DT u iwony66.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie sty 01, 2017 10:27 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Dostaję skrzydła jak mam maleńtasy i biegnę w piżamce do kociego domu
sprawdzić jak minęła pierwsza noc i zrobić sztucznym światłem dzień :1luvu:
Brykają ,tulą się na rękach ,marmurka jest słodka a sreberko troszkę mniejsza ale też cukruje .
Razem spały wtulone w siebie ,tak jak zobaczyłam je u Asi ,jednak pierwsze zauroczenie jest najważniejsze :mrgreen:
Marmurka ma defekt Asia nazwała go ''diabelski ogon '' a może ''czarci ogon '' ,jakoś tak :roll: generalnie
ogonek jest niesprawny ,taki zwisający ,no cóż patrząc na mojego Rysia czy Żaba to jakoś mi to rybka :mrgreen:
Dziewczyny mają po 3-4 miesiące są prawdziwymi maleńtasami .
A długowłosa jest piękna ,nawet bardzo piękna i nie jest pingwinem i nie mogę nazwać ją Baśką :mrgreen:
Kwestia imion jeszcze przed nami .

Burczymucha spędziła noc poza klatką ,nie wiem czy jej się to podobało ale została zmuszona ,siostra ją zagadywała
chodziła wąchała ,przywyknie mam nadzieję .Widzę w niej podobieństwo do Siwego ,miłego strachulca co to głaskany
dostaje ślinotoku z paszczy .

Dziś wstawiam kanapę do kociego domu i wieszam telewizor ,troszkę powarczę odkurzaczem w końcu to początek
nowego roku a zarazem koniec maratonu w pracy ,wreszcie :mrgreen:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie sty 01, 2017 10:41 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Nudno to u Ciebie nigdy nie jest.
Pomyślności i zdrówka w Nowym Roku :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Nie sty 01, 2017 17:37 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Ściskam Iwonko i za ten Nowy Rok :ok:
Dzieciaki znam, sreberko nam serca od razu skradło przy pierwszym spotkaniu, ale obie są cudne :1luvu: zazrdraszczam :oops:

Hania66

 
Posty: 4591
Od: Pt mar 10, 2006 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 01, 2017 20:46 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Maluchy rozgrzewają serce :wink: , wszystkie kochamy ale maluchy to maluchy. Z jednej strony radocha jak harcują, z drugiej panika na każde kichnięcie :mrgreen:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pon sty 02, 2017 13:09 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Mnie rozbraja marmurka ,wije się jak żmija na rękach ,mruczy jak traktor ,buziaki
rozdaje ,srebrna jest delikatniejsza i nie wrzeszczy jak widzi człowieka :mrgreen:
Intryguje mnie ta większa kosmata ,ciało ma roczniaka ,kudełki chyba takie jak Baśka w dniu
przyjazdu ,generalnie taki lichy mop .Głaskać to się lubi ale chyba nie do końca wierzy ,że sama
w boksie siedzi ,michę mokrego wciągnęła aż miło .
Żab po zrobieniu olbrzymiego kupy i zażyciu wspomagacza wreszcie ruszył do miski jak
i wybrał się na spacer ,no to choć uff.

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Wto sty 03, 2017 10:07 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Ale mam radochę z dzieci :201413 :201413 :201413 :201413 :201419 :201419 :201419
Wieczorem dostały przepustkę na wyjście z boksu ,napatrzeć się nie mogłam ,jakie to
odważne dziewczyny ,mam nawet wstępne imiona dla nich ,ale jeszcze poczekam .
Marmura napacała Tosi za fuczenie na nią 8O ,
a srebrny maleńtas za to wspina się po siatce jak pajączek.
Mięso jest pyszne ,a kupy są ok ,jak na razie :roll:
Żab dostaje mniejsze porcje za to widać ,że mu lepiej bo prycha :ok: :mrgreen:
a wyszczotkować go muszę :strach:
Długowłosa już więcej na widoku ,tylko ja głaskać :1luvu:
Dziś chyba ostatnia wizyta Bryndzy u weta :D

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pt sty 06, 2017 8:11 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

- 13 a jest 8 rano ,
duża zębata dziś spała w domu bardzo niechętnie ale została zmuszona ,
mała zębatka do tej pory sypia w domu bo brzuszek jakiś taki goły i podszerstek wciąż za lichy .
Takie mrozy to były dopiero w lutym ,dziś jestem zadowolona ze swojej decyzji odłowienia
Rudego i Szylci ,może i nie są szczęśliwe z zamknięcia ,ale choć mają ciepło i bezpiecznie ,
a ja nie dygam nad ich losem :201461
Bryndza już poza klatką ,nawet pogłaskałam ją ,jakoś do Kyncia nie podchodzi :placz: czyżby rozwód :strach:
czy przez chorobę odsunęła się od niego ? ,wizualnie Bryndza się poprawiła ,futro ładne bo wygłaskane ,
oczy czyste i wielkie ,brzuszek okrągły i bez robaków bo na wyjściu dostała spota .
Dla pamięci zapiszę że Kruchcia , Pysia ,Agatka ,Kyncio dostali odrobaczanie wczoraj :mrgreen:

Dziś przeprowadzka maleńtasów do dużego domu ,ciekawa jestem reakcji stada na takie małe dupelki ,
no cóż będzie się działo :mrgreen:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Pt sty 06, 2017 9:32 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Oj bedzie :ryk:
Strasznie się martwię o moje bezdomniaki przy takiej pogodzie :cry:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt sty 06, 2017 20:38 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

-20 dobrze że choć śniegu jest trochę ,ale i tak paskudnie dla bezdomniaczków .

A mówiłam ,że na piętrze też chcę kaloryfer to nie zamontowali a teraz dupa :evil:
dobrze że choć przyszłościowo przyłączki zrobili ,generalnie przy takiej tem. na zewnątrz
na piętrze zrobiło się 17,8 zdecydowanie za mało dla dzieci .Tym co byłam ich pewna podłączyłam poduszki ,
Żab wylądował w klatkach .

Dzieciaki wyłączyły baterie o 12,30 przespały do 19 i teraz się bawiły ,zaraz podam kolację ,
stado wybiórczo osyczało ,najmilsza dla dzieci Florcia i Czesio ,reszta omija szerokim łukiem ,straszne kocie
miniaturki :1luvu:

Baśka miała dziś wizytę ,oczywiście ogłoszenie wciąż aktualne pomimo jej czasowego zasmarkania ,
obecnie nie smarka ale zawsze może zacząć :mrgreen: Prezentacja Baśki była na końcu bo pani uległa czarom
innej kocicy ,zresztą przewidywałam że tak to się skończy ,nowa kosmata przeniesie się do Norwega też dziewczynki
po zamontowaniu ograniczników ,no to nie muszę się już w niej zakochiwać ,a i mnie nie żle czarowała :mrgreen: :lol:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Sob sty 07, 2017 0:41 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

:ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Romi85

Avatar użytkownika
 
Posty: 1808
Od: Wto lut 18, 2014 12:29
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sty 07, 2017 15:13 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

iwona66 pisze:-20 dobrze że choć śniegu jest trochę ,ale i tak paskudnie dla bezdomniaczków .

Nadal biegasz porankiem w piżamce do kociego domku? ;-)
Natalka [*] 17 lipca 2008, Sokółka [*] 22 lipca 2016 , Sierżant [*] 5 grudnia 2016 , Buras [*] 14 grudnia 2018, Agrest [*] 21 października 2019, Bura [*] 15 stycznia 2020, Skarpetka [*] 11 marca 2021, Merida [*] 7 stycznia 2023, Królewna [*] 21 lutego 2023, Colin [*] 27 maja 2023, Szuma [*] 19 lutego 2024
Oddam starsze książki szkolne i akademickie
Wypożyczalnia łapacza - klatki-łapki i bytowe itp

piotr568

 
Posty: 6928
Od: Czw sie 30, 2007 17:42

Post » Sob sty 07, 2017 15:44 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

piotr568 pisze:
iwona66 pisze:-20 dobrze że choć śniegu jest trochę ,ale i tak paskudnie dla bezdomniaczków .

Nadal biegasz porankiem w piżamce do kociego domku? ;-)

A biegam :!: ale już zdecydowanie wolniej :mrgreen: ,tak bez ciśnienia :D
ale jeszcze w japonkach :!: i miewam śnieg miedzy paluchami :mrgreen:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie sty 08, 2017 8:14 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Maleńtasy są :1luvu:

Ale teraz o Żabie ,siedzi w klatkach górnych i zaczyna się filcować ,dla mnie zdecydowanie bardziej wygodna
praca nad takim futrem właśnie na takiej wysokości ,pierwszy był trymer ale kiepsko szło ,na szczotkę kot zareagował przewrotką na boczek i załączył traktor ,niestety szczotka to mało ,rozcinacz siedział w innym domu.
Bez prychania i gryzienia ,no nie wiem czemu mnie taki zaszczyt kopnął i łaskawość kota na mnie spłynęła ,
dziś wieczorem drugie podejście z właściwym sprzętem. :strach:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie sty 08, 2017 21:18 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Żyjesz po tej operacji ... ?
Miałam kota, bardzo wycofanego, co za czesanie dałby się pokroić :wink: , może to ten model?

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pon sty 09, 2017 8:26 Re: DT u iwony66.Tola w DS :) 3 nowe na NR,:)

Wczoraj nie dręczyłam kotka bo późno wróciłam , za to Rudego przeniosłam na pięto do boksu po Żabie ,
ja nie wiem jak ale Szylcia natychmiast ujawniła się na zewnątrz ,Rudy nawet nie pisnął ,rodzeństwo :1luvu:
Póżniej czyściłam ucho Agacie ,no pięknie sobie daje czyścić ,moją robotę odebrał Jacek i oczywiście
naniósł poprawkę jęzorem :mrgreen: ,były dziobki i baraneczki ,następne rodzeństwo :1luvu:
Bryndzę zgarnęłam na głaskanie ,obyło się bez wrzasków i pazurów ,jakoś przestała już wysoko mieszkać :roll:

Maleńtasy za to brykają ,stado zaczyna się do nich przyzwyczajać i coraz mniej słychać prychnięć ,
a jeśli są to takie '' stój spokojnie ,przecież z brudnym ogonem nie wypada biegać " ,to Zuzia pucująca nie sprawny
ogonek ,to dopiero pierwsze trzy dni ,Czesław za to ma radochę kica na tych swoich krzywych nóżkach razem z
maleńtasami no i oczywiście jedzą z jednej michy gerberka :mrgreen:
Ładuje aparat prądem bo czas na fotki nowych , zaraz jednej nie będzie a trzeba ku pamięci zapisać.,
no i pokazać co nieco po zmianach :mrgreen:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości