Generał cierpi już zbyt długo....POMOCY !

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt cze 03, 2011 16:52 Generał cierpi już zbyt długo....POMOCY !

Z Generałem jest duży problem :(
POMOCY !
Od jakiś dwóch miesięcy muszę patrzeć jak cierpi.
Serce sie kraje jemu i mnie.
Podejrzewam że jest to przyczyną wiosny i jego późną kastracją,pewnie i zmianą mieszkania o połowe mniejszego.

Kot nie przestaję wyć, wyje w dzień, wyje w nocy, siedzi pod oknami i drzwiami. Ostatnio zaczął znaczyć.
Ogólnie jestem przeciwniczką wydawania kotów do domów wychodzących, ale chyba tylko tam będzie szczęśliwy.

Wiąże się z tym jeszcze inny problem.
Wynajmuję kawalerkę, właściciel mieszkania nie wie o kotach !
Ma stały kontakt z sąsiadami i czasami po nocach słychać wycie Generała na całej klatce....
Nie mogę ryzykować mieszkania, a co za tym idzie pozbawienia domu dla pozostałych zwierząt [no i siebie] !!

Kiedy go wzięłam do domu płakał bardzo, ale to było 2,3 tyg i się przyzwyczaił do niewychodzenia. Teraz już to trwa bardzo długo i wątpię aby ustąpiło.
Zamykanie, niespanie w nocy, tulenie, puszczanie muzyki to tylko półśrodki.....a kocia męka nadal trwa :(

-----------------------------------------

Generał to starszy kot, który musiał zmagać się z trudami życia na wolności. Ma wiele pamiątek po tym ciężkim dla niego okresie....wiele blizn, wybite ząbki...
Generał trafił do mnie jako kot dziki, ale w domu pozostał taki ok. 1 godziny:)
Po czym sam gramolił się na kolana i domagał pieszczot - tak też zostało.
Generał szuka domu spokojnego, jest bardzo grzeczny do innych zwierzaków, kocha człowieka :)
Generał może nie jest kocim misterem, ale na pewno może zostać Twoim przyjacielem i dostać kocią "emeryturę" na która zasługuję.

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 791-533-440
e-mail: m.eneda@wp.pl

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio edytowano Pon maja 07, 2012 19:10 przez eneda, łącznie edytowano 1 raz
viewtopic.php?f=1&t=107508
=======================================
viewtopic.php?f=1&t=107441

eneda

 
Posty: 1084
Od: Pon lut 23, 2009 18:42
Lokalizacja: KIELCE

Post » Nie cze 05, 2011 16:33 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

Generał jest fantastyczny.
I taki majestatyczny :)

Zrób mu dużo, dużo, duuuuuuużo ogłoszeń.
Kciuki za dobry domek są :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 06, 2011 7:40 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

Oj takiego pieszczocha jak Generał dawno nie miałam...

MOŻE MÓGŁBY KTOŚ POMÓC W OGŁOSZENIACH GENERAŁA??

Bardzo prosimy :kotek:
viewtopic.php?f=1&t=107508
=======================================
viewtopic.php?f=1&t=107441

eneda

 
Posty: 1084
Od: Pon lut 23, 2009 18:42
Lokalizacja: KIELCE

Post » Pon cze 06, 2011 8:03 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

Pisz do CatAngel - ona za niewielkie pieniądze (przeznaczane na Koty :) robi ogłoszenia na 130 portalach.
Prędzej czy później cudny Generał znajdzie dom :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Carmen201

 
Posty: 4156
Od: Pt maja 07, 2010 7:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto cze 07, 2011 19:17 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

Mogę coś wiedzieć więcej o Generale?. Gdzie przebywa?Ile ma mniej więcej lat?, czy to kastrat? Jaki jest do większego psa? Czy kawalerka mu wystarczy? Kożysta z Kuwetki?. Z charakteru stale taki potulny? Jakieś problemy zdrowotne ma?? diete może jakaś specjalna? Czy jakieś preferowane dania do jedzenia?.... Jakie są warunki adopcji? i czy kawalerka z psem może być? Zaznaczam ze miałam już kota jak pisałam w swoim wątku. Z góry dzięki za odpowiedź aha zaznaczam że na koniec roku mam w planach przeprowadzić się do większego domu...:) :D :)

nie0siagaln4

 
Posty: 10
Od: Pon cze 06, 2011 14:51

Post » Śro cze 08, 2011 6:43 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

Generał jest baaaardzo nakolankowym kotem, zawsze śpi w dziwnych pozycjach [zazwyczaj brzuszkiem do góry] z otwartym pyszczkiem - niczym aniołek.
Generał przebywa tymczasowo u mnie.
Z wiekiem to właśnie tu jest problem....wiek się ustala po uzębieniu kota...Generał ma wybite zęby, został mu 1 kieł ...
Kastrat oczywiście.
Co do psiaka, Generał mieszka u mnie 3 psami, dwoma małymi i jednym dużym. Toleruję ję, psy są spokojnie w stosunku do niego. Jak Twój psiak reagował na kota? Czy go ganiał ? Zaczepiał ?
Z racji tego, że to kociak, któremu głównie w głowie mizianki, rzadziej bawi się biega, kawalerka jest dla niego wystarczająca.
Z kuwetki oczywiście korzysta i tylko z kuwetki :)
Problemów zdrowotnych żadnych nie odkryłam. Miał testy na Fiv/Felv - są ujemne, więc kociak zdrowy.
Generał jest u mnie na karmie dla kastratów.

Czym żywiłaś poprzedniego kota?
Czy w kawalerce masz już założone zabezpieczenia?
Jeżeli przeprowadzisz się do domu jesteś w stanie, żeby kot z niego nie wyszedł?
viewtopic.php?f=1&t=107508
=======================================
viewtopic.php?f=1&t=107441

eneda

 
Posty: 1084
Od: Pon lut 23, 2009 18:42
Lokalizacja: KIELCE

Post » Śro cze 08, 2011 9:09 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

Pies mój wogóle nie zwraca uwagi na Kota. w kawalerce mam juz zabezpieczone okno. Kota kkaarmiłam puszką i suchym kitekatem. ale ze wzgledu na too ze on ząbkow nie ma jadł by samo miękkie jedzonko. Jakie są wymagania adopcji?. A w nowym domu napewno Kotek tez będzie niewychodzący.

nie0siagaln4

 
Posty: 10
Od: Pon cze 06, 2011 14:51

Post » Śro cze 08, 2011 10:30 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

nie0siagaln4 pisze:Pies mój wogóle nie zwraca uwagi na Kota. w kawalerce mam juz zabezpieczone okno. Kota kkaarmiłam puszką i suchym kitekatem. ale ze wzgledu na too ze on ząbkow nie ma jadł by samo miękkie jedzonko. Jakie są wymagania adopcji?. A w nowym domu napewno Kotek tez będzie niewychodzący.

tylko jedna uwaga będziesz musiała popracować chyba nad karmą dlatego że KK nie jest dobrą karmą jakościowo (tylko ma dobry marketing...). Tu masz wątek o polecanych karmach http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=6486. :oops:
Obrazek

Del

 
Posty: 796
Od: Wto lis 24, 2009 16:30

Post » Śro cze 08, 2011 14:27 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

Del ma rację co do karmy. KK jest karmą z najniższej półki i skończy się to karmienie na chorej wątrobie, czy trzustce...

Kot bez ząbków wcale nie musi być na samej mokrej karmie, świetnie sobie takie koty radzą z suchą karmą, koci przełyk nie ma problemu z połykaniem drobnych ziarenek.

nie0siagaln4 podaj mi proszę swojego mejla
viewtopic.php?f=1&t=107508
=======================================
viewtopic.php?f=1&t=107441

eneda

 
Posty: 1084
Od: Pon lut 23, 2009 18:42
Lokalizacja: KIELCE

Post » Śro cze 08, 2011 18:29 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

nie0siagaln4@o2.pl i ok zmienie karme nawet nie wiedzialam... myslalam ze jest dobra moj kotek ja lubial wiekszosci jadł takie domowe papu ale jak puchy to takie kupowalam... Zmienie karme napewno...

nie0siagaln4

 
Posty: 10
Od: Pon cze 06, 2011 14:51

Post » Pt cze 10, 2011 6:40 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

odesłałam ankiete.

nie0siagaln4

 
Posty: 10
Od: Pon cze 06, 2011 14:51

Post » Pt cze 10, 2011 6:52 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

czyżby szykował się domek dla Przystojnego Pana Generałą :1luvu: ? jesli tak to trzymam kciuki za pomyślną adopcję :ok:
Obrazek

Del

 
Posty: 796
Od: Wto lis 24, 2009 16:30

Post » Sob cze 11, 2011 6:57 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

dlaczego ciągle cisza??? Odesłałam Ankiete...

nie0siagaln4

 
Posty: 10
Od: Pon cze 06, 2011 14:51

Post » Nie cze 12, 2011 15:54 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

Del pisze:czyżby szykował się domek dla Przystojnego Pana Generałą :1luvu: ? jesli tak to trzymam kciuki za pomyślną adopcję :ok:


Niestety domek zrezygnował z racji moich "dociekliwych" pytań.

SZUKAMY DALEJ :ok:
viewtopic.php?f=1&t=107508
=======================================
viewtopic.php?f=1&t=107441

eneda

 
Posty: 1084
Od: Pon lut 23, 2009 18:42
Lokalizacja: KIELCE

Post » Nie cze 12, 2011 16:34 Re: Emerytura dla zasłużonego Generała

eneda pisze:Niestety domek zrezygnował z racji moich "dociekliwych" pytań.
SZUKAMY DALEJ :ok:

Szkoda :( ale wierzę że znajdzie swój domek :kotek:
Obrazek

Del

 
Posty: 796
Od: Wto lis 24, 2009 16:30

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 148 gości