ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA-Niewidoma Wenecja ma DS

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon cze 13, 2011 22:07 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

Lacia pisze:
smarti pisze:
a ja mam pytanie-co to znaczy balkon nie cały?

w jakiej okolicy leży ten domek?-odl.od ulicy lub drogi?



to jest mieszkanie na 4 pietrze, z zabezpieczeniem balkonu powyżej barierek bedzie problem. okna będą zabezpieczone. Blok jest koło osiedlowej ulicy, a do główniejszej drogi jest ok 300 m na oko. Ponieważ z tym balkonem bedzie problem chodziło mi o to zeby to najlepiej był kot niewidomy, lepiej nieskaczący. Okna beda zabezpieczone bo kot może wejśc na parapet np po szafce lub krzesle ale na poręcz od balkonu by nie wszedł bo nie miałby jak. balkon od dołu byłby zabezpieczony żeby kot nie mógł wypaść "z poziomu podłogi"..


jasne,już rozumiem. :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Pon cze 13, 2011 23:19 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

Ja mam do wydania takie 3:
- koteczka - młoda, bardzo ufna i żywiołowa
Obrazek
- kocurek zabrany z interwencji przez Straż Ochrony Zwierząt. Lubi przesiadywać na parapecie podziwiając widok za oknami, jego spojrzenie potrafi przestraszyć, ale to tak naprawdę kot-przytulanka bardzo grzeczny, spokojny, szukający kontaktu z człowiekiem lubiący się przymilać.
To taki trochę kompaktowy kociak, z okragłą głową i krótkimi nóżkami. :-)
Obrazek
- Młody, biało-bury kocurek zabrany z interwencji przez Straż Ochrony Zwierząt. Kocurek powinien trafić do domu, gdzie nie będzie wychodził na zewnątrz, bo ma tylko pół przedniej łapki. Kocurek jest bardzo ciekawy otaczającego go świata, lubi chować się w różnych dziwnych miejscach.
http://azg.org.pl/index.php?option=com_ ... u&Itemid=1
Obrazek
dorzuć się do sterylek: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/azg dla bezdomnych: KRS 0000338819

Edzina

 
Posty: 4524
Od: Czw lut 10, 2005 12:07

Post » Wto cze 14, 2011 11:15 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

W łódzkim schronisku jest taka niewidoma
trikolorowa kicia w wielkiej potrzebie..:
ruru pisze:Kolejna kocia bieda w PILNEJ potrzebie, bardzo prosimy o DOM!!!
Ok. 3 letnia trikolorowa koteczka Wenecja- całkowicie NIEWIDOMA :( :(

Obrazek
Obrazek

Magija pisze:ślepa tri jest bardzo wystraszona, boi się wszystkiego, nie wychodzi z budki i praktycznie nie je...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek



tutaj więcej na tym wątku:
viewtopic.php?f=1&t=127030&p=7588839#p7588839
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 14, 2011 19:53 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

Państwo po namyśleniu się chcieliby zaadoptować Wenecję - Trikolorkę :1luvu: cicho marzyłam zeby to był ich wybór. Państwo pytają kiedy najszybciej mogłiby ją dostać?
Tak się cieszę ze to ona do nas przyjedzie..

Lacia

 
Posty: 163
Od: Czw cze 09, 2011 12:04
Lokalizacja: Leszno

Post » Wto cze 14, 2011 20:36 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

Ja również bardzo się cieszę :D
Poznałyśmy z Lacia tę rodzinę i wiemy, że kota, który w tym domu zamieszka czeka dużo miłości.

Chciałam jeszcze napisać, że wszystkim kotom przedstawionym na tym wątku z całego serca życzę znalezienia wspaniałych domków.
Wszystkie są piękne i chwytające za serce. Naprawdę wybór był trudny.

honda11

 
Posty: 6665
Od: Wto maja 27, 2008 10:43
Lokalizacja: Leszno / Wielkopolska

Post » Wto cze 14, 2011 21:14 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

:ok: :D
dorzuć się do sterylek: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/azg dla bezdomnych: KRS 0000338819

Edzina

 
Posty: 4524
Od: Czw lut 10, 2005 12:07

Post » Wto cze 14, 2011 21:16 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

:1luvu: :ok:
Wszystkie te kotki biedniusie :( Wenecja w schronisku nie ma żadnych szans :(
Obrazek

bulba

Avatar użytkownika
 
Posty: 22953
Od: Pt paź 09, 2009 8:44
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 14, 2011 22:01 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

jestem bardzo szczęśliwa że Państwo zdecydowali się na Wenecję!!! :ok: :kotek: :1luvu:
zdecydowanie bardziej potrzebuje domku niz moja Ciumcia..i Ciumcia życzy Wenecji szczęśliwego,beztroskiego i długiego życia u Państwa :1luvu:

żal mi tylko Adasia-też ślepy biedaczek :roll: :cry:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto cze 14, 2011 22:11 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

To taka w swoim rodzaju walka o byt! Ktoś wygrywa - ktoś dalej musi czekać :roll: Jednak zawsze tym wygranym jest jakiś KOT :ok:
Życzę szczęścia Wenecji :ok: :ok: :ok:

jasdor

Avatar użytkownika
 
Posty: 16341
Od: Sob wrz 19, 2009 11:51
Lokalizacja: Krosno

Post » Wto cze 14, 2011 23:41 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

Ja rownież gratuluję Wenecji i baaardzo się cieszę - ze schronu i to taką biedę wyciągnąć prosto do ds jest bardzo trudno...
Badź szczęśliwa i żyj baaardzo długo, kochana kiciu... :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35339
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 15, 2011 0:44 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

Wiecie co? Wzruszyłam się i jestem szczęśliwa, że Wenecja będzie miała kochający, dobry domek. Taki uśmiech losu cieszy wszystkich :lol:

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Śro cze 15, 2011 8:27 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

Jeśli wszystko pójdzie dobrze to Wenecja już w sobotę rano zamieszka w naszym mieście :D .

honda11

 
Posty: 6665
Od: Wto maja 27, 2008 10:43
Lokalizacja: Leszno / Wielkopolska

Post » Śro cze 15, 2011 10:27 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

honda11 pisze:Jeśli wszystko pójdzie dobrze to Wenecja już w sobotę rano zamieszka w naszym mieście :D .


bardzo sie cieszę,że Wenecja została wybrana, to prawie cud,że prosto ze schroniska do ds :D , a wiemy jak trudno jest o dt, jak trudno kotkowi niewidzącemu być w schronie, przerażony, zestresowany, często nie doczekuje dt, bo sa przypadki tragiczniejsze, powypadkowe, gdzie ratuje sie życie...

czekamy niecierpliwie na relacje z nowego domku, a że domek wspaniały, to na odległość czuję :ok:
miałam cichą nadzieję na taka decyzję, tak wiec nawet Wenecji nie dawałam w ogłoszeniach na wątku ślepaczków zanim nie będzie decyzji Państwa :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro cze 15, 2011 19:47 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA!

Fuck yeah! :twisted: :piwa:

Wenecja to ma jednak szczęście- dorosły, niewidomy kot w sezonie kociakowym znalazł dom :1luvu:

Kasia od Behemotha

 
Posty: 1654
Od: Śro wrz 09, 2009 21:04
Lokalizacja: Leszno/Wrocław

Post » Śro cze 15, 2011 19:51 Re: ZAADOPTUJĘ DOROSŁEGO KOTA-Niewidoma Wenecja ma DS

Ja śledzę wątek, czytam, śmieję się i płaczę...

Wspaniale
Cudownie
Tutaj każdy cud się uda gdy kto umie robić cuda
:1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: IrenaIka2 i 162 gości