Wylęgarnia kociąt25kotów Rozliczenie strona 17 i 18 :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro sie 11, 2010 21:21 Wylęgarnia kociąt25kotów Rozliczenie strona 17 i 18 :)

Z funduszu Mazurci dla kotków z TG mamy 413,95
Z bazarku Miau przyszło od Vegi 18,00
Czyli razem koty ze stadionu mają teraz na koncie Elpis 431,95 plus 70zł na kastrację kocura Herszta.

Bardzo serdecznie dziękujemy dziewczyną za wpłatę z funduszu Mazurki, dla kotów z Tarnowskich Gór. :1luvu:
Na chwilę obecną wysterylizowana zostało osiem kotek i dwa kocury.


EDIT 2 Jak się dziś okazało, kotów ogółem jest 34... Przynajmniej tyle przychodzi na "śniadanko". 2 kociaki są najbardziej chore, mają koci katar. Jeden jest płochliwy, drugi ufny. Ufny dostał już antybiotyki, dług u weta na chwilę obecną wynosi 25zł.
Witam, gdy parę dni temu spotkałam 3 kociaki.... Rozmawiałam z karmicielem, który chętnie zgodził się, żebym poszukała im domów.... Powiedział też, że jest jeszcze kilka kociąt za domem..... nie przypuszczałam, że słowo "kilka" oznacza 18 kociaków.... plus 3 kociaki sprzed domu daje nam liczbę 21 kociąt....Łącznie widziałam dzisiaj 21 kociąt, 2 dorosłe kocury i dwie kocice... oczywiście w ciąży....
Obrazek
Karmiciel obiecał, że skontaktuje się ze schroniskiem, w celu sterylizacji kotek... Postaram się dopilnować, żeby wszystkie kocice zostały wysterylizowane, choć wiem już, że na sterylkę aborcyjną nie mam co liczyć....
Obrazek

Koty są dokarmiane, zadbane, trzy mają lekko zaropiałe oczka, ale tak to wszystkie wyglądają na zdrowe.
Obrazek

Na chwilę obecną mam pozwolenie na szukanie im domów.... Kociakom, nie kotom dorosłym...
Ale chciałabym bardzo wyadoptować też tego czarnuszka, jest dorosły, ale strasznie przymilny....
Obrazek
Nie wszystkim kotom znajdę domki, to wiem na pewno, zwłaszcza, że niektóre boją się ludzi i uciekają....
Każde ogłoszenie jest na wagę złota.... Wiem, że kociaków szukających domków jest mnóstwo, ale nie możemy zostawić tych kociąt w potrzebie....
Obrazek
Od jutra ruszam z ogłoszeniami.

Kociaki są przeróżne, biało czarne, czarne, jeden jest złocisty, są buraski, nie ma rudzielców...
Aby adoptować kota, będzie należało podpisać umowę adopcyjną, zgodzić się na wizytę przed i po adopcyjną.
Obrazek

Ogłoszenia kocików:
http://www.mammisia.pl/
http://www.morusek.pl/ogloszenie/28110/podglad/
http://www.twoje-ogloszenia.pl/index.ph ... =zwierzeta
http://petsy.pl/ogloszenia/13/2/79/8519.html
http://www.pineska.pl
http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spole ... _domk.html
Ostatnio edytowano Nie paź 16, 2011 21:13 przez OlaLola, łącznie edytowano 29 razy

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro sie 11, 2010 21:22 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Śro sie 11, 2010 22:20 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

Zapisuję OlaLola. Chociaż nawet z tymi małymi może być problem.
Nieważne kim jesteś. Ważne jak chcesz pomóc.

Cajus JB

 
Posty: 105
Od: Śro wrz 23, 2009 2:51
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro sie 11, 2010 23:11 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

i one chyba już nie takie małe :(

malawaszka

 
Posty: 1023
Od: Pon maja 24, 2004 23:58
Lokalizacja: ok Siewierza

Post » Czw sie 12, 2010 7:26 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

Maluchy mają ok 2-3 miesięcy, niektóre są większe, inne mniejsze....
mam nadzieję, że jeśli maluchy będą dobrze poogłaszane, to znajdą się domki....
Później napiszę i wkleję tekst do ogłoszeń :)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Czw sie 12, 2010 9:04 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

Śliczne koty.
A białasek to istne cudo :1luvu:.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 12, 2010 9:07 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

Szybko wysterylizuj te ciężarne, bo za chwilę problem się powiększy....
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 12, 2010 11:22 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu.

Białasek boski, muszę te wszystkie kociki spisać i poznać ich płeć, chyba jutro tam pojadę to zrobić :)
Musze się też dowiedzieć, czy Ci państwo już dzwonili w sprawie sterylki czy nie...
Ukulałam też tekst do ogłoszeń:
Niektóre kocięta mieszkają w schroniskach, maja dach nad głową i są bezpieczne, inne mieszkają u wolontariuszy, mają człowieka dla siebie i namiastkę domu. My, kocięta z wylęgarnii nie mamy nic...
w pewnym miejscu jest mnóstwo przeróżnych kociąt, jedne są biało czarne, inne złociste, jeszcze inne czarne, z mieniącym się niebieskim... Te koty również zasługują na dom, jakiego nigdy nie miały... Większość kociąt jest przymilna i bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Kocięta wyglądają na zdrowe, jednak żyją na dworze... Teraz kiedy jest ciepło radzą sobie, co się jednak stanie gdy przyjdzie zima...??

Ostatnio edytowano Wto gru 30, 2014 15:21 przez OlaLola, łącznie edytowano 1 raz

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Czw sie 12, 2010 13:16 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

annskr pisze:Szybko wysterylizuj te ciężarne, bo za chwilę problem się powiększy....


:?: :?:
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw sie 12, 2010 21:07 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

Niestety ja na sterylkę nie mam już dużego wpływu, nie mam transportu żeby samemu je do weta zawieść. Karmiciele owszem na sterylkę się zgodzili i powiedzieli, że zawiozą kotki i będą się nimi opiekować po i przed sterylką, ale tak jak pisałam w pierwszym poście na sterylkę aborcyjną nie mam co liczyć. Uśpienie miotu tym bardziej. Jedyne co to mogę dopilnować, że jak mamusie odkarmią maluchy to zaraz pojadą na zabieg. Mogę też dopilnować że kotki, które teraz są maluchami a nie znajdą domu jak będą już dojrzałe zostaną ciachnięte. Na chwilę obecną widziałam dwie kotki w ciąży, nie wiem czy jest więcej.
Jutro pojedziemy zrobić "spis", określić płeć, zrobić jeszcze raz fotki, bo się muszę połapać w tych kociakach i kotach dorosłych. Dlatego zależy mi na tym, żeby jak najszybciej tym kociakom znaleźć domy, bo zaraz się pojawią następne... Miejmy nadzieje, już ostatnie. Póki są wakacje chce zrobić dla tych kotów jak najwięcej, bo jak wrócę na uczelnie, nie będę już tak dyspozycyjna....
Jutro wkleję linki z ogłoszeniami, które kociaki już mają.

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Czw sie 12, 2010 21:54 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

olalola jest i polubek, to mój pierwszy wpis na miau, zarejestrowała się ileś czasu temu ale nie korzystałam z tego, widzę że i tu mnie znleźliście : :lol:

polubek_k

 
Posty: 2
Od: Sob gru 26, 2009 20:40

Post » Czw sie 12, 2010 21:56 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

Zaznaczam wątek :cry:

nika28

 
Posty: 6108
Od: Pt mar 21, 2008 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 13, 2010 8:14 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

polubek_k pisze:olalola jest i polubek, to mój pierwszy wpis na miau, zarejestrowała się ileś czasu temu ale nie korzystałam z tego, widzę że i tu mnie znleźliście : :lol:

Witej polubek :) Cieszę się, że ten pierwszy post w moim wątku, choć wolałabym, żeby ten wątek nie był tak obfity w kocięta...
Dla mnie miau to nadal czarna magia mimo, że też się już zarejestrowałam dawno... ;)
Nina witam :)

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

Post » Pt sie 13, 2010 14:39 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

Witam, ale gromadka.
Piekne kociki.
Obrazek Obrazek

ptok

 
Posty: 330
Od: Nie paź 21, 2007 19:20
Lokalizacja: Tarnowskie Gory

Post » Pt sie 13, 2010 17:36 Re: Wylęgarnia kociąt.... conajmniej 21 kociaków szuka domu...

Mam już dług u weta na 25zł, bo dwa kociki mają masakryczne oczka. Ropa leci ciurkiem....
Na pewno będę potrzebowała pomocy finansowej... schronisko odmówiło mi pomocy, względem leczenia tych kocików.
WSZELKA POMOC FINANSOWA MILE WIDZIANA. Niestety na razie na mnie, tzn osobom, które chciałby pomóc chorym kocikom, podam na PW numer mojego konta. Wszelkie faktury i rozliczenia będą na bieżąco umieszczać na wątku. Niestety jednego z maluchów, nie udało mi się ani złapać, ani przekupić jedzonkiem nie podałam antybiotyku, drugi dostal połowę Synuloxu, oraz Dicortineff i Gentamycyne... ON MRUCZAŁ PRZY PODAWANIU LEKÓW...
Z uwagi na fakt, że karmiciel, nie czyni żadnych kroków w sprawie sterylizacji, a dodatkowo nie powiedział mi, że w szafce na dworze są kocieta, 4 około 3 tygodniowe maluchy i 1 podrzucony 12 dniowy jutro jestem umówiona z osobą kompetentniejszą ode mnie i pogadamy z facetem, bo co taki smark jak ja może mówić...
ja osobiście jestem załamana...
Kociak z kocim katarem:
Obrazek
Obrazek
Dorosła kotka:
Obrazek
Obrazek
Maluszek:
Obrazek
Hmmm podwieczorek:
Obrazek

OlaLola

Avatar użytkownika
 
Posty: 4061
Od: Nie paź 21, 2007 9:33
Lokalizacja: Tarnowskie -Góry

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 172 gości