SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie maja 01, 2016 19:37 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Fuci pisze:
Bungo pisze:Kogo ogłaszamy w poniedziałek?

Wysłane zdjęcie 13-letniej przemiłej, zrzeczonej Kici, której Pani jest w szpitalu.



Kicia ma dom, do domu poszedł też Bejdżan, Szpaczka, Francuz, Marta, Benek, Julię odebrał właściciel.

mk999

 
Posty: 3407
Od: Śro lut 10, 2010 20:25

Post » Nie maja 01, 2016 19:40 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

https://www.facebook.com/Krakowskie.Tow ... nt_count=9

Persy pozostawione w mieszkaniu przez znaną hodowczynię , 11 kotów w schronisku, 8 kotów za TM, dzisiaj cały dzień spędziłam na wycinaniu dredów, koty miłe , bardzo wychudzone, troszkę przestraszone , obraz straszny.

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/kr ... e-zdjecia/
Ostatnio edytowano Nie maja 01, 2016 19:47 przez mk999, łącznie edytowano 1 raz

mk999

 
Posty: 3407
Od: Śro lut 10, 2010 20:25

Post » Nie maja 01, 2016 19:46 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Czy masz jakieś informacje o tym, że potrzebna jest specjalistyczna karma lub jakieś leki, odżywki? Sporo osób zgłosiło się z chęcią pomocy i tylko czekają na konkrety, żeby zrobić wysyłkę.

Bungo

 
Posty: 12069
Od: Pt lut 16, 2007 0:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 01, 2016 19:54 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Bungo pisze:Czy masz jakieś informacje o tym, że potrzebna jest specjalistyczna karma lub jakieś leki, odżywki? Sporo osób zgłosiło się z chęcią pomocy i tylko czekają na konkrety, żeby zrobić wysyłkę.


Koty miały cały czas kroplówki, ale jedzą kocią mokrą karmę, jutro o 11 przyjedzie wynajęta firma groomerska aby je doprowadzić do ładu, na pewno potrzebują lepszej karmy takiej jak Animonda, Bozita. Mają porobione badania , czekają na wyniki badań. Na pewno potrzebują witamin, jutro napiszę co jeszcze można dla nich kupić.
Ostatnio edytowano Nie maja 01, 2016 20:04 przez mk999, łącznie edytowano 1 raz

mk999

 
Posty: 3407
Od: Śro lut 10, 2010 20:25

Post » Nie maja 01, 2016 20:03 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Dzięki - czekam

Bungo

 
Posty: 12069
Od: Pt lut 16, 2007 0:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 01, 2016 20:10 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

mk999, masz jakies szczotki, grzebienie, puder, szampon do obrobienia takich długowłosych kotów? Podesłać coś?
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Nie maja 01, 2016 20:26 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Avian pisze:mk999, masz jakies szczotki, grzebienie, puder, szampon do obrobienia takich długowłosych kotów? Podesłać coś?



Każda pomoc jest mile widziana, jutro przyjedzie firma groomerska aby się nimi zająć specjalistycznie, mają być o godz, 11. Fakt szczotek , grzebieni w schronisku nie ma dla kotów długowłosych, a takie coraz częściej się zdarzają. Za każdy dar dziękujemy.

Mamy jeszcze takiego , podrzuconego pod schronisko Skinny

http://www.schronisko.krakow.pl/files/o ... 47_max.jpg

też musieliśmy go troszkę wygolić.

mk999

 
Posty: 3407
Od: Śro lut 10, 2010 20:25

Post » Pon maja 02, 2016 9:13 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

W środę powinna dotrzeć do schroniska przesyłka z zookrak z 30 saszetkami convalence support dla persów. Mam nadzieję, że będzie im smakowało...

Bungo

 
Posty: 12069
Od: Pt lut 16, 2007 0:52
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon maja 02, 2016 11:40 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Forum Miauwa chciałoby pomóc persom finansowo. Wiemy ,że wpłata na schronisko niekoniecznie dotrze do persów. Czy możecie nam podpowiedzieć czy np. paczka z karmami będzie ok? Jakie mają być? Komu wysłać?
Piszę w imieniu większej grupy osób, wiem ,że nie jesteśmy tu mile widziane ale myślę ,że sprawa jest "ponad podziałami" i mój post nie zostanie usunięty:)
Jeśli nie tu proszę o widomość na pw, bardzo chcemy pomóc.

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon maja 02, 2016 11:58 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Koty fizycznie przebywają w Schronisku, można wysłać paczkę na Rybną
Najlepiej zaadresować na Gabinet Weterynaryjny
dane w linku http://www.schronisko.krakow.pl/Kontakt_-_Lokalizacja/

Jeżeli nie chcecie zrobić wpłaty na konto datkowe schroniska, to można to zrobić na konto KTOZ http://ktoz.eadopcje.org/informacje/kontakt

Mruczeek

 
Posty: 1449
Od: Sob kwi 19, 2008 10:35

Post » Pon maja 02, 2016 12:09 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

kotkins pisze:Forum Miauwa chciałoby pomóc persom finansowo. Wiemy ,że wpłata na schronisko niekoniecznie dotrze do persów. Czy możecie nam podpowiedzieć czy np. paczka z karmami będzie ok? Jakie mają być? Komu wysłać?
Piszę w imieniu większej grupy osób, wiem ,że nie jesteśmy tu mile widziane ale myślę ,że sprawa jest "ponad podziałami" i mój post nie zostanie usunięty:)
Jeśli nie tu proszę o widomość na pw, bardzo chcemy pomóc.



Każdy jest tu mile widziany, ja nie uznaję waśni i kłótni, działamy dla dobra zwierząt. Persy najbardziej teraz potrzebują dobrej jakości karmy mokrej, lekarze chcą aby odbudowały masę mięśniową a przede wszystkim tkankę tłuszczową. Ponieważ persom większość zębów wypadła , i mają stan zapalny dziąseł nie mogą jeść suchej karmy. Mogą to być pasztety np. Bozita , Animonda lub innej marki ale dobrej jakości. Tak jak pisze Mruczek , adres na schronisko z dopiskiem Gabinet Weterynaryjny- persy.

Bardzo prosimy o pasty dla kotów, w każdej ilości, aptus reconvalescent, ich moc i działanie zostały już sprawdzone na podobnych przypadkach.

https://animalia.pl/aptus-reconvalescen ... oly/16636/

Za każą przesyłkę , dar , bardzo dziękujemy. Koty są bardzo wdzięczne, troszkę przestraszone, ale przy wspólnej pracy i pomocy , mam nadzieję że dojdą do siebie.

mk999

 
Posty: 3407
Od: Śro lut 10, 2010 20:25

Post » Pon maja 02, 2016 12:38 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Ok, zrobimy paczkę z dobrami i wyślemy jak radzisz.
Dzięki.

Oby wszystkie przeżyły.

kotkins

 
Posty: 8403
Od: Pt mar 25, 2011 22:39
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon maja 02, 2016 14:06 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Bungo pisze:W środę powinna dotrzeć do schroniska przesyłka z zookrak z 30 saszetkami convalence support dla persów. Mam nadzieję, że będzie im smakowało...



Będzie smakowało. :201461

mk999

 
Posty: 3407
Od: Śro lut 10, 2010 20:25

Post » Pon maja 02, 2016 17:46 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Jeśli wiecie, kto zajmuje się kotami wolnozyjącymi w okolicy Pałacu Czapskiego w Krakowie proszę o info (najlepiej na pw). Jest tam bardzo chuda szylka - albo choroba, albo ?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto maja 03, 2016 9:06 Re: SchroniskoKRK-Schronisko pełne niechcianych kotów

Czy ktoś może się dowiedzieć, jakie leki - poza już wymienionymi okulistycznymi - są potrzebne dla persów?

Bungo

 
Posty: 12069
Od: Pt lut 16, 2007 0:52
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 169 gości