Kociaki FFA Łódź - podaruj im dom ma Święta

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Wto paź 13, 2009 9:03 Kociaki FFA Łódź - podaruj im dom ma Święta

Zapraszamy do adopcji kociąt, kotek i kotów, małych, dużych i ogromnych :wink:

Wszystkie kociaki i dorosłe koty pochodzą z wątku opisującego nasze dzialania - lektura dla wytrwałych :wink:
aktualny viewtopic.php?f=1&t=122271&p=6883385#p6883385
poprzednie viewtopic.php?f=1&t=99668&start=360
viewtopic.php?f=1&t=72736&start=1545

Będziemy starali się sukcesywnie dodawać w tym poście nasze kociaki do adopcji, w dwóch kolejnych - dorosłe kotki i kocurki.



Ponieważ z zasady wszystkie kocięta są odrobaczane, wyleczone i zaszczepione, a starsze wysterylizowane, nie piszemy o tym. Jeśli tych zabiegów nie wykonano, potencjalny ds będzie poinformowany w trakcie rozmów przedadopcyjnych. Kot "kosztuje" 1zł, ale wszelkie datki są mile widziane :wink:, umożliwią pomoc kolejnym kotom - to nasze dane:
Fundacja For Animals - Oddział Łódź
42-520 Dąbrowa Górnicza, Mizerkiewicza 12
nr konta 60 1370 1170 0000 1706 4855 2200
KRS 0000 265 307 - koniecznie z dopiskiem "Łódź"


Mały pan Foch - mieszkał wraz z siostrzyczka w piwnicy, próbował opiekować się chorą maleńką.. W domu tymczasowym sycząc bronił jej przed zastrzykami. Siostrzyczka zdrowa i ma swój dom, a Pan Foch przestał syczeć - jeszcze trochę się boi, ale na rękach wyciąga daleeeeko łapki i słodko zasypia. Szuka ciepłego i cierpliwego domu, który przytuli, pokocha, nauczy mruczeć w zimowe wieczory… Urodził się we wrześniu 2011, jest zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia. ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Saba - zniknął gdzieś dom, ciepłe legowisko i mama. Było zimno, obco i głodno…. Bał się, ale chciał być dzielny, próbował znaleźć drogę do znajomych miejsc… Zmęczony wcisnął się w kącik pod krzakami i zaczął płakać, Najpierw cichutko, potem coraz głośniej, bardzo rozpaczliwie - może mama usłyszy? Usłyszeli ludzie - Saba tak głodny i słaby, że nawet nie uciekał…. Dziś pięknym, młodym, rozważnym kocurkiem, lubi się bawić i trochę przewodzić kociemu stadku. Nieco nieśmiały przy nowych znajomościach szybko nabiera zaufania, przychodzi spać do łózka, uwielbia się przytulać i mruczeć. Urodził się latem 2011, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia. jolantabuk@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Sunia Sonia - wyrzucono ją z domu z trójką osesków w pudełku - pod czyjąś bramę… Sonia pilnowała maluszków, zaalarmowala dobrych ludzi, którzy zajęli się psią rodzinką. Maluszki troskliwie odchowała i teraz szuka domu dla siebie. Sonia jest bardzo mądra, grzeczna, spokojna i delikatna. Nie psoci w domu, zgada się z innymi psami, czule patrzy w ludzkie oczy, lub być głaskana i przytulana, bardzo pragnie mieć swojego człowieka do kochania, swój bezpieczny i odpowiedzialny dom. Spójrz na nią - może czeka na Ciebie? Urodziła się w środku 2010, jest odrobaczona i zaszczepione, przed adopcją będzie wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia. beaciszek@ mail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Nasstasja - dymna zielonooka piękność. Błąkała się po parkingu w centrum miasta, chwilowo mieszka w biurze. Jest tam samotna, a bardzo pragnie ludzkiego towarzystwa, spokojnych pogawędek, głębokich spojrzeń w kochane oczy. Ufna i delikatna, uwielbia wskakiwać na kolana, lubi być głaskana i czesana. Nie niszczy mebli, Jest bardzo grzeczna, spokojna i zrównoważona. Urodziła się w środku 2010, jest wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia. katarzynade@toya.net.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Melody - siedziała na murze zrujnowanego browaru ponad 20 metrów nad ziemią, drąc się jak opętana. Wejścia dla człowieka żadnego, więc rozpoczęliśmy nerwowe poszukiwania drabiny. Zeszli się" kibice" - "pani on od trzech dnia miauczy, jak mu się znudzi zejdzie". Kot nerwowo łazi po krawędzi, zsuwa się kilkanaście metrów w dół i teraz dzieli nas jakieś 10 metrów. Dojechała drabina, mój mąż w asyście speców od korzystania wdrapał się na górę i ściągnął kota - przemiłą maleńką burą szylkretkę. Dostała imię Melody, bo pięknie śpiewa, ale mąż mówi na nią Łomża - od browara. Urodziła się końcu września 2011, jest zaszczepiona, odrobaczona, ma książeczkę zdrowia. aga-lodge@o2.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Malcolm - czarny elegant w białych rękawiczkach zdezorientowany krążył po osiedlu, podchodził do ludzi, pomiaukiwał - pytał, dlaczego stracił dom, ukochanych ludzi, dlaczego nikt go nie szuka, już nie chce… W nocy próbował kryć się przed zimnem i deszczem pod bezlistnymi gałęziami krzaków… Zawołałam go - podbiegł i nie chciał odejść… Więc zabrałam go do siebie i wspólnie szukamy domu dla pięknego, spokojnego i czarującego kocurrra o niezwykłej, mądrej, prawie ludzkiej twarzy. Urodził się w 2010, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia. akoreczek@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Psiaczki - przytulaczki - dwa psie niemowlaczki podrzucono w pudełku pod bramę… Nie zginęły na ulicy, zajęła się nimi dobra dusza. Odkarmiła, naucza dobrych psich manier, nauczyła czułości i miłości do człowieka. I teraz dla paluszków czarnych z jasnymi łapkami krawacikami - słodkiego chłopczyka i jeszcze słodszej dziewczynki szuka dobrych domów. Psiaczki są śliczne, tłuściutkie, radosne i zdrowe, samodzielnie i z apetytem jedzą z miseczek, kategorycznie domagają się zabawy i pieszczot. Urodziły się w końcu października 2011, są odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia. beaciszek@ mail.com
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek




Betty i Dean - pierwsze mrozy, śnieg, lodowaty wiatr... Nie jest łatwo przetrwać bez domu. Pod gołym niebem. Będąc chorym i głodnym... Nie jest łatwo, ale im się udało. Ich rodzeństwo odeszło, a oni walczyli, czekali na ratunek, nie poddali się. Teraz te dzielne kocięta mają szansę na lepsze życie. Na ciepły, kochający dom, na człowieka, który zrekompensuje im trudy wczesnego dzieciństwa... Maluchy urodziły się jesienią 2011, są odrobaczone, będą zaszczepione, mają książeczki zdrowia akoreczek@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Delikatna Burasia z GdańskiejTa kotka nie ma tragicznej historii… po prostu smutną. Domowa, wyrzucona albo zgubiła się i nikt nie szukał. Na podwórku w centrum miasta urodziła maluszki, ludzie wpuścili do komórki, karmili. Pewnej nocy coś się zdarzyło, kocie krzyki, hałasy. I kotka z maluszkami nie wróciła do komórki, została w krzakach, potem w pudle, które ktoś postawił. Byłam tam przypadkiem, zobaczyłam maluszki, dziwnie spokojne - podniosłam, lekuchne i apatyczne szkieleciki.. zabrałam całą rodzinkę, kociaki z trudem uratowane przez lekarki wet mają już domu, a Burasia czeka… Jest śliczna, grzeczna, spokojna i mila, dogada się z innymi kotami, będzie mruczeć na kolankach… Tylko jest taka zwykła, niekolorowa, nie jest malutkim kociątkiem… Czeka, patrzy w okno i marzy o kimś , kto po prostu ją pokocha.. Burasia ma ok.2-3 lat, jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia. 696 058 846
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Takie małe śliczne stworzonka - już nie kociaczki, ale jeszcze nie dorosłe koty. Dwie damy i kawaler. Lubią drapak i kocie zabaweczki, lubią szaleć i biegać, kochają ludzi. uwielbiają głaskanie, mizianie i inne pieszczoty, kochają inne koty - najbardziej rodzeństwo :), kochają psy - są nimi szalenie zainteresowane. Długo były w klatce w lecznicy weterynaryjnej, dziś są już w domu tymczasowym i czekają na prawdziwy, kochający dom, Urodziły się latem 2011, są odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowa. bordo@autograf.pl
W domach oba łaciatki - Rudolf Różowonosy i Kometa
Obrazek Obrazek Obrazek




Cześć, jestem mały, kochany Gucio - podobno przystojny ze mnie gość. Ktoś mnie wyrzucił na działki, ktoś zabrał - bałem się, byłem trochę smutny, bo nie wiedziałem, co ze mną będzie,,,, Ale teraz jestem słodkim, wesołym kocurkiem, i chcę dostać trochę szczęścia od życia - chciałbym mieć swój kochany domek i ludzi, pokochają będę przeszczęśliwy. Urodziłem się latem 2011, jestem wykastrowany, zaszczepiony, mam książeczkę zdrowia. 696 058 846
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Nelly - prześliczna kotka o zabawnym krówkowatym umaszczeniu - do pokochania od pierwszego wejrzenia, tak pełna radości, pozytywnej energii, że sam jej widok wywołuje uśmiech i wprawia w ma świetny humor. Taka iskierka szczęścia na smutne chwile, mała kocia terapeutka i przyjaciółka na długie, zimowe wieczory... Może rozjaśni i rozweseli Twój dom? Urodziła się latem 2011, jest wysterylizowana, zaszczepiona, ma książeczę zdrowia. 696 058 846
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Felek i Florek - małe, chore kociaki z piwnicy. Lecznicowa klatka, potem wielkie szczęście - wspólny dom. dom. Ale dom lubi „malutkie puchate kuleczki”, a Felek i Florek rośli… Więc opiekunowie nie wyrzucili ich po prostu na ulicę - zostawili w lecznicy. Słodkie, nieco zdezorientowane chłopaki znów szukają wspólnego domu. Całe życie spędzili razem, po ostatnich przeżyciach pokochali się i zżyli jeszcze mocniej - nie mają nic oprócz siebie…. Może tym razem uda im się znaleźć taki dom na zawsze. Urodzili się w maju 2011, zaszczepione, wykastrowane, zaczipowane, mają książeczki zdrowia katarzyna.ch@interia.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Kuleczka - porzucona biegała po parkingu i strasznie płakała. Co przeżyła, ta delikatna malutka koteczka, że ciągle jeszcze jest wystraszona? Na kolanach mruczy i tuli się do człowieka, ale ciągle jeszcze ucieka przed wyciągniętą ręką. Może boi się, że znowu ktoś ją skrzywdzi? Szuka domu, który potrafi cierpliwie poczekać na zaufanie tej słodkiej istotki. Urodzona w maju 2011, wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia. jolantabuk@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Shakira - śliczna kotka, znaleziona jako 3 tygodniowe kociątko długo czeka na dom przebywając w domu tymczasowym. Zawsze gdy ktoś był nią zainteresowany, była albo przeziębiona, albo zatruła się zjedzoną roślinką, albo......coś. Mieszka z różnymi zwierzakami, dorosłymi kotami, psami, aleńkimi kotkami, bawi się z nimi, zaprzyjaźnia, rośnie z nimi, i widzi jak co jakiś czas któregoś zwierzaka brakowało, zabierał go obcy człowiek - był adoptowany. Szuka potem przyjaciela po domu, nawołuje…. tak straciła wszystkich przyjaciół, tak straciła też ufność do obcych ludzi, dziś kiedy przychodzi obcy człowiek - ona się chowa, natomiast dla domowników jest kotkiem wspaniałym, przytula się , uwielbia siedzieć na kolanach i być miziana, choć nie lubi brania na ręce. Nie może zostać w przepełnionym już domu tymczasowym, szuka cierpliwego domu, który da jej szansę. Urodziła się w maju 2011, jest odrobaczona, zaszczepiona, przed adopcję będzie wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia. bordo@autograf.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




James i Joyce - dymny godny dżentelmen i czarna chimeryczna dama. Widząc ich szlachetną urodę i maniery nie uwierzylibyście, że urodziły się w piwnicy, głodowały, marzły i z trudem uciekały przed niebezpieczeństwami. Teraz szukają dobrych domów, gdzie jedyne, ukochane i najpiękniejsze będą najedzone i bezpiecznie szaleć w zabawie, mruczeć kocie kołysanki do snu. Bardzo chętnie zamieszkają razem, lub z innymi kotami.
Urodziły się w środku września 2011, są odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia. katarzyna.ch@interia.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Nikusia - domowa slodka koteczka znaleziona na działkach. Lubi leżeć na kanapie, przeciągać się, mruczeć i bawić kocimi zabawkami - wystarcza jej zwinięty papierek, listek, promyk słońca.
Czeka na prawdziwy dom, gdzie będzie czuła się kochana i bezpieczna - może to Ty podarujesz jej miłość i szczęście? Jest bardzo łagodna - chętnie zamieszka z miłymi dziećmi, lub z innymi kotami. Urodziła w maju 2011, jest wysterylizowana, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia. 696 058 846
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Dzień dobry. Jestem Łosoś. Tzn kotek, ale mieszkałem na ul Łososiowej i tak zostało. Latem był fajnie, a potem zimno było, głodno, mokro, no i psy... I zabrali nas. I teraz jest mi ciepło, mam miseczkę, ale tu jest strasznie dużo kotów i tylko jedne kolana. Ciągle zajęte. I nie mogę się dopchać… A ja chciałbym mieć własne kolana, własne ręce do głaskania, własnego człowieka. Będę mruczał, będę się bawił - ale obiecuję, będę bardzo grzeczny. Popatrz, jaki jestem śliczny. Urodziłem się w środku lata 2011, jestem odrobaczony, zaszczepiony, mam książeczkę zdrowia. ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Kate - malutką kilkutygodniową kruszynkę znalazły dzieci bawiące się na działkach. Nie bała się ludzi, więc pewnie wyrzucono ją z domu. Maleństwo udało się ją odchować, choć trochę chorowała. Teraz jest już piękną pulchniutką pannicą o pufiastej mordce i grubiutkich łapkach, ma bardzo mięciutkie i ślicznie wybarwione futerko, lgnie do ludzi i nie boi się dorosłych kotów. Urodziła się latem 2011, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, ma książeczkę zdrowia. ewamrau@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek




Papryczka - majowa śliczna koteczka z wyraźną osobowością. Pełna energii i pomysłowa lubi biegać i bawić się z innymi kotkami. Indywidualistka, która w kontaktach z ludźmi bywa kapryśna, ale zawsze przyjazna. Ma swoje humorki i czasem narzuca swoje towarzystwo a czasem zabawnym buczeniem daje znać, że chce oddalenia. Szuka spokojnego domku bez małych dzieci i pieska, którego raczej nie zaakceptuje. Urodzila się w maju 2011, jest odrobaczona i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia. dorotka1314@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Dymny Pepe - jestem piękny, wiem. Było nas czworo w głębokiej piwnicy, mama zniknęła, umieraliśmy głodni i chorzy… Wyciągnęli nas, ratowali, ale tylko mnie się udało… Zastrzyki i kropówki bardzo bolały, miałem straszne dziury w skórze, i teraz trochę się boję - ale lubię głaskanie, uwielbiam spać przytulony pod kołderką. Przytul mnie….. Jeśli masz innego kota - fajnie, lubię koty. Jestem trochę łakomczuszkiem, ale to pewnie przez ten głód w piwnicy…. Urodziłem się w czerwcu 2011, jestem odrobaczony, zaszczepiony, mam książeczkę zdrowia. ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Delikatna Burasia - komórki, tekturowe pudło zamiast ciepłego domu, brudne posłanie zamiast miękkiej poduszki, na dworze zimno i deszcz, w środku troskliwa mama usiłuje ogrzać i nakarmić zmarznięte kocie dzieci…. Cała rodzinka jest w ciepłym i bezpiecznym miejscu i szuka dla siebie domków. Burasia ma ok.2-3 lat, jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia. 696 058 846
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Widzewska piątka
MAJA - to kotka biała w czarne kropy; jest bardzo towarzyska, ciekawa świata, uczuciowa, lubi się bawić.
MILKA - niezwykle miła koteczka, szukająca kontaktu z człowiekiem, ma szare, wyraziste ubarwienie.
LUSIA - kotka o jasnym umaszczeniu, ona i Sonia przypominają kota z tv reklamy Whiskasa. Prawdziwa piękność ceniąca pieszczoty i zabawę.
SONIA - delikatna, urocza, trochę nieśmiała koteczka szukająca uczuciowego opiekuna.
KUBUŚ - delikatny kocurek, uczuciowy i spokojny. Ma szare, wyraziste ubarwienie, podobnie jak Milka.
Wszystkie maluszki są przemiłe, miziaste, lubią się bawić, mają apetyt, dużo śpią i ... nawet specjalnie nie rozrabiają. Przebywają w domu tymczasowym razem ze swoją kocią mamą, która je jeszcze trochę karmi, ale małe już jedzą samodzielnie mięsne saszetki i suchą karmę dla juniorów. Poszukują ciepłych, odpowiedzialnych właścicieli, którzy w przyszłości
zaszczepią je i wysterylizują. Urodziły się w końcu sierpnia 2011, są odrobaczone, mają
książeczki zdrowia. 691 370 617 http://www.foranimals-lodz.pl
Ogłoszene grzecznościowe - kotki są pod opieka osoby prywatnej
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Młody Iglesias - czarny i piękny. Ostatni z trójki piwniczny kociąt, pozostałe gdzieś zniknęły.. Kocha koty, psy i ludzi, kocha dobrą zabawę i śpiew i bardzo chciałby nucić swojemu człowiekowi kocie piosenki do ucha …. marzy o własnych kolanach i czułych rękach, bezpiecznym domu, pełnej miseczce. O kimś, kogo na całe życie pokocha gorące kocie serduszko - choć na początku jest nieco zdystansowany. Urodził się w maju 2011, jest wykastrowany, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia. lucynakorowajczyk@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Mały Maciuś - maleństwo z Makro. Wielki parking, ogromny, zimny magazyn... to nie miejsca dla kociego dziecka... Nawet nie próbował uciekać... Chory, przerażony, z zaklejonymi oczkami pozwolił się złapać jakby czekał na pomoc... Już jest zdrowy, po kocim katarze nie został żaden ślad. Z niecierpliwością wygląda swego domu, takiego prawdziwego, takiego na zawsze... Może to Ty dasz mu szczęście? Urodził się w środku czerwca 2011, jest odrobaczony, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia. akoreczek@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Piękna jedynaczka Zuzka - nie miała siły ani chować się, ani prosić o pomoc - zagłodzona, chora i słaba po prostu siedziała i czekała, wszystko jedno na co, na cokolwiek, co skończyłoby jej poniewierkę… W domu przy pełnej miseczce szybko doszła do siebie - piękna, czyściutka koteczka z zabawną łatką na nosku. Uwielbia ludzi, kontakt z nimi, głaskanie, przytulanie, zabawy - chce ich wyłącznie dla siebie - dlatego szukamy jej domu, gdzie będzie rozpieszczaną jedynaczką - odpłaci wielkim przywiązaniem i kocimi opowieściami. Ma niespełna rok, jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona, z książeczkę zdrowia. sh5@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek




Niedźwiadkowata Winter - koteczka z buzią małego misia, Nieśmiała i mięciutka, woli trzymać się na uboczu, ale umie też wtulić się mocno w szyję, pougnitać łapkami i zasnąć mrucząc kołysanki. Urodzona na niebezpiecznym podwórku starannie unikała ludzi - i pewnie dlatego przeżyła. Teraz powoli i ostrożnie uczy się ufać ludziom, znajdować przyjemność w ich dotyku i bliskości. I szuka cierpliwego i wyrozumiałego nauczyciela, który będzie kontynuowal kocią edukację. Urodziła się końcu czerwca 2011, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Aneta, Donata, Karolina, Marcelina i Czesław - urodziły się w likwidowanych starych komórkach w centrum miasta. Miały dużo szczęścia - oseski w ostatniej chwili zostały zauważone i wraz z matką przeniesione w bezpieczne miejsce, gdzie mogły spokojnie rosnąć i uczyć się domowego kociego życia. Teraz, ta bardzo wesoła i wszędobylska gromadka, czeka na kogoś kto ofiaruje im kochający i bezpieczny dom. Maluchy urodziły się w lipcu 2011, są odrobaczone i zaszczepione, mają książeczki zdrowia. ewamrau@gmail.com
Marcelina i Karolina już w domach
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Pomóż przerwać złą passę niebieskookiego Domesia..
Jego historia jest wyjątkowo smutna. Został znaleziony na ulicy, ktoś się nim zaopiekował, ale szybko się znudził i wyrzucił z powrotem na ulicę. Na chwilę przygarnęła go pani, która porusza się o dwóch kulach i mieszka na czwartym piętrze. Więc Domeś nadal szukał domu. I znalazł - dom biedny, ale wydawało się, że będzie wreszcie azylem dla Domesia. Pomagaliśmy zanosząc karmę i mięso dla niego. Niestety… mięso zjadali ludzie, piesek był bity i głodzony,.. Odebrałyśmy go w niedzielę - jest cieniem psa - wychudzony, z przerzedzoną sierścią, ale ciągle ufna ludziom. Znów trafił na czwarte piętro do pani o kulach… Domeś jest bardzo przymilny. Kocha lubi ludzi i dzieci, Ne lub psów i kotów. Musi być prowadzany na smyczy, ponieważ ucieka. Ma około pięciu lat i jest bardzo żywotnym pieskiem średniej wielości. Ma śliczne niebieskie oczy i puszyste futerko, które zaczyna wracać do dawnej urody. Jest wykastrowany. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu mu kochających i dbających o niego z miłością opiekunów. 601 35 72 03
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Ruda - miała dom…. Dom?? Nauczył strachu i bólu, nie zaufania i miłości do ludzi, wyrzucił w śnieg… Uczy się, że głos to nie tylko krzyk, ale też czułe słowa, że ręka nie tylko bije, ale też głaszcze. I coraz bardziej ufa. Ma trudne do zdiagnozowania zmiany na skórze - prawdopodobnie alergiczne, musi być na specjalistycznej karmie i lekach - a to koszty… Potrzebuje opiekunów spokojnych i cierpliwych, którzy pokochają ją nie tylko za wyjątkową urodę i będą w stanie ponosić koszty karmy i leków… Urodziła się wiosną 2010, jest odrobaczona, wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia i chip jolantabuk@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Quinolka - najbrzydszy kot w mieście... Taka brzydka jestem…. mała, chuda, z wielkimi stópkami… I ten nos - kinol nie nos, i jeszcze cofnięta szczęka…. Podobno oczy mam piękne... I nieśmiała jestem, ale tak naprawdę to bardzo lubię, jak mnie głaszczą. Umiem pięknie mruczeć. Bo urodziłam się na działkach, zawsze byłam głodna i zmarznięta, no i jak miałam urosnąć? Wypięknieć? Teraz podobno wyglądam o niebo lepiej, niż jak mnie z działek zabierali, bo jeszcze chora wtedy byłam, i prawie łysa… Czy w ogóle mogę liczyć na to, że ktoś mnie pokocha? Weźmie do domu? Urodziłam się wiosną 2010, jestem wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, mam książeczkę zdrowa. ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Modi - miał być kolejnym dzikim kotem złapanym na kastracje. Miał wrócić na wolność. Modi jednak zdecydował, że dość ma już tułaczki. Pokochał bycie domowym kotem. Własną miskę, ciepłe posłanie, człowieka. Początkowo bardzo chory, wychudzony, teraz jest piękną, czarną panterą. Ogromnie potrzebuje domu i duuużej dawki miłości! Ma ok roku, jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia.
akoreczek@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Trzy piękne siostry - Olga, Masza i Irina - zabrane ze zrujnowanego strychu - świetnie czują się w normalnym domu, chciałby w takim zamieszkać - może w Twoim domu jest miejsce dla nich? Pięknie bawią się z innymi zwierzakami, są przemiłe, ciekawskie i wesołe - sam zobacz.
Urodziły się środku kwietnia 2011, są odrobaczone, zaszczepione, wysterylizowane, z książeczkami zdrowia ansk@infoclean.pl
Burasia Irina i pingwinka Olga - mają już domy
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek





Koteczka w ślicznych skarpetkach Skarpetka - wiadomo dlaczego. Podczas łapania kotów na sterylkę na działkach weszła do klatki-łapki. Była skrajnie wygłodzona, miała anginę... w klatce po zabiegu nie chciała jeść... zmartwiona zabrałam ja do domu i planowałam karmienie strzykawką, ale okazało się, że wystarczy ją wygłaskać i pogadać i i kicia sama ślicznie je. Kocha ludzi i grę w piłkę - korkiem, kulką papieru lub piłeczka; odbija jak zawodowiec ! I zawsze za mało jej głaskania. Urodziła się na początku 2011, jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia joanna.miodalik@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek




Malutkie Tepsiaki - urodziły się na terenie firmy telekomunikacyjnej. Miały małe szanse na przeżycie - atakowane przez szczury. To szczurze zęby uszkodziły ogonek jednej z siostrzyczek:(
Neo - najodważniejszy i najsprytniejszy z rodzeństwa. Interesuje go wszystko, wszędzie go pełno. Jest małym łakomczuszkiem.
Strada - koteczka o małym rozumku. Dla niej nieważne są harce, nieważne odkrywanie nowych atrakcji, ręce do głaskania i kolanka do leżenia. Potrafi na nich leżeć mruczeć godzinami.
Fonia Półogonia - globtroter i odkrywca. Jest ciekawa świata, energiczna, ale chętnie zaprzyjaźnia się z człowiekiem. Lubi być przytulana i noszona na rękach.
Urodziły si w cierniu 2011, są j odrobaczone, zaszczepione, mają książeczki zdrowia. Do Domku pojadą zaczipowane mariaceleste@poczta.onet.pl
Neo i Strada już w domach.
Obrazek Obrazek Obrazek




Rita i pytania. Jak zmieścić w dwóch zdaniach: miłość, przywiązanie, prośbę o opiekę i spokojne życie? Jak napisać, że kot choć w sumie zupełnie normalny jest wyjątkowy? Ile trzeba przymiotników by opisać niesamowity charakter i blask futra? I czy trzeba mówić, że już chce być z Tobą na całe życie, że jesteś całym życiem, że jesteś najważniejsza? Rita urodziła się w lutym 2011, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana, ma książeczkę zdrowia. sstrojna@gmail.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Migdałek - bez wielkiej nadziei wychylił łepek ze śnieżnej zaspy i w świetle reflektorów zaświeciły się oczy w kształcie migdałów. Samochód zatrzymał się, ktoś wziął go na ręce. "Wreszcie się udało!" wymruczał i usnął Znaleziony w mroźną noc chudy, brudny, z zapaleniem płuc, zabrany pewnie w ostatniej chwili… Teraz zdrowy i odkarmiony wielki pieszczoch czeka na kogoś, kto go już nie zostawi. Urodził się grudniu 2010, jest odrobaczony, , zaszczepiony i wykastrowany, ma książeczkę zdrowia. sstrojna@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Lombarda vel Lolobrygida lub zwykła Kapusta - na straganie, w dzień targowy....można spotkać kota. Bezdomna dorosła koteczka koczowała na rynku już jakiś czas, zaczepiając kupujących i prosząc o jedzenie, głaskanie, zainteresowanie. Zabrana do domu tymczasowego okazała się być kotem w pełni domowym. Jest wielkim przytulakiem, umie korzystać z kuwety i drapaka. Lombarda już odrobaczona, ma książeczkę zdrowia. Do swego nowego domku - gdzie będzie kochana i bezpieczna - pojedzie wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana mariaceleste@poczta.onet.pl
Obrazek Obrazek Obrazek




Narcyzek - kociak z przedwiośnia.
Są dni kiedy rozpiera go energia, bawi się i biega. Są takie, że jest leniwym śpiochem. Narcyzek jest delikatny i wrażliwy, lubi ludzi i ceni ich pieszczoty na równi z zabawą z innymi kotkami. Szuka domu bez możliwości wychodzenia, gdzie nie ma pieska i małych dzieci, gdyż potrzebuje łagodnego otoczenia.
Urodził się wczesną wiosną Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, ma książeczkę zdrowia.. dorotka1314@wp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Miszczu - złapany w klatkę-łapkę w mroźną noc na kastację - stwierdził, że chce być kotem domowym. Szybko odkrył, że przyjemnie jest spać na kanapie, kuchnia to miejsce dobre dla kota i punktualnie zjawiał się na kolację. Pogłaskałam - zaczął mnie sam zaczepiać, delikatnie łapać moją rękę ząbkami. A teraz muszę uważać, by nie rozdeptać kota przy chodzeniu… Będzie z niego wielki miziak :D
Urodził się jesienią 2009, jest wykastrowany, odrobaczony, ma książeczkę zdrowa,
abet@vp.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt gru 30, 2011 15:05 przez kalewala, łącznie edytowano 512 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 13, 2009 9:04 KOCIE DAMY

Montes pisze:
"Tekla to zwykła kotka o niezwykłym charakterze. Mieszka w centrum Łodzi pod 15 piętrowym biurowcem. Tekla miała kiedyś dom, swoje prawdziwe imię i swojego psa - nie byle jakiego pięknego owczarka niemieckiego, miała też człowieka.... niestety to wszystko przeszłość.
Pani wyprowadziła się, a kotka została. Tekla jednak zapewniła sobie pożywienie. Przyszła w miejsce, gdzie codziennie przychodzi dużo ludzi, a część z nich przejęła się losem kota, nakarmiła, odrobaczyła, zaczęła dbać Pojawiła się nawet szansa na dom. I życie znów mogłoby być piękne, ale niestety chętni ludzie wycofali się, a Tekla zaczęła przeszkadzać. Tam gdzie dużo ludzie znaleźli się i tacy co nie lubią zwierząt i denerwuje ich widok kota. Tekla znów mimo, że bezdomna traci swoją przynależność. Tekla jest bardzo miziasta i proludzka. Nie boi się innych zwierząt (co dla kota w centrum miasta jest niebezpieczne) Ma piękne biało - czarne futerko i już nieco się zaokrągla
Może znajdzie się cichy kąt, kawałek stajni, albo kolana?"


Dodam, że to piękna i bardzo mila kotka, bardziej na kolana niż do stajni…
To pilna adopcja, tam nie jest bezpiecznie – samochody, no i ludzie……
Kontakt - montes@o2.pl

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Milusia Pusia – ok.2-2,5 letnia kicia, która kiedyś miała swój dom, swój fotel, miseczkę i swojego Pana lub Panią. Nie wiemy w jaki sposób znalazła się na ulicy, nie wiemy dlaczego musiała się błąkać, odganiana przez inne bezdomne koty, by w końcu zamieszkać w stercie kartonowych pudelek. W DT odnalazła się natychmiast. Jest bardzo grzeczna i niekłopotliwa kicia. Czysta, kuwetkowa, niewybredna jeśli chodzi o jedzenie. UWIELBIA mężczyzn, i chlopców – podstawia główkę do głaskania, wystawia brzuszek, chce się bawić. Nie przepada za innymi kotami, choć lubi małe kotki i ma wobec nich bardzo opiekuńczy stosunek. Calą sobą pragnie mieć dom.
Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia
joanna.miodalik@wp.pl 609 030 283 http://www.foranimals-lodz.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt paź 28, 2011 9:09 przez kalewala, łącznie edytowano 43 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 13, 2009 12:38 KOCI GENTELMENOWIE

Kubuś - duży prawie biały kocur, ma kilka lat, jest wykastrowany, mieszka w szpitalnym parku i bardzo chce mieć własny dom. Jest oswojony, lubi głaskanie, ale na własnych warunkach (tak długo, jak on sam chce), chętnie wejdzie na kolana. Jest małym łasuchem, łowi wszystko, co się rusza, mógłby mieszkać w domku wychodzącym. Jest wykastrowany i odrobaczony jolantabuk@gmail.com
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Koty po zmarłej… ich pani zmarła, a one mają bardzo niewiele czasu na znalezienie domu..
Zenobiusz - ma ok.4 lata i lubi towarzystwo - i kocie, i ludzkie. Już gotów do adopcji - jest po pełnym serwisie medycznym - przebadany, wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i książeczką zdrowia.
Pimpuś Sadełko - lubi kocie jedzono i kocie towarzystwo, co widząc po potężnej i zaokrąglonej figurze Urodzony na początku 2009, jest gotów do adopcji - jest po pełnym serwisie medycznym - przebadany, wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i książeczką zdrowia mariaceleste@poczta.onet.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Milo - piękny pingwin białowąsy
„Urodziłem się jesienią 2008, zimą przytulałem się do mamy. Ale mama nagle zniknęła, a ja byłem głodny, chory i słaby i już nie mogłem uciec… Choć jestem dzikim kotkiem.” To Milo mógłby powiedzieć o sobie …
Kociak został znaleziony z silnym zapaleniem płuc, przemarznięty i wygłodzony. Pozostały mu niedrożne kanaliki łzowe - trzeba czasem umyć buzię z łezek. Jest przepięknym pingwinkiem z mięciutkim futerkiem. To kot samodzielny, nie lubi głaskania, za too lubi siedzieć w pobliżu, spać przytulony do nóg człowieka.. Uwielbia się bawić, bardzo lubi inne koty. Potrzebuje kociego towarzysza i domu, który pozwoli mu spędzić pierwsze dni w kryjówce, i zaakceptuje kocią niezależność Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia - ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Pufffcio - tłuścioszek. Przyszedł nie wiadomo skąd. Zamieszkał na podwórku a na zimę wprowadził się do korytarza. Oswoił się. Wszystko zrobił sam. Bardzo chce być domowym pieszczochem, głaskanym, przytulanym. Raczej jedynakiem. Jest grzeczny, delikatny, spokojny - nadaje się do dzieci. I straszliwie gruuuuuby… Czeka w korytarzu na odpowiedzialny domek, który będzie umiał go mądrze kochać i odchudzić.
Urodzony w 2007 roku, wykastrowany, zaszczepiony. odrobaczony, ma książeczkę zdrowia.
ansk@infoclean.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek




Kajtek - ok. 2-letni kocurek błąkał się po piwnicach pustych, przeznaczonych do wyburzenia domów. Ludzie wyprowadzili się do nowych mieszkań, a tam widocznie nie pasował "stary" kot... Kajtek jest oswojony, wykastrowany, nieagresywny wobec innych kotów. Szuka pilnie domu, bo przebywa w mieszkaniu z 14 innymi kotami i jeśli szybko nie znajdzie nowego domku, będzie musiał wrócić na ulicę.
jolantabuk@gmail.com Kajtek 723 513 003

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt mar 25, 2011 13:40 przez kalewala, łącznie edytowano 39 razy
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 14, 2009 8:49 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj pierwszy post

Zaznaczam wąteczek, w razie czego o kociakach będę pamietać w razie telefonów do mnie :)
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 15, 2009 10:33 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj pierwszy post

magdaradek pisze:Zaznaczam wąteczek, w razie czego o kociakach będę pamietać w razie telefonów do mnie :)

Dzięki, już dzięki Tobie do domu pojechał pierwszy pingwinek :1luvu:
Ostatnio edytowano Pt paź 16, 2009 9:39 przez kalewala, łącznie edytowano 1 raz
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 15, 2009 20:48 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj pierwszy post

ja też sobie zaznaczam :ok:

czy można podnosić bez wpisywania tekstu? żesby wątek był na "pierwszej stronie"?
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 15, 2009 23:44 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj pierwszy post

Noooo nareszcie!!!!!
Aniu, skróć opisy kotów i wrzucaj je wszytskie w pierwszym poście - będzie czytelniej.
No w końcu będzie wiadomo jakie są kociaki i domki odsyłać.
Wiki :1luvu:

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 16, 2009 9:19 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj pierwszy post

:ok: :ok: :ok: :ok: za domki :ok: :ok:
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 16, 2009 9:30 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj pierwszy post

CoolCaty pisze:Aniu, skróć opisy kotów i wrzucaj je wszystkie w pierwszym poście - będzie czytelniej.
No w końcu będzie wiadomo jakie są kociaki i domki odsyłać.
Wiki :1luvu:

dzięki, tak będę robić :))


Hanulka pisze:ja też sobie zaznaczam :ok:

czy można podnosić ? żesby wątek był na "pierwszej stronie"?


MOOOŻNA :!: :D
Ostatnio edytowano Pon cze 14, 2010 9:08 przez kalewala, łącznie edytowano 1 raz
Zachęcam do zakupów w zooplusie przez zielony banerek na blogu - zooplus coś przekazuje na nasze podopieczne kocie bidy. http://domowepiwniczne.blogspot.com/

kalewala

Avatar użytkownika
 
Posty: 21151
Od: Śro cze 29, 2005 13:55
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 17, 2009 18:48 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj i pokochaj

no to hop :ok: :ok:
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 17, 2009 18:49 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj i pokochaj

hop Maluchy po domki :!: :!: :!: :1luvu:
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 17, 2009 18:49 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj i pokochaj

hopsajcie szybciutko :kotek: :kotek: :kotek:
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 17, 2009 19:00 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj i pokochaj

Zaznaczam wątek :wink:

nika28

 
Posty: 6108
Od: Pt mar 21, 2008 21:15
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob paź 17, 2009 23:13 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj i pokochaj

Obrazek

Jaki to jest słodki aniołeczek. Jest prześliczna :1luvu:

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie paź 18, 2009 6:59 Re: Kociaki FFA Łódź - przeczytaj i pokochaj

wszystkie kociaki śliczne :) a ta malutka przypomina mi moje srebrne tymczasowe dzziewuszki :)
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Agnieszka- i 74 gości