Mały czarny Lorenzo. Szukamy domu!!! zdj. kawalera s.10

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto wrz 14, 2010 14:31 Mały czarny Lorenzo. Szukamy domu!!! zdj. kawalera s.10

Lorenza znalazła na ulicy wolontariuszka pewnej fundacji. Kociak był dziki, gryzący i drapiący. Trafił do Centrum Seidla, mojej zaprzyjaźnionej lecznicy. Czarny jak smoła, z wielkimi oczami, zdrowy jak rydz. A lecznicowy szpitalik to - mimo stałej obecności wetów - nie jest najlepsze miejsce dla takiego gnojka. No więc zabrałam go, ku wieeelkiej radości TZ-ta :twisted:
Lorenzo jest u nas od tygodnia. Już nie dziczy. Owszem, jak człowiek idzie za szybko, albo zbyt gwałtownie - to mały zwiewa, ale już za chwilę ciekawie wygląda zza węgła. W ogóle wszędzie go pełno, wszystko musi tymi swoimi wielkimi gałami obejrzeć.
W dzień przychodzi już sam na kolana, w nocy pakuje się do łóżka, a nawet próbuje cyca na głowie szukać. Bo Lorenzo - wbrew poważnemu imieniu - jest jeszcze malutki, ma jakieś 9-10 tyg. Jest odrobaczony, zaszczepiony i kuwetkowy. Co tu jeszcze?...?
A, najważniejsze, Lorenzo szuka domu, o! :lol:

to kulkooki Lorenzo:

Obrazek ObrazekObrazek Obrazek

i zdjęcia od Cioci Magiji :love:
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Wto lis 23, 2010 19:53 przez Georg-inia, łącznie edytowano 7 razy
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 14, 2010 14:37 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

Lorenzo, te Twoje patrzałki na pewno zauroczą jakiś domek :)

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 14, 2010 14:56 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

W tym sezonie takie oczy bardzo modne są! ;) Nie ma to jak mieć super na czasie kota!

Malati

 
Posty: 4660
Od: Nie sie 19, 2007 12:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto wrz 14, 2010 15:25 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

tytuł mówi wszystko :lol:

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią


Adopcje: 1 >>

Post » Wto wrz 14, 2010 16:05 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

Taaakie oczyyy.... tylko u Georg-inii. Komu???? :mrgreen:

Edit: oczywiście chodzi o oczy kotka, nie o Ingi - tak ładnych Inga (całe szczęście :mrgreen: ) nie ma.
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Wto wrz 14, 2010 16:27 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

Marcelibu pisze:Taaakie oczyyy.... tylko u Georg-inii. Komu???? :mrgreen:

Edit: oczywiście chodzi o oczy kotka, nie o Ingi - tak ładnych Inga (całe szczęście :mrgreen: ) nie ma.


hłe, hłe :twisted:
Obrazek
Obrazek

ruru

 
Posty: 19904
Od: Sob gru 29, 2007 20:10
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 14, 2010 18:10 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

Pięknooki, i na dodatek czarny :1luvu: mniam, mniam :love:

Cameo

 
Posty: 16220
Od: Pt cze 20, 2008 23:44

Post » Wto wrz 14, 2010 18:46 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

no mały ty podbijesz świat tymi ślepkami :ok:
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 14, 2010 19:31 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

pięęęęękny! Będą się domki biły!
Obrazek
Obrazek Obrazek

boniantos

Avatar użytkownika
 
Posty: 4648
Od: Śro lut 18, 2009 15:16
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 15, 2010 6:47 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

Cudny rarytasik :love: Oj, wypatrzy sobie chłopak najlepszy domek tymi obłędnymi oczętami :wink: :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro wrz 15, 2010 13:52 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

zrobiłam małemu fotki wczoraj, duuużo fotek. Wyszły dwie :roll: reszta jest rozmazana...

Przyszła wieczorkiem ciocia Miriam na kolację, a ten głupek mały się zaczaił i .. nie wiem co dalej. Usłyszałam tylko prychnięcie i odgłos ślizgania się małych łapek na zakręcie, po czym pod otwartymi drzwiami do przedpokoju (schodek tam jest) ukazała się mała czarna główka. I wierzcie mi, że oczka miał już normalnie takie Obrazek :lol:
Żeby było śmieszniej - to nie koniec. Sekundę później z przedpokoju doleciał wrzask + prych + warkot. Zdaje się, że Georg stanął w obronie gnojca. Tym razem to ja zrobiłam 8O 8O 8O
Georg ['] Klemens ['] Miriam [']

Georg-inia

 
Posty: 22395
Od: Czw lut 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro wrz 15, 2010 13:55 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

Georg-inia pisze:zrobiłam małemu fotki wczoraj, duuużo fotek. Wyszły dwie :roll: reszta jest rozmazana...

Kocie ADHD? 8)
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Śro wrz 15, 2010 14:03 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

Georg broni młodego 8O Siem u Was znowu męska solidarność rodzi :twisted: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro wrz 15, 2010 14:04 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

Georg-inia pisze:zrobiłam małemu fotki wczoraj, duuużo fotek. Wyszły dwie :roll: reszta jest rozmazana...

Przyszła wieczorkiem ciocia Miriam na kolację, a ten głupek mały się zaczaił i .. nie wiem co dalej. Usłyszałam tylko prychnięcie i odgłos ślizgania się małych łapek na zakręcie, po czym pod otwartymi drzwiami do przedpokoju (schodek tam jest) ukazała się mała czarna główka. I wierzcie mi, że oczka miał już normalnie takie Obrazek :lol:
Żeby było śmieszniej - to nie koniec. Sekundę później z przedpokoju doleciał wrzask + prych + warkot. Zdaje się, że Georg stanął w obronie gnojca. Tym razem to ja zrobiłam 8O 8O 8O

Ja zawsze wiedziałam, że Pan Sympatyczny jest w głębi serca czułym i wrażliwym kotem :1luvu:

tufcio

 
Posty: 1691
Od: Nie paź 01, 2006 13:21
Lokalizacja: dzieciństwo-Biłgoraj, młodość-Wrocław, aktualnie-Warszawa, docelowo-...?

Post » Śro wrz 15, 2010 14:13 Re: Mały czarny Lorenzo. Ten to ma oczy :))) szuka ds

A to się pozmieniało temu Georgu :roll:

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 161 gości