ManiekFIV+ nadal szuka domu,Rysiu po PP-super DS :)

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lip 21, 2010 15:22 ManiekFIV+ nadal szuka domu,Rysiu po PP-super DS :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Witajcie!

Mam na imię Maniek, jestem biało-burym, pogodnym, ok.2 letnim miziakiem, bardzo ufnym. Jestem kotem domowym, umiem korzystać z kuwety, staram się dbać o siebie. Mówią, że jestem bardzo pięknym kocurkiem :) To miłe :) Cóż... Dotąd cieszyłem się sporym powodzeniem u kotek i na pewno mam-jak mówi przysłowie-w każdym kątku po kociątku ;)
Myślałem, że to dobrze, ale dopiero tu, gdzie teraz jestem wytłumaczono mi, że jestem w błędzie, ponieważ wiele z nich zginie z głodu, w wypadkach (czyt.potrącone przez samochód), zagryzione przez psy lub inne koty w walkach o kotkę lub też z rąk złych ludzi. Dlatego więcej kociąt już nie będę miał. Nie chcę, by tak skończyły, lub były bezdomne jak ja dotąd. :roll: Mieszkałem sobie na rynku w Tychach, a moim ulubionym miejscem była kwiaciarnia. Często z tego właśnie miejsca obserwowałem ludzi. Nieraz ktoś przeszedł koło mnie, uśmiechnął się, pomiział, czasem ktoś dał coś zjeść... Dokarmiano mnie też w tej kwiaciarni. Ale wciąż nie miałem się gdzie podziać, nie miałem stałego miejsca pobytu, domu...
Kiedyś chyba musiałem go mieć, skoro lubię ludzi, ufam im, jestem miziasty, kuwetkuję.. Ale nie pamiętam już jakie to uczucie... :oops:
Pewnego dnia, kiedy ludzie szli do kościoła, ktoś znów zatrzymał się, podszedł do mnie, pogłaskał... Ale myślałem, że zaraz sobie pójdzie, jak wszyscy inni dotąd. Powiedziała, że jest dobrą ciotką wszystkich kotów, że mnie nie skrzywdzi, że bardzo kocha koty i chciałaby mi pomóc. Zapytała, czyj jestem, gdzie mój człowiek, gdzie mój dom... Ale nie potrafiłem odpowiedzieć na to pytanie. Drapałem tylko drzwi kwiaciarni i próbowałem po swojemu, po kociemu wymiauczeć, że tam, w kwiaciarni pomieszkuję. Chciałem tam wejść, ale cioteczka powiedziała, że jest zamknięte, więc się nie da. Miała iść do kościoła, ale jednak została ze mną. Powiedziała, że ma pomysł, jak mi pomóc, że mam jej zaufać, że wszystko się zmieni na lepsze, że nie będę już nigdy bezdomny, nie będę musiał po śmietnikach szukać jedzenia, kąta do spania... Że będę znów czyimś kotkiem! Zadzwoniła gdzieś, a potem powiedziała, że zaraz ktoś po mnie przyjedzie i się mną zajmie. Że się mną zaopiekuje ten ktoś. Potem przyprowadziła 2 panów jednakowo ubranych w dziwnych czapkach. Oni tylko popatrzyli na mnie i powiedzieli, że jestem dzikim zwierzęciem, więc mnie nie zabiorą.Wypraszam sobie! Ja jestem dziki?! Ja się łaszę do człowieka, miziam, ocieram się, barankuję, buziaki nawet daję, sam do człowieka podchodzę! Kiedyś za jedną panią poszedłem aż pod jej dom, ale ona nie mogła mnie przygarnąć. Czy tak się zachowuje dziki kot?! :idea: No więc ci panowie pojechali sobie beze mnie. Ciocia była trochę na nich zła, ale powiedziała, żebym się nie martwił, że wszystko będzie dobrze. Znów gdzieś zadzwoniła, a potem przyjechały takie 2 duże, zapakowały mnie do takiego specjalnego plastikowego kontenerka na koty (ludzie nazywają to transporter), zabrały do samochodu i razem z tą ciocią przywiozły tutaj. Kiedy przybyliśmy na miejsce, ciocia powiedziała, że od teraz tu będę mieszkał, dopóki nie znajdzie się dla mnie właściwy dom, taki tylko mój, na zawsze. Jak to nazywają ludzie: mieszkam teraz w Domu Tymczasowym i szukam Domu Stałego.
Nie jest mi tu źle, dobrze mnie traktują, nie muszę się martwić o jedzenie, wodę, miejsce do spania... Tylko strasznie tu ciasno, jest dużo innych kotów, są i psy... Poza tym nie możemy wychodzić na dwór, a ja bardzo tęsknię za dworem. :oops: Tymczasowa Duża opiekuje się mną jak może, ale jest nas tu bardzo wiele więc nie może poświęcić mi tyle czasu i uwagi ile bym chciał. Dlatego właśnie szukam Domu Stałego, swojego domu na zawsze, gdzie będę miał swojego człowieka tylko dla siebie, który poświęci mi znacznie więcej uwagi. No i koniecznie ten człowiek musi chodzić ze mną na spacery, bo jestem kotem wychodzącym. Dom Tymczasowy to fajna sprawa! Dbają o mnie, leczą, bo niestety na tej "wolności", gdzie dotąd żyłem nabawiłem się niechcianych lokatorów na futerku i wogóle byłem zaniedbany. Tu przynajmniej jestem bezpieczny, ale nie mogę i nie chcę zostać tu na zawsze! Marzę o własnym domu, tylko dla siebie, do końca swych (mam nadzieję) długich, szczęśliwych i beztroskich dni!
Daj mi szansę, daj mi dom, pokochaj, a w zamian dostaniesz wiernego przyjaciela, oddanego, który chętnie dotrzyma ci towarzystwa we wszystkim, co robisz. Przyjaciela, który pocieszy po swojemu, gdy będzie ci smutno, źle. W zamian za dom, miłość i dobrą opiekę oddam całe swoje kocie serce! :1luvu: Tylko proszę, przyjdź tutaj, do DT gdzie obecnie mieszkam; przyjdź i zabierz mnie do siebie! Chcę być TWOIM kotkiem, TWOIM pupilem, przyjacielem, kumplem, ziomalem... Chcę być cały Twój, mój domku!
Domku, przybywaj po mnie jak najszybciej! Tu bardzo o mnie dbają, mam co jeść i gdzie spać, ale ja już dłużej tak nie mogę, nie potrafię i nie chcę! Tęsknię za dworem! Pomóż!!!

Twój na zawsze

Maniek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tekst do ogłoszeń:
izydorka pisze:Maniek to kot artystyczny, większą część swojego młodego życia spędził w uliczkach przy teatrze.
Niestety swoją miłość do sztuki musiał nie raz przypłacić cierpieniem, bo nie wszystkim podobała się jego tam obecność i kopniaków parę zaliczył...
Maniek jest naprawdę przystojnym kotem.
Na pyszczku widać delikatnie nałożone kolory, nosek cieniowany, a obramowania oczu maźnięte jakby tuszem. Garniturek ma szaro-srebrzysty z mocniejszym zaznaczeniem czernią ogonka.
Chłopak obecnie jest w domku tymczasowym, gdzie doskonali swój savoir vivre.
Jest młody, zdrowy, kuwetkowy, po sterylizacji. Ma przyjazne usposobienie. Szuka swojej nowej rodziny, takiej na zawsze.


lub:

izydorka pisze:Maniek to kot artystyczny, większą część swojego młodego życia spędził w uliczkach przy teatrze i kwiaciarni.
Niestety swoją miłość do sztuki musiał nie raz przypłacić cierpieniem, bo nie wszystkim podobała się jego tam obecność i kopniaków parę zaliczył...
Maniek jest naprawdę przystojnym kotem.
Na pyszczku widać delikatnie nałożone kolory, nosek cieniowany, a obramowania oczu maźnięte jakby tuszem. Garniturek ma szaro-srebrzysty z mocniejszym zaznaczeniem czernią ogonka.
Chłopak obecnie jest w domku tymczasowym, gdzie doskonali swój savoir vivre.
Jest młody, zdrowy, kuwetkowy, po sterylizacji. Ma przyjazne usposobienie, nie sprawia kłopotów. Szuka swojej nowej rodziny, takiej na zawsze.
Chętnie zamieszkałby w domu z ogródkiem.


Fotki do ogłoszeń :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Maniuś jest ogólnie zdrowym kotem, już po kastracji. Jeszcze w trakcie leczenia, ale to nie przeszkadza w adopcji :) To naprawdę wielki miziak! Ślicznotek wręcz garnie się do człowieka, wystarczy tylko wyciągnąć do niego rękę. :1luvu: :1luvu:

plakat str.15 i 22
o FIV str.20



BANERKI:



Kod: Zaznacz cały
[url=http://tnij.org/hnxl][img]http://tnij.org/hnzp[/img][/url]


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tnij.org/hnxl][img]http://tnij.org/hr4j[/img][/url]


Obrazek


Kontakt w sprawie adopcji:

Justyna Klimek
"Justa&Zwierzaki":
Tel: 507 300 768
email: justazwierzaki@o2.pl
strona: http://www.tymczasy.dzs.pl (http://www.tyskie-mruczki.xt.pl)
Konto na NK: http://nasza-klasa.pl/profile/28865456

o Ryśku str.78

od 5.01.2011 r wątek wspólny dwóch szalonych kotów :ryk: :ok:
Ostatnio edytowano Śro mar 30, 2011 19:39 przez Kociara82, łącznie edytowano 19 razy
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lip 21, 2010 15:34 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

:ok: za najlepszy domek na świecie trzymamy
Tu jesteśmy http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=152188
Człowiek szczęśliwy to nie ten, który wszystko ma, ale ten, który cieszy się wszystkim, co ma.
Gabi 14.07.2016 (*), Duffy 06.04.2009 - 02.11.2020 (*)

bozena640

 
Posty: 28669
Od: Nie sty 11, 2009 17:23

Post » Śro lip 21, 2010 15:38 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

Maniek, jaki Ty szczupaczek jesteś :lol:
Trzymam za dobry domek z duuużym ogrodem :ok: :ok: :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lip 21, 2010 15:38 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

Maniek należy Ci się domek jak z bajki :)

iwona66

Avatar użytkownika
 
Posty: 10969
Od: Pt paź 23, 2009 15:40
Lokalizacja: warszawa - wołomin i jeszcze dalej :)

Post » Śro lip 21, 2010 15:39 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

Manius wita serdecznie pierwszych gosci i dziekuje za wsparcie :) Kazde kciuki i podnoszenie watku na wage zlota :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lip 21, 2010 15:40 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

Zaznaczamy :) chętnie pokibicujemy tyskiemu przystojniaczkowi :)

:ok: :kotek: :ok: :kotek: :ok: :kotek: :ok: :kotek: :ok:
_________________________________________________________
Kajko, Kokos(z), Kilek oraz Kazio (Aslan) - czyli pingwin, krówka, tygrys i duże lwiątko pod jednym dachem :D

LSVC

 
Posty: 2558
Od: Pon gru 28, 2009 22:25
Lokalizacja: Chorzów

Post » Śro lip 21, 2010 15:42 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

Osz qrka,jak Sis chyba nie zakładałaś jeszcze wąta ,tak ten szczeliłaś ,że hohoho

ObrazekObrazekObrazek
Meldujemy się z Mychom :piwa:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro lip 21, 2010 15:43 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

Fajny kot :) Do mnie na wyzerke przychodzi kocurek w jego typie.
ObrazekObrazekObrazek

mpogorzelski

 
Posty: 1770
Od: Śro paź 29, 2008 10:46
Lokalizacja: WAWA Bemowo (Fort Bema)

Post » Śro lip 21, 2010 15:44 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

bazarki chyba 2 razy robilam mrusiom i kotkom szefowej kolezanki tez wat zakladalam chyba w zeszlym roku. Czarnemu Kubusiowi ex tymczas Justy tez :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lip 21, 2010 15:47 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

bazarek dla mojego chrzesniaka bedzie wieczorem :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lip 21, 2010 16:22 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

tekst do ogłoszeń wystarczy 1, ten drugi. One są przecież prawie identyczne...

izydorka

 
Posty: 9465
Od: Śro lut 04, 2009 21:09
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro lip 21, 2010 17:03 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

:ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Śro lip 21, 2010 17:13 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

Kociaro :ok: :ok: :ok:
Maniuś czeka i wie że przy tylu dobrych cioteczkach domek się znajdzie :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro lip 21, 2010 17:28 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

Justa&Zwierzaki pisze:Kociaro :ok: :ok: :ok:
Maniuś czeka i wie że przy tylu dobrych cioteczkach domek się znajdzie :ok:

cioteczki o niczym innym nie marza dla niego jak o szczesliwym domku :)


Jak troche odsapne, bo sie cala kleje, to bazarek zrobie :) mam kilka fajnych fantow :)
Ostatnio edytowano Śro lip 21, 2010 17:38 przez Kociara82, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Śro lip 21, 2010 17:29 Re: TYCHY!! B.ufny miziak marzy o DS, najlepiej z ogródkiem!

przydalby sie banerek, c`nie? :) Ide cos pokobinowac ;)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości