U Gryzi koty3. Gala, Stefan, Mirmiłek, Wiki [']. tęsknię ...

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt kwi 09, 2010 16:06 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala CIĄGLE szuka DT/DS

czy to będzie koniec tej historii?

Dziś rano Gala się nie pojawiła. Nie mam jej już 10 godzin. Nigdy wcześniej się tak nie zdarzyło...


Wszystkie inne koty są. Mam najgorsze przeczucia, obeszłam pół osiedla, Galanterii ani śladu. Ani śladu też jakiekolwiek tragedii, bitwy, nic ... nie wiem co robić, nie wiem co myśleć...

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pt kwi 09, 2010 16:12 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala CIĄGLE szuka DT/DS

O jej :(

Angel_

Avatar użytkownika
 
Posty: 1807
Od: Wto wrz 22, 2009 21:33
Lokalizacja: Walia

Post » Pt kwi 09, 2010 17:06 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala CIĄGLE szuka DT/DS

Poker71 pisze:czy to będzie koniec tej historii?

Dziś rano Gala się nie pojawiła. Nie mam jej już 10 godzin. Nigdy wcześniej się tak nie zdarzyło...


Wszystkie inne koty są. Mam najgorsze przeczucia, obeszłam pół osiedla, Galanterii ani śladu. Ani śladu też jakiekolwiek tragedii, bitwy, nic ... nie wiem co robić, nie wiem co myśleć...



Krysia, nie krakaj, ja Cie prosze, kładąc sie do łóżka wyobrażaj sobie jak rano dajesz jej papu, ale wierząc w to a rano koteńka napewno będzie!!!!
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt kwi 09, 2010 17:14 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala CIĄGLE szuka DT/DS

Ja od zmysłów odchodzę :( Co pół godziny lecę patrzeć na balkon, co dwie godziny jeżdżę od histerii po apatię. Zaczynam już się zastanawiać czy na murze naprzeciwko były wcześniej różowe plamy czy nie....

Najgorsze że ona najczęściej sama chciała ode mnie iść na dwór, a wczoraj za nic... musiałam ją wystawić...

Zwariuję. Ma ktos psa tropiącego??????????????

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pt kwi 09, 2010 17:17 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala CIĄGLE szuka DT/DS

Poker71 pisze:Ja od zmysłów odchodzę :( Co pół godziny lecę patrzeć na balkon, co dwie godziny jeżdżę od histerii po apatię. Zaczynam już się zastanawiać czy na murze naprzeciwko były wcześniej różowe plamy czy nie....

Najgorsze że ona najczęściej sama chciała ode mnie iść na dwór, a wczoraj za nic... musiałam ją wystawić...

Zwariuję. Ma ktos psa tropiącego??????????????


Moze sie obraziła? ze ja wywaliłas na siłę.... wez tabsy na uspokojenie, ja po porannej łapance dzików tez na tabletach jadę :twisted:
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt kwi 09, 2010 18:36 Re: Redziaki Gryzi. Piękna czarna Gala CIĄGLE szuka DT/DS

Ja o tego psa to serio...

TZ stwierdzil ze nie chce tego oglądać i kwitnie w pracy. Bolo tez lata po osiedlu, szuka Gali przez szybę ze moze u mnie jest.

poszłam jednak sprawdzić te ślady na murze. stary tynk kolorowy.

druga paczka fajek.

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Sob kwi 10, 2010 6:37 Re: Redziaki Gryzi. Gala... to chyba koniec

To chyba na tyle. Za trzecim obchodem znalazłam... to na 90% Galanteria. Jak wróci TZ to go wyslę na dokładne oględziny, ja nie byłam w stanie obejrzeć bardziej niż... jezu nieważne.

Modlę się żeby to jednak nie była Gala. Ale gdzieś w środku wiem. :crying:

Boli jak cholera.

Boję się wstawiać świeczkę. Może jakimś cudem jeszcze... nie wiem, nic nie wiem.

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Sob kwi 10, 2010 7:02 Re: Redziaki Gryzi. Gala... to chyba koniec

O Boziu :( żeby to nie była ona :!: Krysiu, ściskam mocno. Trzymaj się :crying:
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob kwi 10, 2010 15:09 Re: Redziaki Gryzi. Gala... to chyba koniec

:cry: to na pewno Gala... TZ właśnie był, sprawdził, i pochował....

Obrazek
To jedno z jej ostatnich zdjęć...

nie mogę :crying:

słucham o samolocie i czuję pustkę, nic ... i myślę o Gali, o tym że żadna łza w Polsce nie będzie jej poświęcona... bo w końcu to tylko jeden półdziki kot, prawda? Komu będzie brak jednego niczyjego kota...

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Sob kwi 10, 2010 15:59 Re: Redziaki Gryzi. Gala... 09.04 [']

Krysiu, dałas jej miłość, schronienie i ciepłe jedzonko na jesień jej życia...zrobiłaś dla niej bardzo dużo, domek sie nie znalazł ale na to wpływu już nie miałaś, ona napewno uśmiecha się do Ciebie z Nieba....nie była niczyja...tragedie się zdarzają
Sciskam Krysiu [']
Obrazek

Marea

 
Posty: 4721
Od: Pon lut 23, 2009 22:05
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob kwi 10, 2010 16:04 Re: Redziaki Gryzi. Gala... 09.04 [']

Krysia strasznie mi przykro!!! :cry: :cry: :crying:
Dzisiaj jest tak zly dzien.. tak zly..
Moja Baki pojechala do nowego domu.. mam nadzieje, ze dla chociaz dla niej bedzie to szczesliwy dzien..
Trzymaj sie :placz:

Angel_

Avatar użytkownika
 
Posty: 1807
Od: Wto wrz 22, 2009 21:33
Lokalizacja: Walia

Post » Pon kwi 12, 2010 6:30 Re: Redziaki Gryzi. Gala... 09.04 [']

Nie czuję sensu wstawania rano, wiem, ze nikt na mnie nie czeka na balkonie... Gryzelda chodzi od okna do drzwi balkonowych i miauczy do mnie w wyrzutem... Bolo już coraz rzadziej zaglada w uchylone drzwi z nadzieją że Gala do niego wyjdzie. Już nie siedzi pół dia na balkonie, tylko na noc przychodzi bo po co...

Nienawidzę mojego fotela. Nienawidzę tego ze jest pusty. Ogladając TV ciagle mam wrazenie ze zza oparcia wychyla się czarne uszy i okrągłe oczy z pytaniem "jestes tu? a czemu nie głaszczesz? patrz, jaki mam okrągły brzusio!"

Nienawidzę TZ za "będzie następny kot" i za to że nie chciał jej w domu. Nienawidzę ochroniarza za "a po co pani te koty szukać?". Nienawidzę całego świata za żałobę. Nienawidzę ludzi na osiedlu którzy nawet nie zauważyli ze kicia była, a teraz nie ma. Nienawidzę forum za to, że wątki idą dalej, a życie się toczy. Nienawidzę siebie za to, że mnie tam nie było, za to że pracuję a czasem się usmiechnę, że niedlugo się przyzwyczaję, że kiedys zapomnę.

Patrzę w wiadomości i myślę, że po ludziach płacze cały kraj, a po Gali tylko ja. Nikomu więcej jej nie brak.

I nie wiem, czemu akurat Gala tak strasznie przeszkadzała w boskim planie tego świata????

Poker71

 
Posty: 5145
Od: Nie lip 01, 2007 15:03
Lokalizacja: Pomorze

Post » Pon kwi 12, 2010 10:04 Re: Redziaki Gryzi. Gala... nie mogę się pozbierać ... 09.04 [']

Naprawde tak strasznie mi przykro ...
Słów brak.. nie pociesze cie, ze to minie bo gówno prawda.
Ja do dzis płacze jak pomysle o mojej ukochanej suni Arisie.. najwspanialszy pies swiata..
Poprostu.. jakos sie trzymaj :cry:

Angel_

Avatar użytkownika
 
Posty: 1807
Od: Wto wrz 22, 2009 21:33
Lokalizacja: Walia

Post » Wto kwi 13, 2010 13:56 Re: Redziaki Gryzi. Gala... 09.04 [']

Poker71 pisze:Patrzę w wiadomości i myślę, że po ludziach płacze cały kraj, a po Gali tylko ja. Nikomu więcej jej nie brak.

Przepraszam, że podnoszę smutny wątek, ale i ja zapłakałam po tej pięknej koteczce :cry:
Kocinko... [']
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto kwi 13, 2010 14:53 Re: Redziaki Gryzi. Gala... 09.04 [']

Katia80 pisze:
Poker71 pisze:Patrzę w wiadomości i myślę, że po ludziach płacze cały kraj, a po Gali tylko ja. Nikomu więcej jej nie brak.


Przepraszam, że podnoszę smutny wątek, ale i ja zapłakałam po tej pięknej koteczce :cry:


I mnie łzy poleciały.
Rozumiem to, że można bardziej opłakiwać kocie pogrzeby niż ludzkie.
Po każdym naszym schroniskowcu, ktory umarł nie doczekawszy domu wyję wiele dni. O wielu z nich pamietam miesiącami, latami.
Mają tylko tę pamięć i nic więcej.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 153 gości