DT Sin w. zbiorczy. Zdjęcia kanałowców z DS :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro kwi 06, 2011 19:34 Re: Benito - nie pozwól mu być Banitą w DS :)

Cudnie :mrgreen:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto kwi 12, 2011 15:01 Re: Benito - nie pozwól mu być Banitą w DS :)

Ostatnie wieści z domku Benita :mrgreen:

Ostatnio ukradł z patelni kurczaka przeciągnął go po całej kuchni i się nim bawił;)
Najbardziej interesuje go kibelek musimy pamiętać, aby opuszczać klapę, bo wskakuje na niego i łapą wodę wylewa hehe
Spać z nami jeszcze nie chce zdecydowanie bardziej odpowiada mu poduszka w kuchni i koc na parapecie;)

Ogólnie jest rewelacyjnym kotem, który w swoim zachowaniu ma zero agresji ;) tak, więc my jesteśmy bardzo zadowoleni i myślę, że Benito również

a ja zaczynam kolejną walkę o zdrowie mojego dziczka - znowu ma uszkodzoną łapę, a raczej udo...chodzi ale sam wygląda mało ładnie - dopiero co wyleczyłam kk ale dziś przyszedł i znowu ma ropę w oczach...gdyby tylko przychodził codziennie mogłabym go wyleczyć skutecznie, a jak omija dawki antybiotyku to co się dziwić nawrotami :(
A, że problemy to tchórze i atakakują stadnie...to jeszcze walczę z psem, który nawet zagojone potrafi uszkodzić i moja Pelasia coś dziś nie bardzo :( ehh...
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Wto kwi 12, 2011 18:48 Re: Benito - nie pozwól mu być Banitą w DS :)

O i to są wieści cudnie, optymistycznie, wiosenne :mrgreen:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto kwi 12, 2011 20:47 Re: Benito - nie pozwól mu być Banitą w DS :)

:ok:
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob lip 23, 2011 12:20 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg!

Dziś wracając ze spaceru z psem znalazłam małe, kręcące się w kółko krówkowate coś. Samochód nie przejechał bo kierwoca miał dużą cierpliwośc i przystawał co chwila jak małe było na drodze. Potem się położyło i po prostu podniosłam...
Coś jest ładne ale jeszcze tego nie widać.
Coś ma oczy tragiczne, ropa tryskała na lewo i prawo, nos zawalony, powieki obrzmiałe i czerwone okrutnie, oczy są ale ledwo je widać...Coś jakoś oddycha ale rzęzi. Coś je i pije a to dobry znak.
Coś jest chude i ma wzdęty brzuch.
Ja muszę iść do pracy.


Mam w domu tylko atecortin i borasol. Do weta nie dam rady dziś jechać. Może jutro rano - oby ktoś normalny miał dyżur...
Coś musi mieć zastrzyki bo oczy są...dobrze, że jeszcze są...

Przed czyszczeniem oczu: Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Po czyszczeniu: Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob lip 23, 2011 13:24 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg! str 9

Wiedział komu wejść pod nogi...szczęściarz. Piszę się na fotki jakby co.
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Sob lip 23, 2011 14:29 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg! str 9

Chyba ona :wink:
Byle tylko wyzdrowiało. Małe biedne Coś.
Za chęć foteczek bardzo dziękuję - jednak oczka muszą się wyleczyć bo na razie nie wygląda przesadnie ładnie.
Kociąt wszedzie full i łatwo nie będzie z domkiem.

A miałam złapać 3 małe z zakątka henryczkowego...nie złapię. Nie wezmę. Co przeżyje to przeżyje...
Ehh :? :(
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob lip 23, 2011 18:30 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg! str 9

Masz Ci los :?
Madzia jakby coś mam w domu kropelki Gentamencin i Dicortinef...a wet Sobótka jutro od 10-12 przyjmuje a że masz blisko to bezsensu do Popławskiego cisnąć :? a mały powinien dostac antybiotyk jak najszybciej heh
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob lip 23, 2011 18:35 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg! str 9

Zastanawiam się. Mam do niego straszny wstręt i żal - po tych jego jakże cudownych poradach dla właścicieli suk.... (ludzie pytają o opinię nt sterylizacji - ja pracuję twardo, żeby to robili, a ten mi psuje szyki i gada żeby tego nie robić...i to wet...ręce opadają! ale może zacisnę pysk bo Popławskiego i tak nie ma na dyżurze w ten łikend)...
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob lip 23, 2011 19:08 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg! str 9

Każdy wet ma swoje + i -, jeden większe drugi mniejsze, ale z maluchami z wirusówkami do niego jeżdżę, bo widzę że ta jego kuracja jest b skuteczna, ostatnio rudaska z NP też u niego leczyłam a był zawalony ropą, 2 razy steryd w odstępie 2 dniowym i 5 razy betamox, w tym 3 zastrzyki na wynos (pierwszy raz robiłam sama zastrzyki 8O ale dałam radę) i zero nawrotów choroby w DS, u innych kociaków też nie było wczesniejszych po tej kuracji, a po samych zastrzykach z Betamoxu czy Unidoxie często były nawroty :?
Cała kuracja 5 dniowa zastrzyków dla rudego wyniosła mnie 20 zł także też na + :roll:
On w nd z rana przyjmuje pacjentów choć teortycznie ma zamknięte, bo musi podać stałym pacjentom zastrzyki, włąsnie między 10 a 12 najlepiej się tam dobijać :roll:
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob lip 23, 2011 22:45 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg! str 9

Madzia ja rok temu miałam takie ledwo żyjące maleństwo Fibi która miała nie przezyć w tak cieżkim stanie była.Kicia przezyła wyrosła na przepiękną koteczkę leczenie było długie bo miała dosłownie wszystko kk,grzyba itp .Antybiotyk jest konieczny i polecam maść do oczu Oxycort A (3* dziennie).Trzymam kciuki za maleństwo :ok:
Obrazek Obrazek
Moje tymczasy viewtopic.php?f=1&t=120108&p=6675666#p6675666
Madzia ur 16.09.2011 :)

kinga-kinia

 
Posty: 4684
Od: Wto sty 27, 2009 19:28
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie lip 24, 2011 8:43 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg! str 9

Marea - tak, wiem tyle, że ja w nim widzę więcej minusów (niedostosowanie terapii do wieku i stanu pacjenta, niedokładność, schematyczność i głupoty, które opowiada - nie chciał wykastrować psa mimo iż ten miał ogromne problemy z prostatą, a wtedy zabieg ten jest niejako z wyboru - oczywiście same leki nie załatwiły sprawy...ehh...nie zawsze szybkość terapii to zaleta bo faszerowanie każdego maluszka sterydem i antybiotykiem z grupy tych, co nie powinny być stosowane u maluszków to niedobry pomysł :? ).

Kinia - pamiętam Fibi , śliczna wyrosła :ok: Oxyxort A może mam (widziałam u TŻ) ale od jutra dopiero...

Załatwiłam gentamycynę - oczka się lekko otworzyły przynajmniej lewe, prawe - gorsze, nie wiem czy nie jest uszkodzone, ciężko coś zobaczyć na razie. Małą męczy katar, pysio w środku czyściutki. Trochę dzikuje i nie ogarnia jeszcze kuwetki. No ale dopiero coś zaczęła widzieć. Je i miauczy. Jak się ją mizia to się uspokaja. Miał być Fiodorek. Ale to dziewuszka.
Idziemy do weta.

Aha - Marea chcesz budkę styropianową do NP? Jest super tylko niska.
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie lip 24, 2011 10:02 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg! str 9

wezmem :) daj znać co u weta
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie lip 24, 2011 12:43 Re: Benito w DS :) Mała potworka teraz! - ok 6-7 tyg! str 9

Sobie cały post właśnie skasowałam :?

Ehh...no więc - budka - daj znać jakoś wcześniej to ją trochę umyję - stoi na zewnątrz to czysta nie jest ;)

Wet - niczego się nie dowiedziałam, poprosiłam grzecznie o zmierzenie temperatury - ale zostałam zignorowana :? a nie chciałam się kłócić :roll: dostała standardowy zestaw - i tak skończymy na kontroli u Popławskiego i tak ;)
Mała zrobiła u weta kupę :roll: darła się, że chce ale cóż - nie było jak.
Kupiłam nowe, lepsze krople - razem z zastrzykami na dziś i jutro - 40zł.

Jest już kuwetkowa, miziasta, miła, drze się z dużą chrypką, nadstawia grzbiecik, trąca pysiem, wywala brzuś...cudo :1luvu: Mrrrrrrrrrrrruczy.
Jedno oczko może zostanie zamglone - nie wiem na razie ale tak wygląda :|
Grunt, że obydwa - choć brzydkie, opuchnięte bardzo, przekrwione to otwarte i kiedyś będą ładne.
Ładnie je :)
Nie odrobaczałam - poczekam, aż infekcja złagodnieje.
Idę do roboty...bleeeeeeeh.
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie lip 24, 2011 15:07 Re: Benito w DS :) Mała chora kicia - ok 6-7 tyg od str 9

aż tyle Cie policzył? :? następna wizyta pewnie we wtorek? jakby coś to mogę z Tobą się przejść to policzy dużo taniej, po 16:00 ...

zobaczysz 2 dni i mała będzie jak nowo narodzona ;)
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości