Kociarnia KOTyliona III - dyżury, koty w lokalu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw lip 16, 2015 14:12 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Duszek686 pisze:Dziołcha znaczy :)
To ładne imię jej wymyśl :)
I info na stronę i ogłoszenie - pięknota z niej - może szybko ja odpowiedzialny domek porwie :ok:
W jakim jest wieku?


Ma na imię Holba, jak czeskie piwo - bo szliśmy po piwo, a wróciliśmy z nią ;)
Ania mówi, że ma 7 tygodni.
Na razie zrobiłam post na swoim facebooku, są nią zainteresowane jakieś panie ze Śląska, mam z nimi wspólne "kocie" znajome, więc być może tam wyląduje. Odezwał się też jakiś facet z Poznania, że własnie szuka kota, tylko nie ma jak podjechać... mam z nim wspólną znajomą, więc też wypytam, co to za jeden.
Póki co siedzi u mnie na balkonie (obudowanym) w klatce z Juli, zrobiłam jej budkę z tektury i swetra, chyba jej się podoba, bo siedzi w środku. Dzika nie jest - trochę syczy jak się wyciąga ręce, ale spokojnie można ją wziąć i przytulić - wtedy zaczyna mruczeć :D
Obrazek

JoannElle

 
Posty: 390
Od: Pt wrz 21, 2012 20:00
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 16, 2015 19:19 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Postanowione - 26-go Holba jedzie do Poznania :) Jedyne zagadnienie to przechowanie jej od 21 do 26, bo wtedy wyjeżdżamy i nie będziemy mieli się jak nią opiekować
Obrazek

JoannElle

 
Posty: 390
Od: Pt wrz 21, 2012 20:00
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lip 16, 2015 20:14 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Balbinka dzisiaj miała apetyt, ale chyba przejadł się jej Felix. Dostała troszkę gourmeta i ładnie zjadła. Bawiła się, ale mimo wszystko podjechałam z nią do lecznicy bo miała wzdęty brzuch. Okazało się, że ma chyba problem z załatwieniem się. Dostała leki w lecznicy. Po powrocie do lokalu została zamknięte w osobnym pokoju bez jedzenia, tylko z wodą, żeby zobaczyć, czy będzie urobek w kuwecie. Nikita została na ogólnym.
Reszta ok.
Ptyś normalnie spaceruje po ogólnym. Chłopaki szaleją. Blacky dość spokojny i nie miaukolił. Funia nawet się nie obraziła po przecieraniu oczu. Sugar przechadzała się po szpitaliku.

MaPi

 
Posty: 5052
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 17, 2015 6:39 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Przyjechało wczoraj jedzonko, które Aneta zamawiała - Josera, puszki k/d dla Nikity i intestinal.
w sobotę przywiozę.

mgska

 
Posty: 13372
Od: Sob sty 12, 2008 18:50
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 17, 2015 8:58 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Kupiłam wczoraj Dyziowi i Dymkowi błękitną, podwójną miskę. To prócz czerwonych dwóch - jednej na chrupki głębokiej i drugiej płytkiej mają jeszcze tę niebieską.

MaPi

 
Posty: 5052
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 17, 2015 12:37 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Tak trochę z innej beczki ale ciągle mnie to trapi... dostanę kiedyś możliwość wystawia rzeczy na allegro z motywem Kotyliona? czy tylko elita ma taką możliwość?
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 17, 2015 13:18 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Nie wiem kto jest elitą, ale szablon jest dostępny dla każdego, wystarczy o niego poprosić.
Obrazek

andorka

 
Posty: 13090
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

Post » Pt lip 17, 2015 13:38 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

andorka pisze:Nie wiem kto jest elitą, ale szablon jest dostępny dla każdego, wystarczy o niego poprosić.

proszę już od kilku miesięcy i ciągle jestem zbywana tym, że są robione zmiany w szablonie... a jakoś inne osoby dodają przedmioty z szablonem.
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 17, 2015 17:39 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Szablon do allegro jest dostępny - jeśli go chcecie do wystawiania swoich aukcji - piszcie najlepiej do Asi Sis lub Marty mgska ( Marta w weekendy niedostępna ) - ja szablony allegrowe słabo ogarniam i nie czuję się na siłach ich przesłać - bo na pewno prześlę źle :twisted:
Tylko pamiętajcie, że sprzedaż z użyciem tego szablonu trzeba bardzo dokładnie ewidencjonować - co miesiąc musimy wysyłać zestawienia do Warszawy z tej sprzedaży - więc musimy mieć dokładne informacje - co było wystawione, kiedy, jaka była cena wyjściowa i za ile się ostatecznie sprzedała, jaki był koszt za wysyłkę, kiedy wpłynęła wpłata i w jakiej wysokości, ile było za przedmiot, a ile ewentualnie wpłaty dodatkowej. To strasznie dużo papierologii - więc jeśli chcemy jej uniknąć - wystawiamy z kont prywatnych bez szablonu - bo z takich kont już nie musimy prowadzić zestawień.
Pracujemy też cały czas nad szablonem, żeby go troszkę zmodyfikować - tak, by nie musieć prowadzić z niego takiej ścisłej ewidencji - ale ciągle czasu brak by go skończyć :( Może się kiedyś uda...

Więc Julia - jeśli chcesz wystawiać z szablonu - napisz do Asi po weekendzie - tylko pamiętaj, że będziesz musiała wysyłać do Asi lub do mnie i do Kasi dilah zestawienia z tej sprzedaży - bo Kasia robi zbiorcze sprawozdania do Vivy do W-wy ;)
Karmel['] Taurus['] Miki [']Andzia [']
http://kotylion.pl/
https://www.facebook.com/kotylion.viva

Duszek686

 
Posty: 23749
Od: Sob kwi 25, 2009 22:42
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 17, 2015 17:50 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Duszek686 pisze:Szablon do allegro jest dostępny - jeśli go chcecie do wystawiania swoich aukcji - piszcie najlepiej do Asi Sis lub Marty mgska ( Marta w weekendy niedostępna ) - ja szablony allegrowe słabo ogarniam i nie czuję się na siłach ich przesłać - bo na pewno prześlę źle :twisted:
Tylko pamiętajcie, że sprzedaż z użyciem tego szablonu trzeba bardzo dokładnie ewidencjonować - co miesiąc musimy wysyłać zestawienia do Warszawy z tej sprzedaży - więc musimy mieć dokładne informacje - co było wystawione, kiedy, jaka była cena wyjściowa i za ile się ostatecznie sprzedała, jaki był koszt za wysyłkę, kiedy wpłynęła wpłata i w jakiej wysokości, ile było za przedmiot, a ile ewentualnie wpłaty dodatkowej. To strasznie dużo papierologii - więc jeśli chcemy jej uniknąć - wystawiamy z kont prywatnych bez szablonu - bo z takich kont już nie musimy prowadzić zestawień.
Pracujemy też cały czas nad szablonem, żeby go troszkę zmodyfikować - tak, by nie musieć prowadzić z niego takiej ścisłej ewidencji - ale ciągle czasu brak by go skończyć :( Może się kiedyś uda...

Więc Julia - jeśli chcesz wystawiać z szablonu - napisz do Asi po weekendzie - tylko pamiętaj, że będziesz musiała wysyłać do Asi lub do mnie i do Kasi dilah zestawienia z tej sprzedaży - bo Kasia robi zbiorcze sprawozdania do Vivy do W-wy ;)

nie sądziłam, że tyle z tym roboty :placz: od jutro będę miała 2 tygodnie albo i więcej wyjęte z życia. więc póki co daruje sobie wystawianie z szablonem.
ale w wolnym czasie będę szykować kolejne rzeczy do wystawienia :1luvu: znalazłam kolejne bluzki :D kilka miśków też mi zostało, nie wiem czemu nie idą skoro są takie ładne :( mam też dużo nowych ciuchów które nie chcą mi iść za grosze więc może ktoś się połasi jak wystawie. ale to w sierpniu :P
ObrazekObrazek
Czaruś [*] Porsche [*] Naktis [*] Burasek [*] Gaja [*] Karla [*]

kociarkowaaaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1299
Od: Czw cze 26, 2014 17:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 17, 2015 21:04 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Dzisiaj jak przyszłam na dyżur było czyściutko jakby już ktoś był :D
MaPi musiałaś nieźle wczoraj zaszaleć ze sprzątaniem :wink:

U Balbinki była kupa i siku więc ją wypuściłam na ogólny.
Trinity śpiewała rujkowo. Mamy już jej wyniki krwi ?
Dyzio i Dymek szczęśliwi z powiększonej klatki, Bardzo mi pomagali przy jej zamiataniu, zwłaszcza czarny, fajne z nich chłopaki :1luvu:
Funia coraz piękniejsza.
Ptyś już się nie chowa.
Sugar dzisiaj się nie przewracała i poszalała trochę za piórkami w pokoju pomarańczowym, wsadziłam jej te piórka do klatki.
Jak Funia pójdzie do domu trzeba jej jakoś bezpiecznie zorganizować ten pokój, chociaż ona bardzo też spragniona kociego towarzystwa.
Blacky grzeczny i nie miauczał.
Obrazek

pyma

Avatar użytkownika
 
Posty: 5784
Od: Pt wrz 21, 2012 10:37

Post » Pt lip 17, 2015 22:14 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Miałam wczoraj duuuużo czasu na sprzątanie bo w lecznicy dopiero na 18-tą mieliśmy być z kotami.
Bardzo się cieszę, że Balbinka się załatwiła, ale trzeba jakoś ograniczać jej jedzenie, bo chrupki też ją niebezpiecznie kuszą.
Z klatką dla Dyzia i Dymka nieźle się nagimnastykowałam z rodzicielem :twisted:

MaPi

 
Posty: 5052
Od: Pon maja 21, 2012 13:31
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lip 18, 2015 10:25 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

o boszsz, nareszcie mam internet! mogę przyjść w piątek 24.07
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Sob lip 18, 2015 17:25 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

dyżur cichy i spokojny. koty leżały pokotem w tym upale :) leki podane, nie bez walki i to z Sugar. dostałam w palca-fakolca, mam nadzieję, że to przypadek, a nie celowe zagranie z jej strony. Sugar wyszła mi pomiędzy nogami na ogólny i nie było ani jednego syka z niczyjej strony, nawet Nikity. po prostu weszła na salony i walnęła się plackiem na środku ogólnego. więc jej nie ruszałam, a przynajmniej Funia wyluzowała, jak została sama. oczywiście jak wychodziłam - Sugar trafiła do siebie.
Nikita była całą noc bez jedzenia (nie wiem, po co...), więc jak wystartowała do miski to zjadła tego hillsa nerkowego. niestety to była faza mega głodu i niepotrzebnie się cieszyłyśmy, że karma nerkowa jej podeszła - później jak jej dałam, to wzgardziła, ale zostawiłam jej na miseczce w pokoiku, może jakoś przez noc zmęczy.
nie wiem, czy jest sens zamykać Nikitę na noc, nie ona jest prowodyrką tłuczenia Ptysia. przy tej odkrytej kuwecie na ogólnym, za kanapą znalazłam kłąb czarnej sierści, a Ptyś ma łysy placek na szyi już całkiem widoczny. więc albo ktoś inny go tłucze, albo sam się tak urządził...
Tri nie śpiewała, za to fajnie się miziała. Blacky nie darł papy aż tak bardzo. kupy odliczyły się wszędzie, oprócz u Sugar. śledziłam ją, czy gdzieś indziej nie walnie, ale za mojej bytności nie raczyła, więc nie wiem, czy zrobi w ogóle. Bracia De faaaajni :D Dyzio bardziej odważny, pomagał mi zamiatać. Balbinka apetyt miała. Ptyś mi udzielił audiencji. z Funią się pożegnałam, mile się tak żegnać :ok:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Nie lip 19, 2015 13:28 Re: Kociarnia KOTyliona III - dyżury - koty szukają domków

Znalazłem, małe kocie szczęście / nieszczęście.
Wiek, trudno powiedzieć 5-7 tygodni, może mniej. Płeć nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem. Kocio jest strasznie zestresowany.

W sumie ma już imię. Jeżeli chłopak to Guinness ( Gines - od piwa ) Jeżeli dziewczynka to Gabby.
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Krystian C.

Avatar użytkownika
 
Posty: 344
Od: Czw kwi 23, 2015 9:27
Lokalizacja:

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości