Manga spod krzaka po ropomaciczu..ZNALAZŁA CUDNY DOM!!!

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Pt paź 16, 2009 22:11 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Moniczka, cudnie ze jest pod Twoja opieką :1luvu:

gisha

 
Posty: 6041
Od: Wto sty 17, 2006 12:01

Post » Pt paź 16, 2009 22:13 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

I tak na szybko bazarek dla koteńki viewtopic.php?f=20&t=101881

Zapraszam!!!
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Pt paź 16, 2009 23:49 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Bardzo się cieszę że koteczka jest cała i zdrowa :)
Obrazek Obrazek
Moje tymczasy viewtopic.php?f=1&t=120108&p=6675666#p6675666
Madzia ur 16.09.2011 :)

kinga-kinia

 
Posty: 4684
Od: Wto sty 27, 2009 19:28
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob paź 17, 2009 1:20 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Angel, wpłaciłam to zaoferowane 40,- zł na hotelik, a jutro postaram się wysłać zdjęcia rzeczy na bazarek tak jak pisłam w pw.

Dziewczyny niesamowita akcja, jesteście wielkie! Głaski dla koteczki :D
( a tak się martwiłam...)
petycja w sprawie kotów w stoczni w Gdyni. wejdź i podpisz! uratujmy je!http://www.petycje.pl/petycja/4529/zaglada_kotow_w_stoczni_w_gdyni.html

kalina m.

 
Posty: 322
Od: Czw sie 06, 2009 20:26
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA

Post » Sob paź 17, 2009 11:32 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Podnoszę!
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kocia dusza

 
Posty: 1824
Od: Sob wrz 26, 2009 17:42
Lokalizacja: Wejherowo (Trójmiasto)

Post » Sob paź 17, 2009 14:59 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Nawet nie chcę sobie wyobrażać co ona w sobie miała że miała brzuch jak w ciąży, teraz po operacji ma te boczki takie chudziutkie zapadnięte aż przykro patrzeć.
Wszystko jest dobrze, koteczka czuje się doskonale, nosek ma wilgotny i zimny, ma apetyt, rano zjadła porcję kurczaczka, teraz też pojadła sporo, dwa razy robiła siku w kuwetę (no jedno siku to z nocy było troszkę również obok kuwety ale może jeszcze po narkozie miała słabą koordynację i tak wyszło) ale generalnie wie o co chodzi z kuwetą.
Jest wspaniała, bardzo proludzka, wystarczy spojrzeć czy coś do niej powiedzieć a od razu mruczy i grucha, sama do mnie podchodzi jak wejdę do niej do pokoju, ociera się, uwielbia być głaskana.
No i jest śliczna, długonoga, długi ogon, taka smukła, ślicznie srebrzysta z małymi rudymi przebarwieniami, wspaniała kotka musi koniecznie znaleźć dom.
Jak ją miziałam to wymacałam pod klatką piersiową taki mały guzek pzresuwający się pod skórą, mam nadzieję ze to nic poważnego, może jakiś tłuszczak - pokażę to Łukuciowi jak będę w poniedziałek z nią.
Tylko troszkę sobie ten brzuch liże ale na razie wszystko wyglą normalnie jeśli chodzi o bliznę, w razie co mam kaftanik posterylkowy, ale nie chcę jej nim stresować, mam nadzieję że nie będzie konieczności.
Domowa kotka jak nic, może ktoś jej szuka, może ogłoszenia porobić w necie może komuś sie zgubiła/uciekła zanim zachorowała, wiadomo jak długo ona tam koczowała skąd została zabrana? Nie mogę uwierzyć, że ktos wyrzuciłby taką wspaniałą kotkę po tylu latach, chociaż w sumie gorsze rzeczy niektórzy ludzie robią zwierzętom.
Mamy jakiś pomysł na imię dla niej?
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob paź 17, 2009 15:01 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Moniko! Świetne wieści!! :1luvu:
A może mogłabyś wstawić jej zdjęcie? Było by łatwiej nam coś wymyśleć :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kocia dusza

 
Posty: 1824
Od: Sob wrz 26, 2009 17:42
Lokalizacja: Wejherowo (Trójmiasto)

Post » Sob paź 17, 2009 15:08 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Postaram się jutro wstawić zdjęcia.
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob paź 17, 2009 15:08 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Dzięki! Pewnie wszystkie dziewczyny zastanawiają się, jak wgląda.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kocia dusza

 
Posty: 1824
Od: Sob wrz 26, 2009 17:42
Lokalizacja: Wejherowo (Trójmiasto)

Post » Sob paź 17, 2009 16:11 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

No to dla bardzo ciekawych wstawie dwa zdjecia, są bardzo kiepskie, bo tu trzeba dwóch osób żeby jej zdjęcie zrobić, bo jak ja mam robic zdjęcie jak ona wciaż tańcuje wokół nóg i włazi nosem w aparat :wink:
Obrazek
Obrazek
Oczy ma bardzo duże i ładne tu nie widać bo mruży od lampy, jutro jak będzie słońce to moze zrobię lepsze.

Co do imienia mi same głupoty przychodzą do głowy, ona jest taka chuda i wypłowiała w kolorze ze przypomina mi mangustę, o taką:
http://images.google.pl/imgres?imgurl=h ... mgPzmtHJDA
ale przeciez nie nazwiemy jej Mangusta, może jakiś skrót: Manga?
Przypomina mi też bardzo Kruszę (kotkę mojej Mamy), Krusza ma 12 lat i też wygląda jak mangusta, może też miec na imię Krusza.
Nie wiem, wymyślcie coś mądrzejszego.
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob paź 17, 2009 16:15 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Mąż proponuje Bufka (z Muminków) ;-). Cieszę się, że już tak tańcuje! :ryk:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kocia dusza

 
Posty: 1824
Od: Sob wrz 26, 2009 17:42
Lokalizacja: Wejherowo (Trójmiasto)

Post » Sob paź 17, 2009 19:02 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

A mi się ta mangusta wbiła w głowę :oops:
Manga - ładnie brzmi i nikt nie będzie wiedział ze to od mangusty, brzmi tak elegancko :wink:, może być? albo część osób będzie myślała że od komiksów japońskich...

Dziewczyny, kotka na razie może u mnie być, jeżeli opieka nad nią będzie możliwa przy moim trybie życia, czyli że pn-pt nie ma mnie 10-12h w domu, zobaczymy jak będzie, najważniejsze żeby wszystko się ładnie zagiło, żeby nic się nie paprało.
Pieniążki zebrane na hotelik na pewno się nie zmarnują, Kocia Dusza zapytaj Yammayki ile mamy kaski na PKDT czy możemy zwrócić całą sumę za zabieg z PKDT czy tylko część.
Wtedy fakturę na Vivę trzebaby wziąć, chyba musiałabym Ci te paragony jakoś pzrekazać, a może wystarczy scan przesłać żeby wet fakturę mógł wystawić.
Część zebranej kaski na pewno warto przeznaczyć za jakiś czas na badania ogólne kotki, żeby wiedzieć w jakiej jest ogólnie kondycji, w końcu najmłodsza nie jest, ostatni czas "pod krzaczkiem" przy jedzeniu parówek też na pewno jej nie służył.

Skoro Sopocianka niebawem jedzie do DS to mogę wziąć tą na tymczas, miałam niby nikogo nie brać, bo Szczęściarza operacja niedługo, ale jak koteczka będzie mało kłopotliwa to chyba dam radę.
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob paź 17, 2009 19:08 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Kaski mamy sporo i podobno możemy mieć całościowy zwrot.
Do faktury potrzebne niestety oryginały paragonu :(
Zbr prawdopodobnie we wtorek przyjedzie (przymierza się).
Koteczce trzeba by zrobić na pewno morfologię i badania krwi na nerki i wątrobę, cukier, to by nam dużo wyjaśniło :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kocia dusza

 
Posty: 1824
Od: Sob wrz 26, 2009 17:42
Lokalizacja: Wejherowo (Trójmiasto)

Post » Sob paź 17, 2009 20:37 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Manga mi sie strasznie podoba!! :1luvu:

Tak sie ciesze, ze moze jest szansa na DT u Ciebie Moniko!

Kasa jak dojdzie bedzie do calkowitej dyspozycji na badania czy cokolwiek bedzie trzeba (mysle, ze dziewczyny wplacajace nie beda mialy za zle ze pojdzie na to a nie na hotel...)

I mi sie dziwicie , ze fotki z pierwszej strony takiej jakosci sa ;) Mowilam, ze ta non stop łasi sie i kreci wokol nog :1luvu:

Angel_

Avatar użytkownika
 
Posty: 1807
Od: Wto wrz 22, 2009 21:33
Lokalizacja: Walia

Post » Sob paź 17, 2009 21:16 Re: Kotka z Rumi-Nie ciąża a ropomacicze;(PILNIE potrzebna kasa!

Asia bywasz w Gdyni albo w Gdańsku albo twój TŻ? bo nie wiem jak te paragony Ci przekazać.
Jak jest kaska w pkdt to trzeba brać tą fakturę, dostałaś już dane do faktury od Majki albo od kogoś?

To już jak będą potrzeby konkretne to wspólnie z ofiarodawcami datków finansowych ustalimy ich przeznaczenie.

Kotka jest fantastyczna :1luvu: po prostu zaczyna mruczeć jak tylko wchodzę do pokoju i tak mruczy nawet jak je 8O , na 100% to była domowa kotka, nawet nie wskakuje na parapet, świat za oknem wcale jej nie obchodzi, nie ma mowy żeby wróciła na ulicę, musi znaleźć dom!

Tak, żeby zrobić zdjęcie to jeden musi ją zbawiać a drugi pstrykać bo się nie da.
www.kotangens.org
KOTANGENS na fb
Obrazek

mpacz78

 
Posty: 6233
Od: Pon wrz 15, 2008 16:00
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości