CZERWIENIAMI MALOWANE - posty archiwalne

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob gru 28, 2013 11:24 Re: CZERWIENIAMI MALOWANE, czyli wątek rudzielców;]

Z ogłoszenia:

Muffin to wspaniały rudy kotek. Sporo przeżył, był w schronisku, chorował, potem mieszkał w lecznicy. Teraz mieszka u mnie ale szukam dla niego domu na stałe. Muffinek to najbardziej przytulasty kotek jakiego widziałem. Cały czas szuka kontaktu z człowiekiem, chce żeby go głaskać i bawić się z nim. Śpi wtulony w człowieka, często z łapkami do góry i z jęzorkiem na wierzchu. Do tego to przepiękny jasnorudy kot, z bursztynowymi oczami. Wyrośnie z niego duży kocur o wspaniałym charakterze domowego kota.
Szukam dla niego domu u miłośnika kotów, kogoś kto pokocha Muffina tak jak na to zasługuje.
W tej chwili Muffin ma niecałe 6 miesięcy, jest zaszczepiony i odrobaczony. Potrafi korzystać z kuwety, je wszystko i w dużych ilościach. Jest do adopcji za darmo, po uzgodnieniu możliwy transport kota.

Dodam że to nawet jak dla kociarza wyjątkowy przytulak, chętnie bym go sobie zostawił ale mam już za dużo kotów, a Muffin to takie cudo że ktoś będzie miał z nim ubaw w ciapki.

Zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kontakt w sprawie adopcji na PW, krist7@wp.pl lub 607332996

zdaje się że rudzielec jedzie do Wrocka :)

krist

 
Posty: 416
Od: Śro gru 21, 2011 22:25

Post » Nie sty 12, 2014 11:58 Re: CZERWIENIAMI MALOWANE, czyli wątek rudzielców;]

Do oddania do odpowiedzialnego domku w okolicach Wrocławia.

asiaimaja

 
Posty: 1
Od: Nie sty 12, 2014 11:38

Post » Pon lut 17, 2014 11:15 Re: CZERWIENIAMI MALOWANE, czyli wątek rudzielców;]

RYSIEK - ale nie z Klanu - tylko z Białegostoku :

Obrazek

więcej zdjęć, informacji i kontakt tutaj :

http://tablica.pl/oferta/kocurek-rysio- ... 4t6YF.html
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Nie maja 04, 2014 10:30 Re: CZERWIENIAMI MALOWANE, czyli wątek rudzielców;]

Katia80 pisze:Około roczny Rudzik, podrzucony, zamieszkał tymczasowo w garażu, pod opieką wet., już wykastrowany, zdrowy i jeszcze czysty:
Obrazek Obrazek
Około 4-letnia Mila, z interwencji, przebywa (ze swoją kudłatą towarzyszką) w gabinecie wet., zdrowa, niedawno wysterylizowana:
Obrazek Obrazek
Kontakt ze mną - PW. Pokieruję dalej. Lublin (Mila) oraz Warszawa (Rudzik). Oczywiście doświadczenie w organizowaniu transportu jest :)

Zawirowane są losy obu kotów, ale myślę, że można uznać mój wpis za nieaktualny.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12402
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon maja 05, 2014 8:57 Re: CZERWIENIAMI MALOWANE - posty archiwalne

Jeśli któraś z przeniesionych ofert jest aktualna proszę ponownie zgłosić w wątku
viewtopic.php?f=13&t=89268

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12966
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości