Wyrzucony? zagubiony? młody kotek Gawrosz już w DS :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto sie 30, 2011 16:39 Wyrzucony? zagubiony? młody kotek Gawrosz już w DS :)

Najprawdopodobniej na moim placu ( mam nadzieję, że nie dla mnie ) ktoś wyrzucił kocurka ( około roku ) niewykastrowanego. Po tym jak moje sąsiadki go przegoniły ( chciał schronić się na klatce) przeniósł się na trawniczek przy ulicy obok drugiego placu. Ulice są ruchliwe, on boi się aut, ale już omal go nie potrąciło. Nie mogę go zabrać, jedyne co mogłam to dać mu jeść ( był bardzo głodny, nie chciał pić). Szukałam w necie ogłoszeń, ale nie natrafiłam żeby ktoś szukał takiego kota. Może ktoś mógłby wziąć go na DT, to bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi kotek, jest bardzo ufny !! Widać, że mieszkał kiedyś w domu, gdzie był kochany, na ulicy ledwo sobie radzi.
Wygląda na zdrowego, choć albo ma świerzbowca, albo po prostu brudne uszy ( nie zaglądałam zbyt szczególnie, coś jednak w uszach ma)

Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Nie wrz 18, 2011 18:33 przez OlaLola, łącznie edytowano 1 raz

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Wto sie 30, 2011 18:51 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

O Bożę, jaki biedulek :(
Co za bydlaki mu to zrobiły? :evil:

Niech ktoś się zlituje, plisss!
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto sie 30, 2011 19:04 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

Banerek dla kotka :

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[URL=http://tiny.pl/h58tl][IMG]http://i.imgur.com/4QaXp.gif[/IMG][/url]


:ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

amyszka

Avatar użytkownika
 
Posty: 24121
Od: Czw mar 22, 2007 14:26
Lokalizacja: Bolesławiec Śl.

Post » Wto sie 30, 2011 19:39 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

Kot jest hmm... w TDT w kotłowni. lepszy rydz niż nic... przynajmniej nikt go nie kopnie, auto nie przejedzie, ma wodę i jedzenie. Odrobaczyłam go i odpchliłam. Ma świerzb, ale tym się zajmiemy jutro.

Obawiam się, że nie lubi innych kotów, a w kotłowni obok są dwa koty + dwa koty wychodzące z bloku.... On jeśli chce tam zostać musi je tolerować. Kastrację planuje na poniedziałek... Problem też w tym, że te TDT to jest wychodzące TDT, nie wytłumaczę Pani która się opiekuje kotłownią że kot ma mieć kuwetę. Ona uważa że od kupek i siku jest ogródek.... Zobaczymy co będzie jutro, mam nadzieję, że jakoś to będzie....

Pilnie szukamy czegoś dla niego, on nie może długo tam zostać !!!

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro sie 31, 2011 8:27 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

Do góry koteczku! :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro sie 31, 2011 12:28 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

Kot uciekł w nocy...
w niedziele był widziany przy kościele, więc raczej na bank ktoś go wyrzucił. Porozwieszałam ogłoszenia, chodziłam. Jak kamień w wodę. W poprzednie miejsce się nie pojawił, zostawiłam jedzenie.... daleko pójść nie mógł, będę go jeszcze szukać...

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro sie 31, 2011 19:41 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

może ktoś go wziął ....

dorobella

 
Posty: 5399
Od: Wto sty 06, 2009 19:52
Lokalizacja: T.G.

Post » Czw wrz 01, 2011 11:51 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

Nie nikt go nie wziął, wrócił w to samo miejsce. Oczywiście głodny... Za kilka dni Gwarki on sobie nie poradzi, nie ma szans.... Pijani ludzie, głośna muzyka no i fajerwerki,... DT potrzebny !!!

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Czw wrz 01, 2011 13:58 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

Czyż nie jest piękny??
Obrazek
Obrazek
Obrazek

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Czw wrz 01, 2011 14:00 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

DT potrzebny PILNIE :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw wrz 01, 2011 14:21 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

To jest na prawdę bardzo fajny kocurek, w ogóle się nie boi ( co może go zgubić jeśli będzie żył na ulicy). Uwielbia sie tulić i głaskać. Mieszka w jedynym krzaku, który tam jest. Problem w tym, że nikt mu tam nie otworzy okienka piwnicznego, ani teraz ani w zimie, a że znajduje się na terenie wspólnoty mieszkaniowej, to myślę, że nawet budki dla niego nie pozwolą wstawić.... :(

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Nie wrz 04, 2011 8:49 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

Gawrosz, takie dostał imię ( zawsze coś imię już ma) przychodzi na śniadanko i kolacyjkę. Jest wspaniałym kotem, pozwala się brać na ręce, wywala brzuch do głaskania, wskakuje na kolana. To cud kot !!! Może ktoś może go zabrać???

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pt wrz 09, 2011 13:40 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

Gawrosz jest u weta i zostanie tam do poniedziałku. W tym czasie będzie miał kastracje ( konkretnie dziś ją będzie miał) i w poniedziałek go odbiorę, no i będzie musiał wrócić na plac.... Przynajmniej na Gwarki jest bezpieczny bo nie wiem co by z nim było....

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Sob wrz 10, 2011 8:28 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

Rozpytuję czy ktoś nie mógłby go wziąć, ale ciężko :(

dorobella

 
Posty: 5399
Od: Wto sty 06, 2009 19:52
Lokalizacja: T.G.

Post » Sob wrz 10, 2011 18:12 Re: Wyrzucony? zagubiony? młody kotek żyje na ulicy Tarn Góry

U mnie też, pytam już każdego.... Gawrosz dobrze się czuje po kastracji. Wszystko przebiegło bez problemu. W poniedziałek musi wrócić na ulicę.... :(

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 159 gości