HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpić :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob paź 06, 2012 11:34 HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpić :(

Witam wszystkich i błagam o pomoc.

Znajomi chcą oddać kotkę - brytyjkę. Ma piękne oczka, które niestety nie widzą i na pewno już niczego nie zobaczą... :( Kotka ma około roku, chowana w domu. Wiem na razie tyle. Dzisiaj postaram się dowiedzieć więcej informacji, a jak się dowiem, na pewno napiszę. Wiem jeszcze to, że jak się nie znajdą żadni chętni to kicia pójdzie do uśpienia :cry: Widziałam, że bardzo często pomagacie w takich sytuacjach, błagam popytajcie..może ktoś chciałby się nią zaopiekować. Ja niestety nie mogę :( Sama jestem jeszcze studentką, wynajmuję pokój w mieszkaniu studenckim. Nie wiem co będzie po zakończeniu studiów.. Sama już jedną kotkę przygarnęłam, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na kolejną bo to zbyt wielka odpowiedzialność.

W razie jakby się ktoś zdecydował to piszcie proszę na maila: prunelka_@poczta.onet.pl

p.s. kotka mieszka obecnie w Olsztynie
Ostatnio edytowano Sob paź 06, 2012 13:11 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przenoszę wątek na odpowiednie podforum.

prunelka

 
Posty: 35
Od: Czw wrz 13, 2012 13:05

Post » Sob paź 06, 2012 13:25 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

co się stało że kicia nie widzi????????????????????//
i dlaczego nie szukają jej domu ogłaszając na różnych portalach tylko myslą o uśpieniu :?: :evil:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 06, 2012 14:32 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

Nie mam pojęcia co się stało, że nie widzi. Wczoraj kolega z pracy zapytał się mnie czy nie chce kolejnego kotka, bo jego znajomi mają śliczną brytyjkę do oddania.. Jak się dowiedziałam o tym, że jak się nowi właściciele nie znajdą, to kotkę uśpią to stwierdziłam, że nie mogę na to pozwolić i rozpaczliwie szukam dla niej pomocy.... :( Dzisiaj od tego znajomego postaram się wyciągnąć więcej informacji. Na pewno napiszę, jak się czegoś dowiem.

prunelka

 
Posty: 35
Od: Czw wrz 13, 2012 13:05

Post » Sob paź 06, 2012 15:51 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

dodałem info o kotce do wątku ślepaczków viewtopic.php?f=1&t=127731&p=9279495#p9279495
i wątku potrzebny dom tymczasowy viewtopic.php?f=13&t=57504&p=9279496#p9279496
PETYCJE PRZECIWKO ZABIJANIU ZWIERZĄT W CHINACH viewtopic.php?f=8&t=148029
zapraszamy na nasz koci wątek viewtopic.php?f=1&t=118175
ObrazekObrazek
www.pustamiska.pl www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

andrzej780

 
Posty: 1925
Od: Pon wrz 20, 2010 2:25
Lokalizacja: Zabrze


Post » Sob paź 06, 2012 16:41 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

prunelka pisze:Nie mam pojęcia co się stało, że nie widzi. Wczoraj kolega z pracy zapytał się mnie czy nie chce kolejnego kotka, bo jego znajomi mają śliczną brytyjkę do oddania.. Jak się dowiedziałam o tym, że jak się nowi właściciele nie znajdą, to kotkę uśpią to stwierdziłam, że nie mogę na to pozwolić i rozpaczliwie szukam dla niej pomocy.... :( Dzisiaj od tego znajomego postaram się wyciągnąć więcej informacji. Na pewno napiszę, jak się czegoś dowiem.


Mają kontenerek?
Opłaca przejazd kotki autobusem",czy wola dowieźć?
Czy kotka nie widzi z przyczyn pourazowych?czy jest na cos chora?-cukrzyca,guz mózgu?czy ma padaczkę?
Czy ma zrobione testy FeLV/FIV?i jest zaszczepiona..czy jest wysterylizowana?
Pytam,żeby wiedzieć.Proszę jej nie usypiać..ile czasu może u nich zostać jeszcze?
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob paź 06, 2012 17:07 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

Da sie zrobić zdjecia?
Nie wolno zabić kota tylko dlatego , że nie widzi! Znasz tych ludzi ? Ile jest czasu - to wszystko ważne.
Forum na pewno pomoże, ale trzeba chwili czasu.
Jeśli ludzie są beznadziejni - trzeba szukać kogoś kto przetrzyma do znalezienia dt/ds.

A przede wszystkim - skąd jesteś?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob paź 06, 2012 17:15 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

prunelka pisze:p.s. kotka mieszka obecnie w Olsztynie
[*] 7.03.1992-18.03.2004[']
Należało wdać się w awanturę. :(
Gdziekolwiek jesteś ...♥♥♥
KARINKA[*]15.06.2003-13.10.2008['] MACIUŚ[']5.05.2011 KUBUŚ[']26.07.2011 MRUŻKA[']27.03.2013
:cry: :cry: :cry:

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Sob paź 06, 2012 17:44 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

Kurka...
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Sob paź 06, 2012 18:03 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

Wiadomo jaki ma kolor?
Jakaś fotka może?

Mogę dac ogłoszenie na forum brytyjczyków, ale troszkę więcej info potrzebuję :oops:
(zresztą na forum persiarzy tez zrobię)
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Nie paź 07, 2012 4:37 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

Kotka (Fifi) ma śliczny stalowy kolor (jutro będę miała zdjęcia). Urodziła się już niewidoma. Mieszka w domu jednorodzinnym, wychowała się razem z psem (wilczur). Podobno wychodziła nawet do ogórka, ale nie zapuszczała się daleko, bo się bała. Właściciele niestety często wyjeżdżaja i nie mogą poświecić kotce wystarczającej opieki, dlatego najlepiej jakby zamieszkała w domu u kogoś kto mógłby się nią odpowiednio zająć. Kotka do oddania jest "na już" ale jeszcze z tydzień spokojnie może u nich pomieszkać, a jak nie to sama ją wezmę na przetrzymanie dopóki się nowy właściciel nie znajdzie. Na razie wiem tyle, jutro będzie jeszcze więcej szczegółów i zdjęcia (mam nadzieje).

Dziękuję za zainteresowanie, wiedziałam, że pomożecie. :)

prunelka

 
Posty: 35
Od: Czw wrz 13, 2012 13:05

Post » Nie paź 07, 2012 8:48 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

O rany :?
Żegnaj Budusiu......tęsknimy

moś

 
Posty: 60858
Od: Wto lip 06, 2004 16:48
Lokalizacja: Kalisz

Post » Nie paź 07, 2012 8:53 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

Hej, jest tam kto??
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22987
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 07, 2012 9:36 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

Napisałam posta rano... Nie wiem dlaczego post się nie wyświetlił. :? Kotka ma na imię Fifi, podobno urodziła się już niewidoma. Ma piękny stalowy kolor i bursztynowe oczka. Kotka wychowała się z psem (wilczur), mieszka w domku jednorodzinnym i wychodzi czasami na ogród, ale niedaleko, bo się boi. Załatwia się do kuwety. Kotka do oddania jest "na już", ale myślę, że jakiś czas (tydzień może) będzie mogła zostać u właścicieli. A jak nie, to wezmę ją do siebie na przetrzymanie. Spokojnie, nie dam jej uśpić za żadne skarby. :) Dzisiaj prawdopodobnie bedę miała zdjęcia i jeszcze więcej informacji, póki co czekam na maila. Jak się do 13 nie pojawią, to dopiero późnym wieczorem, bo niestety pracuję...

Dziękuję serdecznie za okazaną pomoc i zainteresowanie. Jesteście wspaniali. :lol:

prunelka

 
Posty: 35
Od: Czw wrz 13, 2012 13:05

Post » Nie paź 07, 2012 11:05 Re: HELP!Niewidoma brytyjka do oddania,właściciele chcą uśpi

morelowa pisze:Hej, jest tam kto??
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

edii

 
Posty: 2590
Od: Pon paź 04, 2010 18:05

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości