Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro sie 11, 2010 6:56 Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Większość kocich grup kolorystycznych ma już swoje wątki. Mają je rudzielce i trikolorki, mają je koty białe.
Gdy przeciętny człowiek widzi whiskasowego kociaka, pierwsza myśl - "O! Kotek jak z tej reklamy!". Zakładam więc wątek specjalnie dla tych, jakże dekoracyjnych kotów - w końcu nic nie przebije dyskretnego uroku czarnych pręgów na srebrnym tle, białych stópek i brzuszków i przepięknych (najczęściej chyba zielonych lub żółtych) ślepi :1luvu:

1) Jeśli masz do adopcji takiego kociaka, przedstaw go proszę, dodaj zdjęcie - w drugim poście będą whiskasy, które szukają najlepszego domu na świecie. Wiele osób ma swój wymarzony wzór, kolor kota, ale nie każdy lubi przekopywać się przez wielostronnicowe wątki - a tutaj wszystkie adopcyjne whiskasy zostaną zebrane w drugim poście.

2) Jeśli masz whiskasowego domownika, również zapraszamy :) Pochwal się swoim ulubieńcem, opowiedz jego historię.


Zapraszamy do srebrno-czarnego świata whiskasowych kociaków :)

Wątek ten poświęcony jest pamięci Mścisława - Pana Kota, dzięki któremu pokochałam whiskasy najbardziej na świecie.
Ostatnio edytowano Śro mar 23, 2011 23:34 przez AniHili, łącznie edytowano 1 raz
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sie 11, 2010 21:00 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

POST Z WHISKASAMI DO ADOPCJI



1) WIT

Wątek: viewtopic.php?f=13&t=117997

Wiek: niemal 5 lat
Płeć: Kocur / wykastrowany
Inf.: Z kotami się dogaduje dobrze, psów się boi. Jeszcze boi się ludzi.



Wit ma prawie 5 lat, urodził się V 2005. Do Schroniska w Koninie trafił 09.09.2005r. jako 4-miesięczny koteczek. Jest po kastracji. Co do kontaktu z ludźmi, niestety jest bardzo wystraszony na widok kogoś, boi się, ucieka i chowa. Nie potrafi jeszcze zaufać i dać się dotknąć... Zdarza się że można go wygłaskać jeśli ma lepszy dzień, czasem sam podchodzi. Jednak sporadycznie, bo gdy się zorientuje w sytuacji to odchodzi, ale to już zawsze coś. Z kotami się dogaduje dobrze, psów się boi. Wit już prawie 5 lat czeka na kogoś, kto się nim zainteresuje i sprawi, że z wycofanego kocura stanie się prawdziwym kocim przyjacielem. To naprawdę nie jest niemożliwe! Wystarczy trochę chęci i poświęcenia. Adoptuj Wita ;)

Kontakt:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie
ul. Gajowa 7a
tel: /063/ 243 80 38
email: agschron@vp.pl


Obrazek

Obrazek

Obrazek[/quote]


2) MERLIN

Link do wątku viewtopic.php?f=13&t=115349

FIV oraz FeLV ujemne
Merlin waży 4200g, nie mam pojęcia ile będzie ważył jako dorosły kot.... może około 6-8 kg.W poniedziałek (13.12) jest umówiony na kastrację. Jest dwukrotnie zaszczepiony, kilkukrotnie odrobaczony, ostatnio aniprazolem. Obecnie jest na RC urinary, które ok. 2 tygodni po kastracji zostanie odstawione i powtórnie zostanie zbadany mocz.
Jest kotem przytulaśnym, ale bez zbytniej przesady. Dobrze dogaduje się z innymi zwierzętami. Nie chodzi po szafach, meblościankach. Nie niszczy zbytnio kwiatków, nie wykopuje ziemi...chyba, że do kwiatka jest włożona kula nawadniająca z wodą. Musi mieć miejsce na parapecie, gdyż inaczej zrzuca doniczki...niechcący oczywiście. Musi dostać saszetkę, bo suchym nie za bardzo się umie najeść. Umie korzystać z drapaka. Jest w 100% kuwetkowy. Być może, któryś z jego przodków był kotem rasowopodobnym, w typie dużego kota. Jedyną jego "wadą" jest moczenie piłeczki gąbkowej w wodzie i w ten sposób spija wodę z piłki. Niektóre bombki też tak potraktował ;)
Zapomniałam dodać, że Merlin nie lubi być sam, woli przebywać tam, gdzie ktoś jest.

Najnowsze zdjęcia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/quote]


3) MYSZKA[/b]
Wątek koteczki:

viewtopic.php?f=1&t=116628


Płeć: Kotka
Wiek: ponad 10 lat
Inf.: Kotka domowa, umie korzystać z kuwety.



Już drugi raz w tym roku do stada karmicielki z Mokotowa przyłączyła się domowa wyrzucona kotka. Nie do końca się przyłączyła, bo od stada trzymała się z daleka, ale od kilku dni przychodziła na jedzenie. Koteczka ewidentnie domowa, przytulająca się do karmicielki, dająca się brać na ręce i skarżąca się kocim płaczem na swój los, gdy była głaskana.

Myszka - bo tak koteczka została nazwana - według weterynarz ma ponad 10 lat. To ewidentnie domowy kot. Bardzo garnie się do ludzi, szuka z nimi kontaktu. Teraz głównie odsypia czas spędzony w strachu na dworze, gdzie sobie kompletnie nie radziła.

Koteczka bardzo potrzebuje domu, w którym będzie mogła spędzić resztę swojego życia.

Kicia jest whiskasowo-biała. Ma troszkę nietypową górną część pyszczka. Nie wiem, czy taka się urodziła czy coś jej się stało.

Oto zdjęcia koteczki (miniaturki zdjęć, po kliknięciu ukażą się w pełnym rozmiarze):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


4) RINGO - mały, malutki whiskas

Wiek: Niemal 2 miesiące (kończy 24 października)

Obrazek
Obrazek


5) WHISKAS Z BIAŁEGOSTOKU
Około roczny kocurek, szaroniebieski prążkowany niemal jak brytyjczyk z reklamy Whiskasa, szuka opiekuna.
Kotek przybłąkał się, jest w ciężkich warunkach, a idzie zima i zaczęły się już mrozy.
Kocurek ma niewielka blizne na oku, lekko poszarpane uszko, specyficznie i pieknie wybarwiony ogon.
Lubi dzieci i inne koty, toleruje psy. Czy to Tobie zaginął? A może Ty zostaniesz jego nowym przyjacielem?
Prosi o dom z Białegostoku lub okolic.
Tel: 602286928, 856518850

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

6) Niemal zamarznięty Whiskas szuka domu na cito


Motorolcia pisze:Wczoraj (05.12) mama znalazła na ulicy przemarzniętego około półrocznego kociaka. Był tak bardzo zziębnięty, że nie mógł utrzymać jedzenia w pyszczku. Mama wzięła kociaka do domu, jednak mamy już trzech chłopaków i czwarty nie mógł zostać. W tej chwili kocurek jest u mnie i mojego TŻ, jednak tu też nie może zagościć na dłużej ( :( ). Szukamy mu dobrego, kochającego, NIEWYCHODZĄCEGO domku.

Kociak jest przyzwyczajony do ludzi, nie wystawia pazurków, nie syczy, przytulony mruczy niesamowicie głośno i wtula się. Czasem jeszcze brakuje mu ufności, uchyla się przed wyciągniętą ręką, ale jak przychodzi do zabawy to nie boi się niczego ;) Czai się, atakuje, skacze, pokrzykuje :lol:
Uszy są czyściutkie, oczka i nosek też. Kotek najprawdopodobniej się komuś znudził i został wystawiony na 15stopniowy mróz. Na inne koty póki co syczy, ale nie jest agresywny, prawdopodobnie przyzwyczaiłby się. Dla ludzi aniołek.
Pięknie robi do kuwety, nie grymasi przy jedzeniu, tylko ma takie smutne oczka... :(
Na zdjęciach z fleszem widać jak piękne ma umaszczenie, ze swoją śliczną buzią wygląda zupełnie jak z reklamy Whiskasa.

Czy znajdzie się dla niego dobry domek?

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Motorolcia pisze:Bardzo prosiłabym o pomoc w rozsyłaniu wiadomości do znajomych - ja mam odcięty internet, korzystać mogę tylko u mojego TŻ (teraż już nie tak często), albo w pracy.
Mój numer telefonu: 88 99 00 598, albo mamy: 889 550 660



7) Whiskasowa kicia potrzebuje pilnie domu!

Obrazek Obrazek

Wątek kotów ze Szczytna - viewtopic.php?f=13&t=123791

8) Gisele
Wiek: ur 2009
Płeć:kociczka
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: nie
Sterylizacja: nie
Kotka koczkowała pod jedną z kieleckich szkół. Dokarmiana przez dzieci ale jednocześnie gnębiona przez inne dzieci. Gisele została zabrana z ulicy w ostatniej chwili, ponieważ kilka dni potem dostała rujkę. Gdyby do tej pory została na ulicy zapewne byłaby już w ciąży. Kotka jest przesympatyczna, mizisata, rozmowna, kolankowa, przylepka. Wszędzie czuje się dobrze, nie stresuje się, jest zrównoważona i raczej spokojna. Koteczka szuka kochającego domku, który nie wystawi ją na ulicę tak jak poprzedni właściciel.
To ewidentnie domowa kotka.
Kontakt - Niteczka 1
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Śro mar 30, 2011 7:02 przez AniHili, łącznie edytowano 44 razy
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sie 11, 2010 22:15 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Ja zgłaszam naszą Tolę:
Tola
Wiek: ur październik 2008
Płeć: kociczka
Odrobaczenie: tak
Szczepienie:
Sterylizacja: tak
Tola to młodziutka kicia, która została najprawdopodobniej wyrzucona z domu. Kicia pojawiła się pod blokiem w środku zimy kiedy temperatura w nocy spadała do -15 stopni. Tola zamieszkała w budce z kartonu i nie dała zabrać się do domu.
Codziennie dostawała jedzenie ale często zdarzało się, ze psy wyjadały jej wszystko. Tola była bardzo chuda i kiedy poczuła, że nie daje sobie rady pozwoliła się zabrać. Kiciunia obecnie przebywa w domu tymczasowym. Jest oswojona, miziasta kicią, która uwielbia się przytulać. Lubi bawić się piłeczka lub myszka na sznurku. Spokojna, zrównoważona, kontaktowa.
Przepiękna, drobnej budowy kotka o niespotykanym umaszczeniu whiskasa z rudymi wstawkami szuka spokojnego domku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wątek Toli: viewtopic.php?f=13&t=111639
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Niteczka 1

 
Posty: 1615
Od: Nie lut 01, 2009 19:36
Lokalizacja: Swiętokrzyskie

Post » Czw sie 12, 2010 19:59 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Niteczko, dodałam piękną Tolę do drugiego postu :) Rzeczywiście jest prześliczna, na przedostatnim zdjęciu wygląda jakby padały na nią refleksy światła słonecznego.
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon sie 16, 2010 21:12 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

zaznaczam i wkrótce wrócę z konińskimi whiskaskami :)
ObrazekObrazekObrazek
ZAPRASZAM NA WYPRZEDAŻ U CYNAMONA I WANILII:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=134893&p=8123784#p8123784

cynamon i wanilia

 
Posty: 3580
Od: Sob maja 24, 2008 20:16
Lokalizacja: konin

Post » Pon sie 16, 2010 22:22 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Zapraszam :)
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon sie 16, 2010 22:57 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Witam! Oto mój Łiskiś :kotek:
Obrazek

Historia Łiskasowca mojego kochanego i jego mamy tutaj, zapraszam: viewtopic.php?f=13&t=109770 reszta rodzeństwa juz w swoich cudnych domkach!
Obrazek
Obrazek

MIGOTYNKA

 
Posty: 427
Od: Pon mar 01, 2010 0:09

Post » Wto sie 17, 2010 8:32 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

MIGOTYNKA pisze:Witam! Oto mój Łiskiś :kotek:
Obrazek

Historia Łiskasowca mojego kochanego i jego mamy tutaj, zapraszam: viewtopic.php?f=13&t=109770 reszta rodzeństwa juz w swoich cudnych domkach!


Super, że kota znalazła u Ciebie domek :) Czy mały kotek jest do adopcji, czy również ma domek (nie doczytałam :oops: )?
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto sie 17, 2010 9:10 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Ma domek to jest nasz kotek :D On i jego mama zostali u nas :D
Obrazek
Obrazek

MIGOTYNKA

 
Posty: 427
Od: Pon mar 01, 2010 0:09

Post » Wto sie 17, 2010 9:20 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

MIGOTYNKA pisze:Ma domek to jest nasz kotek :D On i jego mama zostali u nas :D


To super :) Dwa koty dają lepsze widoki niż można znaleźć w tv :D Obecnie mam jednego, ale doskonale pamiętam jak to jest z dwoma i więcej.
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto sie 17, 2010 13:19 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Przedstawiam moją Ziutkę. :D

Obrazek

Lucky13

 
Posty: 4259
Od: Sob wrz 01, 2007 10:13
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post » Wto sie 17, 2010 17:48 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

Jest śliczna :1luvu: Klasyczny whiskas :D "Z twarzy" widać, że kotka; ma taki delikatny pyszczek (Mój Mścisiek ma raczej zbójeckie rysy twarzy).
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sie 18, 2010 7:49 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

AniHili pisze:Jest śliczna :1luvu: Klasyczny whiskas :D "Z twarzy" widać, że kotka; ma taki delikatny pyszczek (Mój Mścisiek ma raczej zbójeckie rysy twarzy).


O! Ja sobie wypraszam! Toż to Słodzinek a nie zbójcerz!

Lada moment przyczłapię tutaj z naszym srebrno-białym Protazym do adopcji :oops:
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Śro sie 18, 2010 22:39 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

:1luvu: Śliczne sreberka :D

No to ja świeże fotosy mojego chłopczyka pokażę:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MIGOTYNKA

 
Posty: 427
Od: Pon mar 01, 2010 0:09

Post » Czw sie 19, 2010 14:23 Re: Whiskasy - wątek srebrnych kotów jak z reklamy

bardzo pilnie potrzebna pomoc dla przepięknej whiskasowej koteczki ze schronu we Wrocławiu, spójrzcie proszę na to srebro viewtopic.php?f=1&t=115966

dite

 
Posty: 1854
Od: Pt maja 14, 2010 18:19
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Burajulia i 60 gości