Piratka szuka dobrego domu

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Śro lut 03, 2010 1:44 Re: Piratka szuka dobrego domu

Ja daję ogłoszenia głównie na Trójmiasto, alegratkę, Adopcje Miau i czasem anonse.
Może jednak właściciel da się przekonać. Trzymam kciuki aby sie udało. :) :ok:
Obrazek

Najlepsze kotki są od Kotiki. :wink:
Nie mam nic wspólnego z obecną działalnością Fundacji Kotikowo.

kotika

 
Posty: 11098
Od: Pt lis 18, 2005 23:46
Lokalizacja: 3w1

Post » Śro lut 03, 2010 12:49 Re: Piratka szuka dobrego domu

Wczoraj odbyła sie rozmowa,która skończyła się słowna kłótnią :? .Właściciel tym razem się uparł że kizia jest jego kotem,i nie przekonują go moje argumenty że to na moje nazwisko jest wystawiona kizi książeczka i że to ja ją szczepie i karmię :x .Usłyszałam że jak się wyprowadzę to
kizia ma zostać u niego :cry:

aleksis

 
Posty: 123
Od: Pt paź 02, 2009 18:54

Post » Śro lut 03, 2010 15:45 Re: Piratka szuka dobrego domu

aleksis pisze:Wczoraj odbyła sie rozmowa,która skończyła się słowna kłótnią :? .Właściciel tym razem się uparł że kizia jest jego kotem,i nie przekonują go moje argumenty że to na moje nazwisko jest wystawiona kizi książeczka i że to ja ją szczepie i karmię :x .Usłyszałam że jak się wyprowadzę to
kizia ma zostać u niego :cry:

Jezu, jakiś absurd 8O
Ale Kizia, to twój kot?
Masz ją od ośmiu lat, tak?
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Śro lut 03, 2010 16:05 Re: Piratka szuka dobrego domu

JoasiaS pisze:
aleksis pisze:Wczoraj odbyła sie rozmowa,która skończyła się słowna kłótnią :? .Właściciel tym razem się uparł że kizia jest jego kotem,i nie przekonują go moje argumenty że to na moje nazwisko jest wystawiona kizi książeczka i że to ja ją szczepie i karmię :x .Usłyszałam że jak się wyprowadzę to
kizia ma zostać u niego :cry:

Jezu, jakiś absurd 8O
Ale Kizia, to twój kot?
Masz ją od ośmiu lat, tak?


Kizia jest moim kotem.Wzięłam ją ze schroniska w 2000 r.

aleksis

 
Posty: 123
Od: Pt paź 02, 2009 18:54

Post » Czw lut 04, 2010 1:18 Re: Piratka szuka dobrego domu

aleksis pisze:
JoasiaS pisze:
aleksis pisze:Wczoraj odbyła sie rozmowa,która skończyła się słowna kłótnią :? .Właściciel tym razem się uparł że kizia jest jego kotem,i nie przekonują go moje argumenty że to na moje nazwisko jest wystawiona kizi książeczka i że to ja ją szczepie i karmię :x .Usłyszałam że jak się wyprowadzę to
kizia ma zostać u niego :cry:

Jezu, jakiś absurd 8O
Ale Kizia, to twój kot?
Masz ją od ośmiu lat, tak?


Kizia jest moim kotem.Wzięłam ją ze schroniska w 2000 r.


Więc jak może próbować ci ją odebrać ?
W razie czego schronisko da ci chyba dokument, że to ty wzięłąs kota.
Co tym człowiekiem kieruje? Chce ci zrobić na złość, czy rzeczywiście szaleje za twoim kotem ?
Obrazek

Najlepsze kotki są od Kotiki. :wink:
Nie mam nic wspólnego z obecną działalnością Fundacji Kotikowo.

kotika

 
Posty: 11098
Od: Pt lis 18, 2005 23:46
Lokalizacja: 3w1

Post » Czw lut 04, 2010 6:18 Re: Piratka szuka dobrego domu

Więc jak może próbować ci ją odebrać ?
W razie czego schronisko da ci chyba dokument, że to ty wzięłąs kota.
Co tym człowiekiem kieruje? Chce ci zrobić na złość, czy rzeczywiście szaleje za twoim kotem ?[/quote]

Z tym dokumentem jest problem :( .Schronisko z którego wzięłam kizię zostało zlikwidowane :oops:
Kotika.Raczej wątpię żeby szalał za kotem bo przecież każdy człowiek wie że koty nie jedzą ości a tym bardziej kości,a on tego chyba nie wie i pod moja nieobecność daje to kizi.
Podejrzewam że robi to na złość :x .Wczoraj miałam kolędę i powiedział księdzu że kizia jest jego.A ja na to ze kot jest tego człowieka na którego jest wystawiona książeczka zdrowia kota i że tym człowiekiem jestem ja :D

aleksis

 
Posty: 123
Od: Pt paź 02, 2009 18:54

Post » Czw lut 04, 2010 19:11 Re: Piratka szuka dobrego domu

Koki-99 pisze:Proszę o fotkę Kizi, jeśli jest możliwość...


koki-99.to jest link do zdjęcia kizi

http://images38.fotosik.pl/219/6695953cb32b8d64m.jpg

aleksis

 
Posty: 123
Od: Pt paź 02, 2009 18:54

Post » Czw lut 04, 2010 23:30 Re: Piratka szuka dobrego domu

aleksis pisze:Więc jak może próbować ci ją odebrać ?
W razie czego schronisko da ci chyba dokument, że to ty wzięłąs kota.
Co tym człowiekiem kieruje? Chce ci zrobić na złość, czy rzeczywiście szaleje za twoim kotem ?


Z tym dokumentem jest problem :( .Schronisko z którego wzięłam kizię zostało zlikwidowane :oops:
Kotika.Raczej wątpię żeby szalał za kotem bo przecież każdy człowiek wie że koty nie jedzą ości a tym bardziej kości,a on tego chyba nie wie i pod moja nieobecność daje to kizi.
Podejrzewam że robi to na złość :x .Wczoraj miałam kolędę i powiedział księdzu że kizia jest jego.A ja na to ze kot jest tego człowieka na którego jest wystawiona książeczka zdrowia kota i że tym człowiekiem jestem ja :D


To chore co ten człowiek robi. i nie tylko o kota chodzi, o ciebie też.
Myślę, że powinnaś poszukać sobie innego lokum.
Zanim mu o tym powiesz, może lepiej zabierz kota, gdzieś gdzie poczeka na ciebie.
Może też powinnaś kota zachipować. kot byłby zarejerstrowany i byłby dowód, że jest twój.
Ostatnio edytowano Sob lut 06, 2010 12:34 przez kotika, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Najlepsze kotki są od Kotiki. :wink:
Nie mam nic wspólnego z obecną działalnością Fundacji Kotikowo.

kotika

 
Posty: 11098
Od: Pt lis 18, 2005 23:46
Lokalizacja: 3w1

Post » Pt lut 05, 2010 5:49 Re: Piratka szuka dobrego domu

kotika pisze:
aleksis pisze:Więc jak może próbować ci ją odebrać ?
W razie czego schronisko da ci chyba dokument, że to ty wzięłąs kota.
Co tym człowiekiem kieruje? Chce ci zrobić na złość, czy rzeczywiście szaleje za twoim kotem ?


Z tym dokumentem jest problem :( .Schronisko z którego wzięłam kizię zostało zlikwidowane :oops:
Kotika.Raczej wątpię żeby szalał za kotem bo przecież każdy człowiek wie że koty nie jedzą ości a tym bardziej kości,a on tego chyba nie wie i pod moja nieobecność daje to kizi.
Podejrzewam że robi to na złość :x .Wczoraj miałam kolędę i powiedział księdzu że kizia jest jego.A ja na to ze kot jest tego człowieka na którego jest wystawiona książeczka zdrowia kota i że tym człowiekiem jestem ja :D


To chore co ten człowiek robi. i nie tylko o kota chodzi, o ciebie też.
Myślę, że powinnaś poszukać sobie innego lokum.
Zanim mu o tym powiesz, może lepiej zabierz kota, gdzieś gdzie poczeka na ciebie.
Może też powinnaś kota zachipować. kot byłby zarejerstrowany i byłby dowód, że jest twój.[/quote]

Wiem ze to jest chore i dlatego staram się coś wykombinować :? .Mogłabym się już przeprowadzić do znajomej ale nie zostawię moich kociaków :cry:
Przyszło mi niedawno do głowy że mogłabym zamieszkać u kogoś za opiekę ale wtedy musiałabym zrezygnować ze szkoły,a więc ten pomysł odpada :|
A więc pozostaje mi znosić ta sytuację dopóki nie uda mi się dostać jakiegoś mieszkania od władz miasta (albo wygrać w totka :roll: ):x

aleksis

 
Posty: 123
Od: Pt paź 02, 2009 18:54

Post » Śro lut 10, 2010 15:08 Re: Piratka szuka dobrego domu

Obrazek
Młodziutka, słodka Piratka szuka domku :!: :!: :!: :!: :!: :!:

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 142 gości