Koty z Hucianego Grodu cd.

Koty i kotki do adopcji

Moderatorzy: Estraven, LimLim, Moderatorzy

Post » Sob kwi 27, 2024 5:34 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Dziękuję :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob kwi 27, 2024 11:32 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Rano jeszcze jechałam w kurtce do Kulek, potem już wystarczyła niezbyt gruba bluza z kapturem, ale upału nie ma. Trzy Kulki się zjawiły, najpierw bardzo głodna kocia mama. Bardzo dużo zjadła, przede wszystkim mięsa i szybciutko pobiegła nakarmić maluszki. Ciężarna Sreberko zjadła z kolei tylko mokrą karmę, w sumie niedużo. Na sam koniec przybiegła Lila i nie żałowała sobie. Dorota podjechała tam jeszcze, ale żadnej kotki nie było. Był Atol koło śmietnika, dostał gotowanego kurczaka, suchą karmę i mokrą. Powąchał i...nie chciał nic jeść :cry: Zawsze mu to smakowało. A Walenty jest niemożliwy :mrgreen: Barankuje tak, że Dorota nie może mu nałożyć do misek. Zastanawiam się, czy go nie odrobaczyć. Myślę, że dałabym radę dać mu tabletkę.
NITKA/KARINKA, waanka, bardzo, bardzo Wam dziękuję za pomoc :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob kwi 27, 2024 15:22 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Znalazłam chyba sposób na Bunię :lol: Zaniosłam jej wędkę, taką na długiej lince z pękiem prawdziwych piór na końcu. Ależ szalała :lol: Nareszcie :ok: Może zacznie też więcej jeść.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 28, 2024 11:20 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25575
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 28, 2024 12:02 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Dziękuję :1luvu:
Faktycznie, Bunia w nocy zjadła nawet mięso. Kupiłam, na szczęście niedużo puszeczek Miamora fine fillets. ŻADEN, ale to żaden kot nie chce tego jeść 8O
Wczoraj otworzyłam szeroko okno, posadziłam Bunię na parapecie i oczywiście trzymałam ją. Nie musiałam. Bunia boi się świata zewnętrznego, że się tak wyrażę. Od razu zeskoczyła do mieszkania.
Byłam u Kulek, od razu zjawiła się kocia mama. Tak bardzo była głodna, że dotknęłam ją leciutko palcem, ale od razu odskoczyła. Dałam jej spokój, jadła łapczywie i naprawdę dużo. Wygląda ładnie, na pewno nie jest wychudzona, powinna mieć sporo pokarmu. Dorota podjechała tam i zaprosiła mnie na lody. Po drodze spotkałyśmy Walentego. Przymilał się do Doroty, mnie poznał dopiero po dłuższej chwili. Głodny nie będzie na pewno.
Dzisiaj jest upał, ludzie wylegli na ulice, place zabaw pełne. Fajnie. Koty mają otwarty balkon, Adaś już opala się na hamaczku.
Podgotuję sobie obiad i podejdę do Buni. Zaprzyjaźniłam się z osiedlowymi kotami, podchodzą do mnie na mizianki. Lubię je, naprawdę.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Nie kwi 28, 2024 13:27 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Przestawiasz Bunie na diete miesna z dobrym skutkiem :)
Cos jest w filetowkach, u nas zaden, nawet sasiedzki kot, nie ruszy Cosmy.
Zazdraszczam pogody i wygrzewania.

FuterNiemyty

 
Posty: 3728
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Nie kwi 28, 2024 14:17 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Z filetówkami to różnie bywa. Applaws i Greenwoods wchodzą aż miło, co nie znaczy, że coś zmienią w składzie i koty odmówią jedzenia.
Nie, chcę, by Bunia jadła różne rzeczy, ale nic na siłę. Nadal wędka z piórkami jest absolutnym hitem, Bunia skacze nawet na wysokość metra :lol: Koty generalnie lubią laserek, Bunia jest wyjątkiem, nawet nie drgnie :mrgreen:
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon kwi 29, 2024 9:37 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Byłam u Buni, kotka zjadła mięso, mokrej karmy nie ruszyła 8O Kto kota zrozumie? :wink:
Dorota nakarmiła trzy Kulki, kocia mama była bardzo głodna, ale nic dziwnego, przecież karmi małe. Na szczęście jest już bardzo ciepło. Jutro ja mam dyżur, już zrobiłam zakupy dla kotów.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto kwi 30, 2024 12:12 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Ależ gorąco dzisiaj. W słońcu nie da się wytrzymać. Jest w Stalowej Woli taka aleja lipowa wzdłuż ulicy niedaleko mnie. Po jednej stronie dorodne lipy, jest ich mnóstwo, a po drugiej klony. W środku ścieżka rowerowa i chodnik. Coś pięknego, oby tylko nie powycinali tych drzew.
Byłam u Buni, potem odwiedziłam Kulki. Kocia mama bardzo czekała na jedzenie, podeszła mi pod rękę. Tak mi jej szkoda, bo ma ciężkie życie teraz. Najadła się na pewno, nie jest chuda. Lila też przybiegła. Zjadła sporo, ale nakrzyczałam na nią, bo próbowała przegonić Sreberko :evil: Nie pozwoliłam na to. Sreberko zjadła i poszła do siebie. Jest tuż przed porodem. Nie cieszy mnie to, wręcz przeciwnie, ale nie daje się złapać i będą kociaki. Trudno.
Zaraz idę znowu do Buni, w domu koty śpią, nie na balkonie, bo tam im jednak za gorąco. Później wyjdą.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 01, 2024 6:21 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Piękny dzień dzisiaj .Jeszcze nie jest gorąco, a świeci piękne słońce. W ogóle świat jest teraz cudny :lol: Zielono, świeżo, oby jak najdłużej.
Kilka zdjęć.
Walenty. Nie na poduszce, ale śniadanie na trawie.
Obrazek
Obrazek
Zmęczona kocia mama, już zjadła solidną porcję mięsa
Obrazek
Sreberko
Obrazek
Bunia z ulubioną wędką
Obrazek
A tu przesłodka sunia samoyeda :1luvu:
Obrazek
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 01, 2024 9:17 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Sezon balkonowy w pełni :lol:
Obrazek
Bąbel już polubił balkon :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dorota przed chwilą dzwoniła. Trzy głodne Kulki czekały na posiłek na parkingu. Już głodne nie będą.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Śro maja 01, 2024 10:15 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

'Okraglo' sie zrobilo ;).
Kulki na wypasie, Babel z malego torbacza sie przeistoczyl w pelnoprawnego zalegacza hamakow. A Rudzielec i tak kradnie show :1luvu:
I Sreberko i Kocia Mama ladnie wygladaja, mimo wszystko ( kciuki i tak caly czas za, kiedys, gdzies, udane zlapanie)
Zazdraszczam nieustannie pogody.

FuterNiemyty

 
Posty: 3728
Od: Pt gru 01, 2017 11:58

Post » Śro maja 01, 2024 13:03 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Bąbel kumpluje z Adasiem. Bawią się tak trochę po kociemu. Bąbel jest jeszcze mały, a Adaś to kawał kota. Może nie jest jakiś tłusty, ale baaaardzo ciężki. To są naprawdę fajne koty. Bąbel bardziej samodzielny, Adaś lgnie do człowieka. Oba są grzeczne, nie sprawiają żadnego kłopotu.
Byłam u Buni, ale krótko. Sprzątnęłam kuwetę, chwilę się z kotką pobawiłam i wróciłam do domu. Jak zwykle wieczorem posiedzę z nią dłużej. Nie podoba mi się to, że kotka prawie cały czas jest sama, ale wyjścia nie ma. Bardzo przydałby jej się domek.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 02, 2024 10:30 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Strasznie zabiegany mam dzisiaj dzień :evil: U Buni byłam króciutko, ale pójdę jeszcze w porze obiadowej. U Kulek natomiast byłam nieco dłużej. Sreberko urodziła. Nie zjadła dużo, na pewno w knajpie jest podkarmiana. Lila też zjadła niewiele, ale kocia mama mnóstwo. Chyba z pół godziny stałam przy niej, a ona jadła i jadła..Biedactwo :( Kociaki mają już ok.dwóch tygodni, jedzą jak smoki, tak myślę. Oby tylko przeżyły i były zdrowe.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw maja 02, 2024 13:12 Re: Koty z Hucianego Grodu cd.

Jeszcze raz byłam u Kulek. Były trzy kotki, ale tylko kocia mama i Sreberko zjadły ile chciały. Lila przyszła, ale nie była zainteresowana jedzeniem. Tarzała się w ziemi, nic dziwnego, że jest brudna.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55063
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar, Google [Bot] i 58 gości