Spójrzcie,jaki słodki jest Kubuś.
[url][URL=http://www.fotosik.pl]

[url][URL=http://www.fotosik.pl]

Kubuś tylko do sierpnia ma zapewniony dom.Pilnie poszukujemy nowych opiekunów.
Kubuś 6-letni wiskasowy kocurek szuka domu. Opiekun zabrał go z terenu budowy, otoczył opieką i pokochał, ale niestety nie jest mu dane zatrzymać Kubusia na stałe. Opiekun jest wiekowy i często przebywał w szpitalu, jest więc zmuszony rozstać się z Kubusiem.
Kubuś czeka - już dość długo, nasze ogłoszenia nie przynoszą odzewu. Może te 6 lat Kubusia odstrasza. Opiekun może zatrzymać Kubusia do sierpnia, potem będzie zmuszony oddać go, jejku do schroniska, jeśli nie znajdzie dla Kubusia innego schronienia.
A Kubuś jak to sześcioletni kot - spokojny, opanowany, cichutki i słodki. To typowo domowy kotek, wyciszony, miziasty. Może ktoś szuka kotka dla dorosłej lub starszej osoby - Kubuś byłby idealny. Może znacie kogoś, kto szuka ułożonego, cichego kota, albo może ułożonego, cichego kota na dokocenie.
Link do ogłoszenia Kubusia.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1091495267
Czy sześć lat to za dużo?