Mali Partyzanci,Monia i Michaś już w domku.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 08, 2016 17:33 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Odpowiedź na ogłoszenie Moni i Michasia

Witam. Moge podjac się domu tymczasowego a później może już na stacjonarnie zaopiekowac się kotka ta trojkolorowa a z poprzedniego nie oddano mi pod warunkiem, że na początek dostane przynajmniej jednorazowa pomoc taka jak zrobić kotkowi potrzebne badania jak wykastrowanie, zaszczepienie, dostanie w pakiecie drapak, zwirek, kuwete, miski ze zdrową żywnością sucha i mokra przynajmniej na okolo miesiąc czasu, jakieś choćby drobne posłanie, smycz i domek przenośny, nożyczki do pazurkow, szampon. Moja prośbą wziela się stad, że wprowadzilam sie na nowe mieszkanie i sie wykoszniealam, a w pracy jeszcze nie otrzymałam wynagrodzenia. Czy byłby możliwy też dowóz do Krakowa nawet jutro lub pojutrze? Pozdrawiam Lena. moj nr kontaktowy ...

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Pon sie 08, 2016 17:50 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Arcana, to brzmi jak kiepski żart. Tak naprawdę jest żałosne . :(

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 09, 2016 10:16 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

To się zdarza, powoli się do tego przyzwyczajam.Jestem grzeczna w rozmowie, bardzo się staram nie dać się wyprowadzić z równowagi, ale z coraz większym trudem mi to przychodzi.
Michaś jest bardzo dużym kotkiem, ale to kocie dziecko, naprawdę.Lubi spać, chyba najwięcej śpi ze wszystkich moich kotów.W nocy na kołdrze, na moich nogach, a w dzień lubi mieć poduszkę z któregoś kota.Wszystko jedno czy to Benia, Bohun, czy Monia, ważne, aby się mógł przytulić.Bawić się też lubi, oj tak :D Z maluchami urządzają sobie polowania na owady na balkonie.Maluchy są leciutkie, wspinają się po ścianie balkonu :wink: , a Michaś już jest za ciężki, pozostaje mu tylko łażenie po barierce :mrgreen:
Monia jest przepiękną kotką :1luvu: To taka trochę kluseczka, ale otyła nie jest.Monia jest bardziej niezależna, chodzi własnymi drogami, często potrzebuje samotności.Taka po prostu jest.Wciąż domaga się miziania po brzuszku, jest to urocze.
Kotki są zdrowe ( odpukać!!!), bardzo grzeczne, kuwetkowe i okres szaleństw mają już za sobą.Nie znaczy to jednak, że są ospałe.Nic z tych rzeczy.Lubią się bawić, trochę tylko mam wyrzuty sumienia, że rzadko mam czas ( i ochotę :oops: ) majtać wędką, czy włączać laserek.A one tak na to czekają.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto sie 09, 2016 10:22 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Dlaczego nie mogę dać domu wszystkim potrzebującym kotom? Wiem, to pytanie retoryczne.
Ostatnio edytowano Pt sie 19, 2016 21:12 przez Alija, łącznie edytowano 2 razy

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 09, 2016 11:17 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

No co Ty, zawsze można inaczej pomagać, co też robisz :)

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Wto sie 09, 2016 11:27 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Mam jakiś kryzys. To pewnie minie...

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 09, 2016 13:27 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Minie na pewno. Jakbys miała jakieś nietrafione zamówienie dobrej karmy, której Twoje nie zjedzą, to tabo już idzie z torbami przez tymczasowe maluchy. Właśnie 9 sztukę znalazła i wpakowała do łazienki :strach:

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Wto sie 09, 2016 14:51 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Niedawno oddałam... ale będę pamiętać

Alija

 
Posty: 2189
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sie 14, 2016 6:35 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Rzadko piszę o Moni i Michasiu, ale nic nowego się nie dzieje.Michaś jest cudownym, bardzo dorodnym kocurkiem, którego sensem życia jest spanie.Takiego śpiocha to nie miałam jeszcze :lol: No i jest największym miziakiem spośród wszystkich kotów u mnie w domu.Tylko on teraz śpi ze mną w łóżku, na kołdrze, na moich nogach.Taki misio z niego, duży, mięciutki, cieplutki.Monia jest piękną kotką.Nie jest tłusta, ale i nie chudzielec z niej.Ma piękne umaszczenie, co zresztą widać na zdjęciach.Nie jest przytulakiem, nie lubi być na rękach, ale wciąż domaga się miziania po brzuszku.Oboje już są dorośli, stateczni, kocie szaleństwa mają za sobą.To naprawdę przekochane kotki, grzeczne bardzo.Oczywiście lubią się bawić, są przecież młodziutkimi kotkami, ale nie ma już wspinania się po ścianach balkonu, co zdarzało się im w dzieciństwie.Mają swój rytm dnia, śpią, jedzą, bawią się, są bardzo przewidywalne, poukładane.

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw wrz 08, 2016 7:00 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Pszczółki w domku i ich wyjazd spowodował zmianę w zachowaniu Moni.Ona chyba była trochę zmęczona nadaktywnymi kociakami.Szukała samotności, chciała mieć spokój.Teraz biega,bez przerwy domaga się mizianek, śpi ze mną w łóżku.Ona jest prześliczna :1luvu: Kluseczka z niej, ale nie jest tłusta.Michaś zaś nie zmienił się zbytnio.Przede wszystkim ceni sobie sen.Do tego stopnia, że nawet hałas go nie budzi.On wyjątkowo lubi inne koty, one jego też i bywa tak
Obrazek Obrazek
Oboje lubią być czesani, nawet drapiącą szczotką
Obrazek
Monia wciąż wywala brzuszek do miziania
Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt wrz 09, 2016 13:32 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Michaś jest największym śpiochem jakiego znam :mrgreen:
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie wrz 11, 2016 6:16 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Codziennie rano budzę się mając Michasia w nogach łóżka.Jak tylko Michaś zauważy, że zaczynam się ruszać przychodzi bliżej, tak abym mogła go dotknąć i jest pora mizianek.To jest taki słodziak, naprawdę.Nigdy nie ma dość głasków.Monia również, ale ona uwielbia głaskanie po brzuszku, bez przerwy kładzie się na podłodze kołami do góry i jest zachwycona, kiedy ją głaszczę. Mam już same dorosłe koty w domu, nie ma szaleństw, jest jednak zabawa, co mnie ogromnie cieszy.Wszystkie koty się lubią, jest pełna harmonia.Najczęściej robię "śpiące " zdjęcia, bo takie w ruchu wychodzą rozmazane.
Monia i Michaś są naprawdę pięknymi, dorodnymi kotkami
Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt wrz 16, 2016 6:28 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Monia i Michaś to cudne,kochane, przemiłe kotki.Wczoraj Monia bawiła się serduszkiem od Reni, dziękujemy :1luvu: Ono jest czymś nasączone, działa na koty jak narkotyk.
Tak to wyglądało
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A Michaś kocha wszystkie koty i jest przez nie kochany.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie wrz 18, 2016 7:18 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Dzisiaj zdjęcia Michasia, takiego jesiennego kota.To jest słodziak, jakich mało.On i Monia to koty niezwykłe, naprawdę.Uwielbiam je :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw wrz 29, 2016 9:47 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

To miało być posłanko dla Bartusia, każdemu kotu się podoba, oprócz właśnie Bartusia.Tutaj Michaś go zaanektował.
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54962
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości