Mali Partyzanci,Monia i Michaś już w domku.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 03, 2016 19:49 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Monia jest pięknie umaszczona
Obrazek
A Michaś lubi spać przytulony do człowieka, albo kota.Ta "poduszeczka" dość mała, prawda? :mrgreen:
Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto lip 05, 2016 19:29 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Robi Pani wspaniałe zdjęcia.Nie mogę się napatrzeć.

hannibal

 
Posty: 159
Od: Wto lut 23, 2016 21:12

Post » Pon lip 11, 2016 7:23 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Dziękuję :1luvu: One mają już mnóstwo zdjęć, robię kolejne, ale już rzadko wklejam.
Budzę się codziennie z Michasiem na kołdrze.On musi się poprzytulać, pomiziać, taki jest po prostu.Jak koci dzieciak.Z maluchami szaleje, chciałabym zrobić wtedy zdjęcie.On jest bardzo duży, Majka może przejść na baczność pod jego brzuchem :mrgreen:
Monia to kotka, która nie lubi być na kolanach, ale uwielbia mizianie po brzuszku.Wciąż kładzie się na grzbiecie, kiedy przechodzę i prosi o głaski.
Kiedyś były to szalone koty, wszędzie ich było pełno, ale teraz już się nieco uspokoiły.Oczywiście, są zdrowe i aktywne, ale żadne wspinaczki po ścianach, po siatce nie mają już miejsca.Michaś jest łakomczuchem, je za dużo, ale przy tylu kotach trudno to kontrolować.Monia jest bardziej wybredna, najbardziej lubi suchą karmę, tak jak moja Gucia.Tego nie potrafię zmienić.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 11, 2016 10:47 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Michaś, duży kocur, ale wciąż kocie dziecko
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob lip 30, 2016 6:58 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Mało piszę o Moni i Michasiu, ale są zdrowe i kochane.Monia nadal uwielbia głaskanie po brzuszku, a Michaś śpi w moim łóżku i pięknie mruczy kiedy się go głaszcze.Wszystkie koty u mnie bardzo się lubią.Michaś i Monia bawią się z malcami, przytulają do Agatki, trudno mi nawet określić które są najbardziej zaprzyjaźnione.
Monia i Michaś z Agatką
Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 04, 2016 6:47 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Nie mogę się nudzić :mrgreen: Życie funduje mi coraz to nowe atrakcje.Wczoraj wieczorem sąsiadka zapukała z informacją, że kot chyba wypadł mi za balkon 8O Rzeczywiście Monia znalazła się między siatką a osłoną balkonową.Ciasno tam, ale wystarczyło, aby zrobiła kilka kroków i byłaby w domu wchodząc między prętami.Była tak wystraszona, a ja nie mogłam do niej sięgnąć, że nie ruszała się też kiedy ją popychałam kijem od miotły.Wezwałam strażaków, przyjechali, czterech weszło do domu i wystarczyło, że jeden tylko dotknął jej ręką a natychmiast wbiegła do domu.Dobrze, że tak się skończyło, ale czy nie będę musiała teraz zapłacić za ich usługę?
Teraz nie ma już mowy, aby kot dostał się tam, ani przypadkowo, ani celowo, siatka przywiązana do barierki.
Zawsze twierdziłam, że na strażaków można liczyć, kocham ich, ale wolałabym nie musieć ich wzywać :wink:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 04, 2016 18:59 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Monia jest bardzo zestresowana po wczorajszej przygodzie.Na balkon nie chce wyjść, nie ma też apetytu, muszę dać jej spokój.Tak mi jej szkoda, to delikatna koteczka.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw sie 04, 2016 22:16 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

dobrze zw siatka sprawdziła sie do konca.
daj jej cos dobrego to moze sie polepszy humorek

AleksandraZebrowata

Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Od: Czw cze 30, 2016 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw sie 04, 2016 23:56 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Witam zaginal mi kotek syjamski nie ma go juz 4 noc jestem zrozpaczona czy moge ptosic o pomoc w odnalezieniu moze cos pomibrlam juz sama nie wiem on ma 10 lat i eychodzil tylko do ogrodka za blok ;((

Aga.majeczka

 
Posty: 1
Od: Czw sie 04, 2016 21:06

Post » Pt sie 05, 2016 6:37 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Siatka jest OK, to taka najmocniejsza, kupiona w Zooplusie, dobrze też przymocowana.Monia spokojnie mogła sama się stamtąd wydostać, ale była przerażona.Już troszkę odreagowała i właśnie siedzi na balkonie, ale na parapecie okna.Monia jest dość wybredna jeśli chodzi o jedzenie, właściwie to je prawie wyłącznie suchą karmę.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 06, 2016 10:08 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Spotkałam dzisiaj po drodze do sklepu piękną trikolorkę.Lekko przedłużony włos, płaskaty pyszczek, pięknie umaszczona, bo biało-szaro-ruda, a futerko przemiłe w dotyku.Chyba czyjaś wychodząca.Kotka ufna, miziasta, podniosłam ją i miałam wrażenie, że jest ze styropianu.Moja Monia to klocek w porównaniu z nią.Kotka zlizywała z chodnika jakieś rozdyźdane resztki karmy :( Nic nie miałam przy sobie do jedzenia, muszę chyba zabierać jakieś saszetki.Dlaczego ludzie nie dbają o swoje zwierzęta?

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sie 06, 2016 10:13 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

bo przecież jak wyjdzie to sobie sama jedzenie znajdzie, świątek piątek i w niedzielę, w środku zimy, w koszmarny upał, gdzie kot się schowa tylko pod najbliższym krzaczkiem. u nas koty sobie zawsze przecież poradzą :|
moja Zuza jak ją wzięliśmy też same kości, aż strach było na ręce brać czy nawet pogłaskać..

AleksandraZebrowata

Avatar użytkownika
 
Posty: 322
Od: Czw cze 30, 2016 23:17
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob sie 06, 2016 12:50 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Nie, kotka nie jest chuda, ale widocznie je kiepską karmę i dlatego jest taka leciutka.Może uda mi się zrobić jej zdjęcie, chodzę tamtędy codziennie.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 07, 2016 6:27 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Trochę mnie Michaś wczoraj przestraszył.Były dwie rzadziutkie kupki, coś zbierało mu się na wymioty, ale to chyba była jakaś niestrawność, już wszystko wróciło do normy.Uff!
Monia i Michaś to bardzo spokojne już, grzeczne kotki.Mam wyrzuty sumienia, bo poświęcam im za mało czasu.Mam Agatkę po operacji, małe kociaki, w ogóle za dużo kotów i tak to jest.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie sie 07, 2016 8:52 Re: Mali Partyzanci,Monia,Michaś.Majka w DS,Malwa w DS.

Jak to możliwe, że takie cudne koty jak Monia í Michaś nie znalazły jeszcze domu. Moje dwa kotki są w podobnym wieku i przyjechały aż z zamojszczyzny tuż przedtem, zanim poznałam Monię i Michasia. Gdybym poznała je wcześniej, już byłyby u mnie, oczywiście, gdyby mój dom okazał się odpowiedni :D
Zawsze chciałam parkę, najlepiej rodzeństwo, chociaż moje nie są spokrewnione

Alija

 
Posty: 2188
Od: Czw maja 19, 2016 6:12
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek, jolabuk5 i 67 gości