Niebieskie ślicznotki ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt paź 15, 2010 21:35 Niebieskie ślicznotki ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

To jest Grey :
Obrazek

Kliknij w fotkę, a obejrzysz kotka w pełnej krasie ....

Grey spędził pierwsze miesiące swego życia w barakach i magazynach przy ulicy Cybernetyki w Warszawie. Odłowiony dwa tygodnie temu wraz ze swymi towarzyszami bezdomnego życia, wykastrowany, dzięki wydatnej pomocy Aleby i jopop, jest teraz u mnie na tymczasie, ale za kilka dni obejmie w posiadanie swój Prawdziwy Dom.

Grzeczny, zdrowy, czysty, zabawowy kotek, któremu sie poszczęściło.

Ale Grey ma jeszcze dwie siostrzyczki. Identyczne jak on. Ciemnopopielate, prawie niebieskie, młode (najprawdopodobniej z tegorocznego wiosennego miotu).
Przebywają obecnie w warszawskiej lecznicy "Boliłapka" na rekonwalescencji po sterylizacji.
I wygląda na to, że za kilka dni będą musiały wrócić do swoich zimnych magazynów i baraków. Do swojej bezdomności.
Nie są dzikie. Są oswajalne. Grey w moim domu oswajał się 2 dni. Dziś bawi się z moimi kotami.

To piękne koty o oryginalnym ciemno-popielatym kolorze mięciutkiego futerka. Prawdziwa ozdoba mieszkania.
Czy nie znalazłby się ktoś, kto chciałby takim pięknym kotem ozdobić swoje mieszkanie ?
Do zabrania z "Boliłapki" są dwie identyczne jak Grey, wysterylizowane kocie dziewczynki.
Ostatnio edytowano Pon paź 18, 2010 10:31 przez Elżbieta P., łącznie edytowano 2 razy

Elżbieta P.

 
Posty: 2241
Od: Śro lut 02, 2005 0:40
Lokalizacja: Okolice Kozienic / mazowieckie

Post » Pt paź 15, 2010 22:27 Re: Grafitowe śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Przekleję zdjęcia, które wrzuciłam wcześniej do naszego JoKotowego wątku ( :arrow: viewtopic.php?p=6505098#p6505098).
Nie są może najpiękniejsze i nie każcie mi poznawać, na których z nich są siostry Greya, a na których on sam ;)
Ważne jest to, że te zdjęcia zostały zrobione w dniu złapania kotów, zaraz po przywiezieniu ich do lecznicy.
To najlepszy dowód na to, że te koty to nie żadne dziki, wymagają tylko dooswojenia.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 15, 2010 22:31 Re: Grafitowe śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Jakie piękne ufo-koty z fosforyzującymi oczątkami :wink:
ObrazekObrazek
Obrazek

kasiakom

 
Posty: 5637
Od: Śro maja 03, 2006 20:55
Lokalizacja: Turek

Post » Pt paź 15, 2010 22:40 Re: Grafitowe śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

One są niebieskie, napisałabym w tytule, na takie koty jest dużo chętnych! Warto wrzucić na wątek niebieszczaków.
O tu: viewtopic.php?f=1&t=115814&hilit=+kolorze+nieba
Ostatnio edytowano Pt paź 15, 2010 22:42 przez Agulas74, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt paź 15, 2010 22:42 Re: Grafitowe śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Aleba - dzięki ! :D
Grey oswajał się od południa w niedzielę do wtorku. Od poczatku wiedzial do czego słuzy kuweta. Trochę cierpiał z samotności, zamknięty poczatkowo w osobnym pokoju, ale odzyskal radość życia, gdy tylko wypusciłam do z azylu i gdy tylko spotkał moje osiem kotów.
Grey jest szalenie towarzyski w stosunku do innych kotów. Szybko się zaprzyjaźnił z moimi udzielnymi księżniczkami.
Jest zabawowy. Piłki i myszki są cały czas w ruchu.
Myślę, ze jego siostrzyczki są do niego podobne z charakteru, bo z wyglądu - napewno.

Elżbieta P.

 
Posty: 2241
Od: Śro lut 02, 2005 0:40
Lokalizacja: Okolice Kozienic / mazowieckie

Post » Pt paź 15, 2010 22:43 Re: Grafitowe śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Agulas74 pisze:One są niebieskie, napisałabym w tytule, na takie koty jest dużo chętnych! Warto wrzucić na wątek niebieszczaków.
O tu: viewtopic.php?f=1&t=115814&hilit=+kolorze+nieba

Masz rację. One są prawie niebieskie. Zmieniam tytuł.

Elżbieta P.

 
Posty: 2241
Od: Śro lut 02, 2005 0:40
Lokalizacja: Okolice Kozienic / mazowieckie

Post » Pt paź 15, 2010 22:50 Re: Grafitowe śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Agulas74 pisze:One są niebieskie, napisałabym w tytule, na takie koty jest dużo chętnych! Warto wrzucić na wątek niebieszczaków.
O tu: viewtopic.php?f=1&t=115814&hilit=+kolorze+nieba

Dzięki za linka do wątku, już wrzuciłam kocinki.
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt paź 15, 2010 23:31 Re: Niebieskie śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

hop śliczności do nowych domkow

natasiunia

 
Posty: 190
Od: Pon wrz 07, 2009 19:24

Post » Sob paź 16, 2010 20:25 Re: Niebieskie śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Nowe fotki:

jopop pisze:mniejsza niebieska
Obrazek Obrazek

(...)

wieksza niebieska
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Są chwile, kiedy brak ludożerców daje się boleśnie odczuć.
Alfons Allais

Aleba

Avatar użytkownika
 
Posty: 21216
Od: Czw sie 05, 2004 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 17, 2010 9:28 Re: Niebieskie śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

O rany.
Takie cuuda na pewno znajdą domek. :1luvu:

Jest tylko jeden problem.
Myślę, że nowy domek - zapewne spoza forum, bo tu wszyscy "zakoceni" - będzie się bał problemów z oswojeniem i przystosowaniem do życia w domu.

Tym kotkom przydałby się - choćby krótkotrwały - tymczas u doświadczonego kociarza.

Mam nadzieję, że się mylę i że znajdzie się domek gotowy zająć się socjalizacją dziewczynek.

Oby nie musiały wracać do bezdomności.
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie paź 17, 2010 10:19 Re: Niebieskie śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Mulesia pisze:Tym kotkom przydałby się - choćby krótkotrwały - tymczas u doświadczonego kociarza.

Mam nadzieję, że się mylę i że znajdzie się domek gotowy zająć się socjalizacją dziewczynek.


Też o tym myślałam. Jestem wręcz namawiana na to przez moja córkę, która była inicjatorką wyłapania tych kotów. Ale naprawde nie mogę :(
Od trzech miesiecy mam w domu kotke z tego wątku : viewtopic.php?f=13&t=109033
Od trzech miesiecy Milka próbuje wykurzyc z domu wszystkie moje siedem domowych kotów, a ostatnie dni zajmowalo jej wykurzenie z domu Greya.
Kotka nie akceptuje żadnych kotów. Chce być jedynaczką. Ostatnie dni spędza zamknieta w osobnym pomieszczeniu, bo przeszkadzała w oswojeniu Greya. Zestresowala go rzucajac sie na niego z pazurami.
Grey w najbliższym czasie opuści mój dom, ale nie moge brac na siebie nastepnych dni rozdzielania walczących kocic i izolowania jakichkolwiek. Ponadto oswajanie w takich warunkach jest znacznie utrudnione.

Elżbieta P.

 
Posty: 2241
Od: Śro lut 02, 2005 0:40
Lokalizacja: Okolice Kozienic / mazowieckie

Post » Nie paź 17, 2010 11:30 Re: Niebieskie śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Elżbieta P. pisze:
Mulesia pisze:Tym kotkom przydałby się - choćby krótkotrwały - tymczas u doświadczonego kociarza.

Mam nadzieję, że się mylę i że znajdzie się domek gotowy zająć się socjalizacją dziewczynek.


Też o tym myślałam. Jestem wręcz namawiana na to przez moja córkę, która była inicjatorką wyłapania tych kotów. Ale naprawde nie mogę :(
Od trzech miesiecy mam w domu kotke z tego wątku : viewtopic.php?f=13&t=109033
Od trzech miesiecy Milka próbuje wykurzyc z domu wszystkie moje siedem domowych kotów, a ostatnie dni zajmowalo jej wykurzenie z domu Greya.
Kotka nie akceptuje żadnych kotów. Chce być jedynaczką. Ostatnie dni spędza zamknieta w osobnym pomieszczeniu, bo przeszkadzała w oswojeniu Greya. Zestresowala go rzucajac sie na niego z pazurami.
Grey w najbliższym czasie opuści mój dom, ale nie moge brac na siebie nastepnych dni rozdzielania walczących kocic i izolowania jakichkolwiek. Ponadto oswajanie w takich warunkach jest znacznie utrudnione.


Rozumiem.
Może warto zamówić banerek i szukać DT.
Przydałaby się też modyfikacja tytułu ( że szukamy DT, choć na krótko ).

Edytuję.
Przydałyby się też ogłoszenia.
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie paź 17, 2010 11:38 Re: Niebieskie śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

podrzuce.Zaryzykowałabym z ogłoszeniami dając w tytule powrót do bezdomnosci z ilością dni.Małe sa cudnej urody i młode.Moze znaleźć sie dom,który zaryzykuje i wykaże wielkie serce i cierpliowść.Oczywiscie korzystając z rad i pomocy np Twojej w oswajaniu.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 17, 2010 13:47 Re: Niebieskie śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

Witam,
pisałam juz do Aleby...

mam kotka (w grudniu 1 roczek, na dodatek rus) i szukam dla niego siostrzyczki, aby sie mniej nudził. Nie jestem doświadczona kociarą, to mój pierwszy w życiu kot. Oczywiście jest już wykastrowany. Mój domek jest niewychodzacy. Zgłaszam się jako potencjalny ds ....

akak

 
Posty: 7
Od: Sob paź 16, 2010 15:30
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 17, 2010 14:22 Re: Niebieskie śliczności ! Czy muszą wrócić do bezdomności ?

akak - :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Twój kot będzie szczęśliwy mając koleżankę !

Elżbieta P.

 
Posty: 2241
Od: Śro lut 02, 2005 0:40
Lokalizacja: Okolice Kozienic / mazowieckie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 112 gości