Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt sty 06, 2012 15:35 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Witam,
Czy mogę wprosić się z moją podopieczną Szarusią.
Jest kotką odłowioną z ulicy, wysterylizowaną około 7-8 miesięczną.
Jest jeszcze w lecznicy, bo szukam jej domku a nie chcę wypuszczać na ulicę, bo nie wiem czy następnym razem mi zaufa, a ponadto bardziej zdziczeje.
Ale nie mogę jej tam dłużej trzymać, jest to dla niej ogromny stres. Ogłosiłam wszędzie gdzie było możliwe, ale bez skutku. W poniedziałek muszę ją odebrać z lecznicy i naprawdę nie wiem co dalej z nią będzie. Może ktoś czytając ten wątek zapragnie dać Szarusi kochający domek.
Obrazek
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob sty 07, 2012 20:59 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

lula11 pisze:Witam,
Czy mogę wprosić się z moją podopieczną Szarusią.
Jest kotką odłowioną z ulicy, wysterylizowaną około 7-8 miesięczną.
Jest jeszcze w lecznicy, bo szukam jej domku a nie chcę wypuszczać na ulicę, bo nie wiem czy następnym razem mi zaufa, a ponadto bardziej zdziczeje.
Ale nie mogę jej tam dłużej trzymać, jest to dla niej ogromny stres. Ogłosiłam wszędzie gdzie było możliwe, ale bez skutku. W poniedziałek muszę ją odebrać z lecznicy i naprawdę nie wiem co dalej z nią będzie. Może ktoś czytając ten wątek zapragnie dać Szarusi kochający domek.
Obrazek

:ok: :1luvu: :ok:

tillibulek

 
Posty: 15689
Od: Czw gru 18, 2008 15:04
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Sob sty 07, 2012 21:48 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Witam, Szarusia już w ds więc się odmeldowujemy :)

Pozdrawiam
Kod:
Soniusia Obrazek Feluś Obrazek Obrazek ObrazekBusia już wśród kocich aniołków [*] http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=360

lula11

 
Posty: 979
Od: Pon paź 31, 2011 10:32
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie sty 08, 2012 19:42 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

lula11 pisze:Witam, Szarusia już w ds więc się odmeldowujemy :)

Pozdrawiam

wow, jak szybciutko :D :D :D :ok: to super!! :dance:

tillibulek

 
Posty: 15689
Od: Czw gru 18, 2008 15:04
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka

Post » Pt sty 13, 2012 12:34 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Witek zostaje na stałe w DT, można go usunąć z wątku :)
ObrazekObrazek

Ag_konin

 
Posty: 1877
Od: Pt gru 04, 2009 12:10
Lokalizacja: Konin

Post » Wto sty 17, 2012 15:40 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

smarti pisze:.....


i jeszcze jedno-zadzwoniła do mnie sensownie brzmiąca pani poszukująca dwupaczku.
wymarzony dwupaczek ma być:
rodzeństwem lub przyjaciółkami wychowanymi razem i zsocjalizowanymi,
płci żeńskiej,
jedna czarnulka a druga klasyczna burania.
w wieku ok pół roku,
gotowe do adopcji.

Pani oferuje kiciom dostatnie i długie (zwroty nie są brane pod uwagę) życie w towarzystwie rodziny z dwojgiem kilkunastoletnich dzieci w domku zdecydowanie niewychodzącym oraz zabezpieczonym, w bloku w Warszawie.
Pani nie ma jak pojechać po kotki do innego miasta dlatego preferuje warszawianki ewent. przyjezdne z dowozem)


czy ktoś dysponuje podobnym dwupaczkiem na wydaniu
:D :kotek: :kotek: :?:
[/quote]

to ja jeszcze u lidka02 zacytuję :ok: :ok: :ok:[/quote]
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Wto sty 17, 2012 20:11 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Witajcie, mam chętny domek na szarego kotka.
Państwo mieli kotka z szarym grzbietem i białym brzusiem, stracili go i bardzo tęsknią, dlatego córka szuka dla nich podobnego kociaka :)

ciekawa.swiata

 
Posty: 1474
Od: Śro paź 06, 2010 11:29
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro mar 07, 2012 20:50 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Witam
Od kwietnia przyjmę rudego kota/kocię, chętnie malowanego lub koloru whiskas. Obojętnie czy kocur czy kotka byle wykastrowany/wysterylizowany. Musi mieć miły charakter i tolerować dzieci. Kotek nie wychodzący, gdyż mieszkam w bloku na 1 piętrze. Województwo kujawsko-pomorskie. Mój Mail dolarr@o2.pl

kalaarepa

 
Posty: 12
Od: Śro mar 07, 2012 20:30

Post » Pt mar 16, 2012 20:00 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Witam,
poszukuję "whiskasowego" kocurka. Najlepiej gdyby nie miał więcej niż rok i był wykastrowany, no chyba że trafi się maluszek:) proszę o informację, gdyby ktoś chciał oddać. Będę ogromnie wdzięczna.
Pozdrawiam,
Kasia

katarzynapw

 
Posty: 2
Od: Pt mar 16, 2012 19:52

Post » Pt mar 16, 2012 21:19 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

katarzynapw pisze:Witam,
poszukuję "whiskasowego" kocurka. Najlepiej gdyby nie miał więcej niż rok i był wykastrowany, no chyba że trafi się maluszek:) proszę o informację, gdyby ktoś chciał oddać. Będę ogromnie wdzięczna.
Pozdrawiam,
Kasia


to właśnie Pani Kasia którą skierowałam tu bo moja whiskaska już znalazła domek :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Sob mar 17, 2012 9:28 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

to właśnie Pani Kasia którą skierowałam tu bo moja whiskaska już znalazła domek :D


tak, to właśnie ja :D

katarzynapw

 
Posty: 2
Od: Pt mar 16, 2012 19:52

Post » Sob mar 17, 2012 13:46 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

dziewczyny!
czy żadna z Was nie ma whiskaska do adopcji??

P.Kasiu-jeśli tu nikt nie ma to myślę że najlepiej aby założyła Pani nowy wątek-( zjeżdząjąc do dołu po lewej: "nowy temat")

niech pani opisze jaki domek oferuje Pani kotu-gdzie, czy sa inne kotki itp-wszystko co może być ważne i niech Pani opisze jakiego kotka pani szuka.
wtedy odpowiedzą wszyscy którzy akurat mają whiskaska do adopcji z całego forum :D

( bo w razie czego moja koleżanka ma parkę dziewczynek-jedna whiskaska a druga whiskaska z elementami rudego :D )-oto one :love:
Marzenia11 pisze:Ujawniam byłe współokatorki Zosi :D

Pippi :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek

Laffi :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Obrazek

c.d.n bo im nowsze foty tym fajniejsze :D :D :D


zdjęcia przekłamują kolor-one nie są w żadnym wypadku tak pomarańczowe :)
mają ok 4-5 mies :D
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Sob mar 17, 2012 19:18 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

u nas za jakiś tydzień - dwa do wydania będzie srebrna Lucy

Obrazek

Tweety

 
Posty: 19821
Od: Nie mar 05, 2006 2:12
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob mar 17, 2012 19:57 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Tweety pisze:u nas za jakiś tydzień - dwa do wydania będzie srebrna Lucy

Obrazek


jaka piękna :love: :love: :love:
Obrazek ..... oraz.... DT Smarti na facebook'u! -w l.2010-2013 ponad 130 kotów w DS, od 2014 zawieszony z powodu "zmęczenia materiału" :)

Czaruniu['],Pusiuniu['],Carlisiu['],Puniu['],Diegusiu['],Smartuniu['],Mileczko[']...
...Wasza śmierć nie jest dla nas żadnym powodem abyśmy przestali Was kochać...

smarti

 
Posty: 9215
Od: Wto lip 27, 2010 13:17
Lokalizacja: niedaleko Warszawy

Post » Nie mar 18, 2012 12:59 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

A może któryś z radomskich maluchów Bartuś, Zenuś viewtopic.php?f=13&t=116282 ?
albo może Tygrysek
Obrazek
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21542
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości