Manuel-młody, zabójczo przystojny i słodki -już dokocony!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Nie lut 13, 2011 19:39 Manuel-młody, zabójczo przystojny i słodki -już dokocony!!!

Od dzisiaj mamy nowego tymczasa - dwuletniego kocurka, który nie miał w życiu specjalnie szczęścia do tej pory... :( Jako malutki uroczy dwumiesięczny kociak trafił do domu, który miał się nim opiekować już do końca życia. Ale te deklaracje okazały się niestety tylko pustymi słowami -wszystko było dobrze do pierwszego problemu... :evil: Kot został na początku nawet zaszczepiony i wykastrowany - ale gdy zdażyło mu się nasiusiać poza kuwetą został karnie wyeksmitowany do osiedlowej piwnicy :x :evil: Decyzję o "karze" podjął Pan domu - bo to w jego właśnie butach wylądowały kocie siuśki. Zdaje się zresztą, że konflikt kot-Pan musiał trwać jakiś czas, bo kocurek wyraźnie preferuje kontakt z kobietami, a facetów się do dzisiaj po prostu boi... :(

Wyrzucony domowy kot w zimnej piwnicy, w stadzie piwnicznych, zaprawionych w bojach kotów, nie miał praktycznie szans. Na szczęście te właśnie koty dokarmiała p. Ewa z Chorzowa, która na moją prośbę zgarnęła kocurka do swojego biura, gdy tylko miejscówkę w tym nietypowym DT zwolniła Tygrysia z tego wątku: viewtopic.php?f=13&t=123522 No i dzisiaj - dzięki transportowej pomocy forumowej Marii.S :1luvu: - kot szczęśliwie pokonał trasę Chorzów-Warszawa i zamieszkał w naszej garderobie... :P

Nazwany został Manuelem (coby naszej domowej tradycji na "M" stało się zadość :wink: ) - bo przystojniak z niego nieziemski! Jest szczupłym, zgrabnym, takim "wydłużonym" pingwinkiem, o kruczoczarnej, błyszczącej sierści, z króciutkimi skarpetkami na przednich łapkach i nieco dłuższymi na tylnych, ma niewielki biały żabocik i przecudne, długie, białe i nastroszone wąsiska! Do tego złotożółte wielkie oczy! Ach..... :1luvu:

Miał być podobno nieśmiały i spłoszony - po wyjściu z transportera w pokoju rzeczywiście najpierw umknął za sofę, ale po chwili wysunął łepek do wyciągniętej ręki i zaczął się o nią miziać... Uwielbia po prostu kobiece pieszczoty! :mrgreen: Jak na nieśmiałego młodzieńca po chwili zaczął sobie nieźle poczynać - wlazł mi na kolana, ocierał się o moje ręce i nogi, mruczał non-stop i nie pozwolił nawet na sekundę przestać głaskać/drapać/miziać za uszkiem. Zero agresji - nie ma ataków pazurkami, gryzienia, syczenia czy parskania. Tzn. nie ma do mnie czy moich córek... - ale gdy TŻ poszedł pstryknąć parę zdjęć został natychmiast oprychany i kot ponownie zaszył się za sofą...

Dlatego zdjęcia dorzucimy niebawem... - do zdjęć jak widać w tym przypadku także potrzebna kobieta.... :wink: :P

Manuel od tygodnia jest na Unidoxie, bo oczywiście z piwnicy wyniósł kk... - do tego lewe oczko ma nieładnie zamglone, nie wiadomo, czy to pozostałości kk, czy inne atrakcje. Oczko zakraplane jest już tydzień gentamycyną - podobno widać poprawę, ale we wtorek idziemy do dr Garncarza - zobaczymy, co nam o tym powie. Testy FeLV/FIV są na szczęście ujemne, a wyniki krwi + próby wątrobowe prawidłowe! :piwa:

Jak odpicujemy odpowiednio kawalera to zrobimy wówczas pakiecik ogłoszeń - i postaramy się znaleźć mu najlepszy na świecie dom!!!! :1luvu:
Ostatnio edytowano Pon kwi 04, 2011 7:40 przez joluka, łącznie edytowano 4 razy

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Nie lut 13, 2011 20:07 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

joluka tytuł kapitalny :D
Mnie od razu przyciągnął bo znałam bliżej pewnego Manuela - też młody, zabójczo przystojny i kocha kobiety tyle że troszku starszy i niewykastrowany :mrgreen:

piccolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 5650
Od: Czw kwi 03, 2008 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 13, 2011 20:12 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

Kawaler nie mógł lepiej trafić :ok: Jolukowe koty szybko znajdują domy :D :D :D
A jak to jeszcze taki przystojniak...z drżeniem serc czekamy na zdjęcia :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

kamari

 
Posty: 13152
Od: Pt lip 04, 2008 6:20
Lokalizacja: Siedlce

Post » Nie lut 13, 2011 21:40 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

dziękujemy kochanym Cioteczkom za dobre słowa :1luvu: !!!!!! zapraszamy do kibicowania - bo Manuel to taki przytulak, że naprawdę zasługuje na cudowny dom!

no to na razie pierwsze zdjęcia - niestety nie pokazujące czarownych złocistych oczu - bo taki kawaler zamiziany, że oczy bez przerwy zamknięte.... :wink: :? - jutro może uda się zrobić lepsze :roll:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ale przyznajcie - że wąsiska to klasyczny koci ukwiał.... :1luvu:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Nie lut 13, 2011 21:47 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

joluka pisze:dziękujemy kochanym Cioteczkom za dobre słowa :1luvu: !!!!!! zapraszamy do kibicowania - bo Manuel to taki przytulak, że naprawdę zasługuje na cudowny dom!

no to na razie pierwsze zdjęcia - niestety nie pokazujące czarownych złocistych oczu - bo taki kawaler zamiziany, że oczy bez przerwy zamknięte.... :wink: :? - jutro może uda się zrobić lepsze :roll:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ale przyznajcie - że wąsiska to klasyczny koci ukwiał.... :1luvu:




Jak Ty to robisz, że do Ciebie same zabójczo piękne przystojniaki trafiają?

vega013

 
Posty: 14686
Od: Czw lut 22, 2007 20:00
Lokalizacja: Warszawa Radość

Post » Nie lut 13, 2011 21:53 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

Boooski :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 14, 2011 7:29 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

joluka pisze:)Nazwany został Manuelem (coby naszej domowej tradycji na "M" stało się zadość :wink:


Dla mnie to zawsze będzie Krzysztof :ryk:

A co do mężczyzn, w samochodzie przez chwilę miauczał, b chciał wyjść i kiedy mój kolega zaczął go głaskać zasnął, więc może uda się go do facetów przekonać :ok:

Na zdjęciach pozamykał oczy, ale ma je prześlicznie żółte!
Obrazek Obrazek

Maria.S

 
Posty: 181
Od: Pon maja 24, 2010 10:25
Lokalizacja: W-wa Nowodwory

Post » Pon lut 14, 2011 8:06 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

Zupełnie jak mój Pysio :D Ciekawe, czy też taki całuśny :ryk:

Wąsiska ma zabójcze :ok:
Obrazek
Obrazek

kamari

 
Posty: 13152
Od: Pt lip 04, 2008 6:20
Lokalizacja: Siedlce

Post » Pon lut 14, 2011 9:57 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

Manuel całuśny i przytulaśny za tabun kotów! :D - a miał być piwnicznym dzikunkiem i nieśmiałkiem.... :roll: :P

Całą noc rozpaczał, że zamknęli go w pustym pokoju - a za drzwiami słychać, że jeszcze ktoś w domu rezyduje!!!! Już wieczorem i dzisiaj z samego rana nawiał mi oczywiście ze swojego więzienia - czyhał tuż przy drzwiach i jak tylko je uchyliłam czmychnął natychmiast na korytarz... Malta zastygła zdumiona, Murka zatkało z wrażenia, Majorka nie omieszkała parsknąć ostrzegawczo (bo przecież potrójny posterunek przed drzwiami obstawiony w zasadzie non-stop :? :roll: ), ale czarna strzała nic sobie z nich nie robiła - pognał pod drapak w korytarzu, ale na szczęście daje się z każdego kąta bezstresowo wyciągać.

Mam wrażenie, że Manuel nie będzie miał problemu z kontaktem z innymi zwierzakami - najchętniej już teraz dołączyłabym go do stada, bo zawsze najtrudniejszy jest ten okres izolacji towarzystwa, ale poczekam na dzisiejszą opinię weta - czy kk już się wystarczająco przeleczył. Co prawda stepowanie naszej Maltuchy za drzwiami (nasze suczysko ma wyjątkowo pokaźne pazury i na panelach świetnie ją zawsze słychać) trochę jeszcze Manuela niepokoi, ale chyba po prostu przeraża go dźwięk, zwiastujący najwyraźniej jakiegoś potwornego potwora! :wink:

Wczoraj wieczorem przystojniak dał się też już bez problemów głaskać TŻ-towi - więc i do facetów raczej się przekona. Potrzebuje jednak na to jeszcze chwili - bo dzisiaj rano, gdy przyszłam do manuelowej samotni przynieść mu jedzonko wszedł tam ze mną TŻ - wystarczyło, że kot usłyszał męski głos i nie znaleźliśmy w garderobie głównego lokatora.... 8O Trochę mnie zatkało, bo 0,5 godz. wcześniej zwiewał przez ledwo uchylone drzwi - sofa została dosunięta do ściany, nie ma się wówczas już gdzie schować w tym pokoju, a kota nie ma.... I nagle szelest nad nami - Manuel wskoczył (Bóg jeden wie jak) na szafę, a nie powiem co dałabym sobie obciąć, że nie tylko kot tam się nie zmieści..... To najwyższa szafa, jaką udało nam się znaleźć i pomiędzy nią a sufitem jest może z 15 cm przestrzeni..... Nie powiem, jak wyglądał kot stamtąd wyciągnięty, bo zdradziłabym niechlubne tajemnice zakurzonych domowych kątów :oops: - ale skończyło się "przepraniem" kotka rękawicą Econetti... :roll:

W związku z powyższym Manuel od dzisiejszego poranka wylądował już w pokoju Olki - tam będzie mniej samotny (ferie się zaczęły, więc Ola w domu) a i szafa tam niższa - będzie łatwiej ściągać kociastego...

Dodam tylko, że po nocy mokre z miseczki zniknęło, pół miseczki suchego też wszamane, w kuwecie pełen zestaw urobku - to kot ideał!!!!! :D

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Pon lut 14, 2011 10:04 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

joluko - nie wiem, czy wiesz, że pingwinki to coś co korciaczki lubią...najbardziej :D
Będziemy trzymać kciuki za FAKTYCZNIE zabójczo przystojnego Manuela. Ino :wink: fotki jakieś z otwartymi oczkami (oczywiście jak nabierze śmiałości) - prosimy :D
A co do facetów- zauważyłam u przynajmniej kilku naszych byłych tymczasów, że jakoś tak...koty ich omijają...Znaczy, mojego Tżeta też omijały. A przeciez krzywdy im nie robił.
No ale też jakoś specjalnie...usługiwać im nie chciał :twisted:
Gaja - ['] -09.06.2010 | Miya - ['] -05.05.2012 | Krzywy - ['] - 30.09.2012 | Niania - ['] - 19.01.2013 | Thaja - ['] - 04.02.2013 | Gaspar - ['] - 18.07.2013 | Kora - ['] - 21.06.2014
Obrazek Obrazek

Korciaczki

 
Posty: 15413
Od: Sob lip 26, 2008 19:52
Lokalizacja: śląskie

Post » Pon lut 14, 2011 10:08 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

no toć ja wiem, że ideał korciaczkowy bardzo do naszego podobny! w Mecenasie zakochana też byłam! :1luvu:

i chciałam przy okazji dodać, że strasznie się cieszę, że w końcu drogie Korciaczki doszłyście do idealnego zestawu kocio-psiego, czyli pies+dwa koty! ale zobaczcie - ani u Was, ani u nas pingwinek żaden na stałe nie zagościł.... :?: :(

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Pon lut 14, 2011 10:14 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

Ale jakoś nie rozpaczamy z tego powodu :D A Krzywuś to prawie pingwinek. Też ma czarny fraczek, białą koszulę i galotki :mrgreen:

Kciuki :ok: :ok: :ok:
Gaja - ['] -09.06.2010 | Miya - ['] -05.05.2012 | Krzywy - ['] - 30.09.2012 | Niania - ['] - 19.01.2013 | Thaja - ['] - 04.02.2013 | Gaspar - ['] - 18.07.2013 | Kora - ['] - 21.06.2014
Obrazek Obrazek

Korciaczki

 
Posty: 15413
Od: Sob lip 26, 2008 19:52
Lokalizacja: śląskie

Post » Pon lut 14, 2011 10:35 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

Rzeczywiście zapowiada się kot idealny :D A to, że woli kobiety...to chyba całkiem naturalne :ryk:
Obrazek
Obrazek

kamari

 
Posty: 13152
Od: Pt lip 04, 2008 6:20
Lokalizacja: Siedlce

Post » Pon lut 14, 2011 13:01 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

ten "nieśmiałek" cały poranek przespał podobno w łóżku wtulony w moją młodszą córkę... :? :wink: :D

podrywacz ze Śląska do stolicy zjechał :twisted:

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Pon lut 14, 2011 13:26 Re: Manuel-młody,zabójczo przystojny i kocha tylko kobiety...;-)

joluka pisze:
Dodam tylko, że po nocy mokre z miseczki zniknęło, pół miseczki suchego też wszamane, w kuwecie pełen zestaw urobku - to kot ideał!!!!! :D

:ryk: :ryk: :ryk:

Amelia Poulain

 
Posty: 294
Od: Nie sty 16, 2011 13:58

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości