OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Czw cze 23, 2011 22:31 OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

Przeprowadziłam się pod Opole i zaczęła nas odwiedzać kotka. Okazalo się, że wszystkich odwiedza, ale jest niczyja tak na prawdę. Spi w stodole u sąsiadów. No i się okazało, że jest w ciąży. Urodzila 2 śliczne kotki. Niestety nie mozemy ich zatrzymać. Jedyna opcja, żeby je oddać do schroniska... ale próbuję im znaleźć dom.
Słodkie dwa małe kociaki. Jeden biały drugi kolorowy. Nie wiem jaka płeć.

czeola

 
Posty: 3
Od: Czw cze 23, 2011 20:53

Post » Czw cze 23, 2011 22:34 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

kiedy małe się urodziły :?:
Mały kociak szuka lokum na parę dni.

kotx2

 
Posty: 18414
Od: Wto sty 25, 2011 16:23
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pt cze 24, 2011 5:43 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

Kociątka mają około 2 miesięcy.
Ola kontaktowała się ze mną w tej sprawie gdzieś w kwietniu/maju??. Wystraszyłam się, że kocięta zostaną utopione :oops: Prosiłam, żeby pozwolono im zostać przy matce- i Ola poprosiła o to właścicieli stodoły- ze dobrym jak widać skutkiem. :ok:
Na moją prośbę Ola zrobiła kociętom śliczne zdjęcia. Niestety, nie ma nikogo chętnego na te śliczne kociaki :oops:
W schronie zaczął się wysyp. Trafiają nawet k i l k u d n i o w e kocięta, bywa że bez matek. :strach: :cry:
Na szczęście są karmiące koteczki. :oops: Kotki są słodkie. Może uda im się szybciej znaleść domek??
Dzikawa kotka ma być sterylizowana przez miasto- mam nadzieję, że się uda to zorganizować :oops:

sygitka21

 
Posty: 2897
Od: Wto wrz 08, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

Post » Pt cze 24, 2011 5:57 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

sygitka21

 
Posty: 2897
Od: Wto wrz 08, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

Post » Pt cze 24, 2011 5:58 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

Jak macie je oddać do schronu to od razu uśpijcie. Jesli jesteście oburzone tym zdaniem to trudno.Ale taka jest prawda.Kociaki nie mają tam szans.umrą z wycieńczenia,stresu lub chorób.Albo wszystko razem.inni wyciągają maleństwa z nich w wy chcecie zapełnic schron.Poczytajcie sobie wątki np. Palucha.To nie hotel.Trafiają tam zwierzęta bardzo chore i infekcje szerzą się na maksa.

Czy zrobiłyscie ogłoszenia?I ile?Bo na adopcje.miau to an pewno nie ma ich. Można było wcześniej je ogłaszać z uwagą,ze do odbioru po osiągnięciu jakiegoś wieku.Teraz wysyp maluszków.Trudno o dobry dom.
Jak zdecydowałyście ,ze mają zyć i uratowałyście od smierci to jesteście dalej za nie odpowiedzialne. A schron to pewna śmierc.
Tutaj nie znajdzie sie raczej dom.Bo wszyscy mamy taką samą sytuację.Szukamy domó dla podopiecznych.Choć może cud sie zdarzy. Ogłoszenia,ogłoszenia i raz jeszcze ogłoszenia. Ew szukanie DT co je przejmie,oswoi i z waszą pomoca zareklamuje w necie.
Zmieńcie tytuł moze na ew DT.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt cze 24, 2011 6:12 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

Nikt nie chce zapełniać schronu kociętami. :oops: Dom był szukany poza forum. Po prostu szkoda, że koteczka nie była sterylizowana wcześniej- nim została kotna.

sygitka21

 
Posty: 2897
Od: Wto wrz 08, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

Post » Pt cze 24, 2011 6:51 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

sygitka21 pisze:Nikt nie chce zapełniać schronu kociętami. :oops: Dom był szukany poza forum. Po prostu szkoda, że koteczka nie była sterylizowana wcześniej- nim została kotna.

pisałyście o schronie,jako ewentualność.
Dziewczyny, tylko ogłoszenia mają skutek.Miau to nie słup ogłoszeniowy :wink: bo my wszyscy mamy tak samo. Zapełnienie i pełno bied w domu szukajacych swego miejsca na świecie.
Dajcie ogłoszenia. Ew skontaktujcie się z CatAngel .Ona robi za niewielką cenę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt cze 24, 2011 6:52 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

wklejam większe zdjęcie -lepiej widać maluchy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 24, 2011 7:02 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

śliczne :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt cze 24, 2011 7:36 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

Robię już ogłoszenia. Jak usłyszałam o kociętach- po prostu do głowy mi nie przyszło, że uśpienie ich może być najlepszym rozwiązaniem. :oops: :cry:

sygitka21

 
Posty: 2897
Od: Wto wrz 08, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

Post » Pt cze 24, 2011 7:40 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

ASK@ pisze:
sygitka21 pisze:Dajcie ogłoszenia. Ew skontaktujcie się z CatAngel .Ona robi za niewielką cenę.

Tak zrobię. Dziękuję za odpowiedź. :oops:

sygitka21

 
Posty: 2897
Od: Wto wrz 08, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

Post » Pt cze 24, 2011 8:40 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

:kotek:

Jeżeli koty miały by trafić do schroniska, to chyba lepsze było by zostawianie ich tam gdzie są-i szukać dalej domu. W schronie raz dwa złapią choroby-bo to maluszki są.

Niedaleko mnie są takie dwa małe szkraby(schron absolutnie nie wchodzi w grę) siedzą sobie tam gdzie siedzą, matkę szybko ciachnęłam-siedzi nadal przy nich, i tak im szukam domu(po prostu ruszyć ich nie mam zamiaru) mają dobrze, mają gdzie spać, jedzenie mają, ludzie życzliwi, także jest ok :)

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt cze 24, 2011 8:54 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

W tej sprawie musi się wypowiedzieć Ola. Ja się pytałam już o taką możliwość.

sygitka21

 
Posty: 2897
Od: Wto wrz 08, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

Post » Pt cze 24, 2011 8:58 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

sygitka21 pisze:Robię już ogłoszenia. Jak usłyszałam o kociętach- po prostu do głowy mi nie przyszło, że uśpienie ich może być najlepszym rozwiązaniem. :oops: :cry:

to nie jest najlepsze rozwiązani.Ale nigdy kota,którym się zaopiekowałam, nie oddałabym do schronu. Maluszka przede wszystkim.One tam nie mają racji bytu. Dlatego,ze większosć z nas tak myśli jesteśmy zakoceni po uszy.
Tylko ogłoszenia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt cze 24, 2011 9:23 Re: OPOLE - 2 maluszki do Oddania na już!!!

Ruszyłam z nimi. CatAngel również mi pomaga. Jestem wszystkim bardzo wdzięczna za pomoc.

sygitka21

 
Posty: 2897
Od: Wto wrz 08, 2009 21:16
Lokalizacja: Opole

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości