Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto lis 19, 2013 20:47 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Whiskas w schronisku w Koninie, kontakt: 63 243 80 38
e-mail: karolinka_schron@op.pl

Whiskas trafił do schroniska 15.11.2013 roku z Żychlina. Urodzony 11.11.2012 roku. Wystraszony, piękny, szary pręgowany kocurek.

Obrazek
Obrazek

karolcia_92

 
Posty: 512
Od: Śro lut 25, 2009 20:39

Post » Nie gru 22, 2013 18:54 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

W schronisku w Henrykowie koło Leszna jest taka cudna maleńka dziewczynka ( zdjęcia po kliknięciu się powiększają ). Nie wiem w jakim jest wieku. Na pewno nie więcej niż 3 miesiące.
Zdjęcie robiłam w pierwszy dzień po jej przyjściu do kociarni, więc jest trochę przestraszona. Ma zadatki na miziaka, bo mimo strachu, dała się wziąć na ręce i nawet sama troszkę poprzytulała.

ObrazekObrazek

Biedronka.
Moim zdaniem, powinna się nazywać Srebrzynka, bo jest przecudnie srebrna ( zdjęcia nie oddają jej urody )

Ma dom :dance2: :dance: :dance2:
Ostatnio edytowano Nie gru 29, 2013 23:00 przez Mulesia, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pon gru 23, 2013 20:01 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

EDIT : SOWA znalazła dom.NIEAKTUALNE. :ok:

W schronisku w Krakowie siedzi Sowa :

Obrazek

Sowa ma około 9 lat i jest niewidoma , na zdjęciach w schronisku wyszła bardziej żółta, ale jej kolor
to czysta PLATYNA. Bardzo miła i kontaktowa.

Link do numeru schroniskowego :
http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje ... -SOWA.html

Adres i dane :
SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT
prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

ul.Rybna 3, 30-254 KRAKÓW
tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41
e-mail: biuro@schronisko.krakow.pl
Ostatnio edytowano Nie sty 26, 2014 14:44 przez Monika_Krk, łącznie edytowano 3 razy
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Nie gru 29, 2013 22:49 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

To jest moj pierwszy post na tym forum, zarazem niestety smutny. Chciałabym przedstawić Wam moją Kiarusię. Tutaj jej zdjęcia:

http://postimg.org/gallery/9alp4xfk/e4b750dc/

taka właśnie jak z reklamy Whiskas, tylko z wiekiem troszkę spłowiała i wyglądała jakby ktos ją lekko wyprał w wybielaczu.

Niestety wczoraj przegrała walkę z chłoniakiem, ktory był bardzo złośliwy i mimo wycięcia jednego guza (8x5 cm) szybko wrócił i odebrał mi moje Serduszko. Takk ochanego kotka nigdy w zyciu nie spotkalam. Zawsze gdy plakalam wyciagala lapke i glaskala moj policzek, zlizujac z niego lzy. Kto otrze lzy po niej?:( A plyna bez konca :(

Brakuje mi jej strasznie, mimo iż to dopiero niecałe 2 dni, a co będzie potem? Dlatego chciałabym bardzo znaleźć malutkiego kiciusia identycznego jak ona, kotkę, żebym mogła sobie wyobrazić że to jej 'córeczka' :( Czy ktoś z Was nie ma maluszków whiskaskowych albo nie zna kogoś kto ma? Kraków i okolice?:(

ola90

 
Posty: 1
Od: Nie gru 29, 2013 22:39

Post » Nie gru 29, 2013 23:04 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

ola90 pisze:(…)

Brakuje mi jej strasznie, mimo iż to dopiero niecałe 2 dni, a co będzie potem? Dlatego chciałabym bardzo znaleźć malutkiego kiciusia identycznego jak ona, kotkę, żebym mogła sobie wyobrazić że to jej 'córeczka' :( Czy ktoś z Was nie ma maluszków whiskaskowych albo nie zna kogoś kto ma? Kraków i okolice?:(


Nie wiem jak Cię można pocieszyć, ale wiem , że już byłam kilka razy w takiej sytuacji. Trudne to jest.
Każdy inaczej to przeżywa.
Jedni potrzebują czasu na następnego futrzaka, inni muszą od razu zapełnić pustkę.
To zależy od człowieka.
Nie chcę być nachalna , ani namolna - ale może po prostu pojedź do schroniska i oglądnij tą platynowo- srebrną kotkę :

http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/47418-SOWA.html

Jeśli stwierdzisz, że to nie to to poszukasz dalej. No ale namawiam do choćby odwiedzin bo i jej i Twój świat się zawalił.
No a kto wie ? Może to będzie to .
Jeśli nie załóż wątek na dziale "Kociarnia" daj tytuł w stylu : szukam kota, kolor, wiek od..do i miasto .

Powodzenia życzę
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Śro lut 12, 2014 13:21 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Edit : Nieaktualne .

:roll:

Na tablicy ogłoszenie z Torunia - kotka brytyjska Silver Tabby :

Obrazek

"Oddam za darmo 3.5 roczną kotkę brytyjską. Kotka jest wysterylizowana. Nie dogaduje się z psami. Umaszczenie kotki Silver Tabby.
Kontakt tylko i wyłącznie telefoniczny. "

telefon podany tutaj w ogłoszeniu : http://tablica.pl/oferta/kotka-brytyjsk ... 4VlBN.html
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Wto mar 11, 2014 22:22 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Pomóżcie prosze, poszukiwany transport z Rudy Śl. do Opola.To jedyna szansa dla kotki, ma 8 lat, jest w ciąży i ma guza :(

viewtopic.php?f=1&t=161069

Obrazek

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie mar 30, 2014 18:37 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Cudny ośmioletni Silver poszukuje domu, choćby tymczasowego.
Jego pani została oddana do domu starców, a on trafił do schroniska.
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 345&type=1
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Nie maja 04, 2014 9:19 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Bardzo proszę o przejrzenie i aktualizację wątku prowadzącego i zgłaszających oferty.
Po zaznaczeniu nieaktualne oferty zostaną usunięte lub przeniesione do archiwum.

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Śro sie 20, 2014 10:24 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Whiskasowy chłopak, trafił do schronu z mamą ,jako 2 tyg. maleństwo, reszta rodzeństwa zmarła,on ma niesamowitą wolę życia, wciąż był leczony na koci katar,potem grzybica, teraz już jest praktycznie zdrowy,zaszczepiony, 2 razy dostał szczepionke na grzybice.

Popada w depresję, wyciągnięty z klatki nie chce do niej wracać, tam samo jak czarny malec tak wbił pazurki i wtulił się,że na siłę trzeba było rozdzielać :(

Obrazek

Watek:
viewtopic.php?f=1&t=164213

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie wrz 21, 2014 20:52 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Mam panią z Wawy, która chce się dokocić jednym kociakiem lub dwupakiem whiskasków.

Wymagania;
Kotki mają być młode, im mniejsze tym lepsze
barwa jasno szara z ciemnymi pręgami, mogą być dodatki białego
najchętniej kocurki chociaż niekoniecznie
zdrowe


Co Wy na to? Mamy takie cuda?

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Nie wrz 21, 2014 20:57 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

justyna8585 pisze:Whiskasowy chłopak, trafił do schronu z mamą ,jako 2 tyg. maleństwo, reszta rodzeństwa zmarła,on ma niesamowitą wolę życia, wciąż był leczony na koci katar,potem grzybica, teraz już jest praktycznie zdrowy,zaszczepiony, 2 razy dostał szczepionke na grzybice.

Popada w depresję, wyciągnięty z klatki nie chce do niej wracać, tam samo jak czarny malec tak wbił pazurki i wtulił się,że na siłę trzeba było rozdzielać :(

Obrazek

Watek:
viewtopic.php?f=1&t=164213


No jest!
Justyna co powiesz na ewentualną podwózkę do Wawy?

Heka

Avatar użytkownika
 
Posty: 248
Od: Wto sty 31, 2012 12:23
Lokalizacja: Gdańsk-Jelitkowo

Post » Śro paź 08, 2014 17:17 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Nieaktualne
Ostatnio edytowano Sob sty 03, 2015 20:06 przez boniedydy, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Śro paź 08, 2014 18:45 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Srebrne rodzeństwo ok. 4 -5 miesięcy, grubo pregowana to koteczka, drobne prązki ma kocurek.
Kotki sa pod Zamosciem, ale pomoge w transporcie

Obrazek

Obrazek

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 15 >>

Post » Czw sty 07, 2016 19:15 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

http://kundelek.rsoz.org/?c=mdAktualnos ... c-600-5618

Przepiękny srebrzysty kocurek w Rzeszowskim schronisku :1luvu:

LaGata

Avatar użytkownika
 
Posty: 25
Od: Wto maja 13, 2014 16:04

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości