Czy nadejdzie lepsze jutro ? :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 04, 2009 11:21 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Miodalik pisze:Mialam lekkie problemy techniczne z wejsciem na forum i stad milczenie...
Nasze biedacwo dosc mocno mnie niepokoi :( jest bardzo spokojny, ale to nie jest spokoj kota, ktory czuje sie bezpiecznie i jest "wyluzowany", on ewidentnie boi sie ludzi i nowego otoczenia, boi sie bardzo... Daje sie glaskac i wpuszczac kropelki - ale to wszystko... przemycie - w celu zwilzenia - zaszytego oczka czy czyszczenie uszek wymaga juz dwoch osob, bo Bambo wyrywa sie i ucieka :( Na razie nie opanowal jeszcze korzystania z kuwety :( Najchetniej spedza czas siedzac schowany w jakims zakamarku :( staram sie spedzac z nim czas, pozwalam mu na kontakt z trzema sposrod najbardziej przyjacielskich moich kotow, ale on wydaje sie niezainteresowny ;( Potrzebuje czasu...

Jutro wizyta u CoolCaty - zdejmujemy szwy...


Nie martwi mnie to -Kitencja ze schronu siedziała ponad tydzień pod łózkiem..i róznie z wypróznianiem było-jest u mnie juz 2 miesiace i przytulaczkiem nie jest.Trzeba czasu...przywyknie.W końcu na ulicy mieskał, gdzie kuwety nie było.Masz "troche"roboty,dziekuje,ze go przejełas i dbasz o niego :catmilk:
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie paź 04, 2009 11:24 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Miodalik pisze:Mialam lekkie problemy techniczne z wejsciem na forum i stad milczenie...
Nasze biedacwo dosc mocno mnie niepokoi :( jest bardzo spokojny, ale to nie jest spokoj kota, ktory czuje sie bezpiecznie i jest "wyluzowany", on ewidentnie boi sie ludzi i nowego otoczenia, boi sie bardzo... Daje sie glaskac i wpuszczac kropelki - ale to wszystko... przemycie - w celu zwilzenia - zaszytego oczka czy czyszczenie uszek wymaga juz dwoch osob, bo Bambo wyrywa sie i ucieka :( Na razie nie opanowal jeszcze korzystania z kuwety :( Najchetniej spedza czas siedzac schowany w jakims zakamarku :( staram sie spedzac z nim czas, pozwalam mu na kontakt z trzema sposrod najbardziej przyjacielskich moich kotow, ale on wydaje sie niezainteresowny ;( Potrzebuje czasu...

Jutro wizyta u CoolCaty - zdejmujemy szwy...

Dziękuję Joasiu za wiadomości o misiaczku.

Ja właśnie też to zauważyłam i pisałam że jest taki wylękniony.
Bardzo mi go szkoda. :cry: :cry: :cry:
On biedny nie wie, co to przyjacielska dłoń człowieka i ciepły kącik u niego. :cry:

Joasiu, dziękuję Ci z całego serca za jego opiekę. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie paź 04, 2009 12:16 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Potrzebna PILNA pomoc :!: Kocięta z działek w DT.Potrzebna pomoc finansowa,i dla mamusi kociąt-Ona znów w ciąży.POMOCY :!:
viewtopic.php?f=13&t=100845

Aggi

 
Posty: 2054
Od: Nie wrz 20, 2009 23:50
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie paź 04, 2009 12:58 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Nie martwcie się dziewczyny. Bambo musi mieć czas. Przyzwyczai się do człowieka... Moja Puma jak do nas trafiła to była taka wystraszona, że nam pod wannę uciekła :strach: Długo nie dała się głaskać, ani przytulać. A teraz to większy miziak niż Pepsi :D Tak więc głowa do góry! :ok: Super, że kiciuś trafił do Ciebie - troskliwej i kochającej Dużej :1luvu:

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Nie paź 04, 2009 14:22 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Przyniosła mi pani maleńkiego buraska z wyłupiastym okiem, ktorym to bachory rzucały!!
Jadę do Łodzi. :cry: :cry: :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie paź 04, 2009 14:29 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

O Boże :( Aniu, trzymaj się kochana!

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Nie paź 04, 2009 14:31 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

O Boże, Ty widzisz i nie grzmisz :cry:
Nakopać do d... najpierw bachorom, a potem mądrym (inaczej) rodzicom :twisted:

Aniu, powodzenia! :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie paź 04, 2009 14:37 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Erin pisze:
Nakopać do d... najpierw bachorom :twisted:

Wiecie co, ja bardzo lubię dzieci. Naprawdę. Ale takie to normalnie chwyciłabym najchętniej za kudełki na główce i potrząsnęła tak, żeby zrozumiały i poczuły jak to jest :evil:

Bleee, niedobra Ciotka ze mnie
:roll:

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Nie paź 04, 2009 14:59 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

nanetka pisze:Bleee, niedobra Ciotka ze mnie :roll:



Dobra, dobra - to rodzice są denni, że takie wzorce przekazują :twisted: Bo nie oszukujmy się, to się nie bierze z powietrza :? Przecież mój Pucuś też ma obcięty koniec uszka - podejrzewam, że mądre bachory to zrobiły :evil:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Nie paź 04, 2009 16:22 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Przepraszam Cioteczki, zdjęcia są złej jakości.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Maleńka 330 gramowa księżniczka jutro będzie miała usunięte to wyłupiaste oczko :(
Drugie oczko jest w bardzo złym stanie, ale doktor Ania daje nadzieję na jego uratowanie.Powiedziała też, że jeżeli przeżyje to kicia musi trafić do domku niewychodzącego i tu znowu ogromna prośba o pomoc do WSZYSTKICH CIOTECZEK.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie paź 04, 2009 16:32 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Boże-biedna kocinka!!!!
A te bach.....,przepraszam- dzieci to sierotki bez opieki?-rodziców nie maja?
Nie jestem zwolenniczka maltretowania dzieci,ale w takim wypadku kieruję sie zasadą:lepsze bite,niz zdechłe!-sprałabym te durne potwory ,az by iskry z doop leciały!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie paź 04, 2009 16:40 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Właśnie wróciłam ze schronu. Jak już prawie wychodziłyśmy to pani Gosia przyniosła maleńkie pudełko a w nim góra tygodniowe maleństwo :( dobrze ze mamka która niedawno karmiła go zaakceptowała ale po odkarmieniu musimy go stamtąd szybko wyciągnąć bo ten maluszek przecież tam nie przeżyje. :(

Z historii nieprawdopodobnych to Wam tylko napisze że przyszedł jeden pan z dziećmi co chciały koniecznie maciupeńkiego kotka bo... poprzedni im z balkonu wypadł 8O 8O 8O

Nic mnie już nie zdziwi... :roll:

Mam nadzieję ze maluszkowi się uda Kasiu-Aniu. Trzymam mocno :ok:
Fundacja Tabby - Burasy i Spółka
https://www.facebook.com/BurasySp/

Mjeczysława Naczelnika Pszypatki
https://www.facebook.com/MjeczyslawNaczelnik/

tam jestem łapalna

Gibutkowa

 
Posty: 29640
Od: Pt wrz 04, 2009 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie paź 04, 2009 16:57 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

kropkaXL pisze:Boże-biedna kocinka!!!!
A te bach.....,przepraszam- dzieci to sierotki bez opieki?-rodziców nie maja?
Nie jestem zwolenniczka maltretowania dzieci,ale w takim wypadku kieruję sie zasadą:lepsze bite,niz zdechłe!-sprałabym te durne potwory ,az by iskry z doop leciały!

O! Moje myśli ujęte w słowa! Trzymam kciuki za maluszka! :ok:

nanetka

 
Posty: 6939
Od: Sob maja 24, 2008 20:44
Lokalizacja: Kraków - Bieżanów Nowy

Post » Nie paź 04, 2009 16:59 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Ja też-ogromne!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie paź 04, 2009 17:07 Re: Czy nadejdzie lepsze jutro? DT-pilnie potrzebny! :( :( :(

Wiecie co, mnie już ręce opadają na bezmyślność dorosłych. :(

Opowiem Wam co mi koleżanka w pracy opowiadała.
Ona ma działkę w Łęczycy pod Drużbicami pod Bełchatowem.
Relacjonowała mi
że kiedyś sąsiad z działki pod lasem, poszedł z dużym psem takim jak wilczur, do lasu żeby go zabić. Walił go kołkiem gdzie popadnie w tym po głowie. Świadomy ze go zabił poszedł do domu.
Rano, jego żona patrzy, a ten biedny skatowany psina dowlókł się do domu swojego oprawcy z wyłupiastym okiem i rozwaloną prawie ze czaszką do swojego oprawcy. Wrócił do swojego domu, do tego, który go tak skatował. :cry: :cry: :cry:

Podobno psy w całej wsi, widząc tego ''ludzia'' zwiewają i szczekają na niego.

Że też ta Święta Ziemia nosi takich ludzi.
Tak samo ja ci co wyrzucili tego psa z 10 pietra.

Pod mur z takimi!!!
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, Google [Bot] i 113 gości