Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pon sie 23, 2010 19:24 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

cynamon i wanilia pisze:piękna ta franca :1luvu:
w konińskim schronie też jest taka, Malaga. ludzie o nią pytają ale się jej boją :twisted:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=104431
najlepiej odnalazłaby się w domu wychodzącym i jako kocia jedynaczka
Malaga to kotka dla konesera :1luvu:
ewentualny kontakt :wink: przez wątek lub 513 434 407 begin_of_the_skype_highlighting              513 434 407      end_of_the_skype_highlighting


Sylwia dzięki, na śmierć zapomniałam o Maladze :mrgreen:
Ostatnio edytowano Pon wrz 06, 2010 19:45 przez siliana, łącznie edytowano 2 razy
Powód: wycielam za duze zdjecia z cytatu
ObrazekObrazek

Ag_konin

 
Posty: 1877
Od: Pt gru 04, 2009 12:10
Lokalizacja: Konin

Post » Pon sie 23, 2010 19:50 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Te kocice takie jakby z lekka plaskate są :lol: Moja siostra ma kotkę z taką właśnie twarzyczką i to jest normalnie wcielone ZuO :mrgreen: Charakterna, z bardzo ostrymi zębami i pazurami, ale nie nadaje się do tegoż wątku, bo jest buraską. Ale kolor też coś mówi o kocie (z przymrużeniem oka, coby dyskryminacji nie było) :P
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto sie 24, 2010 12:57 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Baner dla wątku kotów-whiskasków :)

Obrazek

Kod do skopiowania w podpis:
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tnij.org/_ws][img]http://tnij.org/_wsb[/img][/url]

W banerkowie: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=6337792#p6337792
Obrazek

graszka-gn

Avatar użytkownika
 
Posty: 3964
Od: Wto maja 29, 2007 19:04

Post » Wto sie 24, 2010 13:46 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

graszka_gn pisze:Baner dla wątku kotów-whiskasków :)

Obrazek

Kod do skopiowania w podpis:
Kod: Zaznacz cały
[url=http://tnij.org/_ws][img]http://tnij.org/_wsb[/img][/url]

W banerkowie: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=6337792#p6337792


Graszko_gn, pięknię dziękuję !!! :1luvu:
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sie 25, 2010 17:34 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

AniHili dzięki za dodanie :) Kocio ma kolejną wizytę u weta zaliczoną :)

dorobella

 
Posty: 5399
Od: Wto sty 06, 2009 19:52
Lokalizacja: T.G.

Post » Pt sie 27, 2010 13:16 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

To ja tez sie pochwale. Choc kot mieszka u rodzicow ale co tam :).
Oto Groszek, moze nie w 100% whiskasowy ale cos z whiskasa w sobie ma...
Obrazek
Obrazek
Zdjecia robione telefonem stad jakosc jaka jest kazdy widzi i czasem dziwne kolory :? .
Groszek zostal zabrany z piwnicy pewnego zimowego dnia, troszke niedowidzi na jedno oczko (po kk), nie jest tez typowym miziakiem ale na widok furminatora przybiega do kazdego ;).
ObrazekObrazekObrazek

skwareek

 
Posty: 3571
Od: Pon maja 03, 2010 12:42
Lokalizacja: Łódź/Amsterdam

Post » Pt sie 27, 2010 17:11 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

skwareek, jaki piękny kocio! Różowy nos, ahhh :1luvu: Komórki często przekłamują kolory - np.Mścisiek wychodzi raz niebieski, raz zielony :roll: :lol:
Furminator to takie czarodziejskie narzędzie, które wabi zdecydowaną większość kotów ;)
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob sie 28, 2010 13:31 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Chciałabym zgłosić jeszcze jedną koteczkę z Konina.

Walentynka ma ok 5 miesięcy. Trafiła do nas 30 czerwca 2010r z ul. Kosmonautów. Oczywiście miała koci katar, oczka zaropiałe... Dzisiaj Walentynka to zwariowana, radosna, żywa i ruchliwa koteczka. Jest bardzo przyjazna i śliczna. Wystarczy tylko troche chęci, aby dystans zniknął i kicia radośnie mruczała. W pierwszym kontakcie jest nieco nieufna, ale gdy pokaże jej się z dobrej strony, od razu łapie kontakt z człowiekiem. Warunkiem adopcji Walentyny jest późniejsze wysterylizowanie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Pon wrz 20, 2010 17:21 przez Ag_konin, łącznie edytowano 3 razy
ObrazekObrazek

Ag_konin

 
Posty: 1877
Od: Pt gru 04, 2009 12:10
Lokalizacja: Konin

Post » Sob sie 28, 2010 17:44 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Ag_konin - wrzuciłam Walentynkę (btw.śliczne imię) ;-) Kicia ma chyba dość nietypowy wzorek, taki bardziej marmur?
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob sie 28, 2010 17:57 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Dzięki. Dlatego jest wyjątkowa ;)
ObrazekObrazek

Ag_konin

 
Posty: 1877
Od: Pt gru 04, 2009 12:10
Lokalizacja: Konin

Post » Wto sie 31, 2010 21:17 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Wszystkie koty sa piękne, ale tylko czarne pumy i pasiaste whiskasy potrafią wyglądać jak posążki :wink: Mój osobisty "posążek" bardzo dobrze grzeje w deszczowe, chłodne dni. Oby wszystkie z nich miały szansę na docieplanie swego własnego Dużego :)
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro wrz 01, 2010 15:15 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

skwareek pisze:To ja tez sie pochwale. Choc kot mieszka u rodzicow ale co tam :).
Oto Groszek, moze nie w 100% whiskasowy ale cos z whiskasa w sobie ma...
Obrazek
Obrazek
Zdjecia robione telefonem stad jakosc jaka jest kazdy widzi i czasem dziwne kolory :? .
Groszek zostal zabrany z piwnicy pewnego zimowego dnia, troszke niedowidzi na jedno oczko (po kk), nie jest tez typowym miziakiem ale na widok furminatora przybiega do kazdego ;).


Groszek podobny chyba do naszego rezydenta - Murano, Murkiem swojsko zwanego (adoptusia z Miau zresztą :mrgreen: ) - fachowo Murek jest kocurkiem o umaszczeniu "silver tabby" - po polsku zwanym marmurkowym, ale ma chyba za dużo białego, jak na prawdziwych tabbusiów...

Obrazek
Obrazek

ten na dole ofkors :wink:
Obrazek

joluka

 
Posty: 4844
Od: Nie gru 30, 2007 16:51
Lokalizacja: Warszawa Wawer

Post » Śro wrz 01, 2010 18:10 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Domu szuka whiskasowa kocia seniorka, którą ktoś wyrzucił na ulicę :-(:

Już drugi raz w tym roku do stada karmicielki z Mokotowa przyłączyła się domowa wyrzucona kotka. Nie do końca się przyłączyła, bo od stada trzymała się z daleka, ale od kilku dni przychodziła na jedzenie. Koteczka ewidentnie domowa, przytulająca się do karmicielki, dająca się brać na ręce i skarżąca się kocim płaczem na swój los, gdy była głaskana.

Wczoraj ulitowała się nad nią para młodych ludzi i zabrała ją tymczasowo do swojego domu. Mają już 12-letnią kotkę.

Koteczka była wczoraj u weterynarza. Jest wychudzona, ma sierść w strupach, ale prawdopodobnie nie jest to choroba skóry tylko wynik stresu i ataków innych kotów.

Myszka - bo tak koteczka została nazwana - według weterynarz ma ponad 10 lat. To ewidentnie domowy kot. Bardzo garnie się do ludzi, szuka z nimi kontaktu. Teraz głównie odsypia czas spędzony w strachu na dworze, gdzie sobie kompletnie nie radziła.

Umie korzystać z kuwety. Niestety wczoraj siku było z krwią :-(.

Koteczka bardzo potrzebuje domu, w którym będzie mogła spędzić resztę swojego życia.

Kicia jest whiskasowo-biała. Ma troszkę nietypową górną część pyszczka. Nie wiem, czy taka się urodziła czy coś jej się stało.

Oto zdjęcia koteczki (miniaturki zdjęć, po kliknięciu ukażą się w pełnym rozmiarze):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wątek koteczki:

viewtopic.php?f=1&t=116628
Obrazek

wejaga

 
Posty: 1826
Od: Śro lip 09, 2008 15:03
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro wrz 01, 2010 18:46 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

wejaga pisze:Domu szuka whiskasowa kocia seniorka, którą ktoś wyrzucił na ulicę :-(:

Już drugi raz w tym roku do stada karmicielki z Mokotowa przyłączyła się domowa wyrzucona kotka. Nie do końca się przyłączyła, bo od stada trzymała się z daleka, ale od kilku dni przychodziła na jedzenie. Koteczka ewidentnie domowa, przytulająca się do karmicielki, dająca się brać na ręce i skarżąca się kocim płaczem na swój los, gdy była głaskana.

Wczoraj ulitowała się nad nią para młodych ludzi i zabrała ją tymczasowo do swojego domu. Mają już 12-letnią kotkę.

Koteczka była wczoraj u weterynarza. Jest wychudzona, ma sierść w strupach, ale prawdopodobnie nie jest to choroba skóry tylko wynik stresu i ataków innych kotów.

Myszka - bo tak koteczka została nazwana - według weterynarz ma ponad 10 lat. To ewidentnie domowy kot. Bardzo garnie się do ludzi, szuka z nimi kontaktu. Teraz głównie odsypia czas spędzony w strachu na dworze, gdzie sobie kompletnie nie radziła.

Umie korzystać z kuwety. Niestety wczoraj siku było z krwią :-(.

Koteczka bardzo potrzebuje domu, w którym będzie mogła spędzić resztę swojego życia.

Kicia jest whiskasowo-biała. Ma troszkę nietypową górną część pyszczka. Nie wiem, czy taka się urodziła czy coś jej się stało.

Oto zdjęcia koteczki (miniaturki zdjęć, po kliknięciu ukażą się w pełnym rozmiarze):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wątek koteczki:

viewtopic.php?f=1&t=116628


Dodałam do postu adopcyjnego.
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro wrz 01, 2010 19:02 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

W Azylu Nadziei jest przemiła Clio - przybyła do fundacji dziś.Ma około 2 miesięcy.
Pieszczoszek,nakolankowiec,ma białe skarpetki.Pozostawiona w transporterku wykazuje się spokojem,nie histeryzuje,nie miauczy.
Przez to,że to świeży nabytek,więcej informacji o niej wkrótce. Wygląda jednak na zdrową.

http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/xf ... 0458af.jpg
Ostatnio edytowano Pon wrz 06, 2010 23:08 przez siliana, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmienilam za duze zdjecie na link
Obrazek Obrazek
Obrazek

passa

 
Posty: 1900
Od: Wto maja 19, 2009 13:46
Lokalizacja: Opole

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 170 gości