16dniowa Tomcia dostała szansę na życie. znów traci dom :(

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto wrz 11, 2012 8:44 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Musiałam dać Simran Proverę (po konsultacji z wetem), bo sikała mi cały czas na blaty kuchenne i głównie na płytę indukcyjną. Dostała tabletkę wczoraj popołudniu i już jest lepiej, nie sika. Ciągle czuję jednak zapach szalet miejskich mimo użycia Maskolu. Na kastrację jesteśmy umówieni na 10 października a do tego czasu Provera co poniedziałek.
Z tego wszystkiego chyba menopauzy dostanę 8O
Obrazek Obrazek Obrazek

Simran

Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Od: Czw cze 23, 2011 15:31
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro wrz 12, 2012 15:26 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Simran pisze:Z tego wszystkiego chyba menopauzy dostanę 8O


Postaraj się nie dostać, bo będziesz miała jeszcze ze sobą problemy :ryk:


Kociaki prześliczne, bohaterka - cudna jak marzenie.. :1luvu:

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro paź 17, 2012 10:42 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Simran ma dzisiaj sterylkę. Biedaczka tak się bała, że nie umiałam jej złapać do transporterka. Teraz muszę opatrzyć rany, bo krew się lała (moja :D ). Znowu wyglądam jakbym się cięła. Dobrze, ze to nie lato i nie chodzi się z krótkim rękawkiem. A i mój dekolt też wygląda jak po ostrym seksie :ryk: . Dobrze, że twarz ocalała.
Czekam na telefon od weta, kiedy będę mogła ją zabrać do domu. Strasznie się denerwuję czy wszystko pójdzie dobrze.
Obrazek Obrazek Obrazek

Simran

Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Od: Czw cze 23, 2011 15:31
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro paź 17, 2012 15:06 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

To trzymamy kciuki za pannicę :) Daj znać jak tam mała ekhm... duża Simran :)
Nie wiedziałam, że ona taka waleczna. Cóż jest jakiś film Merida waleczna czy coś, a może powinno być Simran waleczna.

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro paź 17, 2012 18:21 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

:ok: :ok: :ok: trzymam.
Jak się czuje koteńka?
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro paź 17, 2012 19:10 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Bidulka bardzo płacze. Cały czas śpi i sika pod siebie, zasikała kaftanik i chyba jutro kupię drugi, bo ten co ja zrobiłam na szybko na zmianę to do niczego się nie nadaje. Próbuje się przede mną schować, ale jeszcze nogi jej się plączą. Ale zjadła kurczaczka z ryżem. Cały czas muszę jej pilnować. bo próbowała nawet wspinać się na drapak. Na razie to nieciekawie wygląda. Dużo nerwów mnie to kosztuje. Za bardzo to przeżywam.
Obrazek Obrazek Obrazek

Simran

Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Od: Czw cze 23, 2011 15:31
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro paź 17, 2012 19:23 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Wiem, że okropnie to wygląda, ale wierz mi że jutro będzie lepiej. Będzie lepiej z każdym dniem. Za 10-12 dni ściągniecie szwy, potem brzuszek zarośnie sierścią i obie nie będziecie o tym pamiętać ;)

Ja przez to przechodziłam wiele razy i za każdym razem szaleję z niepokoju i przeżywam jak za pierwszym razem.

Jak by chciała drapać ranę (kaftanik przed tym nie chroni) możesz jej na kaftanik od wewnętrznej strony w miejscu rany przykleić podpaskę :wink:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw paź 18, 2012 8:24 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Będzie dobrze :) Hehe dziś już o wiele lepiej będzie :) Sterylkę macie już za sobą, to też ważne i dla niej i dla Ciebie :)
Teraz ranka raz, dwa się zagoi i nie będzie śladu po zabiegu :)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Czw paź 18, 2012 9:02 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Na razie dobrze nie jest. Simran dalej cierpi. Nie poszła do kuwety tylko nasikała na drapak, potem próbowała zrobić kupkę ale bardzo płakała przy tym i nic z tego nie wyszło, więc schowała się pod łóżko. Teraz znowu śpi. Trochę rano zjadła mokrego, ale nie chce pić.
Obrazek Obrazek Obrazek

Simran

Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Od: Czw cze 23, 2011 15:31
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw paź 18, 2012 12:57 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Dostała przeciwbólowy?
Biedna mała, mam nadzieję, że raz dwa wróci do formy.

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Czw paź 18, 2012 13:44 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Dostała. Teraz tylko śpi albo siedzi osowiała w swojej kryjówce pod kaloryferem. Na mnie chyba jest obrażona.
Obrazek Obrazek Obrazek

Simran

Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Od: Czw cze 23, 2011 15:31
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob paź 20, 2012 20:42 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Różnie to koteńki przechodzą :(
A jak się czuje teraz?
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie paź 21, 2012 9:30 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Już wszystko ok. Ale przytulaśna się zrobiła. Cały czas na mnie leży i się tuli. Boi się skakać, ma apetyt większy niż kiedykolwiek, wczoraj w końcu zrobiła kupkę. A więc wszystko wraca do normy. Żeby tylko wróciła jej chęć do zabawy, bo uwielbiałam patrzeć jak morduje myszki i biega za piłeczką. Teraz tylko leży. No ale to jeszcze za wcześnie.
Obrazek Obrazek Obrazek

Simran

Avatar użytkownika
 
Posty: 793
Od: Czw cze 23, 2011 15:31
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie paź 21, 2012 10:01 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

Mądra kotunia. Sama czuje, że jeszcze nie powinna skakać, aż się wszystko nie wygoi do porządku. :)
Wszystko wróci do normy :ok:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro paź 24, 2012 11:10 Re: 16dniowy Tommy dostał szansę na życie Tarn Góry już w DS

To dobrze, że Simran już się lepiej czuje, kamień z serca. :) No niestety ale każdy kotek inaczej znosi zabieg, jednych trzyma dłużej, innych krócej. Ważne, że już wszystko dobrze. :ok:

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości