OTW4-Żuczku,Żuczku ...:( Nowe foty od 96

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie cze 05, 2011 20:11 OTW4-Żuczku,Żuczku ...:( Nowe foty od 96

WITAM WSZYSTKICH GOŚCI SERDECZNIE
:1luvu: :1luvu: :1luvu:

Zaczynamy czwartą setkę :lol: .To kontynuacja poniższych wątków.
viewtopic.php?f=13&t=102224
viewtopic.php?f=13&p=5890537#p5890537
viewtopic.php?f=13&p=6605360#p6605360
viewtopic.php?f=13&t=128662&hilit=+OTW4

Czas leci nieubłaganie.Kołomyja w moim domu trwa stale. Nieustannie dostarczając zmartwień, bólu,radości i wiecznej tęsknoty za tymi tymczasami co poszły na swoje. Głupie ,powie ktoś.I nie zaprzeczę. Jak można rozumnej (bez komantarza proszę :mrgreen: ) blondynce wytłumaczyć,że mają się koty dobrze i radość tylko panować powinna.A ja tęsknię. :cry:

Nowy banerek .Dzięki mamut :1luvu:
mamut pisze:Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/hfflg][img]http://imgur.com/4PdFN.gif[/img][/url]


Asiu - Twój "stary" banerek i nowy kod prowadzący do tego wątku. :ok:


Chciałam tradycyjnie serdecznie podziękować za wszelkie wsparcie.Każde jakie otrzymałam jest dla mnie , a przede wszystkim dla kociastych bezcenne! I nie mówię tu o gotówce :oops: .Ale przede wszystkim o dobrym słowie ,inszej :wink: równie cennej pomocy (dowóz,karma,żwirek,pomoc w ogłoszeniach,przejęcie tymczasa...)podnoszeniu na duchu,akceptacji ,zaglądaniu na watek, wiary we mnie...
Dziękuję najmocniej i najserdeczniej :1luvu:


"Moje" koty czekają na DS.Pilnie potrzebna im stabilizacja a przede wszystkim miłość. Proszę pokochaj otwockiego tymczasa!!!
Kontakt ze mną :
697-541-709


Wszystkie koty przeznaczone do adopcji są już wysterylizowane.Kontakt o każdej porze:697 541 709
OBECNIE DOMU SZUKAJĄ :

:!: Bianka foty od str.21 Krówka Na DT od 20.02.10r
(wszelkie dane wątku poprzednim, foty na 88 str.)Nowe foty na obecnym wątku :str.16 i 27 i 31,36,51
Ogłoszenie:
adopcje/profil.php?p=5484
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek



:!: Bisek Foty 21 ; DT od 30.08.2010r (wydarty od Agneski :wink: )Szkrab chory i wychudzony szwendający się na jakimś parkingu czy ulicy.
Bisek ma 3-4 m-ce.Odrobaczony, ma ks.zdrowia.Jednak jego przeszłość zaważyła na zdrowiu i Bisek musi się z tym uporać.I dopiero szczepienie. Uporać się także musi z zaufaniem do ludzia. Nie może podjąć decyzję czy to przyjaciel czy wróg :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek
Obrazek


:!: Kajka -pingwinkowata kociczka,dorosła .U nas od 20.03.2010r .Szwendała sie na terenie zieleni miejskiej w opuszczonych budynkach podono wiele tygodni. Tam przetrzymała mrozy. Ma 2 lata i jest mega miziakiem i gadułą.foty str.36
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

:!: Nastka -cudo bure z białym pysiem i skarpetkami. Ma 2 lata. U nas od 28.03.2011r. Siedzi przestraszone w klatce obsyczane przez Kajkę. daje sie głaskać. Będzie wielkim miziakiem i pięknością! Foty od str.21,36

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


:!: IGIEŁKI tj Ignaś i Igunia od nocki 15.05.2010r. Zabrany dobytek od Agnseki.Maluszki ze 2 m-ce. Ona butna,pyskata srebrna dziewunia.On biało-stalowo (grafitowy?) chłopczyk z całuśną plamką na nosku. Foty od str.21,36
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek


:!: Lilka- Cosik/Ufcio maleńka koteczka wyjęczana od "farmera". Waży ok 0.3kg. Wet wycenił wiek na ok. 3 tygodnie. Miała być utopiona.Bieda z nędzą. U nas od 09.07.11
Rodzeństwa nie dało rady wyrwać :cry: Foty od str.21,36
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:!: Rafik ok 8 tygodni.Od 17.08.2011r. Czarno-biały, chudy,chory i zapchlony. Mama zginęła.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:!: Budowlańcy :wink: 3 sztuki 4-tygodniowych maluszków.06.09.2011r. Czarny z białym, czarny z mniejszym krawatkiem, dymny.Mamunia została zabita przez samochód.
Obrazek
Lalunia odeszła w nocy 24.09.2011r. To ta kocinka co lezy najbliżej twarzy.
Żegnaj słodziku [*] Przepraszam,że Ciebie nie uratowaliśmy.

Domu szukają:
Popiołek z przudu :1luvu:
Sorek-zadarty nosek z tyłu :1luvu:
Obrazek



:!: Felek Bury chłopczyk DT 17.09.11.Siedział pod blokiem i molestował :wink: przechodniów.Ma 7 m-cy.
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek


:!: Żuczkowe maleństwo czarne, małe strasznie ok 2-3 tygodni.Samo nie je.Znalezione na działce. DT 26.09.11r
Obrazek[/quote]
Obrazek


:!: Kasztanek na DS od 30.09.11r .Czarny, z wielkim brzuchem i lichym futerkiem.Ma ok 3 m-cy.Pokonało płot by dostać się na ręce.
Obrazek

:!: Wituś Kot bez jednego oczka.Ok 2 lat.Biało-brązowo-bury.Zabrany z opuszczonej posesji na kastrację.Okazał sie mega lizusem :roll: DT 18.10.11r.
ObrazekObrazek
z tego wątku jest chłopak
viewtopic.php?f=1&t=134375&start=0

:!: Jędruś Miziaty krówek,pełnojajeczny.Wprosił się na herbatke i miseczkę czegos dobrego w piątek 28.10.11r. Dorosły kot.

Foty str.od 70,96
Ostatnio edytowano Pon lis 14, 2011 9:58 przez ASK@, łącznie edytowano 91 razy
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 05, 2011 20:11 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

post na zwierza co to Ds znalazł.


:arrow: Niusia w DS od 07.06.2011r.Mieszka w Warszawie. Ma koleżankę Kawkę i przeuroczą Dużą.Duża okazała się nad wyraz wyrozumiała.A Niusia doskonale spisuje się na swoim. Bardzo się zmieniła u nas.
:!: Niusia -biało-srebrna kociczka ok. 8 miesiecy. Wypowidziała jej dom "dobra pani". U nas od 10.04.2011. Przebojowa,śliczna i miziata.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

:arrow: Markeciaki pojechały do DS.
:!: Markowe małe co nie co ,cała trójka. Urodziły sie ok.07.05.11r więc malizna. Do nas trafiły wieczorkiem 30.06.11 z miejsca gdzie było już niebezpiecznie. Spod marketu w Markach.Bura i pingwinkowata dziewunia+bury chłopczyk.
Fuksik, Fuga (buraski) i Funia (pingwinka) foty od str.21,36
Obrazek

Funia w DS od 25.08.11
Obrazek
Fuga i Fuksik razem w DS od 28.08.11

:arrow: :!: Jagódka ok 8 tygodni. Od 12.07.11r. Chuda, chora.Bura ,ale taka jasno-płowa. Z garażu jakiegoś tam.Foty od str.21,36
Obrazek

:arrow: :!: Maksik ok 10 tygodni.Marmurek z białym.Zgarnięty z parkingu.U nas od 12.08.2011
Obrazek
Obrazek

:arrow: :!: Laki Mała bura koteczka znaleziona przez sąsiadów w lesie. Oczka chore, jeszcze niebieskie.DT od 04.09.11r. ma ok 8 tygodni.
Obrazek
Ostatnio edytowano Śro paź 05, 2011 7:25 przez ASK@, łącznie edytowano 5 razy
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 05, 2011 20:11 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

Tu będą wpłaty i insze :wink: dary na "moje" tymczasy i dzikunki, za które bardzo dziękuję w ich imieniu a swoim przede wszystkim. Umieszczam tu tylko niektóre zabiegi,zakupy...które zostały opłacone dzięki Waszej pomocy. Jak wiadomo dokarmiamy z TZ osiedlowe i nie tylko dzikunki. Tygodniowo "idzie" na nie 2-3 pałki karmy+kg ryżu i nerki (dziennie ok 10-12 nerek to ponad kg)+ suche . Leczymy je także jeśli zajdzie taka potrzeba. Niestety często wykorzystujemy Wasze wpłaty, jeśli nie ma w chwili obecnej tymczasów do wetowskich molestowań :wink: , na zakup choć części karmy dla wolno żyjących podopiecznych. :wink: :1luvu:


Czerwiec
DS Niusi 180zł :1luvu: Bardzo dziękuję.
Chatte 100zł.
W całości na weta poszło.Nastka i Ignaś chorzy.

Lipiec
Chatte 100zł
Z bazarku 205zł (mimbla64 :1luvu: )

Lila i Jagódka po 130zł za leczenie. Lila przedłużone leczenie 70zł.
Efeczki kalicywiroza -3 x po 20 (zastrzyki) zł +unidox 9zł
Ignaś steryd i przeciw świądowy 20zł
Kolejny steryd i przeciw świądowy 20zł
Ignaś Iwomak i steryd co tydzień 4x20zł
Starnghold duzy 55zł
3x gentamecyna do oczu 30zł
2xtriderm na grzybka 54zł
odrobaczenie cestalemx4 16zł
Oridermyl 2x 86zł
clotrimazolum 2x 5.40
ketokenazol 17,60
Conwa 2x8,90 17,80
Dicortineff 2x10zł 20,00
Ostatnio edytowano Pt sie 19, 2011 11:07 przez ASK@, łącznie edytowano 5 razy
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie cze 05, 2011 20:33 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

Meldujemy się. :kotek:
[/url]ObrazekObrazekObrazek

horacy 7

 
Posty: 6708
Od: Śro cze 02, 2010 16:01

Post » Nie cze 05, 2011 20:34 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

No to ja sobie usiondę cichutko w kąciku.
„W Polsce skumulowały się trzy najgorsze zarazy: PiS, KK i coronawirus.”
„Patrząc na naszych obecnych polityków mogę stwierdzić,
że najwięcej kultury jest w serze, jogurcie i kefirze.”

„Jeżeli człowiek rodzi się nie prosięciem, a niemowlęciem ludzkim,
to nie powinien na starość być świnią tylko człowiekiem”.
- Władysław Bartoszewski
„Cienia i wolności nie przydepniesz butem”.- Antoni Regulski
„Pobożność jest niezwykle ważna, ale rozumu nie zastąpi”. - Ks. Józef Tischner
„Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą”. - Maria Czubaszek

mamut

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Od: Śro lip 09, 2008 17:44
Lokalizacja: Earth Planet

Post » Nie cze 05, 2011 20:50 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/hfflg][img]http://imgur.com/4PdFN.gif[/img][/url]


Asiu - Twój "stary" banerek i nowy kod prowadzący do tego wątku. :ok:
„W Polsce skumulowały się trzy najgorsze zarazy: PiS, KK i coronawirus.”
„Patrząc na naszych obecnych polityków mogę stwierdzić,
że najwięcej kultury jest w serze, jogurcie i kefirze.”

„Jeżeli człowiek rodzi się nie prosięciem, a niemowlęciem ludzkim,
to nie powinien na starość być świnią tylko człowiekiem”.
- Władysław Bartoszewski
„Cienia i wolności nie przydepniesz butem”.- Antoni Regulski
„Pobożność jest niezwykle ważna, ale rozumu nie zastąpi”. - Ks. Józef Tischner
„Ręce, które pomagają są bardziej święte, niż usta które się modlą”. - Maria Czubaszek

mamut

Avatar użytkownika
 
Posty: 2028
Od: Śro lip 09, 2008 17:44
Lokalizacja: Earth Planet

Post » Nie cze 05, 2011 21:14 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

zaznaczam :)
[

kasumi

 
Posty: 2562
Od: Pt sty 15, 2010 23:19
Lokalizacja: Kraków Bieżanów

Post » Nie cze 05, 2011 21:17 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

:kotek:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Nie cze 05, 2011 21:32 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

Jestem i ja :piwa: ale jestem taka padnięta,że jutro opiszę co i jak;powiem tylko aby uspokoić czekających na wieści,że wszystko :ok:

J.D.

 
Posty: 5241
Od: Nie maja 23, 2010 13:24
Lokalizacja: Sokółka,podlaskie

Post » Nie cze 05, 2011 21:33 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

i ja usiąde w kąciku :ok:

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Nie cze 05, 2011 22:28 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

I ja przed snem zaklepie sobie miejscowke w tym watku. :-)
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Nie cze 05, 2011 23:17 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

To ja się też zamelduję :D i idę szybciutko wstydzić się w kąciku... :oops:
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 06, 2011 0:26 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

Meldujemy się i trzymamy kciuki za maluszki :ok: :ok: :ok: U nas kotostan niestety osiągnął absolutne maksimum (to dlatego, że nasze tymczasy mają dziwny zwyczaj przemieniania się w rezydentów... :? :oops: ) Wiem, że w porównaniu z Wami Dziewczyny mamy footer tyle co nic - raptem cztery, za to biją się codziennie i też zdarza im się lać po kątach. :evil: - dlatego kolejne kociaste nie wchodzą w grę :oops:
Ale jesteśmy i wysyłamy ciepłe myśli :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek [*]Honorcia (09.2008 - 27.09.09) - wróć, najmilsza! [*] Szyluniu, nasza iskierko (05.2011 - 29.09.2011)[*]Cyrylku, czernidełko ukochane, przepraszam! Czekamy i tęsknimy! (06.2009 - 21.05.2013)[*]

maja_brygida22

 
Posty: 1407
Od: Czw sty 10, 2008 15:36
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pon cze 06, 2011 5:12 Re: OTW4-kołomyjki tymczasowej ciąg dalsz;-))

Witam wszystkich poniedziałkowo i porannie. :1luvu: Mamuciku dzięki za banerek :1luvu:

Hasło "Odchudzania istota to codzienne dokarmianie kota" :mrgreen: było już w użyciu.Ciężarna olała moje wysiłki.Choć łapka do doopy jest a nie na kota :cry: .Choć nie wiem czy i to pierwsze by się złapało :mrgreen: Agneska jeśli masz wolna łapkę to chętnie skorzystam.Bo brzuszysko koci rośnie. :cry: Z posesyjnych kotów macha nie ma 4 dzień.Mam nadzieję,że lata za futrzastymi pięknościami i nic mu się nie stało.Musze powiedzieć,ze rozbestwiły się mi kocie gnoje i nosami wygrzebują co lepsze kąski.Reszta zostawiana jest mi do sprzątnięcia i dla gołębi.Jak nie zagrzebią.
Ruszamy dziś z ogłoszeniami Igiełek.Wiec kciuki mocno potrzebne.
Szaleją po domu,zagryzają siebie,koty, nasze firanki,tapetę...

Ranek zastał mnie na sprzątaniu sikunów bo w nocy się towarzystwo pożarło.A nad ranem wyraz swemu oburzeniu dało.Wyraz był żółty, nie miło woniejący i jednoznaczny.Kajka była niecnym sprawca tegoż zamieszania.Jak ma poczucie winy to nawet do jedzenia nie wychodzi.Siedzi za wersalką i żałośnie płacze. Bo głodomór z niej okrutny a jedzenia niet. Żarełko miało więc poczucie winy i polazło za wersalkę :lol: .Popełzło :mrgreen: Bisek nad ranem ściągał wszystko co można po podłodze toczyć, hurgotać, hałasu narobić. Duży kot się z niego robi.I upasiony nieco w dziwaczny sposób.Ma balonik zamiast brzuszka a reszta jest nie przyzwoicie szczupła i błyszcząca. Wygląda jak...wielbiciel piwa. :roll: Już drugi dzień Bianeczka wskakując na poranne wyżeranie spod noża dała mi czółko do pocałowania 8O . Dwie doby dobroci dla krajalniczego to bezcenne przeżycie.Nastka zapędziła się dziś do przedpokoju,na wysokość łazienki. Ale micha była tego przyczyną.Duuuuża się robi w niektórych miejscach.Oczko jakby lepiej troszkę tj nie powiększa się plamka.Niusia to kot co to z każdym się dogada.Najpierw dla spokojności nasyczy i nawarczy a potem zaczepia i bawi się. Nie boi się Kajki więc ta przestała ją zaczepiać. Dla uratowania swego wizerunku Kajka udaje,że małej nie ma.

Z ważnych wieści to takie ,ze 4 maluszków pojechała do...J.D. :1luvu: Bardzo jej dziękuję za ich przejęcie. Jak patrzyłam jak mi się w małej klatce tłoczą to mnie załamka wzięła. Transport był dzięki uprzejmości męża meksykanki co to podjechał z fasonem i kontenerek zabrał. Bardzo Wam dziękuję również. :1luvu:
Dzieciaczki śliczne i mocno wystraszone były.Ale je głaskałam.Szylki tylko nie co fuczały.Jak to szylki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości