nie mieli świadomości o niektórych rzeczach.Także funkcja edukacyjna spełniona :ok: Zamówili Purizon.
Czekamy.Mam nadzieję,że nie wdarzy się nic nieprzewidzianego.Bo póki nie oddany,nie wolno się cieszyć.

Ps.Edzio chory,wczoraj miałam telefon.Ma nawrót infekcji,przeziębił się :(

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob maja 07, 2016 21:37 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- CZARNY STEFCIO SZUKA DS

O kurcze, jaka wiadomość. To trzymam kciuki za dom dla Stefka i za zdrowie Edzia :ok: :ok: :ok:
A jak tam dzikus Amur się sprawuje?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon maja 16, 2016 12:59 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni-CZARNY STEFCIO czeka na siat

Siatka Stefcia ma już ponoć zamontowane zaczepy.Całość ma być w czwartek.
I na czwartek Stefcio się szykuje na przeprowdzkę :)
Oby tylko dogadał się z rezydentką.Bo go energia roznosi.Chodzi,zaczepia koty,podgryza w zabawie.Nie wszystkim kotom się to podoba :? Zwala przedmioty,zewsząd,bo wszystko musi sprawdzić sam,własną łapeczką :twisted:
Uprzedziłam,że adopcja w środku tygodnia=nieprzespana noc. A rano do pracy :? Ale właściciele nie zrażeni. Mówią,że najwyżej kupią stopery do uszu.
Nie wiedzą tylko ,że stopery nie pomogą,bo Stef biega po śpiącym ludziu galopem ganiając się z kolegami :twisted:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon maja 16, 2016 14:51 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni-CZARNY STEFCIO czeka na siat

Czekam spokojnie na happy end :ok: :ok: :ok:
A ta rezydentka oprócz wieku rokuje na pomyślne dokocenie?

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Wto maja 17, 2016 12:42 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni-CZARNY STEFCIO czeka na siat

Obrazek

:1luvu: Szarfielsa :1luvu:
bardzo Ci dziękuję za pomoc w postaci super karmy dla bezdomniaków w ilości 3 worów!!!
I za perfekcyjnie ułożone i posegregowane pojemniki po lodach i mięsie tak bardzo,bardzo potrzebne. Naprawdę Perfekcyjna Pani Domu mogłaby się od Ciebie uczyć jak to idealnie posegregować i poukładać! Jestem pod wrażeniem!
I dziękuję za naszą bardzo miłą rozmowę tel. do ciemnej nocy :wink:

ps.Rozdzielę karmę jak to będzie najrozsądniej i zapełnię wszystkie potrzebujące brzuchy.Już w weekend kontaktował się ze mną Bezdomny.Został uderzony przez narkomana jak szukał złomu i ma złamaną prawą rękę. Aktualnie w gipsie. Nie może nic wygrzebać ze śmieci i sprzedać. Wszyscy zatem na wysypisku głodni:(

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Czw maja 19, 2016 20:17 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- Szarfielsa wielkie dzięki!:

Odwiozłam Stefcia do DS. Nie umiem się już tym cieszyć.Serce mi pęka :crying:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 20, 2016 17:14 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

Najlepszym pocieszeniem są dobre wieści z DS. Kciuki za to :ok:
Statystyka tak bezpośrednio nie pociesza, ale - licząc ostatnie miesiące - od lutego 6 kotów powędrowało od Ciebie do swoich domów :D

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon maja 23, 2016 6:59 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

A zatem dobre wieści nadeszły. Wcale to mnie nie pociesza :?
Tęsknię za tym kotem nadal i tylko myśl,że mogę nieuchronnie stać się zbieraczką pchała mnie do wyadoptowania jego i Liluni. Rzadko trafiają się takie wyjątkowe koty,liżące po rękach i twarzy miziaki.

"Dzień dobry,
wygląda na to, że Stefcio oswoił się wstępnie z nowym domem :-) Jeszcze wczoraj trochę chował się za kanapą, ale popołudniu i wieczorem hasał już w najlepsze z Antosią. Powoli tworzy się hierarchia – Antosia czuje się królową, a Stefcio chętnie jej ustępuje. Zupełnie się już siebie nie boją. Wręcz przeciwnie – nie dochodzi między nimi do żadnych łapoczynów, za to godzinami ganiają się po całym mieszkaniu. Oboje zaakceptowali zasady, tzn. wolno się ganiać, ale nie wolno się bić. Ciągle nawzajem się zaczepiają, po czym jedno ucieka, a drugie go goni i tak bez przerwy :-) Zszedł im na tej zabawie cały wieczór i kawał poranka. Ponadto Stefcio zaczął wreszcie porządnie jeść, oczywiście swoje ulubione wołowe mięso. Oswoił się też z nowymi dźwiękami i ze wszystkimi pomieszczeniami. Tak więc możemy uznać, że jesteśmy na dobrej drodze :-) W załączniku przesyłam Pani kilka zdjęć.
Pozdrawiam
"
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pon maja 23, 2016 7:08 przez tabo10, łącznie edytowano 2 razy

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon maja 23, 2016 7:01 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto maja 24, 2016 7:46 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

Z wysypiska na salony...masz dar do znajdywania domków, gratulacje!!!
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

Post » Śro maja 25, 2016 10:42 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

Wygląda, ze nieźle się chłopakowi powodzi. I zdjęcia, i relacja :ok:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro maja 25, 2016 18:51 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

6 kotów od lutego 8O
no nie, domagam sie pomocy, ratunku i w ogóle .... jako dziecię słońca i wszechświata
ciapa absolutna i ..... w ogóle :evil:
od roku z okładem siedzą B&B
jak to było :roll: ?
"nie dałaś im szans" - zdecydowanie to nie moja branża :crying:
buuuuuuu
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Czw maja 26, 2016 18:09 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

Kinnia, Ty czekasz na cud, ale daj Panu Bogu szansę i wykup los, czyli zrób ogłoszenia - z dobrymi zdjęciami i opisem. A potem dbaj, żeby były na górze na paru portalach, najlepiej na kilka miast. Ogłaszanie to nudna, prosta robota, niewymagająca żadnych zdolności, ale często trwa parę miesięcy.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Czw maja 26, 2016 18:18 Re: Wysypisko śmieci i bezdomni- wszystkie koty w DS

Arcana pisze:Kinnia, Ty czekasz na cud, ale daj Panu Bogu szansę i wykup los, czyli zrób ogłoszenia - z dobrymi zdjęciami i opisem. A potem dbaj, żeby były na górze na paru portalach, najlepiej na kilka miast. Ogłaszanie to nudna, prosta robota, niewymagająca żadnych zdolności, ale często trwa parę miesięcy.


no właśnie :placz:
buuuuuuuu
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości