DT Sin w. zbiorczy. Zdjęcia kanałowców z DS :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie lip 24, 2011 15:17 Re: Benito w DS :) Mała chora kicia - ok 6-7 tyg od str 9

W zasadzie to 15zł, krople kosztowały 25zł...ja z nią do Popławskiego pojadę, nie będę się wk...ć na olewactwo.
W ogóle to taki szkieletorek z niej, że można się kosteczek uczyć jak się ją dotknie :roll: cały kręgosłupik czuć :( słodka jest i pocieszna taka, skoczna i wspinająca bardzo ;)

Wygląda trochę jak taki mały maszkaronik z horroru z tymi gałami na wierzchu ale lepiej się czuje.
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie lip 24, 2011 15:20 Re: Benito w DS :) Mała chora kicia - ok 6-7 tyg od str 9

nie kombinuj, dokończ kurację u niego te 5 czy 7 dni...uhm..u mnie standardowo mierzą temp zawsze...nie wiem czemu Twojej małej nie zmierzyli, myślę Madzia że trochę przesadzasz bo jesteś uprzedzona do niego..ale fakt że zcasem olewają, wtedy sama się dopominam o to czy o tamto ... jak byłam z rudym małym kilka tyg temu, to uszy młoda pani wet czyściła mu z 20 min :roll:
a jakie krople zakupiłaś Tobrex?
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie lip 24, 2011 15:37 Re: Benito w DS :) Mała chora kicia - ok 6-7 tyg od str 9

napisałam, że się upomniałam - grzecznie! nie toleruję kiedy lekarz mnie nie słucha tak wet jak i ludzki, jestem klientem i jak proszę o coś to i wymagam i tyla...i nie kombinuję tylko mi zależy. Wiem co dostała więc spiszę, powiem i wiem, że będzie leczona jak trzeba. I nie będę się musiała martwić czy coś jest spitolone czy nie - dlatego jeżdżę do swoich 2 wetów - a dosłownie każda wizyta u innegio kończy się i tak wizytą u nich ;)
Nie mówiąc, że powinien ją osłuchać, zajrzeć w gardło...bez mojego słowa :roll: ona jest naprawdę chora i to powinien być standard.
Do dziewczyn tamtejszych nigdy nic nie miałam - przeciwnie - wszystkie co spotkałam to od razu lubiłam ;) są znacznie dokładniejsze od niego! a ta, która Henryczka odkleszczała jest naprawdę fajna :)

Krople - Floxal.
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie lip 24, 2011 17:48 Re: Benito w DS :) Mała chora kicia - ok 6-7 tyg od str 9

Masz rację, biorąc pod uwagę jak Popławski dokładnie zawsze bada a on...porażka...w końcu mogą być nadżerki w buźce albo i inne świństwa :roll: kiedyś był fajniejszy dokładniejszy i w ogóle...a teraz byle sztuka... :roll:
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Nie lip 24, 2011 21:56 Re: Benito w DS :) Mała chora kicia - ok 6-7 tyg od str 9

Jestem przewrażliwiona ale nie chcę dopuścić do tego co było z Bunią :roll:

Mały szkieletorek nie ma samego zamglenia w oczku - jest na nim jakby korzuch śluzowy z zagłębieniem po środku - bardzo to brzydkie i aż chce się wyciągnąć ale po pierwsze nie będę jej w oku grzebać, a po drugie to pewnie tylko tak wygląda jakby było można wyciągnąć - a wcale tak nie jest.
Chyba wirus trwale uszkodził to oko :(
No nic - wzięłam to mam ;) Zobaczymy co doktor powie - od poniedziałku ciężko go będzie zastać podobno. Jutro się dowiem.

Kicia nie umie się bawić i chyba nie czuje na tyle dobrze żeby to robić, pomizia się chwilę, wymruczy i połasi i idzie spać.
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon lip 25, 2011 7:48 Re: Benito w DS :) Mała chora kicia - ok 6-7 tyg od str 9

jejuś, cudeńko, PODNOSZĘ i trzymam kciukasy za zdrowienie szybkie!

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38

Post » Pon lip 25, 2011 11:18 Re: Benito w DS :) Mała chora kicia - ok 6-7 tyg od str 9

Madzia trzymam kciuki za maleństwo :ok:
Fibi jak była malusia to do oczka Oxycort A dostawała a po pół roku jak już miała iść do adopcji naglę nie wiadomo dlaczego oczka jej się zamgliły byłam przerażona ale na szczęście obyło się bez operacji oczek krople Tobradex lub Tobrex pomogły ale zakraplałam chyba z 2-3 tyg 3*dziennie.
Obrazek Obrazek
Moje tymczasy viewtopic.php?f=1&t=120108&p=6675666#p6675666
Madzia ur 16.09.2011 :)

kinga-kinia

 
Posty: 4684
Od: Wto sty 27, 2009 19:28
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon lip 25, 2011 11:44 Re: Benito w DS :) Mała chora kicia - ok 6-7 tyg od str 9

Rozmawiałam z działkowiczką. Matka Małej jest w zaawansowanej ciąży. Potrzebuję pilnie zabiegu darmowego lub mega promocyjnego :!:
Choć chyba będzie trzeba usypiać miot :cry: jutro zostawię pani swój numer tel. Ponieważ nie jestem mobilna będzie ciężko ale jakoś dam radę - byle tylko ją ciachnąć. Postaram się namówić na aborcyjną ale działam delikatnie - nie chcę naciskać bo już 3 osoby z tych działek usiłowałam namówić do współpracy ale się nie udało - nie nadaję się do rozmów jak widać. Chociaż znam się z ta panią, nasze psy się lubią i wiem, że to inteligentna, fajna, rzeczowa babka.
Kociczka ma dwójkę rodzeństwa - ale chyba to chłopaki. Można je złapać ale nie ma gdzie umieścić (buras i czarny). Kotkę po zabiegu możemy przechować u pani na działce. Problemy z oczami podobno są niemal od początku u tej małej ale nie dawała się złapać.
Na działkach dawno nie widziałam młodych, większość z tych co stamtąd zabrałam to podrzutki :roll: to się tam często zdarza :(

Kinia - skonsultuję ze swoim wetem i zobaczymy co powie. To jedno oko wygląda źle. Tzn. jest lepiej niż było, opuchlizna lekko zeszła, oczy są otwarte ale jednak oko nie wygląda zbyt normalnie.
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon lip 25, 2011 14:35 Re: Benito DS :) Mała chora kicia - od s 9, zabieg dla mamy!

Magda, mogę Ci odstąpić sterylkę free u Pikiela, tyle że do niego rano trzeba ok 10-11:00 no i wtedy nie pomogę bo codzień pracuję
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon lip 25, 2011 15:25 Re: Benito DS :) Mała chora kicia - od s 9, zabieg dla mamy!

jak nie będzie marudził, że w ciąży dużej to jestem za - nie jest daleko :D kotka jest podobno miła więc nie będzie latać :) byłabym zachwycona gdyby się udało to zgrać 8) z działek to mogę ją piechotą tam zanieść - no problem :) jutro pogadam z tą babką i mam nadzieję, że jeszcze w tym tygodniu...jeśli będzie współpraca to ja jestem gotowa 8)

byłam u Popławskiego
antybiotyk zły, steryd - porażka - tak jak mówiłam :oops: ehh panu Adamowi już dziękujemy :?
Mała osłuchowo ok, temperatura raczej ok.
Do floxalu doszedł naclof + inny antybiotyk w zastrzyku, za tydzień kontrola.
Oko brzydkie nie jest przesądzone, że się nie wyleczy, nie wiadomo jeszcze jak zareaguje na leczenie. Dostaje od dziś też immunodol.

A w ogóle miziana to się w gabinecie wyluzowała i wywaliła brzuś i ugniatała, trochę mruczała :mrgreen: potem włączyła zwiedzacza - wędrowniczka i trudno ją było utrzymać.
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon lip 25, 2011 18:13 Re: Benito DS :) Mała chora kicia - od s 9, zabieg dla mamy!

Daj znać, do Pikiela w zasadzie od ręki możesz ją zanieść, wysoka ciąża nie jest przeszkodą, w zasadzie standardem heh :roll:
jak będziesz chciala to zadzwon do mnie to dryndne do niego i zapytam czy mozna, choc teraz jak juz sterylki darmowe sie pokonczyly zawsze jakos tam wcisnie 1na koteczke :wink: (mam jeszcze 2 ostatnie darmowe u niego przyblokowane na wszelki wielki)
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon lip 25, 2011 20:37 Re: Benito DS :) Mała chora kicia - od s 9, zabieg dla mamy!

No właśnie miałam zapytać - czy muszę jakoś z wyprzedzeniem, bo rano to raczej nie jest przeszkoda a plus dla mnie póki mam urlop :roll: tylko kiedy się złapać i zgrać uda to nie wiem - no nic jutro pogadam z tą panią :roll:

Zdjątka;
ObrazekObrazekObrazek


Bazarek :arrow: viewtopic.php?f=20&t=130837
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pon lip 25, 2011 20:47 Re: Benito DS :) Mała chora kicia - od s 9, zabieg dla mamy!

Sin to jakieś cuda są...oczko znacznie lepiej wygląda :D w ogóle lepiej kocina wygląda, piękna jest :1luvu:
Obrazek

biamila

 
Posty: 10434
Od: Czw gru 14, 2006 21:03
Lokalizacja: Gdansk

Post » Wto lip 26, 2011 11:58 Re: Benito DS :) Mała chora kicia - od s 9, zabieg dla mamy!

Dziś kolejny cud :mrgreen:
Mała zaczyna zachowywać się jak kociak :mrgreen: trupta z ogonkiem - antenką, lekko potrząsając nim jakby miało jej to dodać odwagi :lol: zwiedza, biega na tych chudych, długich nożynach :mrgreen: dziś się śmiałam bo zauważyła szynszyle - bardzo ciekawe stworzenia, można pacnąć łapką, one sie wkurzą a wtedy trzeba się zjeżyć i stanąć boczkiem żeby się większa wydać, a tymczasem Mala jest jak ćwierć szynszyli :lol: :lol: już nie siedzi grzecznie w kartoniku, głupoty jej w głowie, nawet piłeczka jest toczona chociaż 2 dni leżała jak coś zupełnie nie ciekawego ;)
wcina za trzech :mrgreen: gada coś tam swoim ochrypłym głosikiem, owrzodzenie na oczku dalej jest ale może się przez ten tydzień zmniejszy :roll:

Rozmawiałam z panią tak na szybko - może jutro się uda złapać mamę i wtedy mam nadzieję, że Pikiel się zgodzi, jesteśmy wstępnie umówione na rano, kotka jest łagodna i raczej z tych bardziej oswojonych więc nie powinna sprawiać problemów łapankowych. To ja się trochę stresuję, że coś pójdzie nie tak.
Kotek jest jeszcze kilka :( jakby ktoś miał tanie źródło provery to ja się uśmiecham...chociaż może być tak, że koteczki już zaciążone...no nic jak będzie jakaś w widocznej to postaram się coś kombinować dalej, mało tych miejskich zabiegów, mało...

EDIT: zapomniałam pochwalić - Malutka pięknie łyka immunodol, bez najmniejszego problemu, cud nie kot :mrgreen:
Kontakt ze mną - mail lub telefon. Na miau mnie już nie ma.

Sin

 
Posty: 4216
Od: Czw sie 19, 2004 17:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Wto lip 26, 2011 14:24 Re: Benito DS :) Mała chora kicia - od s 9, zabieg dla mamy!

Sin droga... kciukasy za łapanki, sterylki i za malutkiej zdrówko... ciocia mamrot miziu miziu wirtulane

Mamrot

 
Posty: 2549
Od: Pon wrz 21, 2009 12:38

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości