Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TYCHY

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie wrz 16, 2012 17:35 Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TYCHY

7 września trafił do mnie z podejrzeniem złamania łapki bezdomny kot, jeden z tych które dokarmiam ...
W sobotę 8 wrzesnia byłam z nim u weta bo nadal nie stawiał łapki i z niej krwawił , niestety u weta nie dał sie zbadać, mocno mi rękę pogryzł , dostał antybiotyk aby mu podawać do jedzenia ale w czwartek nadal krwawił i kuleje wiec dzwonie do dr Michała Mazura co dalej robić i pada decyzja, przywieźć i zostanie badany w premedykacji , po premedykacji okazało sie że w łapce jest sącząca sie rana i przetoka, oraz zanik mięśni , został pobrany materiał z przetoki do badan cytologicznych oraz została pobrana krew i wyniki nie sa zbyt dobre , zostało też zrobione RTG i noga została włożona w gips i przez dwa tyg jest na antybiotyku 2 razy dziennie, podaje mu to do jedzenia .

Bardzo Was proszę o pomoc w jego leczeniu, jest leczony na kreske w przychodni FAUNA na ul. Żwakowskiej 48

Irysek po zabiegu:
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie wrz 16, 2012 17:39 przez Justa&Zwierzaki, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie wrz 16, 2012 17:39 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

o jak pomoc pytasz...zeby polecic dobrego weta>??? z tego co wiem gipsu nie stosuje sie juz ...top jest opinia dobrego chirurga ortopedy...ja jestem po swieżym zlamaniu u kota i to co przeżylam z wetami ...to masakra....jak jest rana mam recepture na bardzio dobra madsc...goi sie po niej blyskawicznie...piszesz ze wyniki niezbyt dobre...a co jest nie tak???
agula76
 

Post » Nie wrz 16, 2012 17:41 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

acha ..przeczytałam ...podejrzenie bialaczki:(
agula76
 

Post » Nie wrz 16, 2012 17:50 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

Obrazek
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie wrz 16, 2012 17:53 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

Agula 76 witaj na wątku , jesli chcesz dokładniejsze info to prosze zadzwoń do weta ,a ja nie dam rady dokładnie przedstawić wyników, w poniedziałek odszedł mój ukochany Pedruś i jeszcze nie moge dojść do siebie :cry: :cry: :cry: Tel do przychodni 32 218 46 45 prosic dr Michała Mazura
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie wrz 16, 2012 19:42 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

Za Iryska moc :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Nie wrz 16, 2012 19:46 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

Za Iryska :ok: :ok: :ok: i za Justę :ok: :ok: :ok:

:1luvu:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Nie wrz 16, 2012 21:14 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Nie wrz 16, 2012 22:07 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

Jestem z kciukami :ok: :ok: :ok:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie wrz 16, 2012 22:51 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

Witajcie , dziękuje że jesteście :ok:
Przed chwilka byłam z Fibim na kwarantannie ( zawsze chodziłam z Pedrem :( ) , dałam Iryskowi do jedzenie antybiotyk .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon wrz 17, 2012 12:50 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

shanti_pryia

 
Posty: 137
Od: Pt cze 29, 2012 20:22

Post » Pon wrz 17, 2012 12:51 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

Zaglądamy do Iryska :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon wrz 17, 2012 12:58 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

sikne sobie. Irysku, mam nadzieje, ze te podejrzenia okaza sie mylne, niemniej jednak :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: cala masa kciukow za Ciebie :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro wrz 19, 2012 22:52 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

Irysek ok, apetyt dopisuje , kupal juz nie biegunkowy, antybiotyk dostaje w mokrym jedzeniu . Jak wchodzę na kwarantanne to siedzi w transporterku który ma w klatce, tam sie czuje bezpiecznie , nie muszę nawet mu kratki zakładać bo jak go nie ruszam to nie ucieka , choć widać że sie mnie boi no ale jak ma sie nie bać jak ma łapke w gipsie ...

Denerwuje sie jaki przyjdzie wynik biopsji :|
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw wrz 20, 2012 6:33 Re: Irysek-łapka w gips,podejzenie raka prosi o $ na lecz TY

Irysku, będzie dobrze :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości