Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw gru 31, 2015 14:35 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Nowy krówek

P.Iza ma nowego tymczasa.Na razie to bezimienny kotek.Ładny, chyba młodziutki, ale pod ogonkiem już konkrety :mrgreen: W uszach też konkretnie, czarno :( Do weta dopiero w poniedziałek.Oczywiście wydatki, bo trzeba wszystko zrobić.Dokładna historia potem.
Obrazek Obrazek Obrazek

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw gru 31, 2015 18:01 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Nowy krówek

P.Iza jakiś czas temu tymczasowala malutką krówcię, Felusię.Tino się w niej zakochał, szukał jej, kiedy już wybyła do domku stałego.W końcu przyprowadził sobie inną, dorosłą krówkę, ale ta tylko weszła do domu, coś podjadła i opuściła mieszkanie p.Izy.Chyba była to czyjaś wychodząca kotka.Wczoraj Tino znowu przyszedł w towarzystwie krówka, tym razem kocurka.Kocurek podjadł sobie, wyspał się na fotelu i zażyczył wypuszczenia.To nie koniec historii, bo sąsiad dzisiaj przyniósł go p.Izie mówiąc, że kotek od trzech dni koczuje pod klatką.Ja go nie widziałam, słowo daję, a przechodzę tamtędy kilka razy dziennie.No, cóż, p.Iza przecież go nie wyrzuci.Zadowolona nie jest, to zrozumiałe, ale kot u niej zostanie i spróbujemy poszukać mu domu.Trzeba jednak go zabrać do weta na przegląd, to biorę na siebie.Kocurka trzeba będzie wykastrować, wyleczyć świerzb, bo poza tym wygląda na zdrowego.Jest dość drobny, pięknie umaszczony, na grzebiecie ma czarne futerko w takie białe wzory, jakby sieć pajęczą.P.Iza o niego zadba, poznamy jego charakter i zobaczymy, co dalej.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw gru 31, 2015 19:20 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Nowy krówek

Szampana w bród,
wódeczki ciut,
kaca małego
i brzuszka pełnego,
zdartych zelówek,
wielu śpiewanych solówek,
porannej kawy
i wspaniałej Sylwestrowej zabawy.
Ostatnio edytowano Pt sty 01, 2016 9:16 przez Salem 11, łącznie edytowano 2 razy
ObrazekObrazekObrazek

Salem 11

Avatar użytkownika
 
Posty: 2810
Od: Czw paź 24, 2013 20:05

Post » Pt sty 01, 2016 9:08 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

Krówek ma na imię Miluś, tak p.Iza zdecydowała.Zasługuje na swoje imię, jest bowiem przemiły.W nocy położył się na poduszce nad głową p.Izy i spał tak.P.Iza ruszyła ręką, a on ją zaczął po ręce lizać.Jak takiego nie kochać? Kotek próbuje wciągnąć Tino do zabawy, ale jakoś bezskutecznie.Miluś nie wie, co to kuweta, załatwia się na zewnątrz, w kuwecie kopie, kładzie się w niej, ale nie załatwia.P,Iza ma dać mu do niej trochę ziemi.Szkoda, że nie mogę go już zabrać do weta, musimy czekać do poniedziałku.Kotek jest młody, ale wet dokładnie oceni jego wiek.Odrobaczenie i pozbycie się świerzbu to teraz najważniejsze.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sty 02, 2016 6:39 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

Założę Milusiowi nowy wątek, ale po przeglądzie u weta.Kotek jest przesympatyczny, p.Iza bardzo go polubiła.Jestem o kota spokojna, bo p.Iza jest bardzo dobrym DT.
Pojawiło się też coś burego, bardzo płochliwego na naszym podwórku.Wczoraj wieczorem wyniosłam jedzenie dla Hannibala, ale nie przyszedł, jadł w południe, nie był więc głodny.W okienku natomiast siedziało to bure.Zakiciałam, dałam mokre jedzenie i dużo suchej karmy, bo ta nie zamarznie, ale bure uciekło.Wie jednak, że tam można znaleźć jedzenie, to dobrze.W kilku piwnicach są otwarte okienka, w suszarni w bloku p.Izy również, jakieś schronienie może sobie więc znajdzie.
Prawdę mówiąc, to już mnie dołuje widok kotów szukających jedzenia w taki ziąb.Wracałam wczoraj od siostry, na piechotę i oczywiście kilka spotkałam.Jedno urody niezwykłej, biało-rude w typie brytka, chyba piwniczne.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sty 16, 2016 5:40 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

Maniuś w nowym domku, śliczny, prawda? :1luvu:
Obrazek Obrazek
Wczoraj była w domu kolęda, Duzi przygotowali wodę święconą, kopertę..itd.Maniuś wodę wypił, a na kopercie się położył i zasnął :mrgreen:

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob sty 16, 2016 13:07 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

ewar pisze:Maniuś w nowym domku, śliczny, prawda? :1luvu:
Obrazek Obrazek
Wczoraj była w domu kolęda, Duzi przygotowali wodę święconą, kopertę..itd.Maniuś wodę wypił, a na kopercie się położył i zasnął :mrgreen:

:ryk: Mądry kotek :P

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 16, 2016 22:51 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

No nie bal sie wody swieconej a nawet ja wypil :catmilk: Wiadomo kto boi sie swieconej wody :201447 - a to kotek :aniolek: - koperty pilnowal, coby nie dostala sie w niepowolane rece.....ale sen go zmorzyl
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob sty 16, 2016 23:00 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

Żeby tylko w nałóg mu nie weszło.... :D

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 01, 2016 7:07 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

przypominam - ostatni dzień viewtopic.php?f=20&t=173179
"Człowiek nie jest apoteozą ewolucji, a jedynie ślepą uliczką pomniejszej, bocznej gałęzi jednej z mniej wykształconych podgrup ssaków." pamietnikpoldka.blogspot.com

Killatha

 
Posty: 9644
Od: Sob lis 17, 2007 12:04
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob mar 26, 2016 6:02 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

Tusia i Kubuś mają się świetnie :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek
Maniuś również :lol:
Obrazek
Nie zadręczam domków mailami, ale miło jest od czasu do czasu otrzymać miłe wieści o kotach, prawda?

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob mar 26, 2016 7:36 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

Bardzo miłe są takie wieści :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2397
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 16, 2016 23:07 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

ewar pisze:Tusia i Kubuś mają się świetnie :lol:
Obrazek

Wazne że RAZEM i miłośc kwitnie :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob cze 18, 2016 13:24 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

Dymny Maciuś w swoim domku
Obrazek Obrazek
Ponoć trzyma się domu i jakoś niespecjalnie ciągnie go na dwór.Woli domowe pielesze.

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon lip 04, 2016 23:34 Re: Tymczasy:Benia.Maniuś,Kubuś i Tusia w DS.Miluś.

Piękny kocurro :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości