Rasowe Koty do adopcji - PILNE

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon maja 30, 2011 17:19 Re: Rasowe Koty do adopcji - PILNE

Bardzo się cieszę,że kociastych nie trzeba było rozdzielać :ok:

KOTEK1988

 
Posty: 3217
Od: Sob mar 01, 2008 15:30
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 30, 2011 17:58 Re: Rasowe Koty do adopcji - PILNE

kolaborant2 pisze:oba kotki już są u Nas w Olkuszu. Będą mieszkać razem z naszym rocznym syberyjskim synkiem Marcelkiem :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
super :-) pisz jak przechodzi aklimatyzacja :wink:
Obrazek

#MAGDA#

 
Posty: 443
Od: Śro cze 30, 2010 22:32

Post » Pon maja 30, 2011 19:58 Re: Rasowe Koty do adopcji - PILNE

Super :) trzymam kciuki, żeby aklimatyzacja przebiegała bezproblemowo ;)
Pozdrawiamy,
Kasia i Molly :)
Obrazek Obrazek

Szukam pilnie pracy w Poznaniu! :)

kasia90

 
Posty: 187
Od: Nie gru 05, 2010 22:51
Lokalizacja: Konin, Poznań

Post » Pon maja 30, 2011 20:31 Re: Rasowe Koty do adopcji - PILNE

:D Tobardzo radosna wiadomość ,że kotki będą razem :ok: SUPER

anca

 
Posty: 48
Od: Pon wrz 06, 2010 19:43

Post » Czw cze 02, 2011 8:06 Re: Rasowe Koty do adopcji - PILNE

Edi, kobieto... szkkoda, ze nie dałas znac wczesniej..jakims cudem odgrzebałam Cie na tym forum i czego sie dowiaduje...masakra.. strasznei Ci współczuje.. Nie wyobrazam sobie, jak mogłabym oddac Flavie... No,ale w tym przypadku sprawa jest bezdyskusyjna.. bardzo bardzo Ci współczuje, wiem jak bardzo kochasz swoje siersciuchy i wiem jak cieszyłas sie na ich przyjazd do Szwecji, jak czekałaś... Bardzo chetnie zaopiekowałabym sie chocby Queeni, ale z tego co wiem koty znalazły juz fajne domy! Daj znać jak to wszystko sie potoczyło, czekam na jakies info! Pozdrawiam ciepło Kasia oczkoś ("mama" Flavii)

kasia_o

 
Posty: 1
Od: Czw cze 02, 2011 7:57

Post » Pt cze 03, 2011 14:53 Re: Rasowe Koty do adopcji - PILNE

kasia_o pisze: Bardzo chetnie zaopiekowałabym sie chocby Queeni,
za późno .....nie oddam :wink: ja już ją :1luvu:
Obrazek

#MAGDA#

 
Posty: 443
Od: Śro cze 30, 2010 22:32

Post » Pon cze 06, 2011 20:47 Re: Rasowe Koty do adopcji - PILNE

Kochani forumowicze bardzo gorąco dziękuję wszystkim zaangażowanym w naszą sprawę i jednocześnie przepraszam tych, którym już przed wyjazdem nie zdążyłam odpowiedzieć na e-maile . Dziękuję że chcieliście nam pomóc i zaopiekować się naszymi kociastymi !

Jak już wiecie nasze futrzaki trafiły do cudownych domków . Queeni u Madzi powoli zaprzyjaźnia się z Nilą natomiast swoją posturą i swym pięknem paraliżuje Cześka, który dla bezpieczeństwa obserwuje poczynania dziewczynek z kuchennych szafek - twardziel :):):):)
Natomiast Fituś i Hania podbijają serce Marcela i swoich nowych opiekunów . Hania juz zawojowała nowemu przyjacielowi w głowie i mam tylko nadzieję, że chłopcy szybko sie pogodzą w ustalaniu pierwszeństwa do amorów .

Kasiu – wspaniała mamusiu Flavi wybacz mi, że nie zadzwoniłam do Ciebie i nie pomyślałam, że chciałabyś się dokocić . Wszystko w tym naszym przyjeździe do domu było nie tak i nerwy chyba odebrały mi całkiem rozum . ...

Natomiast my ........ przeżywamy , nadal popłakujemy i nie możemy się z tym wszystkim pogodzić . Na dodatek zabraliśmy ze sobą albumy fotograficzne w których jak można się domyślić 70 % zdjęć jest z naszymi milusińskimi . Chyba chcieliśmy się tym całkiem dobić bo jak na razie tylko taki jest efekt ....

Mamy nadzieję że nasze kociaki będą bardzo grzeczne , szybciutko odnajdą się w nowych domach ,rozkochają w sobie nowych opiekunów a nam wybaczą .......

A wam Nowi Opiekunowie - powodzenia i dużo radości jaką mogą Wam dać nasi przyjaciele .

Ps; dziękujemy za wieści i zdjęcia :):):)

eodrj

 
Posty: 7
Od: Pon cze 05, 2006 14:26
Lokalizacja: Słomniki - Kraków

Post » Pt cze 10, 2011 18:41 Re: Rasowe Koty do adopcji - PILNE

eodrj pisze:
Mamy nadzieję że nasze kociaki będą bardzo grzeczne , szybciutko odnajdą się w nowych domach ,rozkochają w sobie nowych opiekunów a nam wybaczą .......

A wam Nowi Opiekunowie - powodzenia i dużo radości jaką mogą Wam dać nasi przyjaciele .

Ps; dziękujemy za wieści i zdjęcia :):):)


:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: Queeni jest grzeczniutka, śpi na naszym łóżku w sypialni pomiędzy naszymi poduszkami :ok:

jeszcze raz dziekuję, że zaufaliście i powierzyliście mi Waszą księżniczkę :1luvu:
Obrazek

#MAGDA#

 
Posty: 443
Od: Śro cze 30, 2010 22:32

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości