Kotka na stosie wegla.

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 30, 2012 11:37 Kotka na stosie wegla.

Mala,czarno-biala,ok.7-10 miesieczna kotka spi na stosie wegla w kotlowni jednego z blokow w Szczebrzeszynie.Tylko nie to jest problemem,ale to,ze kotce cos dolega.Nie ma apetytu,jest bardzo chudziutka i ma powiekszone sutki,prawdopodobnie miala kocieta,tylko nikt ich nie widzial,a kotka nigdzie nie wychodzi,zeby karmic male.
Co sie z nimi stalo?I czy wogole je miala?
Kotka jest cala w weglu,wystarczy ja poglaskac,to reka czarna.
Trzeba zawiezc ja do weta.Niestety ja nie mam na to pieniedzy.Ale przede wszystkim kotka musi znalezc dom,skonczy sie sezon grzewczy i co z nia bedzie?W tej kotlowni nie bedzie wtedy nikogo.
Szukam dla kotki DT zanim znajdzie DS i prosze o pomoc w ogloszeniach.
Ostatnio edytowano Pt mar 30, 2012 17:34 przez dora1020, łącznie edytowano 1 raz
Kod:
Obrazek

dora1020

 
Posty: 725
Od: Nie maja 09, 2010 21:31

Post » Pt mar 30, 2012 12:11 Re: Kotka na stosie wegla.

Zdjęcia koteczki:
Obrazek
Obrazek

grzanka.ch

 
Posty: 1491
Od: Pt sie 06, 2010 21:44
Lokalizacja: Czeladź

Post » Pt mar 30, 2012 17:35 Re: Kotka na stosie wegla.

Bardzo dziekuje za wstawienie zdjec :D
Kod:
Obrazek

dora1020

 
Posty: 725
Od: Nie maja 09, 2010 21:31

Post » Pt mar 30, 2012 18:08 Re: Kotka na stosie wegla.

Biedna koteńka :cry:
Koty są piękne. Koty są dostojne. Koty to gracja i poezja...
Miejsce, w którym mieszka ta koteczka, jest okropne :-?
Podnoszę wątek! Może ktoś pomóc!?

wojtek_z

 
Posty: 807
Od: Pt gru 31, 2010 12:08

Post » Pt mar 30, 2012 18:16 Re: Kotka na stosie wegla.

Podnoszę wątek :ok:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Pt mar 30, 2012 18:16 Re: Kotka na stosie wegla.

marzena81 pisze:Podnoszę wątek :ok:


No tak... Mądra jestem :D Podnosze wątek, a przecież on świeżo na forum się pojawił... :oops:
Obrazek

marzena81

Avatar użytkownika
 
Posty: 589
Od: Wto gru 20, 2011 20:48

Post » Pt mar 30, 2012 18:52 Re: Kotka na stosie wegla.

Koteczka mizia się jak szalona. Oprócz kotłowni bywa jeszcze w sąsiednim "gospodarstwie" gdzie są kury i stado myszy. Mam dla niej coś na kształt DT tam, gdzie jest Miutri, a potajemnie plan, żeby to DT nie było aż tak bardzo tymczasowe. Dora - może być? Bo możemy ją tam dać nawet jutro, ale przydałaby się jakaś pomoc w zorganizowaniu gotówki na badania i sterylizację. Karmę załatwię, oczywiście dołożę się też do kosztów leczenia. A co z tym Opolem?

liszyca

 
Posty: 1063
Od: Pon maja 16, 2011 15:10
Lokalizacja: lubelskie

Post » Sob mar 31, 2012 9:57 Re: Kotka na stosie wegla.

liszyca pisze:Koteczka mizia się jak szalona. Oprócz kotłowni bywa jeszcze w sąsiednim "gospodarstwie" gdzie są kury i stado myszy. Mam dla niej coś na kształt DT tam, gdzie jest Miutri, a potajemnie plan, żeby to DT nie było aż tak bardzo tymczasowe. Dora - może być? Bo możemy ją tam dać nawet jutro, ale przydałaby się jakaś pomoc w zorganizowaniu gotówki na badania i sterylizację. Karmę załatwię, oczywiście dołożę się też do kosztów leczenia. A co z tym Opolem?


Właśnie dziewczyny, co z Opolem? Bo nie wiem, czy szukać transportu? Jeśli tak, to już by trzeba, bo najwięcej ludzi będzie jechało na święta i po świętach... Ale skoro jest możliwość DT, to nie wiem, czy nadal chcecie, żeby jechała do Opola? Dajcie znać.

grzanka.ch

 
Posty: 1491
Od: Pt sie 06, 2010 21:44
Lokalizacja: Czeladź

Post » Sob mar 31, 2012 21:24 Re: Kotka na stosie wegla.

liszyca pisze:Koteczka mizia się jak szalona. Oprócz kotłowni bywa jeszcze w sąsiednim "gospodarstwie" gdzie są kury i stado myszy. Mam dla niej coś na kształt DT tam, gdzie jest Miutri, a potajemnie plan, żeby to DT nie było aż tak bardzo tymczasowe. Dora - może być? Bo możemy ją tam dać nawet jutro, ale przydałaby się jakaś pomoc w zorganizowaniu gotówki na badania i sterylizację. Karmę załatwię, oczywiście dołożę się też do kosztów leczenia. A co z tym Opolem?

Niestety z gotowka u mnie krucho,nie mam na nic.A co to za DT? Czy tam mialaby dobrze?
Wprawdzie znalazlam/przypadkowo/ juz jej dom,ale sie zastanawiam....
Rodzina z malymi dziecmi,ale rozmawialam dlugo z pania,i wydaje mi sie rozsadna osoba.
Leczylaby kicie i wysterylizowala...chce dwie...jedna trikolorke,ktora juz dosyc dlugo jest u Krystyny i druga ta,tak prawde mowiac namawialam ja na to.
Rodzina mieszka w Warszawie.
Zawsze tak trudno mi podjac decyzje...tak bym chciala,zeby to byl super domek...
Kod:
Obrazek

dora1020

 
Posty: 725
Od: Nie maja 09, 2010 21:31

Post » Sob mar 31, 2012 21:38 Re: Kotka na stosie wegla.

Biedulka :(
Niech ktoś da jej domek, plisss!
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Sob mar 31, 2012 21:44 Re: Kotka na stosie wegla.

To jest DT które opiekuje się Miutri, kotka w tej chwili już jest po sterylizacji. Nie są to kociarze z prawdziwego zdarzenia, ale pójdą do weta, gdyby zarządzić, nie krzywdzą kotów i mają miejsce na tę kotkę, ale nie na długo (tzw. BDT), chyba, żeby się jakoś polubili. Oprócz Miutri mają jeszcze trzy koty. To jest domek na Trębackiej. Ale skoro rodzina z Warszawy wzięłaby - błogosławieństwo moje jest jak najbardziej. Kotka mogłaby ew. posiedzieć w 'moim' DT do czasu zorganizowania transportu, chyba że takowy już jest.

liszyca

 
Posty: 1063
Od: Pon maja 16, 2011 15:10
Lokalizacja: lubelskie

Post » Nie kwi 01, 2012 7:46 Re: Kotka na stosie wegla.

Czy ja dobrze rozumiem, że jest szansa na domek tymczasowy?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie kwi 01, 2012 12:23 Re: Kotka na stosie wegla.

Trzeba byłoby działać szybko. Pan z tego gospodarstwa ma chęć zatrzymać kotkę, ale jest totalnie przeciwny sterylizacji, chce ją rozmnożyć, żeby mieć koty do łapania myszy. Kotka i tak u niego przesiaduje, więc ma możliwość przeżywienia się, ale nie powinna rodzić w żadnym wypadku :? Raz, że bardzo marnie wygląda, dwa, że tam i tak plącze się za dużo bezdomnych kotów...

liszyca

 
Posty: 1063
Od: Pon maja 16, 2011 15:10
Lokalizacja: lubelskie

Post » Nie kwi 01, 2012 12:30 Re: Kotka na stosie wegla.

Może jej wydarzenie na FB zrobić?
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie kwi 01, 2012 12:33 Re: Kotka na stosie wegla.

Może, chociaż nie wiem, co z tym domkiem od Dory2010... Jutro po pracy jeśli kotka będzie złapię ją i posiedzi kilka dni w tym DT o którym pisałam. Tam będzie bezpieczna do czasu znalezienia DS/transportu itd. Boję się, że jak ten facet sobie ją przywłaszczy, już jej nie wyciągniemy.

liszyca

 
Posty: 1063
Od: Pon maja 16, 2011 15:10
Lokalizacja: lubelskie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 293 gości