DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob sty 28, 2012 13:56 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

Piękna Kropeczka, piękna :1luvu: :1luvu: :1luvu: Aż się serce kraje i wyrywa...

Asia_Siunia

 
Posty: 4396
Od: Czw mar 05, 2009 15:18
Lokalizacja: gdzieś spod Torunia...

Post » Pt cze 01, 2012 8:49 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

nie widać tych zdjęc... ja taka fanka kotów i ostatnio widziałam takiego dymniaka pod blokiem i centralnie zaniemowiłam... myslałam ze to jakis tygrys rosyjski ;p chce takiego albo czarnego... tyle z Zielonej Góry jestem... jakby ktoś cos wiedział o tygrysach w mojej okolicy to pisac :)

edyta.jot

 
Posty: 139
Od: Czw sie 27, 2009 10:38

Post » Śro lip 25, 2012 21:37 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

To ja mam jeszcze jedna szarutką kicię do adopcji - Amelię.
Cały czas szukamy jej domku, najlepiej miłej spokojnej starszej pani, ale każdy kochający dom będzie lepszy niż jego brak.



Tu ma swój wątek: viewtopic.php?f=13&t=144232&e=0


Mały leniuch:
http://img825.imageshack.us/img825/3586 ... idamie.jpg
Obrazek
edit: zmniejszyłam zdjęcie :)
Ostatnio edytowano Śro lip 25, 2012 21:46 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zmieniłam za duże zdjęcie na link

ML_Amelia

 
Posty: 8
Od: Wto lip 17, 2012 8:13

Post » Pon wrz 24, 2012 23:03 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

Bluemental, chyba sie kwalifikuje na dymniaczka, kocurek.
Obrazek
Za krótko go widziałem żeby tu wyrokować jaki ma charakter, jak na pierwsze dni w schronisku trzyma się nieźle, ma apetyt, ale widać że to nie jest kot który się będzie nachalnie domagał pieszczot, raczej jest spokojny.
To zdrowy, młody kocur, wiek około 3 lat.
Gdyby kogoś złapał za serce niebieski Bluemental jest do adopcji w schronisku w Orzechowcach, ja moge pomóc w formalnościach i zorganizować transport, albo sam dowiozę jak się dobrze złoży.Kontakt 607332996
Obrazek
Obrazek
Obrazek

krist

 
Posty: 416
Od: Śro gru 21, 2011 22:25

Post » Wto wrz 25, 2012 16:40 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

piekny! :)

edyta.jot

 
Posty: 139
Od: Czw sie 27, 2009 10:38

Post » Wto wrz 25, 2012 17:02 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

Nawet nie wiedziałam, że jest wątek dymniaczków a mam takiego jednego do adopcji, najlepiej razem z burasią viewtopic.php?f=13&t=145927

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lis 23, 2012 19:54 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

Szedł za mną bez żadnej zachęty, szedł, szedł i przyszedł ... na 2 piętro. Nie byłam tym wcale zachwycona, bo w domu było już 19 kotów :?
Usiadł w przedpokoju i wyczekująco patrzył w oczy. Mąż powiedział: "no i kolejna afera" i tak kot dostał imię Amber Gold. Zaprosiłam go do klatki, wszedł bez oporów, pojadł, popił i ułożył się do snu. Po dwóch dniach stracił klejnoty i został wypuszczony "na pokoje". Nikt go nie szuka, nie było żadnego odzewu na ogłoszenia. Amber jest spokojnym, zrównoważonym kotem, nie używa pazurów, nie wdaje się w bójki z innymi kotami, chociaż ostatnio ma chyba na pieńku z innym kocurem z naszego stada, ale krew się nie leje, Chłopaki dadzą sobie czasem po razie i rozchodzą się każdy w swoją stronę. Poza tym Amber to pies w kociej skórze, chodzi za człowiekiem krok w krok, towarzyszy nam w każdej czynności. Jest odrobaczony, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
Obrazek

justyna_ebe

 
Posty: 1580
Od: Nie paź 17, 2004 16:00
Lokalizacja: łódzkie

Post » Sob gru 01, 2012 20:00 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

andrzej780 pisze:Malinka, dymno - niebieska kotka z Bielska-Białej z wątku viewtopic.php?f=1&t=148126&start=30 szuka domku

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
PETYCJE PRZECIWKO ZABIJANIU ZWIERZĄT W CHINACH viewtopic.php?f=8&t=148029
zapraszamy na nasz koci wątek viewtopic.php?f=1&t=118175
ObrazekObrazek
www.pustamiska.pl www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

andrzej780

 
Posty: 1925
Od: Pon wrz 20, 2010 2:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon gru 03, 2012 19:35 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

dymny kocurek z wątku viewtopic.php?f=13&t=147337 szuka domku

Draugia pisze:Do adopcji kuwetkowy, ok. 3 letni kocurek (kastrat), trochę w typie syberyjczyka - długowłosy lub raczej pół-długowłosy, dymny (od skóry srebrno-biały, końcówki włosów ciemno-szare do czarnego). Do najmniejszych nie należy, co sprawia że robi jeszcze piękniejsze wrażenie - normalnie waży ok. 7 kg, ale niedawno przeszedł drożdżycę układu pokarmowego i schudł prawie o połowę. Teraz jest już zdrowy, ale trzeba troszkę poczekać zanim wróci do najatrakcyjniejszej formy.

Jest kochanym przytulakiem (mimo długiej sierści lubi spać pod kołdrą), ale jest też kotem bardzo aktywnym - uwielbia się bawić, szczególnie wędką z myszką i zakrętkami od butelek plastikowych.
Chętnie korzysta z drapaka i bawi się kocimi zabawkami.
Toleruje inne koty i uwielbia się z nimi bawić, dlatego byłby idealnym kompanem na dokocenie 8) Dogaduje się także z psami i królikiem.
Nie jest kotem wybrednym - je suchą karmę z wielkim apetytem i nie trzeba mu urozmaicać diety.

Odrobaczany systematycznie, szczepiony, testy FIV/FelV ujemne (-).
Jedyny mankament zdrowotny to wrodzona wada 1 z nerek, ale jego organizm nauczył się funkcjonować z tylko 1 nerką sprawną i nie ma żadnych objawów tej wady - tak w badaniach jak i stanie ogólnym.

Jego futerko nie kołtuni się, więc nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych, ale mimo wszystko znosi dość grzecznie kąpiele, czesanie, a nawet dał się ogolić bez premedykacji.

Tak wygląda po ogoleniu:
Obrazek

A tak z futerkiem na swoim miejscu:
Obrazek

Kocurek przebywa obecnie w Warszawie, ale jest możliwość zaadoptowania poza stolicę.
Jeśli znajdzie dom w Warszawie, będzie miał zapewnione szczepienia oraz ewentualne leczenie w klinice, w której pracuję.
PETYCJE PRZECIWKO ZABIJANIU ZWIERZĄT W CHINACH viewtopic.php?f=8&t=148029
zapraszamy na nasz koci wątek viewtopic.php?f=1&t=118175
ObrazekObrazek
www.pustamiska.pl www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

andrzej780

 
Posty: 1925
Od: Pon wrz 20, 2010 2:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob gru 22, 2012 19:09 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

Białystok, Bunia grafitowa kotka szuka dt/ds wątek tu viewtopic.php?f=1&t=149090&start=105
Randa pisze:BUNIA przepiękna koteczka o grafitowym umaszczeniu, około 1,5 roku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
PETYCJE PRZECIWKO ZABIJANIU ZWIERZĄT W CHINACH viewtopic.php?f=8&t=148029
zapraszamy na nasz koci wątek viewtopic.php?f=1&t=118175
ObrazekObrazek
www.pustamiska.pl www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

andrzej780

 
Posty: 1925
Od: Pon wrz 20, 2010 2:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro gru 26, 2012 23:21 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

andrzej780 pisze:dymny kocurek z wątku viewtopic.php?f=13&t=147337 szuka domku

Draugia pisze:Do adopcji kuwetkowy, ok. 3 letni kocurek (kastrat), trochę w typie syberyjczyka - długowłosy lub raczej pół-długowłosy, dymny (od skóry srebrno-biały, końcówki włosów ciemno-szare do czarnego). Do najmniejszych nie należy, co sprawia że robi jeszcze piękniejsze wrażenie - normalnie waży ok. 7 kg, ale niedawno przeszedł drożdżycę układu pokarmowego i schudł prawie o połowę. Teraz jest już zdrowy, ale trzeba troszkę poczekać zanim wróci do najatrakcyjniejszej formy.

Jest kochanym przytulakiem (mimo długiej sierści lubi spać pod kołdrą), ale jest też kotem bardzo aktywnym - uwielbia się bawić, szczególnie wędką z myszką i zakrętkami od butelek plastikowych.
Chętnie korzysta z drapaka i bawi się kocimi zabawkami.
Toleruje inne koty i uwielbia się z nimi bawić, dlatego byłby idealnym kompanem na dokocenie 8) Dogaduje się także z psami i królikiem.
Nie jest kotem wybrednym - je suchą karmę z wielkim apetytem i nie trzeba mu urozmaicać diety.

Odrobaczany systematycznie, szczepiony, testy FIV/FelV ujemne (-).
Jedyny mankament zdrowotny to wrodzona wada 1 z nerek, ale jego organizm nauczył się funkcjonować z tylko 1 nerką sprawną i nie ma żadnych objawów tej wady - tak w badaniach jak i stanie ogólnym.

Jego futerko nie kołtuni się, więc nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych, ale mimo wszystko znosi dość grzecznie kąpiele, czesanie, a nawet dał się ogolić bez premedykacji.

Tak wygląda po ogoleniu:
Obrazek

A tak z futerkiem na swoim miejscu:
Obrazek

Kocurek przebywa obecnie w Warszawie, ale jest możliwość zaadoptowania poza stolicę.
Jeśli znajdzie dom w Warszawie, będzie miał zapewnione szczepienia oraz ewentualne leczenie w klinice, w której pracuję.


Ten piękny kocurek nadal jest do adopcji! Może komuś pięknego puchacza? :ok:
" Jesteś odpowiedzialny za to, co oswoiłeś... "

Draugia

Avatar użytkownika
 
Posty: 796
Od: Nie gru 23, 2007 1:25
Lokalizacja: Warszawa / Suwałki

Post » Czw gru 27, 2012 0:10 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

Bielsko-Biała, wątek viewtopic.php?f=1&t=148126
Szarusia to ok. 5-letnia kotka, która do tej pory nie miała łatwego życia. Nigdy nie miała domu, żyła na osiedlu, codziennie szukając pożywienia. Regularnie rodziła kocięta, wie co to głód i zimowe mrozy.. Szarusia jest bardzo dzielną i wspaniałą kotką. Odznacza się niezwykłą urodą. Ma piękne grafitowe futerko i smukłą sylwetkę. To wrażliwa, delikatna kotka, potrzebująca spokojnego domu. Ma naturę nieśmiałego pieszczocha. Szarusia czeka na wyjatkową osobę , która da jej wymarzony dom i nowe życie.
Przed wydaniiem zostanie wysterylizowana.
kontakt w sprawie adopcji:
tel. 507 681 442
adopcjazwierzaki@o2.pl

Wirtualny Opiekun : BRAK
fundacja zmieniamy los http://www.zmienmylos.pl/nasi-podopieczni/koty-zdrowe
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ostatnio edytowano Czw gru 27, 2012 0:18 przez andrzej780, łącznie edytowano 1 raz
PETYCJE PRZECIWKO ZABIJANIU ZWIERZĄT W CHINACH viewtopic.php?f=8&t=148029
zapraszamy na nasz koci wątek viewtopic.php?f=1&t=118175
ObrazekObrazek
www.pustamiska.pl www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

andrzej780

 
Posty: 1925
Od: Pon wrz 20, 2010 2:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Czw gru 27, 2012 0:17 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

Bielsko-Biała, watek viewtopic.php?f=1&t=148126
Marian to imponujący kocur o pięknym dymnym umaszczeniu. Na dodatek ma wspaniały charakter, kocha ludzi i uwielbia być głaskany. Do nowego domu z pewnością wniesie wiele radości. szukamy dla Mariana bezpiecznego domu i kochającego właściciela.
Obowiązuje wizyta przedadopcyjna w domu przyszłego właściciela oraz podpisanie umowy .
kontakt w sprawie adopcji:
tel. 507 681 442
adopcjazwierzaki@o2.pl

Wirtualny Opiekun: BRAK
fundacja zmieniamy los http://www.zmienmylos.pl/nasi-podopieczni/koty-zdrowe
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
PETYCJE PRZECIWKO ZABIJANIU ZWIERZĄT W CHINACH viewtopic.php?f=8&t=148029
zapraszamy na nasz koci wątek viewtopic.php?f=1&t=118175
ObrazekObrazek
www.pustamiska.pl www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie

andrzej780

 
Posty: 1925
Od: Pon wrz 20, 2010 2:25
Lokalizacja: Zabrze

Post » Sob gru 29, 2012 22:11 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

Kotka Czarna a raczej taki nietypowy czarno dymny kolor, Mama kicia jest bardzo drobna, pewnie i ta duża nie będzie. Śliczna okrągła główka, mięciutkie futerko i ogromne kocie serducho - czego chcieć więcej. Gdy widzi obcego to trochę z niej tchórz i chce się chować ale na ręce dała się brać i miziać bez problemu! Jestem pewna że będzie kochanym kocim towarzyszem!
Przy fleszu mała mrużyła oczka no i przyznam że wyszła dość niekorzystnie.. ( zdjęcia w ogóle nie odzwierciedlają jej urody!) Natomiast na zdjęciach bez flesza czarna plama :( Ale zapewniam że urocza i kochana z niej kotka, która zasługuje na dom. Ma ok 3-4 miesiące, do odebrania Lublin i okolice, lu możliwy transport po dogadaniu się z odpowiednimi osobami. Kontakt polska.anna.95@gmail.com

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Obrazek <-- jej braciszek również szuka domu więcej o nim w wątku o BURASKACH.

Kiziak14

 
Posty: 2
Od: Śro cze 20, 2012 20:41

Post » Czw sty 10, 2013 23:38 Re: DYMNIACZKI - adopcyjny wątek zbiorczy

andrzej780 pisze:Białystok, Bunia grafitowa kotka szuka dt/ds wątek tu viewtopic.php?f=1&t=149090&start=105
Randa pisze:BUNIA przepiękna koteczka o grafitowym umaszczeniu, około 1,5 roku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek Bunia raz jeszcze

a tu jej kolega - Siwek
Obrazek
razem mieszkają w bardzo trudnych warunkach - mieszkanie nieogrzewane, lada dzień właścicielka będzie przeniesiona do lokalu, gdzie nie można mieć zwierząt... POTRZEBNE DOMY TYMCZASOWE
Obrazek

Mo-ty-lek

 
Posty: 1286
Od: Pt sie 15, 2008 14:50
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: IrenaIka2 i 160 gości